EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.
gabokocka
Jaj már megint ez. Mikor állsz le? Biztos van olyan dolog, ami neked sem tetszik.

Szerintem pedig ilyen politikai és anyagi háttér, szakember gárda, jobb keret, mint az elődöké mellett picit lehet a földön maradni, főleg úgy, hogy emelt létszám van és nem világverő ellenfelek. A pár hónappal ezelőtti nagy mellény Svájc után le lett véve, ennek örülök nagyon, ez a válogatott erőn felül teljesít 2-3 éve és tegnap visszaszerezték a becsületüket. De hogy megint a kommentelőkkel foglalkozik, szánalmas.
- JC6
Egy pozitív hozzászólasod nincs Rossi tevékenységével kapcsolatban.
Vagy fikázod, vagy szerencséje volt. Ez a két verzió van nálad.
Miközben százszor le lett írva, hogy semmivel nem jobb a keret, mint korábban, mindig volt 6-7 topligás játékosunk, de egyedül ő tudta az elmúlt 30 évben csapattá gyúrni őket.
Én, ami szar sztem, azt leírom vele kapcsolatban (most pl Fiola játszatása, Szalai az első meccsen, a kretén nyilatkozatai, stb...), de ezek mind eltörpülnek amellett, amit elért a csapattal az elmúlt x évben.
gabokocka
Mármint az elmúlt 3 EB körüli időszakot nézve vagy az az előtti másik 20 évet is?
Azért én nem sok magyarra emlékszem az elmúlt 20 évből németországon kívül, ráadásul ott se voltak olyan nívos csapatokban olyan meghatározóak mint most a Gula, Orbán duó a top4 német csapat egyikében, vagy mint Roli a maga középcsapatában húzónévként.
Liverpool szintű csapatban nem tudom 40-50 éve nem volt senki? PL-ben alapemberé vált 20 évesen egy srác.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a keret erős mert nem az, sőt nagyon kéne, hogy a 3-4-5 németben játszó játékoshoz hasonló szinten legyen 15 inkább.
De ami még fontosabb lenne, hogy +3-5 Kerkez kéne, akik 22 éves koruk előtt már topliga csapatába alap kezdők, kiemelkednek. Sajnos Milos az egyetlen fiatalunk akiből lehet/lesz valami, legalábbis most mutat már rá jeleket. Domi a másik de ugye ő már felért oda klubszinten ahova 3 éven belül reméljük Milos is fog.

A keret gyenge, jobb mint 5-8 éve talán de még mindig nagyon gyenge. Topligás másodosztályokból, biszemligákból vannak ~28+ éves kezdők a csapatban.
alatriste
Előtte is.
Bundesligában mindig volt egy magyar mag (Szabics, Lisztes, Sebők, Miriuta, Huszti, Dárdai, Király, Gera), Hollandiában játszottak többen (Fehér, Pető, Babos), szóval igen, szinte mindig ki lehetett rakni olyan kezdőt, aminek a többsége normális csapatban játszott.
És itt alapemberekről beszélünk, mert többen perememberként fordultak meg külföldön (Mátyus, Torghelle, Szűcs, Dombi, stb...)
Szóval ez a keret nincs a korábbiak felett, van szisztematikus profi munka, amiben nyilván vannak hibák, de az összkép bőven a magyar labdarúgás szintje felett van.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.
gabokocka
Jaj már megint ez. Mikor állsz le? Biztos van olyan dolog, ami neked sem tetszik.

