Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 742 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jecehat. Jok a tippjeim? XD

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Ezért utálom a spanyolokat, passzolgatnak megállás nélkül, de rálőni már egyik se.
Ha nem lőnek még egy gólt, akkor esélyes, hogy kiesnek.
Solymi
Ez a Guardiola-futball. Bármikor képes elaltatni
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 616
kb a mindenkori spanyol bajnok 😊
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 899
Ezért utálom a spanyolokat, passzolgatnak megállás nélkül, de rálőni már egyik se.
Ha nem lőnek még egy gólt, akkor esélyes, hogy kiesnek.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
A 2002-es brazil csapatnál nem volt akkor erősebb klubcsapat.
Sobri Jóska
Az akkori BL-győztes Real Madrid szerintem erősebb volt
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Én azon töprengek, hogy van e olyan nemzeti válogatott, amelyik erősebb, mint egy top klubcsapat, mint mondjuk a Real. Természetesen ha a válogatott játékos a klubjában játszik.
Szerintem nincs.
És ez kb. 15 éve fordult meg.
A 2002-es brazil csapatnál nem volt akkor erősebb klubcsapat.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Beszarás, hogy bárki vállához hozzáér valaki, rögtön a fejét fogva összeomlik mindenki
Chargers LT
Ide vezet az, hogy a primadonnák eltiltás és közmegvetés helyett celebstátuszt és százmilliós szerződéseket kapnak
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Beszarás, hogy bárki vállához hozzáér valaki, rögtön a fejét fogva összeomlik mindenki

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Egyértelműen direkt csinálta Ignasevich 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Own goal-nak nagyon nagy tornája van, ez pazar gól volt.. mostmár tényleg mehetne a Realba/Juventusba/"XY általl utált nagycsapatba"/stb... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
ott az orosz gól! 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez is ongol volt?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Putyin helyett csak Medvegyev van kint
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 899
Egyiptomtól én lényegesen többet vártam, de sajnos nagyon leszerepelt. Ettől még szerintem az oroszok nem lettek jók, de ejtsék ki a spanyolokat, jót röhögnék 😀
Wyatt
Vannak úgy nyomva a ruszkik, hogy elődöntőig menjenek.
Amadeus
Én se látom egyébként, hogy az oroszok nyomva lennének, igaz, nem is volt erre se szükség, se lehetőség.
Spanyolok vannak annyira technikás játékosok, hogy ki tudjanak harcolni szabadot, lapot, 11-est.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Túlértékelitek ezt a hazai pályát és Putyin papát
Wyatt
Egy kicsit szerintem is. Az utolsó politikai okokból messzire tolt házigazda Argentína volt 1978-ban. Utána Koreát már inkább a tragikus jegyeladási számok miatt futtatták.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Iniesta és Carvajal padon a spanyoloknál, Nacho és Asensio kezd, az oroszoknál pedig Cheryshev padozik... fuck fantasy, amirite?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 830
Az igazságos eredmények a 3–1-es francia siker és az 1–1-et követő, portugál öröm tizenegyespárbajban lettek volna. De a 4–2 egész jól leképezte a dolgokat, a hülye Agüero a végén még belerondított a papírforma közte kettőbe 😕

Mondjuk félek attól, hogy Uruguay a franciákat is kiejti ezzel a játékkal, de a belga–brazil győztese úgy is túl erős lesz mindegyiknek
Wyatt
Jó volt ez így. Kár, hogy nem raktam meg mixen kötésben.
Azért a franciáknál több életképes támadó van mint a portugáloknál, nem hinném, hogy velük szemben túl sokáig tudnának ilyen szinten védekezni.
Habár, ha nem tudják az elején feltörni a védelmet, akkor össze is zuhanhatnak a franciák, de azért ezen a meccsen elég jól elkapták a fonalat. Reméljük marad is így.

