Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Ezért jobb az NFL, ott egy Brady elég a doöntőhöz, itt hiába Messi, CR, ha ilyen gyenge csapatok veszik őket körbe.
Hülye sport ez.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tanulsag, irannak be kellett volna baszni a tizit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Ma màsik dél-amerikai tovàbbjutàst vàrtam.
NB2
de így a jobb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Korábban fel kellett volna vinni a kapust.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mai nap összefoglalása: a majdnem kiesők végül kiestek 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
Ma màsik dél-amerikai tovàbbjutàst vàrtam.

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Nem lesz szükség Mike Pereirára
Gergőbácsi
Puhl Sándorra se
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 616
Sima liba
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Királyság
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legszebb öröm a köröm...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nem lesz szükség Mike Pereirára

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Az uruk sztem jól tolják, tőlük nem számítottam másra
Fast Willie
Laxalt, Toreira, Cavani rengeteget dolgoztak, a bejövők közül is Sanchez.. Bentancur és Nandez pedig fegyelmezett volt,a hátsó négyessel nincs gond.

A franciák favoritok lesznek, de (ha Cavani nem sérült) szerintem az is egy kiélezett, szoros meccs lesz...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
es kajak beadja a kapusnak a szogletet 😀 respect

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Hogy ezen a meccsen egyetlen lapot sem osztottak ki, az számomra a futballtörténelem top 10 csodája között van
Kampman
és ott a csattanó 😀
r.baggio
Évek óta iktriaddal írogatok egy fórumra
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 616
Hogy ezen a meccsen egyetlen lapot sem osztottak ki, az számomra a futballtörténelem top 10 csodája között van
Kampman
Én pirosra mentem😊))
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
CR kisàrgàzta magàt
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Hogy ezen a meccsen egyetlen lapot sem osztottak ki, az számomra a futballtörténelem top 10 csodája között van
Kampman
és ott a csattanó 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Az uruk sztem jól tolják, tőlük nem számítottam másra
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Bazmeg Rodrigo, majdnem meglett

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Ha esetleg, véletlenül (még félve írom) kiesnek Ronaldóék, kihez pártolsz Sobri?
dande
Mást játékost nem ismerek.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Hogy ezen a meccsen egyetlen lapot sem osztottak ki, az számomra a futballtörténelem top 10 csodája között van
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
CR tiszta Messi. Erőlködik.
NB2
Ne sértegesd egyiket se 😉
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 616
Az uruk is igazából csak az elmúlt 2 VB -n történt kiesésük miatt érdenelhetik meg azt hogy csak a következő fordulóban essenek ki 😊))
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
CR tiszta Messi. Erőlködik.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Két portugál orgyilkos Hashajtó ellen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.