Szerintem pedig ilyen politikai és anyagi háttér, szakember gárda, jobb keret, mint az elődöké mellett picit lehet a földön maradni, főleg úgy, hogy emelt létszám van és nem világverő ellenfelek. A pár hónappal ezelőtti nagy mellény Svájc után le lett véve, ennek örülök nagyon, ez a válogatott erőn felül teljesít 2-3 éve és tegnap visszaszerezték a becsületüket. De hogy megint a kommentelőkkel foglalkozik, szánalmas.
- JC6
Egy pozitív hozzászólasod nincs Rossi tevékenységével kapcsolatban.
Vagy fikázod, vagy szerencséje volt. Ez a két verzió van nálad.
Miközben százszor le lett írva, hogy semmivel nem jobb a keret, mint korábban, mindig volt 6-7 topligás játékosunk, de egyedül ő tudta az elmúlt 30 évben csapattá gyúrni őket.
Én, ami szar sztem, azt leírom vele kapcsolatban (most pl Fiola játszatása, Szalai az első meccsen, a kretén nyilatkozatai, stb...), de ezek mind eltörpülnek amellett, amit elért a csapattal az elmúlt x évben.
gabokocka
Mármint az elmúlt 3 EB körüli időszakot nézve vagy az az előtti másik 20 évet is?
Azért én nem sok magyarra emlékszem az elmúlt 20 évből németországon kívül, ráadásul ott se voltak olyan nívos csapatokban olyan meghatározóak mint most a Gula, Orbán duó a top4 német csapat egyikében, vagy mint Roli a maga középcsapatában húzónévként.
Liverpool szintű csapatban nem tudom 40-50 éve nem volt senki? PL-ben alapemberé vált 20 évesen egy srác.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a keret erős mert nem az, sőt nagyon kéne, hogy a 3-4-5 németben játszó játékoshoz hasonló szinten legyen 15 inkább.
De ami még fontosabb lenne, hogy +3-5 Kerkez kéne, akik 22 éves koruk előtt már topliga csapatába alap kezdők, kiemelkednek. Sajnos Milos az egyetlen fiatalunk akiből lehet/lesz valami, legalábbis most mutat már rá jeleket. Domi a másik de ugye ő már felért oda klubszinten ahova 3 éven belül reméljük Milos is fog.

A keret gyenge, jobb mint 5-8 éve talán de még mindig nagyon gyenge. Topligás másodosztályokból, biszemligákból vannak ~28+ éves kezdők a csapatban.


Liverpool Fc fan
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.
gabokocka
Jaj már megint ez. Mikor állsz le? Biztos van olyan dolog, ami neked sem tetszik.

Szerintem pedig ilyen politikai és anyagi háttér, szakember gárda, jobb keret, mint az elődöké mellett picit lehet a földön maradni, főleg úgy, hogy emelt létszám van és nem világverő ellenfelek. A pár hónappal ezelőtti nagy mellény Svájc után le lett véve, ennek örülök nagyon, ez a válogatott erőn felül teljesít 2-3 éve és tegnap visszaszerezték a becsületüket. De hogy megint a kommentelőkkel foglalkozik, szánalmas.
- JC6
Csatar poszton nem tudom mikor voltunk ennyire sulytalanok talán mikor Szalai tollal mutogatott és ilyen Böde Danik voltak válogatottak.
Normális keretben nem Csoboth ( aki legalább fiatal ) de Varga és Adam se kene keretbe legyen.
Amúgy hiába tűnik erősnek a keret de ha Szobo sérült és/vagy elfáradt/ formán kívül van akkor ez a csapat nem jó.
Felállt védelem ellen nincs ki mozgassa a labdát és az egyik szélén Kerekez is régóta nem látott gyenge formában van, másikon meg próbál már mindent Rossi.
Ez a keret egy brusztolos / kontras / egy-két helyzetből egyet betolunk csapat volt alapjába véve mindig is.
És pont ezért ha Varga sérülése kicsit össze kapja a fejeket és a védelem stabilizálódik akkor bármi lehet. Nem leszünk esélyesek, de bármikor találhatunk meg egy meccset
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.
gabokocka
Jaj már megint ez. Mikor állsz le? Biztos van olyan dolog, ami neked sem tetszik.

