EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
#SZÁMOLGATÁS mesterfokon


iktriad
Lengyelek nem lehetnek már harmadikok, mert kikaptak az osztrákoktól, nem így van?erba09
Azt hiszem igen.
iktriad
De, ki is lettek húzva már.
warr_b
és a vegas.hu is elkönyvelte már, hogy kiestek
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Buzi spanyolok képesek lesznek annyira rotálni, hogy se Fabián Ruiz, se Cucurella nem játszik, a fantasymra azért jó lenne tekintettel lenni!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
#SZÁMOLGATÁS mesterfokon


iktriad
Lengyelek nem lehetnek már harmadikok, mert kikaptak az osztrákoktól, nem így van?erba09
Azt hiszem igen.
iktriad
De, ki is lettek húzva már.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#SZÁMOLGATÁS mesterfokon

B csoport

C csoport

D csoport

E csoport

F csoport

Konklúzió

iktriad
Lengyelek nem lehetnek már harmadikok, mert kikaptak az osztrákoktól, nem így van?erba09
Azt hiszem igen.

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
erba09 Los Angeles Chargers 33
#SZÁMOLGATÁS mesterfokon

B csoport

C csoport

D csoport

E csoport

F csoport

Konklúzió

iktriad
Lengyelek nem lehetnek már harmadikok, mert kikaptak az osztrákoktól, nem így van?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
#SZÁMOLGATÁS mesterfokon

B csoport

C csoport

D csoport

E csoport

F csoport

Konklúzió

iktriad
A konklúzió amúgy marhára csak félig teljes, az olasz meccsről pl szó sem esik, ahogy a georgiairól sem
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#SZÁMOLGATÁS mesterfokon

B csoport

C csoport

D csoport

E csoport

F csoport

Konklúzió
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
YoungZeeZee
igen, linkeltem 2 cikket 2 szögben lévő képről
mert nem mindenki akarja ezt látni

 www.dailymail.co.uk/sport/uefa-euro/article-13560863/Barnabas-Varga-suffers-sickening-head-clash-Hungarys-Euro-2024-match-against-Scotland-appearing-collide-Angus-Gunn.html
 www.express.co.uk/sport/football/1914472/Hungary-Scotland-Barnabas-Varga-Euro-2024-Angus-Gunn
Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
YoungZeeZee 8 399
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
 telex.hu/sport/2024/06/24/az-uefa-szerint-minden-a-protokoll-szerint-zajlott-varga-barnabas-serulesenel

Ezek nem tudom mit néztek...
gabokocka
A németek a protokollt fix nem szegték meg, az más kérdés, hogy a sporinak már egy perce mutatni kellett volna hogy jöjjenek
zacknorb
Lehet, de van józan ész is.
Mikor látják, hogy senki nem foglalkozik a játékkal, a labda nincs játékban, akkor annak felül kellene írnia a protokollt.

Vagy szólni a vonalbírónak, bárkinek, hogy jelezzék a bírónak, hogy intézkedjen.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
 telex.hu/sport/2024/06/24/az-uefa-szerint-minden-a-protokoll-szerint-zajlott-varga-barnabas-serulesenel

Ezek nem tudom mit néztek...
gabokocka
A németek a protokollt fix nem szegték meg, az más kérdés, hogy a sporinak már egy perce mutatni kellett volna hogy jöjjenek
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
 telex.hu/sport/2024/06/24/az-uefa-szerint-minden-a-protokoll-szerint-zajlott-varga-barnabas-serulesenel

Ezek nem tudom mit néztek...
gabokocka
lehet hogy előírás szerint történtek a dolgok
de akkor azok az előírások szarok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan

zacknorb
Amikor visszajátszották biztos voltam benne ,hogy ez les. Fura, hogy nem is mutattak vonalazást.
Sixo
A meccs utáni levezetőben mutatták a vonalazást, gondolom a meccsen azért nem, mert szinte azonnal lefújták utána.
Azért ezt a katarzist visszavonni egy var ítélettel, elég kegyetlen lett volna. A középkezdésig mindenesetre én is fostam, nehogy találjanak olyan vonalat, ami nekünk nem jó. (Még ha nekem nem is tűnt lesnek visszajátszás alapján, de hát láttunk már karón varjút)
Bálesz
annyi idő alatt simán megvan a les-nemles, amennyit örömködtek a srácok a sarokban. az egyetlen eset, ami hosszabb ideig tartott (a holland gól) az nem a gólvonalhoz közelebbiségről szólt, hanem hogy zavart-e a játékos vagy nem, az meg megint csak egy emberi mérlegelésen alapuló döntés, a rendszer nincs erre leprogramozva

Hát pedig ez sztem se volt szabálytalan, szerencsétlen ütközés...
gabokocka
a kapus tényleg nem. viszont annak idején Sont is állították ki, amikor André Gomes (vagy mi volt a neve) hátulról felrúgta, és a csávó úgy esett el, hogy a keresztből érkező védő (talán Aurier) elrúgta a labdát, plusz a fizika miatt derékszögbe törte a lábát.

szóval a védők amúgy túlzott erőbevetés miatt súlyos sérülést okoztak, most hogy ezt proxyként-e, az teljesen mindegy. ha valakit kilöksz az úttestre, attól még nem feltétlenül lesz baja, de ha jön ott egy SUV-nál nagyobb jármű, akkor tepsiben viszik el.

