NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Égből pottyant győzelem volt
csebi
Az egész meccset nézve megérdemeltünk. A skótok semmit sem akartak egészen 98. percig. Nekünk volt több lehetőségünk is ,egy bement.
Sixo
Nem feltétlen. Meccs első félidejében a skótok domináltak bár nem igazán veszélyeztettek.
Mi semmit sem csináltunk de a skótok el kezdtek hanyagolni a bal oldalon a védekezést így ottani területet tudtuk kihasználni. Végén eljöttünk ebből a szögletből és ez döntött. De h megerdemeltuke a győzelmet, nem hiszem. Ikszes meccs volt.
csebi
Nagyon sok nagy helyzetet hagytunk ki, már-már liverpooli szintre emeltük a kontrázást.
2 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
biztos nem volt les?
deyell
Dehogy volt les. Sima W!

Sallai rendkivul higgadt maradt, visszlepett leshataron, es pontos passzt adott. Azert itt mar ilyen hidegverrel beadni, nekem ez tetszett a legjobban. 😊
ulpianus
Mármint hogy nem találta el Szoboszlait, Csoboth meg úgy rúgott mellé a labdanak, hogy jó lett? 😊
somoskovig
Profi trukk volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
biztos nem volt les?
deyell
Dehogy volt les. Sima W!

Sallai rendkivul higgadt maradt, visszlepett leshataron, es pontos passzt adott. Azert itt mar ilyen hidegverrel beadni, nekem ez tetszett a legjobban. 😊
ulpianus
Mármint hogy nem találta el Szoboszlait, Csoboth meg úgy rúgott mellé a labdanak, hogy jó lett? 😊

2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 292
Higgadtan elemezve a gólt, szerencse hogy Csoboth nem találta el rendesen.
2 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azert a vegen mar erhetoen semmi taktika nem volt, csak rohanni elore. Mindket csapatnal. Barki nyerhet ott mar, mi nyertunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
na nyomjuk


choose life
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
Ez, hogy nem volt les?
Sixo
Szerintem les volt.
Kövezzetek meg de ez egy halom xar volt...ha nincs Varga sajnálatos sérülése kiesünk a faszba
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem hasonlo lehetett a terv rendes jatekidoben is.

Teny h rossz meccs volt, mert Szobo-n meg tobb jatekoson latszott h faradt vagy serult.
2 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A skotoknak a 98.percben volt az első kapura lövése és ikszes meccs volt? 🤣🤣
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben kizártam magam a fórimról mert kiléptem és nem fogadott el egy jelszót se, de megoldottam, ahogy a csapat is. Szívesen a jinxet 😛 😛 😛
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Égből pottyant győzelem volt
csebi
Az egész meccset nézve megérdemeltünk. A skótok semmit sem akartak egészen 98. percig. Nekünk volt több lehetőségünk is ,egy bement.
Sixo
Nem feltétlen. Meccs első félidejében a skótok domináltak bár nem igazán veszélyeztettek.
Mi semmit sem csináltunk de a skótok el kezdtek hanyagolni a bal oldalon a védekezést így ottani területet tudtuk kihasználni. Végén eljöttünk ebből a szögletből és ez döntött. De h megerdemeltuke a győzelmet, nem hiszem. Ikszes meccs volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
biztos nem volt les?
deyell
Dehogy volt les. Sima W!

Sallai rendkivul higgadt maradt, visszlepett leshataron, es pontos passzt adott. Azert itt mar ilyen hidegverrel beadni, nekem ez tetszett a legjobban. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Súlyos skill issuek vannak a csapatnál, de a skótok nálunk is szarabbak voltak

Tepper takarodj!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
nem érdemeltünk győzelmet
Negritis, a vajda
Egyik csapat sem. Tipikus ikszes meccs
csebi
Mi volt ebben az x ??? Tuti nem a német meccset nézted? Miben volt ezen két csapat egyenlő?

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Többet tettünk a győzelemért az tény....de....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
nem érdemeltünk győzelmet
Negritis, a vajda
Akkor nem egy meccset néztünk.

2 hónapja
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Szoboszlai alig tud menni
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez, hogy nem volt les?
Sixo
Szerintem les volt.
Kövezzetek meg de ez egy halom xar volt...ha nincs Varga sajnálatos sérülése kiesünk a faszba
ThundersNFL a Paraszt
Pontosan
Ezt mondtam félidőben
Itt iszonyat csúnyán kell nyerni
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Égből pottyant győzelem volt
csebi
Az egész meccset nézve megérdemeltünk. A skótok semmit sem akartak egészen 98. percig. Nekünk volt több lehetőségünk is ,egy bement.

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
nem érdemeltünk győzelmet
Negritis, a vajda
Egyik csapat sem. Tipikus ikszes meccs

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy raktam ezt meg a német meccset is Xre, szóval remélem valahogy továbbjutunk, mert különben elég ideges leszek 😃😃
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
Ez, hogy nem volt les?
Sixo
Sallai visszalépett okosan
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Sima győzelem, csak a skótok idétlen taktikája, -hogy nem akarnak gólt lőni- bezavart az elején.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
a VAR nem fog gecizni ugye?
deyell
Sallai miatt necces
Negritis, a vajda
biztos nem volt les?

choose life
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 241 — Jó ötletnek tűnt!
Húbazdki, szerintem gólnak nem örültem még ennyire nonverbálisan

Lesz ez még így se!
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Ez, hogy nem volt les?
Sixo
Szerintem les volt.
Kövezzetek meg de ez egy halom xar volt...ha nincs Varga sajnálatos sérülése kiesünk a faszba

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018