Szerintem pedig ilyen politikai és anyagi háttér, szakember gárda, jobb keret, mint az elődöké mellett picit lehet a földön maradni, főleg úgy, hogy emelt létszám van és nem világverő ellenfelek. A pár hónappal ezelőtti nagy mellény Svájc után le lett véve, ennek örülök nagyon, ez a válogatott erőn felül teljesít 2-3 éve és tegnap visszaszerezték a becsületüket. De hogy megint a kommentelőkkel foglalkozik, szánalmas.
- JC6
Egy pozitív hozzászólasod nincs Rossi tevékenységével kapcsolatban.
Vagy fikázod, vagy szerencséje volt. Ez a két verzió van nálad.
Miközben százszor le lett írva, hogy semmivel nem jobb a keret, mint korábban, mindig volt 6-7 topligás játékosunk, de egyedül ő tudta az elmúlt 30 évben csapattá gyúrni őket.
Én, ami szar sztem, azt leírom vele kapcsolatban (most pl Fiola játszatása, Szalai az első meccsen, a kretén nyilatkozatai, stb...), de ezek mind eltörpülnek amellett, amit elért a csapattal az elmúlt x évben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.
gabokocka
Jaj már megint ez. Mikor állsz le? Biztos van olyan dolog, ami neked sem tetszik.

Szerintem pedig ilyen politikai és anyagi háttér, szakember gárda, jobb keret, mint az elődöké mellett picit lehet a földön maradni, főleg úgy, hogy emelt létszám van és nem világverő ellenfelek. A pár hónappal ezelőtti nagy mellény Svájc után le lett véve, ennek örülök nagyon, ez a válogatott erőn felül teljesít 2-3 éve és tegnap visszaszerezték a becsületüket. De hogy megint a kommentelőkkel foglalkozik, szánalmas.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
német - svájc után nehéz eldönteni hogy mi lesz a mai albán-spanyol
az olasz-horvát egy fokkal tisztább
Negritis, a vajda
Nálam pont fordítva. Spanyolok nyernek 1-2 góllal. Horvát-Olasz lehet háromesélyes, ha az olaszok rosszabb napot fognak ki. De a horvátok nem igazán vannak formában, szerintem nekik az X is bravúros lenne.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A kezdő 11, mikor mindenki formában és játékban van, relatíve erős, de aki ezt a keretet mélynek és magasabb szinten is kompetitívnek gondolja, az álmodik
r.baggio
Volt egy kimutatás az EB előtt, utolsó előtti a keretünk mindent figyelembe véve, Georgiát megelőzve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
egyébként fura lesz amit írok, de én is ma reggel zuhanyozás közben azon agyaltam, hogy lehet úgy lenne szép, ha nem jutnánk tovább és csak szép emlék maradna
NB2
??
Varga sérülése olyan lelki fordulópontot jelent, amit vétek nem meglovagolni.
Ha továbbjutunk, bárkit kapunk, meg fog szenvedni ellenünk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
Nem leszek népszerű, de leszarom:

Ugye 0-0-val kiestünk volna csoport utolsóként, egyetlen rúgott góllal, nyilván mindenki szar lenne, Rossitól kezdve a szertárosig.

Ezzel a csodás góllal meg reális esély van a 16-ra, ami véleményem szerint erős, szerintem kívül vagyunk jelenleg a legjobb 16-on mutatott játék alapján, de majd 2 nap múlva kiderül. Tévedjek. De nyilván ha bejutunk, akkor az meg megérdemelt, stb. Csak megint óriási lesz a kontraszt.

Ez egy jó kis gyömöszölős 0-0 volt, persze nekünk volt több helyzetünk, tényleg mi tettünk többet a győzelemért. És valahol félelmetes, hogy már nem is számolom, hányadik alkalommal sikerül a meccs legvégén döntő gólt bevinnünk. Ámulok és bámulok. Összességében a 3 meccs inkább csalódás, picivel többet vártam, az a pici az a svájci meccs, természetesen. Nem akarok károgni, meglátjuk mennyire lesz elég.

