EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
lássuk a számunkra kulcsfontosságú meccseket.

Spanyol - Albán: spanyolok rotálni fognak az szinte biztos, a B csapattal fognak kiállni. ami még így is jobb mint Albánia, kérdés, mennyire teszik majd oda magukat. állítólag a korábbi tornákon a B csapattal is jók voltak. nekünk kell a spanyol W, de egy döntetlent is elfogadunk.

Olasz - Horvát: az olaszoknak nyerniük kell, viszont állítólag több helyen változik a csapatuk, Dimarco, Di Lorenzo, Pellegrini játéka kérdéses. Retegui lesz a csatáruk állítólag. így is behúzhatják, de nem lesz olyan könnyű, engem eddig nem győztek meg az olaszok, igaz a horvátok sem. egy döntetlen is jó lenne nekünk.

Portugál - Grúzia: a portugálok is rotálni fognak ez is szinte biztos, viszont a B csapatuk is igen erős, ilyen játékosokkal mint Felix, Jota, Francisco Conceicao, nem lesz kérdés a győzelmük szerintem.

Cseh - Török: na ez necces lesz, itt a törökök győzelme vagy döntetlen kell nekünk. cseheknél a legjobb játékosuk, Schick bokája sérült, lehet hogy kihagyja a meccset. a törököknél Güler kezdeni fog, reméljük ver egyet a cseheknek. igazi háromesélyes meccs.

igazából ha ezek bejönnek már megvan a továbbjutás. ha ezek közül csak az egyik csoportban alakulnak kedvezően az eredmények, akkor még az angol - szlovén, dán - szerb is fontos lesz nekünk, ott az angolok illetve a dánok győzelme kell, vagy a dán - szerb meccsen x.

több feltételnek kell sikerülnie, de nem lehetetlen.

choose life
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 284 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Akárhogy is nézem, simán továbbjutunk!
Olasz-Horvát x
Spanyol-Albán 1
Angol-Szlovén 1
Dán-Szerbia 1x2
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sallai a meccs embere.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
csak nem mind1, hogy egy portugál, francia, német csoportban játsszol, vagy egy német, svájc, skót triió ellen.
A legutóbbi eb-n lehet nem szereztünk ennyi pontot, de szerintem jobbak voltunk.
shagi0206
Abból a csoportból senki nem jutott a 8 közé, béna csapatok voltak 😊

2 hónapja
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
csak nem mind1, hogy egy portugál, francia, német csoportban játsszol, vagy egy német, svájc, skót triió ellen.
A legutóbbi eb-n lehet nem szereztünk ennyi pontot, de szerintem jobbak voltunk.
shagi0206
persze, sokkal jobbak voltunk akkor
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
csak nem mind1, hogy egy portugál, francia, német csoportban játsszol, vagy egy német, svájc, skót triió ellen.
A legutóbbi eb-n lehet nem szereztünk ennyi pontot, de szerintem jobbak voltunk.
shagi0206
Ez teny, ott nem volt vesziteni valonk, itt meg igen, aztan mar az elejen elbasztuk es ideges lett mindenki.
Ha a svajci meccset lehoztuk volna normalisan, ne adj isten, nyerunk, mas lett volna az egesz.

Ahogy a sracok is mondtak, tul nagy terhet tettek magukra.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz


2 hónapja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Meg is van az origo cikk címe, ha netán kiesnénk.


Vargáról van valami hír?
ThundersNFL a Paraszt
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
szarok voltunk mi is, de rajtunk legalább látszott az utolsó 20 percben hogy nyerni szeretnénk valahogy
eaglesmcnabb
Igazából az látszott, hogy mi vagyunk a sokkal jobb csapat.. ezért mondom, h kibaszottul eltaktikázta ezt Rossi, mert ezt előbb érvényre kellett volna juttatni, de az egész első félidőt elalibiztük.
Szesze
Szerintem nem birtak volna szuflaval vegig illetve nagy lett volna a nyomas is a vedokon, foleg ugy h mar az elejen besargultak 2-3-an.

Vagy nem gondoltak h a skotok igy fognak jatszani…

Helyzeteinket rosszul hasznaltuk ki, a skotok is fegyelmezettek voltak eleg sokaig, nem egy jo matchup.

Meg akkor mashogy nezett volna ki a dolog ha Svajc ellen ikszelunk mi is.
Lúdas Solymi
Szerintem egyértelműen az utóbbi: nem gondolták, h a skótok így fognak játszani.. az a baj, h ugyanez volt svájc ellen is.. erre mondom, h el lett baszva, mert ahogy ott is, itt is kellett volna reagálni erre, nem elbaszni egy egész félidőt.
Szesze
Ahogy lattam, agyaltak is rajta, de ugye a fene se tudja h a masodik felidore esetleg valtoztatnak-e.

Mindegy, valszeg kielemzik, talan kapunk infot kesobb h mi tortent.

