EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott

eaglesmcnabb
Betegek.....
dande2
Ha megnézzük az itteni május 28-as kérdéseket, ugyanezt írtuk.
Csak persze ilyenkor divat ezt elővenni.
Ebben akkor teljesen igaza volt a szerzőnek.
zacknorb
Bocs, èn a dátumot nem láttam, azt hittem hogy ezt most írták, pusztán fradista irígysègből....az alapján akkor teljen jogos...nem szóltam ☺️
dande2
Alapvetően Csobothnak valóban nem lett volna helye a keretben, pláne úgy, hogy a posztján Dárdai egész jó kis tavaszt rakott le, szemben Csoboth tavaszával ami elég középszerűre sikerült.
Egy dolog tartotta bent a keretben, és az a gyorsasága ami a kontráknál nagyon jó tud lenni.
Tegnap be is bizonyosodott, hogy igaza lett Rossinak amikor elvitte.
Kenny
alapvetoen a svajci elso felidot leszamitva, Rossinak megint mindenben igaza lett btw.
azt benezte taktikailag, megleptek de ennyi. nemetek ellen is viszonylag jo gameplant tett le, es a tegnapin is neki lett igaza.
en a Gulas kommentjet sem erzem soknak, ki tudja, hogy a kommentelokon felul milyen nyomast kap a szinfalak mogott (ugye szinfalak elott latjuk, hogy minden fideszes politikus felszolal, hogy ne o legyen a kapuban). kozben meg Gulacsi a legjobb jatekosunk volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát pedig ez sztem se volt szabálytalan, szerencsétlen ütközés...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!

eaglesmcnabb
Betegek.....
dande2
Ha megnézzük az itteni május 28-as kérdéseket, ugyanezt írtuk.
Csak persze ilyenkor divat ezt elővenni.
Ebben akkor teljesen igaza volt a szerzőnek.
zacknorb
Bocs, èn a dátumot nem láttam, azt hittem hogy ezt most írták, pusztán fradista irígysègből....az alapján akkor teljen jogos...nem szóltam ☺️
dande2
Alapvetően Csobothnak valóban nem lett volna helye a keretben, pláne úgy, hogy a posztján Dárdai egész jó kis tavaszt rakott le, szemben Csoboth tavaszával ami elég középszerűre sikerült.
Egy dolog tartotta bent a keretben, és az a gyorsasága ami a kontráknál nagyon jó tud lenni.
Tegnap be is bizonyosodott, hogy igaza lett Rossinak amikor elvitte.

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
Hogy a faszba maradhat pályán egy ember aki majdnem megölt egy másikat?
clbass
Ne, ezt nagyon ne.
2 hónapja
csipkelli 3 951
FRISS HÍREK VARGA BARNABÁSRÓL! 🙏
A Ferencváros csapatorvosa szerint Varga többszörös arckoponyacsont-törést szenvedett, több kisebb és nagyobb csont is eltört az arcában, volt, amelyik el is mozdult. 😫
A válogatott támadója jó kezekben van, a műtét után két napig legalább bent tartják, ha minden jól alakul, szerdán jöhet ki a kórházból
zacknorb
Labda vót spori!
Katari vb-n volt olyan érzésem, hogy minden szirszarért 11-est adtak VAR-ozás után. Most meg mintha kompenzálnának.
2 hónapja
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
FRISS HÍREK VARGA BARNABÁSRÓL! 🙏
A Ferencváros csapatorvosa szerint Varga többszörös arckoponyacsont-törést szenvedett, több kisebb és nagyobb csont is eltört az arcában, volt, amelyik el is mozdult. 😫
A válogatott támadója jó kezekben van, a műtét után két napig legalább bent tartják, ha minden jól alakul, szerdán jöhet ki a kórházból
zacknorb
Félelmetes volt 😕
Nem tudom mikor éreztem ennyire kellemetlenül magam...talán Senna Eurosport 94 élőben.
De lassan a sokk után arról is kéne beszélni, hogy UEFA protokol 0! Ez mi a fasz volt? Orvosok sétálgatnak? Nem hitték el hogy kibaszott nagy baj van? Most gondosan ki van hagyva minden ismétlésből, de a játékosok rakták stabil oldalfekvésbe, és húzták vissza a nyelvét. Elképesztően amatőr támogatás volt. Ez volt az egészség oldala..
Hogy a faszba maradhat pályán egy ember aki majdnem megölt egy másikat? Nem a tizi. pont leszarom. de mi ez a VAR? Véletlen ütközés? Ez egy való életben mennyire felmentő tényező?
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Sztem is, a spanyolok nem tudnak annyira tartalékosak lenni, hogy kikapjanak az albánoktól.
Én is a horvát-olasztól fosok, de a digók csak nem kapnak ki, ha az X is jó nekik....
gabokocka
nézzük a jó oldalát. ha a horvátok megverik az olaszokat, akkor játszhatunk a románokkal a nyolcaddöntőben, feltéve ha a szomszédaink megnyerik a csoportjukat, és az egyéb feltételek teljesülnek.

