Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Jesus ma se zavar sok vizet. Bobby meg lent unatkozik a padon 😕
alatriste
Az ő helyében már be se állnék, ha be akarnak cserélni. Szar a csatár, aki pályán van? Én meg bomba formás szezon után ülhetek a padon? Akkor játszasson, akit akar. Fasz edző ez is. Jesus lófaszt nem csinált ezen a vb-n. Batshuayi 2, csak az legalább a 7. zicceréből berúgta.
shagi0206
idegállapotba vagy? 😀
Löfli
Nem gyengén 😊
A mai meló után ezt látni felüdülés nekem. Hogy hemperegnek a földön a tetvek, meg hogy megint az a balfasz játszik.
De Firmino nem hallgat a tanácsomra, és játszani fog.
shagi0206
És még gólt is rúg. Milyen meglepő...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
BOOOOBY <3
alatriste
Booby?
hm...
slowmotion
ez Fuligjimmyert kiallt! 😀
Borbinho
first downon megtalálod

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
BOOOOBY <3
alatriste
Booby?
hm...
slowmotion
ez Fuligjimmyert kiallt! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Szegény Ochoa...volt vagy 4-5 meccset hozó védése. Csak a társak elől elszúrták.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 323 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Csak a két félidő második felét láttam, de szegény mehikót végig ennyire lefojtották a brazilok?
peach
első húsz percben eléggé dominált Mexikó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
BOOOOBY <3
alatriste
Booby?
hm...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Csak a két félidő második felét láttam, de szegény mehikót végig ennyire lefojtották a brazilok?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Neymar azert ezt is kapura rugta...😀 csecskany

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Kapják be

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
BOOOOBY <3


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 581
már többet csinált, mint Jesus.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
silva lesérült, felkészül geromel! jó lesz ez a belga meccs 😀
eaglesmcnabb
szar lesz azert - pontot kapni fantasyban, h tovabbjutott csapat jatekosait kell lecserelnem (Casemiro + Silva 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
silva lesérült, felkészül geromel! jó lesz ez a belga meccs 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Batmant nem kell bantani, Lukakunak is atlag kell 5 helyzet h abbol egyet beverjen. Batman meg tavasszal vmi elmebeteg modon bekezdett Dortmundban ,aztan megserult (en ugy emlekeztem h achillese ment tropara, de akk nem lenne itt), az se volt fix h jatszhat a VB-n. Remelem kovi szezonban nem adjuk kolcsonbe, Morata/Giroud szintet azert meguti...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 581
Jesus ma se zavar sok vizet. Bobby meg lent unatkozik a padon 😕
alatriste
Az ő helyében már be se állnék, ha be akarnak cserélni. Szar a csatár, aki pályán van? Én meg bomba formás szezon után ülhetek a padon? Akkor játszasson, akit akar. Fasz edző ez is. Jesus lófaszt nem csinált ezen a vb-n. Batshuayi 2, csak az legalább a 7. zicceréből berúgta.
shagi0206
idegállapotba vagy? 😀
Löfli
Nem gyengén 😊
A mai meló után ezt látni felüdülés nekem. Hogy hemperegnek a földön a tetvek, meg hogy megint az a balfasz játszik.
De Firmino nem hallgat a tanácsomra, és játszani fog.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
de most ezen mit kell fetrengeni???
a bíró helyében fújnék, hogy szabad, aztán megyünk tovább, majd meggyógyul
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Belgium ellen mondjuk necces lehet Caselele nélkül.
eaglesmcnabb
kisargazta magat?
Borbinho
első meccsen is kapott sárgát, akkor elvileg igen 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 323 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jesus ma se zavar sok vizet. Bobby meg lent unatkozik a padon 😕
alatriste
Az ő helyében már be se állnék, ha be akarnak cserélni. Szar a csatár, aki pályán van? Én meg bomba formás szezon után ülhetek a padon? Akkor játszasson, akit akar. Fasz edző ez is. Jesus lófaszt nem csinált ezen a vb-n. Batshuayi 2, csak az legalább a 7. zicceréből berúgta.
shagi0206
idegállapotba vagy? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Belgium ellen mondjuk necces lehet Caselele nélkül.
eaglesmcnabb
kisargazta magat?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 581
Jesus ma se zavar sok vizet. Bobby meg lent unatkozik a padon 😕
alatriste
Az ő helyében már be se állnék, ha be akarnak cserélni. Szar a csatár, aki pályán van? Én meg bomba formás szezon után ülhetek a padon? Akkor játszasson, akit akar. Fasz edző ez is. Jesus lófaszt nem csinált ezen a vb-n. Batshuayi 2, csak az legalább a 7. zicceréből berúgta.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok egy kárörvendő típus, de remélem egyszer úgy lerúgja valaki, hogy többet nem focizhat. Nincs 1 olyan tetű sem (még a Ramos-Costa duó sem), akit ennyire utálnék, mint ezt a köcsög díszcigányt.
shagi0206
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon es nezzuk ahogy sir es talan magaba nez (ugyse).
Borbinho
ezzel az a baj, hogy ez sose fog megváltozni. Ha rúgna 1 gólt még a brazil csapat, akkor vmelyik mexikói áldozza be magát pirossal, és taposson a nyakára.
shagi0206
na ettől már hányok, tényleg...inkább olvasgatok mást 😕
Klaci79
Nem is tudsz olvasni, ne hazudozzal mar!

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Belgium ellen mondjuk necces lehet Caselele nélkül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Nem vagyok egy kárörvendő típus, de remélem egyszer úgy lerúgja valaki, hogy többet nem focizhat. Nincs 1 olyan tetű sem (még a Ramos-Costa duó sem), akit ennyire utálnék, mint ezt a köcsög díszcigányt.
shagi0206
en is, de azert ilyet nem kivanok meg neki se. inkabb essenek ki vmi kurva szar modon es nezzuk ahogy sir es talan magaba nez (ugyse).
Borbinho
ezzel az a baj, hogy ez sose fog megváltozni. Ha rúgna 1 gólt még a brazil csapat, akkor vmelyik mexikói áldozza be magát pirossal, és taposson a nyakára.
shagi0206
na ettől már hányok, tényleg...inkább olvasgatok mást 😕
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jesus ma se zavar sok vizet. Bobby meg lent unatkozik a padon 😕


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jo cselesek ezek a Mehikoiak, en vmiert abban a tudatban voltam ,h a Dzsudzsiva la PSV-ben jatszo Salcido jatszik 😀 a kozelin tunt fel,h a ez a srac v 25 eves, az meg inkabb a 40 kozeleben lehet.

Egyik Carlos Salcedo, masik Carlos Salcido. My bad 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."