Spanyoloknak meg muszáj lesz virtuóz játékot játszani meg rálövöldözni távolról, mert ha csak körbe-körbe passzolgatnak, akkor megint megszívják és az oroszok megeszik őket. Az meg nem lenne jó.
Solymi
De nem is kell. Lehet, az lenne a legegyszerűbb, ha hagynák a franciákat szenvedni, hadd támadjanak, és így elvegyék a kontrák lehetőségét. Argentína sikeresen kivéreztette magát, de az a durva, hogy még előnyből sem volt esélyük igazából

Dehogy eszik, a nyolcaddöntő legsimább meccse lesz, ez az orosz csapat egy vicc, attól függ, mennyire akarnak a spanyolok játszani, lehet ez 1–0-tól kezdve 4–0 vagy mondjuk egy becsület gól a hazaiaknak, de annyi. Az nagyon sima lesz. A horvátok nagy baja, hogy hiába nagyon jók, pont abban nagyon jók, amiben a spanyolok még egy fokkal: a középpályán és a passzjátékban. És mivel ezt jobban tolják, ezért lenyomják a saját játékukban őket és besétálnak a döntőig.
Wyatt
Én szeretném ha a flansziák jutnának tovább, szimpik 😊
Az orosz nem egy jó csapat, az tény, de okoztak már meglepetést, ugyanúgy ahogy a spanyolok is képesek összezuhanni és görcsölni ha nagyon nem megy. Mondjuk az oroszok rutintalansága és esetleges fegyelmezetlensége a malmukra hajthatja a vizet.
Solymi
Hát az uruguayi–franciából most én is utóbbira tennék, pedig 2010-ben nagyon karmoltam a dél-amerikaiakat.

Az oroszok meglepetései? Hááát, szerintem kimákolták minden idők leggyengébb csoportját, legyőzték a két fogalmatlant, az első szembe jövő ellenfél pedig szépen helyre rakta őket 😀
De a spanyolokért nem sírnék, ha rámcáfolnának 😊
Wyatt
Én azon csodálkoztam, hogy az oroszok megverték Egyiptomot.
Egyáltalán nem gondoltam volna, hogy továbbjutnak a csoportból, habár a nyomás rajtuk van rendesen.

Franciáknak jót tett a fiatalítás, ez az utolsó meccs jó volt tőlük, szépen játszottak.
Giroudnak én úgy látom, hogy nem találják a helyét vagy nem nagyon megy neki, de annyira nem értek hozzá. Azért az ellenfelet jól leköti, így a többiek tudnak érvényesülni.
Solymi
Főleg a tömörülés ellen lehet még haszna Giroud-nak. Argentinok Mascheranoval hiába akartak defenzívek lenni, ha képtelenek voltak középpálya közepén párharcokat nyerni. Szerintem az uruk ellen több haszna lesz. Ott nem lesz olyan, ahol a védők folyamatosan lendületből jövő támadókkal találják szembe magukat.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Túlértékelitek ezt a hazai pályát és Putyin papát

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Egyiptomtól én lényegesen többet vártam, de sajnos nagyon leszerepelt. Ettől még szerintem az oroszok nem lettek jók, de ejtsék ki a spanyolokat, jót röhögnék 😀
Wyatt
Vannak úgy nyomva a ruszkik, hogy elődöntőig menjenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyiptomtól én lényegesen többet vártam, de sajnos nagyon leszerepelt. Ettől még szerintem az oroszok nem lettek jók, de ejtsék ki a spanyolokat, jót röhögnék 😀

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 899
Az igazságos eredmények a 3–1-es francia siker és az 1–1-et követő, portugál öröm tizenegyespárbajban lettek volna. De a 4–2 egész jól leképezte a dolgokat, a hülye Agüero a végén még belerondított a papírforma közte kettőbe 😕

Mondjuk félek attól, hogy Uruguay a franciákat is kiejti ezzel a játékkal, de a belga–brazil győztese úgy is túl erős lesz mindegyiknek
Wyatt
Jó volt ez így. Kár, hogy nem raktam meg mixen kötésben.
Azért a franciáknál több életképes támadó van mint a portugáloknál, nem hinném, hogy velük szemben túl sokáig tudnának ilyen szinten védekezni.
Habár, ha nem tudják az elején feltörni a védelmet, akkor össze is zuhanhatnak a franciák, de azért ezen a meccsen elég jól elkapták a fonalat. Reméljük marad is így.