choose life
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszki, egy ilyen fos meccsről 14-15 oldalt bírtatok írni? 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya

Előre a dán és elefánt úton
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
tegnap még azon agyaltam, hogy ejj mi lett volna itt és kint és a sajtó orgánumokban, ha utólag a VAR-ral elveszik a gólt...
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló

zacknorb
Amikor visszajátszották biztos voltam benne ,hogy ez les. Fura, hogy nem is mutattak vonalazást.
Sixo
A meccs utáni levezetőben mutatták a vonalazást, gondolom a meccsen azért nem, mert szinte azonnal lefújták utána.
Azért ezt a katarzist visszavonni egy var ítélettel, elég kegyetlen lett volna. A középkezdésig mindenesetre én is fostam, nehogy találjanak olyan vonalat, ami nekünk nem jó. (Még ha nekem nem is tűnt lesnek visszajátszás alapján, de hát láttunk már karón varjút)

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
FRISS HÍREK VARGA BARNABÁSRÓL! 🙏
A Ferencváros csapatorvosa szerint Varga többszörös arckoponyacsont-törést szenvedett, több kisebb és nagyobb csont is eltört az arcában, volt, amelyik el is mozdult. 😫
A válogatott támadója jó kezekben van, a műtét után két napig legalább bent tartják, ha minden jól alakul, szerdán jöhet ki a kórházból
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃
- JC6
Nem akarok belsős dolgokat kiteregetni, de rengeteg hülyeséget írnak természetesen ezzel kapcsolatban is. Két tény:

- már az érkező járat 3 óra késésben volt, innentől mindenki gondolja hozzá, hogy alapból milyen lehetett pár utas hozzáállása

- aki úgy vesz Bp-ről Stuttgartba repülőjegyet, hogy a meccs kezdését a tervezett érkezéshez igazítja kb minimális hibahatárral, a nyári szezon közepén, az vagy nem utazott még soha vagy ... (a pontozott részt itt is mindenki saját vérmérsékletére bízom)

Az külön parádé, hogy a "focimeccsre megyek" mintha valami extra ütőkártya lenne, ami miatt a világ összes repülőtérének összes folyamatát át kellene szabni, mert ugye senki nem siet amúgy soha sehova máshova, nem késtek még le emberek esküvőt, temetést vagy miegymást
r.baggio
en ertelek, de azert abba is gondoljunk bele, hogy vannak olyan helyzetben levo csaladok, ahol pl ez egy szulinapi ajandek volt, amit az egesz bo csalad adott ossze az illetonek ugy, hogy eppen belefert ez a jegy a keretbe. ezert nem tudtak elozo nap menni, mert nincs keret szallasra, es az aznapi Lufi jaratra sem.

azert ne fogadjuk mar el, hogy a fapados jaratok minden egyes nap kesnek, amikor delutan 1utan van az indulasuk.
pl en is teljesen ki vagyok attol, hogy a wizzair Maltara minden egyes alkalommal orakat csuszik meg ha delutani indulas van. en ezt monitoroznam, es kemeny bunteteseket szabnek ki, ha szemmel lathato, hogy ez egy folytonos tortenet, es ugy vannak beallitva a jaratok, hogy ugyis kesik.

de felteszem kerdeskent: mit szolnal ahhoz, hogy ha veszel egy nfl jegyet majd mikor kiutazol USA-ba akkor kozlik veled, hogy ja bocs megcsusztunk az ertekesitessel, ezert kapsz az NFL meccs utanra ugyanebben a stadionban egy MLS meccsre jegyet aznap. szoval sztem meg lehet erteni, hogy miert huztak fel magukat ezen egyesek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!

zacknorb
Amikor visszajátszották biztos voltam benne ,hogy ez les. Fura, hogy nem is mutattak vonalazást.