De az latszik h sebessegben jobbak voltak, mi meg nem.

Viszont epitkezni se tudtunk ugy mint korabban es sokszor elfelejtettuk a bal oldalt.
Kiugratasok, passzok se mentek.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
csak nem mind1, hogy egy portugál, francia, német csoportban játsszol, vagy egy német, svájc, skót triió ellen.
A legutóbbi eb-n lehet nem szereztünk ennyi pontot, de szerintem jobbak voltunk.
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
De tovabbjutunk?
Lúdas Solymi
Itt még van sansz, ott kiestünk.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉
bcsarli, Udvari Főkóstoló
De tovabbjutunk?
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Több ponttal zártunk, mint a legutóbbi eb-n. 😉

2 hónapja
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
szarok voltunk mi is, de rajtunk legalább látszott az utolsó 20 percben hogy nyerni szeretnénk valahogy
eaglesmcnabb
Igazából az látszott, hogy mi vagyunk a sokkal jobb csapat.. ezért mondom, h kibaszottul eltaktikázta ezt Rossi, mert ezt előbb érvényre kellett volna juttatni, de az egész első félidőt elalibiztük.
Szesze
Szerintem nem birtak volna szuflaval vegig illetve nagy lett volna a nyomas is a vedokon, foleg ugy h mar az elejen besargultak 2-3-an.

Vagy nem gondoltak h a skotok igy fognak jatszani…

Helyzeteinket rosszul hasznaltuk ki, a skotok is fegyelmezettek voltak eleg sokaig, nem egy jo matchup.

Meg akkor mashogy nezett volna ki a dolog ha Svajc ellen ikszelunk mi is.
Lúdas Solymi
Szerintem egyértelműen az utóbbi: nem gondolták, h a skótok így fognak játszani.. az a baj, h ugyanez volt svájc ellen is.. erre mondom, h el lett baszva, mert ahogy ott is, itt is kellett volna reagálni erre, nem elbaszni egy egész félidőt.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
baszki, egyszer nem teszek arra, hogy Fullkrug gólt szerez - és egyből szerez egy gólt.
kapja be, hülye kraut.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526


nem tudom, vótmá? 😀
shagi0206
Packers eredménykövetőben amikor King meg "játszott".

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
szarok voltunk mi is, de rajtunk legalább látszott az utolsó 20 percben hogy nyerni szeretnénk valahogy
eaglesmcnabb
Igazából az látszott, hogy mi vagyunk a sokkal jobb csapat.. ezért mondom, h kibaszottul eltaktikázta ezt Rossi, mert ezt előbb érvényre kellett volna juttatni, de az egész első félidőt elalibiztük.
Szesze
Szerintem nem birtak volna szuflaval vegig illetve nagy lett volna a nyomas is a vedokon, foleg ugy h mar az elejen besargultak 2-3-an.

Vagy nem gondoltak h a skotok igy fognak jatszani…

Helyzeteinket rosszul hasznaltuk ki, a skotok is fegyelmezettek voltak eleg sokaig, nem egy jo matchup.

Meg akkor mashogy nezett volna ki a dolog ha Svajc ellen ikszelunk mi is.
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mobilon neztem.tarsashazban.....fel perccel hamarabb jott minden info a szomszedok miatt.
a kapufa,majd a gol😀
csoboth helyett dardai palkot koveteltem..most is😀
YoungZeeZee
áh, itt is 😀 bár először azt hittem a skótok lőttek gólt a szögletből


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Skótok reakciója Csoboth győztes góljánál:
 www.youtube.com/watch?v=oJc651Jw4CU
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Vargáról van valami hír?
ThundersNFL a Paraszt
Szerencsére Németországban került kórházba, így a legjobb magyar orvosok fognak vele foglalkozni.
Jughead
😀 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587


nem tudom, vótmá? 😀
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
amúgy, hogy néz ki most a matek?
Tactful Cactus
Viszonylag "egyszerű".
Angol W kell és hogy se Albánia, se a horvátok ne nyerjenek.
Bálesz
köszi,

hmm az finom lesz
Tactful Cactus
Még vannak más opciók is
Török cseh 1x is jó
Illetve Román győzelem a szlovákok ellen es ket golos győzelem az ukránokellen.
gabokocka
Nyilván, de mire ahhoz a csoporthoz érünk, remélhetőleg már mindegy lesz 😊

2 hónapja
YoungZeeZee 8 399
mobilon neztem.tarsashazban.....fel perccel hamarabb jott minden info a szomszedok miatt.
a kapufa,majd a gol😀
csoboth helyett dardai palkot koveteltem..most is😀
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Vargáról van valami hír?
ThundersNFL a Paraszt
Szerencsére Németországban került kórházba, így a legjobb magyar orvosok fognak vele foglalkozni.

Szerkesztette: Jughead