Hogy a faszba maradhat pályán egy ember aki majdnem megölt egy másikat?
clbass
Ne, ezt nagyon ne.
Mikey
Pedig de! Elmebeteg módon jönnek ki a kapusok! Nem kellene hogy a sportág része legyen.
Meg lehet próbálni, de ha mellé mész akkor annak legyen következménye! Nem azért h mi kapjunk egy büntetőt, hanem azért h lehetőleg kevesebb ilyen legyen a jövőben
clbass
Te hülye vagy 😆 😆😆 miért nem àllt a kapus és várta hogy befejeljük.
Vargát nem lehet hibáztatni, benne van a gyilkos ösztön, belemegy minden csínybe… de a két védőről miért nem beszél senki? Az egyik eltartotta Vargát a másik pedig meglökte…
- JC6
Mert a két védőnek meg az volt a dolga.
Szokol
lásd fent. ezek olyanok, mint a gyorshajtás. nem szankcionálnak mindent, de he ebből baj lesz, akkor meg súlyosbító tényező.
Patkány Ramost is azért kellett volna szó nélkül kibaszni a '18-as BL-döntőről, mert megunta, hogy Salah tusakodva, de fedezni tudta előle a labdát, gondolta majd bekulcsolja a karját, és lerántja. és hát ugye Salah válla nem kicsit megsérült. ha nincs semmi, akkor a bíró tovább engedni, de itt súlyos sérülés lett a vége.

aztán meg közli, hogy nem akarta leséríteni. lehetséges, de legyél már férfi bazmeg, ha csináltál valamit, akkor vállald a felelősséget.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 telex.hu/sport/2024/06/24/az-uefa-szerint-minden-a-protokoll-szerint-zajlott-varga-barnabas-serulesenel

Ezek nem tudom mit néztek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ahogy olvastam túlfoglalás is volt, ami a cigányság netovábbja, azért rettentő mód megkúrnám a légitársaságokat. Arra alapozva csinálják, hogy az ebből fakadó bevétel több, mint amit buknak kártérítésen. Na ezen gyorsan változtatnék.
gabokocka
Sajnos az utolsó pillanatban egy kisebb gépet, 320-as helyett 319-est kellett berotálni, ezért lett túllőve a járat. Amúgy meg csebi kommentjére is reagálva egy pillanatig nem védem a légitársaságokat, tényleg nagyon meredek dolgokat mernek megcsinálni, az overbooking az egyik ilyen.

Geszti amúgy korrekt módon írt az esetről, ő is utazott (volna)

 www.facebook.com/story.php?story_fbid=1025087905653691&id=100044574723237&rdid=1oryOkMBYVOc3syB
r.baggio
Nagyon korrekt írás Gesztitől.
Ugyanakkor van olyan szitu, amikor könnyebb korrektnek lenni (nem kicsinyítve ezzel az érdemeit az emberi megnyilvánulásban), de ő könnyen megengedheti magának, hogy majd elmegy másik meccsre. Biztos voltak olyanok is a gépen, akiknek ez lett volna életük élménye, ahogy csebi is írta, a család dobta össze, stb... Pl saját példából kiindulva, nem tudom, a 8 éves gyerekemnek hogy magyaráztam volna meg, hogy nem száll fel a repülő és nem megy meccsre. Szóval nem egyszerű szitu ez.
Ami biztos, a légitársaságokat qrvára meg kéne fingatni, mert az nonszensz, hogy egy délutáni/esti fapados gépnél garantált az 1-2 óra késés, és akkor még jól jártál. Brutál bírságokat kiszabni, indítsanak kevesebb járatot, de az érjen oda akkor, amikor kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
Varga Barnabás’s father confirmed that Varga underwent a successful surgery at 11AM.
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
Ahogy olvastam túlfoglalás is volt, ami a cigányság netovábbja, azért rettentő mód megkúrnám a légitársaságokat. Arra alapozva csinálják, hogy az ebből fakadó bevétel több, mint amit buknak kártérítésen. Na ezen gyorsan változtatnék.
gabokocka
Sajnos az utolsó pillanatban egy kisebb gépet, 320-as helyett 319-est kellett berotálni, ezért lett túllőve a járat. Amúgy meg csebi kommentjére is reagálva egy pillanatig nem védem a légitársaságokat, tényleg nagyon meredek dolgokat mernek megcsinálni, az overbooking az egyik ilyen.

