EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


nem tudom, vótmá? 😀
shagi0206
Packers eredménykövetőben amikor King meg "játszott".
Tactful Cactus


Liverpool Fc fan
2 hónapja
csipkelli 3 951

eaglesmcnabb
Azért azt se kellene előadni, hogy a tavaszi teljesítménye alapján Csoboth kihagyása óriási botrány lett volna. A fradisták nyilván Lisztest vitték volna, akinek hasonlóan 0 közeli szezonja volt.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na szèp jó reggelt! 🙂 Barninak gyógyulást! Ha nem is megyünk tovább így azèrt jobb lesz kiesni. Kár a svájci meccs első fèlideèjèrt.

Az nem tudom volt e már említve, hogy respekt a bírónak hogy nem fújta le a kontrát ès adott mèg egy esèlyt nekünk. Máskor ilyenkor bőven lefújják.
dande2
Miért fújta volna le?
10 perc hosszabbításból 9 és fél telt le....
gabokocka
9-re emlèkeztem illetve a bírólnál nem lehet tudni, èppen milyenjük van 🤷🙂
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Na szèp jó reggelt! 🙂 Barninak gyógyulást! Ha nem is megyünk tovább így azèrt jobb lesz kiesni. Kár a svájci meccs első fèlideèjèrt.

Az nem tudom volt e már említve, hogy respekt a bírónak hogy nem fújta le a kontrát ès adott mèg egy esèlyt nekünk. Máskor ilyenkor bőven lefújják.
dande2
Miért fújta volna le?
10 perc hosszabbításból 9 és fél telt le....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....

eaglesmcnabb
Betegek.....
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na szèp jó reggelt! 🙂 Barninak gyógyulást! Ha nem is megyünk tovább így azèrt jobb lesz kiesni. Kár a svájci meccs első fèlideèjèrt.

Az nem tudom volt e már említve, hogy respekt a bírónak hogy nem fújta le a kontrát ès adott mèg egy esèlyt nekünk. Máskor ilyenkor bőven lefújják.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
erre mi a fasz szükség van?
 www.facebook.com/photo/?fbid=894022819434823&set=a.609257821244659
Negritis, a vajda
Mert agyhalott barom az összes? Még annyit sem tud, hogy a skótok nem szoknyát viselnek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
erre mi a fasz szükség van?
 www.facebook.com/photo/?fbid=894022819434823&set=a.609257821244659
Negritis, a vajda
Mert egyszerubbek mint a ko…
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
erre mi a fasz szükség van?
 www.facebook.com/photo/?fbid=894022819434823&set=a.609257821244659

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587


hát nem kell csodálkozni...
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
egyébként fura lesz amit írok, de én is ma reggel zuhanyozás közben azon agyaltam, hogy lehet úgy lenne szép, ha nem jutnánk tovább és csak szép emlék maradna
NB2
Én realitásnak a nem továbbjutást tartom. De természetesen becsúszhatunk.

Mos nézem, hogy Spanyolország - A/D/E/F3, illetve Portugália - A/B/C3. Valamint E1 - ABCD3.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
mobilon neztem.tarsashazban.....fel perccel hamarabb jott minden info a szomszedok miatt.
a kapufa,majd a gol😀
csoboth helyett dardai palkot koveteltem..most is😀
YoungZeeZee
én ugye tv go-n meg mediaklikken néztem
és szintén minden hamarabb jött nyitott ablak mellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
egyébként fura lesz amit írok, de én is ma reggel zuhanyozás közben azon agyaltam, hogy lehet úgy lenne szép, ha nem jutnánk tovább és csak szép emlék maradna
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Nem leszek népszerű, de leszarom:

Ugye 0-0-val kiestünk volna csoport utolsóként, egyetlen rúgott góllal, nyilván mindenki szar lenne, Rossitól kezdve a szertárosig.

Ezzel a csodás góllal meg reális esély van a 16-ra, ami véleményem szerint erős, szerintem kívül vagyunk jelenleg a legjobb 16-on mutatott játék alapján, de majd 2 nap múlva kiderül. Tévedjek. De nyilván ha bejutunk, akkor az meg megérdemelt, stb. Csak megint óriási lesz a kontraszt.

Ez egy jó kis gyömöszölős 0-0 volt, persze nekünk volt több helyzetünk, tényleg mi tettünk többet a győzelemért. És valahol félelmetes, hogy már nem is számolom, hányadik alkalommal sikerül a meccs legvégén döntő gólt bevinnünk. Ámulok és bámulok. Összességében a 3 meccs inkább csalódás, picivel többet vártam, az a pici az a svájci meccs, természetesen. Nem akarok károgni, meglátjuk mennyire lesz elég.