Ma B csoport, nagy eséllyel se az albánok, se a horvátok nem nyernek ma.
Zsellér van de Vrij
Rossinak jó a karmája, ez sokadszorra is bebizonyosodott.
(Sportszakmai hsz.)
De most komolyan: utoljára cseréltem volna be Csobit, látszik, hogy nem értek hozzá.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló

eaglesmcnabb
Betegek.....
dande2
Mondjuk ez a májusi kerethirdetéskor született. És igen, Csobothnál nem sokminden indokolta, hogy bekerüljön. Nyilván így utólag jó döntés volt, de valószínűleg én sem tettem volna a keretbe, ha én vagyok a szöv.kap.
Szóval nem teljesen értem a "betegek" jelzőt, itt a fórumon is tobzódtak azok a kommentek, hogy Kevin kizárólag csak azért került be, mert Szobo haverja. Vissza lehet keresni nyugodtan...

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Nem volt les 😊

 x.com/FutOffsides/status/1804985849919987886
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
A kezdő 11, mikor mindenki formában és játékban van, relatíve erős, de aki ezt a keretet mélynek és magasabb szinten is kompetitívnek gondolja, az álmodik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.
gabokocka
hát ha nem lettünk volna gólkényszerben pályára nem kerül kb 😊
Most is úgy van, hogy nagyon vékony a keret mélysége, több emberünk is lesérült az EB-re, meg is látszott a Svájc meccsen. Nego hiányzik, Styles is kellett tegnap.

Rossi szakmailag jó, de ezek az odaszúrásai, nyilatkozatai nagyon furcsák. Tényleg jó lenne, ha csak a saját dolgával törődne...
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Komolyan, akik ilyenkor is Rossit szidják, azok csak így gyorsan, lecsukott szemmel pörgessék már végig a szövetségi kapitányokat mondjuk Baróti Lajos távozása óta. Nem kell mindenkit, de azért volt bőven alapanyag egy horror-burleszkhez.

. A bundázó, kőbunkó, a magyar futball mentális rothasztásában főbűnös Mészöly,
- a tésztázó, hisztérikus, egy sikeres selejtezősorozatból évtizedekig tartó tótumfaktumságot kiépítő Mezey, aki aztán minimum 2 generációnyi magyar edzőnek adott át irreleváns, elavult szakmai tudást
- a nemzetközi szinten még a többi kóklerhez képest is súlytalan Verebes, akinek még ilyen majdnem értékes apró bravúrsikerek se jöttek össze soha
- a nemzetközi szinten sikeres, de a magyar mocsárba 2 hét alatt belesüppedő Jenei Imre
- a már az Alzheimer szélén álló Puskás
- az őstulok Csank és Pintér
- a Mezeytől diplomát kapott, alapvetően tisztességes és kedves edzőbácsik (by Höri), Gellei, Egervári, Bozsik, akikben sosem volt meg még a minimális potenciális sem, hogy bármi mást csináljanak, amire az a kontár megtanította őket. NB1-es szintű posvány, garantált bukás, mindig ugyanazokkal a tünetekkel
- a válogatottat a játékosügynökök ecseri piacává tevő Matthaus, aki pénzmosó túrákra hurcolta a válogatottat Thaiföldre meg a Florida International egyetem kampuszának hátsó udvarára
- a szélhámos aranyásó Leekens

Egy két pozitív példát is számításba véve (Dárdai, Storck, nagy jó indulattal Bicskei) az utóbbi 45 év megkérdőjelezhetetlenül legjobb HC-ja ül a padon, szaktudás, motivációs készség és egyebek terén is. Nem áll kritika felett, nem is tartom minden áron mozdíthatatlannak, de úgy gúnyolódnak néha rajta (itt is), mintha rászolgálna arra, hogy elküldjék és igazából bármikor elő tudnánk rántani valakit, aki legalább ugyanazt hozná, amit ő.
Kampman
Azért messze ő dolgozik a legjobb ember alapanyaggal plusz ha az EB létszámot nem emelik fel 24-re még nem jön az NL akkor ez lenne az első EB-je....plusz akkor a mázlija van mint az összes elődjét egybevéve....
ThundersNFL a Paraszt
Nem, az emberanyag 10 éve 15 éve is jobb volt. Nézd már meg, talált 6 db top bajnokságban játszójátékost, vagy 7et? Ez még a 2000es években is több volt. Csak akkor a csapat volt szar.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
német - svájc után nehéz eldönteni hogy mi lesz a mai albán-spanyol
az olasz-horvát egy fokkal tisztább