Geszti amúgy korrekt módon írt az esetről, ő is utazott (volna)

 www.facebook.com/story.php?story_fbid=1025087905653691&id=100044574723237&rdid=1oryOkMBYVOc3syB


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding


Ennyit arról, hogy a skótok mit érdemeltek volna...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
de felteszem kerdeskent: mit szolnal ahhoz, hogy ha veszel egy nfl jegyet majd mikor kiutazol USA-ba akkor kozlik veled, hogy ja bocs megcsusztunk az ertekesitessel, ezert kapsz az NFL meccs utanra ugyanebben a stadionban egy MLS meccsre jegyet aznap. szoval sztem meg lehet erteni, hogy miert huztak fel magukat ezen egyesek.
csebi
??

Ilyen párhuzamokkal Sobri szokott jönni, teljesen értelmetlen. Ugyanúgy EW járat ment ugyanúgy Stuttgartba, akkor mit mondjanak pl azok az Air Serbia Belgrád-Zürich járat utasai, akiknek a gépe hajtóműproblémák ide diverált, majd visszabuszoztatták őket 6 óra várakozás után Belgrádba?

A repülőgépek, ahogy a vonatok meg a buszok is, késnek. Velem is megtörtént, hogy hiába indultam el 2 órával a műszakom kezdése előtt, mégse értem be időben, bosszankodtam egyet persze, de ez sajnos benne van.
r.baggio
szandekosan elferditett a pelda.

kar, hogy a tobbi reszet sikeresen kitorolted az elozmenybol, mert az volt az erdemi mondanivalo, hogy azert ne vegyuk mar termeszetesnek azt, hogy a repulogeptarsasag vallalja azt, hogy vasarnaponkent este 6ra Stuttgartban vagy, de az o tultolt menetrenduk miatt minden egyes vnap 6 ora helyett csak 8ra vagy utana ersz Stuttgartba. ez nem normalis, es ezt nem szabad annak elfogadni.
meg lehet nezni azt a repulot: junius 20-22 kozott volt 12 repulese, es egy sem ment idoben. atlag masfel oras kesesei voltak. vagy szted ez teljesen normalis?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ahogy olvastam túlfoglalás is volt, ami a cigányság netovábbja, azért rettentő mód megkúrnám a légitársaságokat. Arra alapozva csinálják, hogy az ebből fakadó bevétel több, mint amit buknak kártérítésen. Na ezen gyorsan változtatnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
de felteszem kerdeskent: mit szolnal ahhoz, hogy ha veszel egy nfl jegyet majd mikor kiutazol USA-ba akkor kozlik veled, hogy ja bocs megcsusztunk az ertekesitessel, ezert kapsz az NFL meccs utanra ugyanebben a stadionban egy MLS meccsre jegyet aznap. szoval sztem meg lehet erteni, hogy miert huztak fel magukat ezen egyesek.
csebi
??

Ilyen párhuzamokkal Sobri szokott jönni, teljesen értelmetlen. Ugyanúgy EW járat ment ugyanúgy Stuttgartba, akkor mit mondjanak pl azok az Air Serbia Belgrád-Zürich járat utasai, akiknek a gépe hajtóműproblémák ide diverált, majd visszabuszoztatták őket 6 óra várakozás után Belgrádba?

A repülőgépek, ahogy a vonatok meg a buszok is, késnek. Velem is megtörtént, hogy hiába indultam el 2 órával a műszakom kezdése előtt, mégse értem be időben, bosszankodtam egyet persze, de ez sajnos benne van.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Csoboth gól alá titanic zene videó van már? kéne 😀
Löfli
este csinálom 😀
Kenny
 youtu.be/jgfFxgmSc3k?si=jhokotTSd1VBgJVo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Csoboth gól alá titanic zene videó van már? kéne 😀
Löfli
este csinálom 😀

