Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
be kell hozni douglas costát. seria mvp, csereként különbség tud lenni.
na de majd jön renato augusto, jesus-firmino csere. meg fernandinho mert az kell.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Tegnap a brazilok az argentinokon röhögtek, ma lehet mindenki rajtuk fog 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
Mekkora flopp megint a kis spagetti hajútól xD

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Ma se jön a gólzuhatag
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Brazíliàban van amifoci csapat? Ott egy tackle utàn is ekkora fetrengőzês megy? Neymart szerelik szabàlyosan, eljàtssza a nagyhalàlt, majd miután nem fújnak simàn felàll.
NB2
Az ilyenekért el kéne már végre osztogatni az utólagos eltiltásokat, akkor lehet visszább lehetne szorítani.
Gorcsev
VAR nem állapít meg kontaktot, instant piros.

Szerintem 1 meccs után (de lehet hogy 5 perc után) abbamaradna a dolog...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
Szerintem Messi a valaha volt legjobb futbalista.
braxa88
Beszéljünk csak a modern fociról, hisz Pelét, Garrinchat, Puskást, Bozsikot, diStefanot, Cruyffot nem láthattuk, és teljesen más volt az egész játék.

A Messi vs. CR vita alapvető különbsége a tehetség vs. szorgalom/eltökéltség. Így ezen szempontok menten mindig lesz érv/ellenérv pro és kontra.
Én ezért a hasznosságot, hatékonyságot preferálom egy ilyen GOAT vitában.
És ez alapján nálam ez a valaha volt legjobb futbalista lista:
1. CR
2. Maradona
3. Zidane
4. Messi
5. Ronaldo
Sobri Jóska
Nem tudom kapus/védő/védekező kp/stb posztokról hallottál-e?

Pont ezért nincs értelme ekézni Messit, ha ezeken a pontokon egy madárijesztő, vagy kartonfigura állt volna tegnap este, lehet az argentinok azzal is előrébb vannak..
Igor
Teljesen egyet értek veled , Buffon a no.1 .

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem Messi a valaha volt legjobb futbalista.
braxa88
Beszéljünk csak a modern fociról, hisz Pelét, Garrinchat, Puskást, Bozsikot, diStefanot, Cruyffot nem láthattuk, és teljesen más volt az egész játék.

A Messi vs. CR vita alapvető különbsége a tehetség vs. szorgalom/eltökéltség. Így ezen szempontok menten mindig lesz érv/ellenérv pro és kontra.
Én ezért a hasznosságot, hatékonyságot preferálom egy ilyen GOAT vitában.
És ez alapján nálam ez a valaha volt legjobb futbalista lista:
1. CR
2. Maradona
3. Zidane
4. Messi
5. Ronaldo
Sobri Jóska
Nem tudom kapus/védő/védekező kp/stb posztokról hallottál-e?

Pont ezért nincs értelme ekézni Messit, ha ezeken a pontokon egy madárijesztő, vagy kartonfigura állt volna tegnap este, lehet az argentinok azzal is előrébb vannak..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
hihetetlen ez a pali, hárman állnak előtte és inkább beleviszi mintsem visszatenné a mögötte állónak, és nekem ez az ember a CSK-m már a 2. hete, meg is érdemlem komolyan mondom
eaglesmcnabb
Ráadásul nem is 96os vagy 97es valamelyik tech-ről , nem is értelek meki ...

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Brazíliàban van amifoci csapat? Ott egy tackle utàn is ekkora fetrengőzês megy? Neymart szerelik szabàlyosan, eljàtssza a nagyhalàlt, majd miután nem fújnak simàn felàll.
NB2
Az ilyenekért el kéne már végre osztogatni az utólagos eltiltásokat, akkor lehet visszább lehetne szorítani.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
hihetetlen ez a pali, hárman állnak előtte és inkább beleviszi mintsem visszatenné a mögötte állónak, és nekem ez az ember a CSK-m már a 2. hete, meg is érdemlem komolyan mondom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Szerintem Messi a valaha volt legjobb futbalista.
braxa88
Beszéljünk csak a modern fociról, hisz Pelét, Garrinchat, Puskást, Bozsikot, diStefanot, Cruyffot nem láthattuk, és teljesen más volt az egész játék.

A Messi vs. CR vita alapvető különbsége a tehetség vs. szorgalom/eltökéltség. Így ezen szempontok menten mindig lesz érv/ellenérv pro és kontra.
Én ezért a hasznosságot, hatékonyságot preferálom egy ilyen GOAT vitában.
És ez alapján nálam ez a valaha volt legjobb futbalista lista:
1. CR
2. Maradona
3. Zidane
4. Messi
5. Ronaldo

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Brazíliàban van amifoci csapat? Ott egy tackle utàn is ekkora fetrengőzês megy? Neymart szerelik szabàlyosan, eljàtssza a nagyhalàlt, majd miután nem fújnak simàn felàll.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Egész jól tartják maguk a brazilok , nem gondoltam volna , hogy 15 percet kibírnak kapott gól nélkül .
Sixo
It ain't over, til the fat lady sings....
Igor
a padödö ?
Sixo
Áhh... 😕

Ez is egy Fagner-referencia volt, mindegy...
Igor
Az egész csapat mezét beleejtette a kék hajófestékbe

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
milyen fegyelmezett volt a costaricai védő, hogy egyből lépett ki a brazil mellől ahogy látszott hogy jön a lövés

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
Wut , levágatta előző meccs óta a haját ? O_o pedig milyen jó meme-k voltak belőle

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
kibaszott idegesítő ez az öncélú foci

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egész jól tartják maguk a brazilok , nem gondoltam volna , hogy 15 percet kibírnak kapott gól nélkül .
Sixo
It ain't over, til the fat lady sings....
Igor
a padödö ?
Sixo
Áhh... 😕

Ez is egy Fagner-referencia volt, mindegy...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
Asszondja a kommentátor , hogy Néjmer xD

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
Egész jól tartják maguk a brazilok , nem gondoltam volna , hogy 15 percet kibírnak kapott gól nélkül .
Sixo
It ain't over, til the fat lady sings....
Igor
a padödö ?

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
ezek a brazilok se így játszottak a selejtezőkben, pedig ott sem voltak nehezebb ellenfelek
eaglesmcnabb
Orosz levegő mindenkit meghülyít

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ezek a brazilok se így játszottak a selejtezőkben, pedig ott sem voltak nehezebb ellenfelek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egész jól tartják maguk a brazilok , nem gondoltam volna , hogy 15 percet kibírnak kapott gól nélkül .
Sixo
It ain't over, til the fat lady sings....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 494 — LIGHTS OUT!
Egész jól tartják maguk a brazilok , nem gondoltam volna , hogy 15 percet kibírnak kapott gól nélkül .

több mint 5 éve
dawyd728 3 713
Amúgy, mintha Asztúria spanyol tartomány önállóan kijutott volna a vb-re olyan érzésem van a brazil mez láttán.