Spanyoloknak meg muszáj lesz virtuóz játékot játszani meg rálövöldözni távolról, mert ha csak körbe-körbe passzolgatnak, akkor megint megszívják és az oroszok megeszik őket. Az meg nem lenne jó.
Solymi
De nem is kell. Lehet, az lenne a legegyszerűbb, ha hagynák a franciákat szenvedni, hadd támadjanak, és így elvegyék a kontrák lehetőségét. Argentína sikeresen kivéreztette magát, de az a durva, hogy még előnyből sem volt esélyük igazából

Dehogy eszik, a nyolcaddöntő legsimább meccse lesz, ez az orosz csapat egy vicc, attól függ, mennyire akarnak a spanyolok játszani, lehet ez 1–0-tól kezdve 4–0 vagy mondjuk egy becsület gól a hazaiaknak, de annyi. Az nagyon sima lesz. A horvátok nagy baja, hogy hiába nagyon jók, pont abban nagyon jók, amiben a spanyolok még egy fokkal: a középpályán és a passzjátékban. És mivel ezt jobban tolják, ezért lenyomják a saját játékukban őket és besétálnak a döntőig.
Wyatt
Én szeretném ha a flansziák jutnának tovább, szimpik 😊
Az orosz nem egy jó csapat, az tény, de okoztak már meglepetést, ugyanúgy ahogy a spanyolok is képesek összezuhanni és görcsölni ha nagyon nem megy. Mondjuk az oroszok rutintalansága és esetleges fegyelmezetlensége a malmukra hajthatja a vizet.
Solymi
Hát az uruguayi–franciából most én is utóbbira tennék, pedig 2010-ben nagyon karmoltam a dél-amerikaiakat.

Az oroszok meglepetései? Hááát, szerintem kimákolták minden idők leggyengébb csoportját, legyőzték a két fogalmatlant, az első szembe jövő ellenfél pedig szépen helyre rakta őket 😀
De a spanyolokért nem sírnék, ha rámcáfolnának 😊
Wyatt
Én azon csodálkoztam, hogy az oroszok megverték Egyiptomot.
Egyáltalán nem gondoltam volna, hogy továbbjutnak a csoportból, habár a nyomás rajtuk van rendesen.

Franciáknak jót tett a fiatalítás, ez az utolsó meccs jó volt tőlük, szépen játszottak.
Giroudnak én úgy látom, hogy nem találják a helyét vagy nem nagyon megy neki, de annyira nem értek hozzá. Azért az ellenfelet jól leköti, így a többiek tudnak érvényesülni.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még Neymar-nak kellene hazautazni, és nem maradna igazi primadonna a vb-n.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 413
az nsos var cikk jol lehozta h a szerbek szivtak a legnagyobbat mikor a svajci golt nem neztek vissza a brazilok ellen
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Hűűűű, FRA 1.9, URU 4.5..

Azért ekkora különbséget én nem érzek (mondjuk a CRO-DEN ami 1.84, ill ENG-COL, ami meg 2.1.. és e közé a kettő közé esik be...)

Akkor már a Spanyolokat megtenni 1.6-ért, na az sokkal szimpatikusabb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak érdekeségképpen bemásolom az FD fórum összes mai nap született hozzászólását a "Foci VB 2018" topicjából, nehogy úgy érezze valaki, hogy valamiről lemaradt:

Semmit se hagytam ki.
Sobri Jóska
Otamendi hozzád képest II. János Pál pápa! Vagy peterk2005.
shawnka
Amúgy te mióta vagy francia drukker? (azt hittem itt JoeyPorteren kívül mindenki utálja a gallokat)
eaglesmcnabb
Gallok 😀 Főleg Pogba, Kanté és a társai 😀
Amúgy nyilván a franciákkal szemben mindig van egy kis ellenérzés, de (ha ettől eltekintünk) ez a csapat azért eléggé jóféle. A belgákat sem szabad szeretni, de az a csapat meg kifejezetten szerethető