2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Hogy a faszba maradhat pályán egy ember aki majdnem megölt egy másikat?
clbass
Ne, ezt nagyon ne.
Mikey
Pedig de! Elmebeteg módon jönnek ki a kapusok! Nem kellene hogy a sportág része legyen.
Meg lehet próbálni, de ha mellé mész akkor annak legyen következménye! Nem azért h mi kapjunk egy büntetőt, hanem azért h lehetőleg kevesebb ilyen legyen a jövőben
clbass
nem szandekos volt.
kapuskent mondom szogletnel beadasnal nincs annal rosszabb mikor kb 10 de de lehet a csapattarsaid fele ellentetes iranyba fut veled.le akarnak gyalulni.
a kapus semmi szabalytalant nem csinalt.jott vedte magat.sajnalatos h ebbol ez lett.
YoungZeeZee
11 évig fociztam elég komolyan. Talpalt mellbe kapus...3 bordám bánta.
Marcelo lábtörése is totál véletlen volt, de attól még szabálytalan
clbass
Én még több ideig végig kapuban. Kicsi kortól azt tanítják a kapusnak, ha egyszer elindulsz, ne állj meg, ha egyszer elindulsz magadat védd. 14 éves voltam amikor elvittek u19 meccsre. Első labdaérintésnél az ellen labdával együtt beküldött a kapuba. Szogletnél felmentem a labdáért, a srác nem tudom mivel, de bordán talált és a háló fogott meg. Levegőt nem kaptam. Lehet a saját korosztályomban nem pattanok le ki tudja.
Nem egyszer szólt a bíró, hogy kisebb lendülettel jöjjek, de az ilyenen csak röhögtem. Ha egyértelművé teszed, hogy nem osztasz lapot senkinek a kozeledbe se mennek. De ha nem véded magad te sérülsz meg.

Ha Gunn meg akarja fogni a labdát máshogy megy fel. De mivel el akarta ütni szerintem ösztönös kéztartás volt, hogy maga előtt tartotta a másik kezét. Erről nem tehetett.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Hogy a faszba maradhat pályán egy ember aki majdnem megölt egy másikat?
clbass
Ne, ezt nagyon ne.
Mikey
Pedig de! Elmebeteg módon jönnek ki a kapusok! Nem kellene hogy a sportág része legyen.
Meg lehet próbálni, de ha mellé mész akkor annak legyen következménye! Nem azért h mi kapjunk egy büntetőt, hanem azért h lehetőleg kevesebb ilyen legyen a jövőben
clbass
Forma1-ben bírságolnád a gyorshajtást, vagy ökölvívásban, MMA-ban a nyolc napon túl gyógyuló sérülést?
Gondolkozzál már, egy sima "sorsdöntő meccs hevében felugrik pár játékos fejelni/védeni" szitu volt, ami nagyon szerencsétlenül alakult, de nem tudatos, előre megfontolt szándékkal történő bounty.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát mit nem akartok érteni? Nem szándékos volt. nem egy roy keane manőver. de pont erre lenne a var. ájultra könyökölték emberünk...UEFA válasz...shit happens. szerintem ez gáz
clbass
Tehát a te logikád szerint valami olyan történt, ami átlépi az adott sport szabályrendszerét, határait, kilép a kereteiből, és hatósági eljárás megindítása lenne indokolt valami köztörvényes cselekmény ("majdnem megölt egy másik embert") miatt?
Ez az állításod?
Őszentsége Sobri Jóska
Elvakít a napfelkelte. Elcsapok a zebrán egy családot. Véletlen voltam? Nem tehettem róla? De!...megtörtént. Viselem a következményét. Szabályos egy könyök az arcban? Nem. Viselem a következményét. Erről szólna a VAR...szerintem, de idén semmilyen formában nem sikerül használni 😕
clbass
De, viselte a kapus azokat a következményeket amelyek jelenleg a tettének ténylegesen a következményei. A játék szabályai szerint nem történt szabálytalanság. Ha történt volna, akkor meg büntetőrúgás.

Te viszont előálltál valami újdonsággal, miszerint a sportesemény egyik résztvevője "majdnem megölt egy másikat", de nem érzem átgondoltnak, vagy csak nem értem meg mire akarsz kilyukadni, ezért kérdezem, hogy mi a te állításod, minek kellene most történnie vagy minek kellett volna akkor a pályán?
Avatkozzon közbe valamiféle hatóság? Tartóztassa le a rendőrség az "elkövetőt"? Vagy indítsanak ellene bűnvádi eljárást? Vagy büntetőeljárást? Vagy csak hallgassák ki a szándékairól? Mi az állításod?
Vagy minek kéne szerinted követnie azt, hogy "majdnem megölt egy másik embert"?
Mert a labdarúgás szabályai vagy egy sportesemény versenykiírása nem foglalkoznak emberölési ügyekkel, azok a sportesemény lebonyolításának és üzemszerű működésének a szabályrendszerét alkotják, kereteit adják, a rendező szervezet nem hatóság, csak egy üzleti vállalkozás, és az azt vezető emberek.
Emberölésekkel a BTK foglalkozik.

Tehát az eredeti felvetésedhez kérnék annyit, hogy megfogalmazd, hogy szerinted "mi a fasznak kéne történnie a pályán (vagy utána) egy sportolóval aki egy sportesemény közben majdnem megölt egy másikat?"