Szerkesztette: Sixo

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....

eaglesmcnabb
Betegek.....
dande2
Ha megnézzük az itteni május 28-as kérdéseket, ugyanezt írtuk.
Csak persze ilyenkor divat ezt elővenni.
Ebben akkor teljesen igaza volt a szerzőnek.
zacknorb
Bocs, èn a dátumot nem láttam, azt hittem hogy ezt most írták, pusztán fradista irígysègből....az alapján akkor teljen jogos...nem szóltam ☺️
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Én kajak nem mertem örülni, mert fostam, hogy les lesz...
Akkor nyugodtam meg, amikor közepet kezdtek a skótok.
gabokocka
sztem ezzel sokan vagyunk így
és tuti hogy sokan emiatt az érzés miatt rühellik a VAR-t
de sztem összességében ez bőven pozitív, mert bár sok a hiba jóval több az olyan eset amikor a VAR kijavít egy rossz/benézett ítéletet
számomra tényleg a tiszta játékidő és a VAR szabályok egységesítése hiányzik már

nekem pl ez a kéz ekg is kifejezetten tetszik, meglátjuk mi lesz belőlre[/quote]

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
argentin sportars erdekesen fuj.
Kenny
Argentin módra. Ott meccsenként két-három gyilkosság van a pályán kb, ha mindenre lapot adnának, akkor egy meccs sem menne végig.
slowmotion
Már csak azt nem értem mit keres az EBn, épp amikor Copa is van!?!?
nagir
Oda is ment egy olasz cserébe
Heisman nádor
Ennyi hsz-t amit itt termeltek, nem vagyok képes átböngészni! Bocs...
nagir
A lényeg, hogy a csereprogram keretében egy argentin fúj nálunk Európában, hajnalban pedig a Copan is bemutatkozott egy olasz az USA-Bolivia meccsen.
Az UEFA-CONMEBOL együttműködés azért van, mert a FIFA a kisebb konferenciákkal fog össze alapvetően, és erre reagáltak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding

zacknorb
Én kajak nem mertem örülni, mert fostam, hogy les lesz...
Akkor nyugodtam meg, amikor közepet kezdtek a skótok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy én egy klasszik olasz 0-0-t várok.
A spanyol B meg sztem meg tudják verni az albánokat.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sztem is, a spanyolok nem tudnak annyira tartalékosak lenni, hogy kikapjanak az albánoktól.
Én is a horvát-olasztól fosok, de a digók csak nem kapnak ki, ha az X is jó nekik....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
német - svájc után nehéz eldönteni hogy mi lesz a mai albán-spanyol
az olasz-horvát egy fokkal tisztább
Negritis, a vajda
Nálam pont fordítva. Spanyolok nyernek 1-2 góllal. Horvát-Olasz lehet háromesélyes, ha az olaszok rosszabb napot fognak ki. De a horvátok nem igazán vannak formában, szerintem nekik az X is bravúros lenne.
Zsellér van de Vrij
nemtom hogy a spanyolok bármennyire is komolyan veszik-e
akkor pedig benne van egy X vagy Albán siker

az olaszok sztem simán megoldják a horvátokat, főleg ha Modric meg a többi öreg kezd
Negritis, a vajda
Spanyolok szerintem B csapat, de így is nyerni fognak. Olaszokban nem vagyok ennyire biztos, spanyolok ellenit hagyjuk, de egy albánok ellen sem brillíroztak. Szerintem benne van egy minimális 1 gólos horvát siker.


2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya

eaglesmcnabb
Betegek.....
dande2
Ha megnézzük az itteni május 28-as kérdéseket, ugyanezt írtuk.
Csak persze ilyenkor divat ezt elővenni.
Ebben akkor teljesen igaza volt a szerzőnek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
német - svájc után nehéz eldönteni hogy mi lesz a mai albán-spanyol
az olasz-horvát egy fokkal tisztább
Negritis, a vajda
Nálam pont fordítva. Spanyolok nyernek 1-2 góllal. Horvát-Olasz lehet háromesélyes, ha az olaszok rosszabb napot fognak ki. De a horvátok nem igazán vannak formában, szerintem nekik az X is bravúros lenne.
Zsellér van de Vrij
nemtom hogy a spanyolok bármennyire is komolyan veszik-e
akkor pedig benne van egy X vagy Albán siker

az olaszok sztem simán megoldják a horvátokat, főleg ha Modric meg a többi öreg kezd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!