Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ezt Karius vedte volna

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
sima 0-0 lesz
Löfli
Az .

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Balfasz izlandiak, tovabb fog menni Argentina...

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
nah, ott van
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sima 0-0 lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
vezetnek a csokik
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Valaki sàmàn írja màr be, hogy érik a 0-0.
NB2
Vagy hogy tojik az egészre.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bjarnason nem igaz, hogy nem TB eltitkolt ikertesója 😊
NB2
Nem hát, mert ő Thor.
eaglesmcnabb
Érik az izlandi győzelem 😛
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valaki sàmàn írja màr be, hogy érik a 0-0.
NB2
Úgyis lesz egy Finnbogasson gól a 93. percben, amivel nyernek 1-0-ra, mert kb csak ő, meg Halldorsson van az összes rivális csapatában...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Valaki sàmàn írja màr be, hogy érik a 0-0.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Bjarnason nem igaz, hogy nem TB eltitkolt ikertesója 😊
NB2
Nem hát, mert ő Thor.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez mindkét részről gusztustalan volt, a brazilok ostobán játszottak, 0 mozgással, abban reménykedtek hogy valakinek lesz egy isteni megmozdulása, és végül egy rossz labdalevételből mákoltak gólt (ugye mennyivel egyszerűbb üres ember találni ha valaki befut, lásd Cou a gólnál...)
Álltak, passzolgattak... nem érdemeltek itt semmit.
Igor
Nem sargat kene adni az ilyen szineszkedesert, hanem lekuldeni a faszba, hogy at akarja kurni a birot. Hamar megtanulna nehany piros utan, hogy ez nem filmfesztival.
Stez
a folyamatos pofázása is megér egy misét, engem speciel még inkább idegesített.

Lassú játékkal egyetértek, kb. Marcelonak teljesen fölösleges volt felfutnia, álló játéknál ezzel nem sok vizet zavart, mert nem nagyon kapott labdát, vagy ha igen, már rég visszazárt az ellen.
Azt hogy Neymar nem világklasszis (értsd, a posztján top4-5) azt továbbra is tartom, nincs olyan topcsapat akinek a játékához hozzáad. Speciel a barca se lett nélküle egy fokkal se gyengébb, és a PSG se lett egy fokkal se jobb. Persze reklámértéke az van, de azzal még nem nyertek meccseket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valami történjen màr, mert elalszom...
NB2
#metoo
| igaz en meg meloban 😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Valami történjen màr, mert elalszom...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Csori Costa Ricanak senki se szurkolt, igy athuzni se lehet 😕
Borbinho
Peru tegnapról szintén .

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csori Costa Ricanak senki se szurkolt, igy athuzni se lehet 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
izlandon ma a posták is 2:30-kor már zárva voltak, hogy az emberek odaérjenek a kocsmába / tv elé 😀
Löfli
minek a tobbes szam? 😀 sztem van kb 1 posta az orszagban ,ahogy kocsma is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
izlandon ma a posták is 2:30-kor már zárva voltak, hogy az emberek odaérjenek a kocsmába / tv elé 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Bjarnason nem igaz, hogy nem TB eltitkolt ikertesója 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Ki az az Ibowi? En csak Iwobit ismerek.
Stez
Feka ismerettanból sosem jeleskedtél .

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki az az Ibowi? En csak Iwobit ismerek.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
kissé elfogultnak tűnsz 😉 mindenesetre nem ugyanazt a meccset néztük az biztos
Szesze
Nem néztem végig, uccsó 25+7 percet láttam, de az alapján pontosan ez a benyomásom, semmit nem érdemelnek. Írtam h CRC is gusztustalan volt (más okokból, de náluk ez érthető), az hogy a brazilok mit szívtak, az nem...
Lehet hogy előtte 4 kapufát lőttek, meg kétszer kellett a gólvonalról tisztázni, de a guardian live commentary-n speciel szintén nem ezt olvastam. ("Yoga Bullshito" -ezt ők írtak, 1. félidpben még 😊)

Mit vitatsz abból, amiket írtam?
Igor
Első félidőben gyengék voltak a brazilok (semmi kockázatot nem vállaltak, egyénileg meg nem tudott villanni senki), de volt egy olyan második félidő amire a legkevésbé se illik amit írtál kritikaként, igazából teljesen megérdemelten nyertek a teljes meccs képe alapján.
A színészkedésekkel kapcsolatban meg eleve röhejes a brazilokat kritizálni egy olyan meccs után amin az ellenfél 2 percenként húzta az időt gusztustalan módon, ami egyrészről persze érthető, de mondjuk a Marcelo féle esetnél csak azt látni, h neki pirosat kellett volna adni mikor a csávó nevetséges módon játszott rá arra is azért elég egyoldalú megközelítés, h finom legyek.
Szesze
A második félidőben volt mondjuk 2 "ziccerük" az elején, mert megnyomták az első 5 percet... ezután mi volt.. az az egy Neymar lövés, ami esetleg beakadhatott volna? Kb ennyi.

CRC-ben meg egyetértünk, persze hogy rájátszottak és én se örülök neki, de itt megint Marcelo volt ostoba... miért kell valakinek az arcába nyúlni? (Azt írtam, hogy én sárgát adtam volna speciel...)

Amúgy meg ettől a galaktikus brazil csapattól, a torna legfőbb favoritjától egy 5000-1 oddsú csapat ellen azért szerintem némileg jobb teljesítmény elvárható lett volna, nem az h van egy jó 5 percük a második félidő elején...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Én már hét eleje óta pakolom a 0-0-át, most hozzá csapok egy 1-1-et is...
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
kissé elfogultnak tűnsz 😉 mindenesetre nem ugyanazt a meccset néztük az biztos
Szesze
Nem néztem végig, uccsó 25+7 percet láttam, de az alapján pontosan ez a benyomásom, semmit nem érdemelnek. Írtam h CRC is gusztustalan volt (más okokból, de náluk ez érthető), az hogy a brazilok mit szívtak, az nem...
Lehet hogy előtte 4 kapufát lőttek, meg kétszer kellett a gólvonalról tisztázni, de a guardian live commentary-n speciel szintén nem ezt olvastam. ("Yoga Bullshito" -ezt ők írtak, 1. félidpben még 😊)

Mit vitatsz abból, amiket írtam?
Igor
Első félidőben gyengék voltak a brazilok (semmi kockázatot nem vállaltak, egyénileg meg nem tudott villanni senki), de volt egy olyan második félidő amire a legkevésbé se illik amit írtál kritikaként, igazából teljesen megérdemelten nyertek a teljes meccs képe alapján.
A színészkedésekkel kapcsolatban meg eleve röhejes a brazilokat kritizálni egy olyan meccs után amin az ellenfél 2 percenként húzta az időt gusztustalan módon, ami egyrészről persze érthető, de mondjuk a Marcelo féle esetnél csak azt látni, h neki pirosat kellett volna adni mikor a csávó nevetséges módon játszott rá arra is azért elég egyoldalú megközelítés, h finom legyek.