Ma B csoport, nagy eséllyel se az albánok, se a horvátok nem nyernek ma.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Azért nem rúgta fel mert akkor kb vége a meccsnek, ők is nyerni akartak.
Egyébként sokkal jobbak voltunk a végén, 3 v 4 ajtó ablak helyzetig mentünk létszámfölényben, a bepassz helyett rálőttük többször (pl Csoboth kapufája), erre azt játszottuk le hibátlanul, amikor hárman vittük öt skótra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Vagy harmincadszorra nézem már a gólt, itt van magyar és angol kommentárral is az öf


 youtu.be/yZVdU7rOGYI?si=o1NnjudViPS2DSFQ

 youtu.be/OlhJnKbr3N0?si=36pA90fhXWcD2vjc

Top 5 magyar sporttörténelmi pillanat ez nálam, annyira gyönyörű és annyira valószínűtlen volt
r.baggio
Top 10, de aláírom, vagy negyvenszer pörgettem vissza én is, még mindig nem hiszem el.
Dzsokijuing
Végigvittük berúgtuk....
Skótok nagyon akarták a gólt...ráfáztak....
Mondjuk nem értettem a skót védőt amikor Kevin félpályánnál megkapta ha ott felrúgja a fenébe...fújás , sárga valamennyire jobban visszarendeződnek és vége....de nem tették....
Az utolsó 20 perc miatt érdemlünk meg bármit is...a többi alapján kiesést....
ThundersNFL a Paraszt
nalam a 16-os osztrak elleni gol a csucs.en aki soha nem lattam addig a magyarokatcsemmilyen tornan,a sok szopas utan
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Vagy harmincadszorra nézem már a gólt, itt van magyar és angol kommentárral is az öf


 youtu.be/yZVdU7rOGYI?si=o1NnjudViPS2DSFQ

 youtu.be/OlhJnKbr3N0?si=36pA90fhXWcD2vjc

Top 5 magyar sporttörténelmi pillanat ez nálam, annyira gyönyörű és annyira valószínűtlen volt
r.baggio
Top 10, de aláírom, vagy negyvenszer pörgettem vissza én is, még mindig nem hiszem el.
Dzsokijuing
Végigvittük berúgtuk....
Skótok nagyon akarták a gólt...ráfáztak....
Mondjuk nem értettem a skót védőt amikor Kevin félpályánnál megkapta ha ott felrúgja a fenébe...fújás , sárga valamennyire jobban visszarendeződnek és vége....de nem tették....
Az utolsó 20 perc miatt érdemlünk meg bármit is...a többi alapján kiesést....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
Vagy harmincadszorra nézem már a gólt, itt van magyar és angol kommentárral is az öf


 youtu.be/yZVdU7rOGYI?si=o1NnjudViPS2DSFQ

 youtu.be/OlhJnKbr3N0?si=36pA90fhXWcD2vjc

Top 5 magyar sporttörténelmi pillanat ez nálam, annyira gyönyörű és annyira valószínűtlen volt
r.baggio
Top 10, de aláírom, vagy negyvenszer pörgettem vissza én is, még mindig nem hiszem el.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Billentyűhuszár a jó anyukád Rossi....
Többet tettünk a győzelemért az tény mint Skócia....de nem tudni miért Fortuna nagyon szeret téged és ezt a csapatot....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy ha továbbjutunk lehet behívni embert Varga Barna helyett?
Mondjuk az eséllyel Vancsa vagy Lisztes Jr. lesz
zacknorb
Nem hiszem hogy elbír a keret még egy protekcióst

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Amúgy ha továbbjutunk lehet behívni embert Varga Barna helyett?
Mondjuk az eséllyel Vancsa vagy Lisztes Jr. lesz
zacknorb
Már nem lehet.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy ha továbbjutunk lehet behívni embert Varga Barna helyett?
Mondjuk az eséllyel Vancsa vagy Lisztes Jr. lesz
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
A Faszszopó nemzetisportos féreg a nemzetközi sajtálon azt találta mondani, hogy a Puskás Akadémiának /tehát a dagadt cigánynak köszönhető ez az eredmény/ több játékos is ott játszott sok percet😉
Több, mint undorító…
Ezek ezt is el akarják venni a nemzettől és kisajátítani.
#nemzetiegység

/billentyűhuszárokok az új libsik a sajttál szerint. Ezt mondta a szinkrontolmács, reméljük Rossi csak nem volt ilyen ostoba.
Ezzel kell foglalkoznia egy szövkapnapnak?
Van itt baj bőven😊
ozibozi
Bodnár Zalán nem csak az újságírókra, de a sportszeretőkre és igazából minden jóérzésű magyarra szégyent hoz
zacknorb
Simán kinézem a kopaszból,hogy ezt mondta....
ThundersNFL a Paraszt
Vissza is nézhető.
Hazaárulóknak pl kötelező
ozibozi
Linkeld pls.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018