EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
ha azt mondjátok ne maradjon, törölhetitek

Takarított ahogy kell csak sajnos Barni útban voltNB2

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 685
Újságíró: "A magyar válogatott megpróbálta elalibizni a skótok elleni meccset is!"

Kovács Zoli:

2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jaj ez a kérdés 🤮🤮🤮
gabokocka
Fájdalmas...

2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Jaj ez a kérdés 🤮🤮🤮

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 youtu.be/yZVdU7rOGYI?t=112
elvben odatettem, de 1.52-nél indítsátok el, Ádám Martin kb gólt mentett a blokkal és abból indult a támadásunk
NB2
Az ismétlést most láttam, tényleg gólt mentett.

2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Szokásos Rossi, lapozzunk 🤣🤣🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃
- JC6
Nem akarok belsős dolgokat kiteregetni, de rengeteg hülyeséget írnak természetesen ezzel kapcsolatban is. Két tény:

- már az érkező járat 3 óra késésben volt, innentől mindenki gondolja hozzá, hogy alapból milyen lehetett pár utas hozzáállása

- aki úgy vesz Bp-ről Stuttgartba repülőjegyet, hogy a meccs kezdését a tervezett érkezéshez igazítja kb minimális hibahatárral, a nyári szezon közepén, az vagy nem utazott még soha vagy ... (a pontozott részt itt is mindenki saját vérmérsékletére bízom)

Az külön parádé, hogy a "focimeccsre megyek" mintha valami extra ütőkártya lenne, ami miatt a világ összes repülőtérének összes folyamatát át kellene szabni, mert ugye senki nem siet amúgy soha sehova máshova, nem késtek még le emberek esküvőt, temetést vagy miegymást

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ha azt mondjátok ne maradjon, törölhetitek

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Rossi kiakadt mert vannak szurkolók akik nem Gulát támogatják.
deyell
Ja, a szokásos Rossi-fele mindenki hülye rajtam kívül interjú.
somoskovig
abban igaza van, hogy Gulát nem kellene bántani, főleg hogy az egyik legjobb játékosunk ezen az EB-n. ráadásul sokan ilyen faszság miatt támadják, hogy baloldali.

choose life
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz
kapitnono
tényleg. 15:35 helyett 18:21-kor szállt le.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Rossi kiakadt mert vannak szurkolók akik nem Gulát támogatják.
deyell
fuuuuu geccc,rossinak elgurult
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
2 out of these 7 need to happen for Hungary to qualify:

- Spain and Italy both don't lose;
- Spain doesn't lose and Italy loses 4-0 to Croatia;
- England wins;
- Austria loses at least 5-0;
- No draws in Group E, and the winner between the teams remaining with 3p loses so bad that they get a worse GD than Hungary (closest loss would be Ukraine 0-2 and Slovakia loss to Romania)
- Portugal and Turkey both don't lose;
- Portugal doesn't lose, and Turkey loses at least 4-0.
deyell
Sima ügy, mondjuk tuti, hogy a végéig kell izgulni.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Rossi kiakadt mert vannak szurkolók akik nem Gulát támogatják.
deyell
Ja, a szokásos Rossi-fele mindenki hülye rajtam kívül interjú.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Rossi kiakadt mert vannak szurkolók akik nem Gulát támogatják.

choose life
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
2 out of these 7 need to happen for Hungary to qualify:

- Spain and Italy both don't lose;
- Spain doesn't lose and Italy loses 4-0 to Croatia;
- England wins;
- Austria loses at least 5-0;
- No draws in Group E, and the winner between the teams remaining with 3p loses so bad that they get a worse GD than Hungary (closest loss would be Ukraine 0-2 and Slovakia loss to Romania)
- Portugal and Turkey both don't lose;
- Portugal doesn't lose, and Turkey loses at least 4-0.

choose life
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Ez az egész csak egy játék. Amely valamikor az élettől is nagyobb, úgy, hogy előtte teljesen eljelentéktelenedik.