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
- JC6
Jó, szerinted Csobothot ki se kellett volna vinni, már rég Gerának kéne a szövetségi kapitánynak lenni, szóval ha már felkeresed kezd ezekkel, mielőtt fortunára rákérdezel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
EB-után megkeresem Rossit, megkérdem majd mit csinált ezzel a Fortuna nevű asszonnyal… 😃 kellene nekem is 😆
Emelem kalapom előtte, de hogy egy ilyen meccs után is meg legyen bármire sértődve 😅 tipik
2 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn

eaglesmcnabb
Betegek.....
dande2
Jaj, neee, csak hozták a szellemi képességüket
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
fb komment: Fradistaként soha nem örültem még ennyire lila gólnak 😊
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 284 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.eurosport.hu/labdarugas/europa-bajnoksag/2024/varga-barnabas-serules_sto10205870/story.shtml
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
erre mi a fasz szükség van?
 www.facebook.com/photo/?fbid=894022819434823&set=a.609257821244659
Negritis, a vajda
Mert agyhalott barom az összes? Még annyit sem tud, hogy a skótok nem szoknyát viselnek.
Zsellér van de Vrij
És még az angolhoz is hülyék
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na szèp jó reggelt! 🙂 Barninak gyógyulást! Ha nem is megyünk tovább így azèrt jobb lesz kiesni. Kár a svájci meccs első fèlideèjèrt.

Az nem tudom volt e már említve, hogy respekt a bírónak hogy nem fújta le a kontrát ès adott mèg egy esèlyt nekünk. Máskor ilyenkor bőven lefújják.
dande2
Miért fújta volna le?
10 perc hosszabbításból 9 és fél telt le....
gabokocka
9-re emlèkeztem illetve a bírólnál nem lehet tudni, èppen milyenjük van 🤷🙂
dande2
es adam martin blokkja elott ket jatekos osszesett a palyan es ott maradtak a foldon a biro meg mutatta h akkor tovabb
YoungZeeZee
Arról nem is beszélve. Úgy hogy a meccs közben meg pont volt hasonló ahol teljesen feleslegesen lefújta előnyszabály helyett.
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 797 — Bla, bla, bla
argentin sportars erdekesen fuj.
Kenny
Argentin módra. Ott meccsenként két-három gyilkosság van a pályán kb, ha mindenre lapot adnának, akkor egy meccs sem menne végig.
slowmotion
Már csak azt nem értem mit keres az EBn, épp amikor Copa is van!?!?
nagir
Oda is ment egy olasz cserébe
Heisman nádor
Ennyi hsz-t amit itt termeltek, nem vagyok képes átböngészni! Bocs...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez az egész csak egy játék. Amely valamikor az élettől is nagyobb, úgy, hogy előtte teljesen eljelentéktelenedik.

Szoboszlai pedig nekem a Varga szitu után mutatta meg magát igazán mint ember, és mint csapatkapitány.
Lehet ezen véleményemet kritizálni, én ezt vállalom.
zacknorb
Így van, nem attól lesz vki kapitány, hogy ő a legjobb játrékos, vagy sok gólt lő, sok gőlpasszt ad, hanem sokkal inkább az ilyenek miatt, mint amikor kirohant és betolta a hordágyat...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Na szèp jó reggelt! 🙂 Barninak gyógyulást! Ha nem is megyünk tovább így azèrt jobb lesz kiesni. Kár a svájci meccs első fèlideèjèrt.

Az nem tudom volt e már említve, hogy respekt a bírónak hogy nem fújta le a kontrát ès adott mèg egy esèlyt nekünk. Máskor ilyenkor bőven lefújják.
dande2
Miért fújta volna le?
10 perc hosszabbításból 9 és fél telt le....
gabokocka
9-re emlèkeztem illetve a bírólnál nem lehet tudni, èppen milyenjük van 🤷🙂
dande2
es adam martin blokkja elott ket jatekos osszesett a palyan es ott maradtak a foldon a biro meg mutatta h akkor tovabb