Szoboszlai pedig nekem a Varga szitu után mutatta meg magát igazán mint ember, és mint csapatkapitány.
Lehet ezen véleményemet kritizálni, én ezt vállalom.
zacknorb
Egész meccsen nem éreztem rajta lófaszt sem....nyert egy két párharcot, de szerelték csak sétált összevissza....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
https://i.ytimg.com/vi/yZVdU7rOGYI/maxresdefault.jpg
EURO 2024: Skócia–Magyarország 0–1 | összefoglaló
A jóformán eseménytelenül eltelő találkozón a hajrában több helyzetet is elhibázó magyar válogatott a 100. percben szerzett góllal legyőzte Skóciát az Európa...

elvben odatettem, de 1.52-nél indítsátok el, Ádám Martin kb gólt mentett a blokkal és abból indult a támadásunk
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz
kapitnono
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃
- JC6
ilyenkor a bocsin kívül kap az utas még valamit?
mert a meccsre már úgyse érsz oda, kb felesleges is utazni, ezzel a szállás is felesleges pénzkidobás lett
Fontos_Vidra
Kérhetsz visszatérítést sztem, bár lehet nem a legegyszerűbb jogi diploma, vagy sokezer, az adott társasággal megtett kilométer nélkül.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez az egész csak egy játék. Amely valamikor az élettől is nagyobb, úgy, hogy előtte teljesen eljelentéktelenedik.

Szoboszlai pedig nekem a Varga szitu után mutatta meg magát igazán mint ember, és mint csapatkapitány.
Lehet ezen véleményemet kritizálni, én ezt vállalom.
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 426
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz
kapitnono
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃
- JC6
ilyenkor a bocsin kívül kap az utas még valamit?
mert a meccsre már úgyse érsz oda, kb felesleges is utazni, ezzel a szállás is felesleges pénzkidobás lett
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz
kapitnono
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃
- JC6
Az biztos hogy én is a kötelet kerestem volna, nem is feltétlenül csak a pénz miatt, hanem hogy nagy nehezen jegyhez jutsz aztán emiatt nem tudsz ott lenni, több mint bosszantó...


2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Akárhogy is nézem, simán továbbjutunk!
Olasz-Horvát x
Spanyol-Albán 1
Angol-Szlovén 1
Dán-Szerbia 1x2
steelwolf
azt kihagytam, hogy ha a belgák megverik az ukránokat két góllal, és a románok megverik a szlovákokat, akkor az ukránok lesznek a harmadikok a csoportban rosszabb gólkülönbséggel, mint mi.

choose life
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz
kapitnono
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃
- JC6
Viszont figyelembe veve a keseseket, nem az utolso jaratot lovod be…

Akkor mar vett volna ki egy szabadnapot azt ment volna reggel.

Ez ilyen low-budget megoldas…az meg sose jo.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Nem bírtam tovább, kimentem hugyozni a 99. percre, arra jövök vissza, hogy a magyarok egymáson fekszenek.
Sixo
Löflinek is megvannak a padawanjai, jó ezt látni.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
Nem tudom volt e, de ez azért elég szar érzés lehet 😁

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/23/europa-bajnoksag-2024-nemetorszag-a-tizedik-jateknap-legfontosabb-tortenesei-percrol-percre/lincshangulat-ferihegyen-budapesten-ragadtak-rengeteg-szurkolo/
kapitnono
Máshol azt írták ,hogy az egyik "agyhalott" honfitársunk kezdett balhéba. Megpróbálták leszállítani, de nem akart leszállni. Ezért nem indult a gép. 😀
Greengo
Elvileg 3 órát késett eleve azért nem tudott vissza is időben indulni. Aztán ki tudja mi az igaz
kapitnono
Azért na…
Hónapok óta megvan a jegy, foglalsz mindent, fizetsz mindent, aztán nem jutsz ki, apám, eret vágtam volna magamon.. és akkor jön a közlemény: elnézést kérünk.
Fuh😃