Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
Mondjuk ha szukseged van barmi komolysagra, akkor szerintem a feleig jutsz majd, es ott azt mondod, ebbol eleg, vagy Walker hala utan dobod be a torolkozot. O azert nagyon hianyzik. Mindenki nyomja, hogy az FF az maga Diesel, de szerintem Walker volt az, a franchise alakja es "szive".
Stez
Jajj, én nem vagyok ilyen igényes, tök jól elszórakozok majdnem bármin 😊 (Najó, az Aquaman-t a mai napig nem dolgoztam fel)

Egyszerűen a kocsik nem vonzanak, így az autós tematikájú filmek sem, így kimaradt a franchise. De nagyon jól szórakozom azon, ahogy emberek komolyan/viccesen/szomorúan beszélgetnek róla, és néha-néha felmerül bennem az igény, hogy megnézzem, miről is van szó.
Gyurma Pappa
En meg pont, hogy imadtam az elso reszt, mert ott meg szamitottak az autok, valahol azert kozpontban tartottak oket, megvolt a kello hangsulyt. Ez emlekeim szerint valahol a 3-4. resz kornyekene atment nullaba, amikor az autok mar csak arra voltak jok, hogy par jelenetben par szep allo kocsit mutassanak egymas mellett, meg par uldozeses jelenetben toljak veluk. Engem momentan speciel ez is zavart, miutan pont ugy indult el az egesz sorozat, hogy ez egy autobuzi tarsasag, es auttok, autok, autok, minden errol, es a versenyekrol szolt a sok idiotanak.

Egy dolog, hogy komolytalan az osszes film mar sok eve, de az autos jelleget sem sikerult megtartani. Szerintem amugy Diesel XXX cimu filmje az egvilagon semmivel sem masabb, sot, tok siman beleillene a Halalos Irambanokba, ha valamelyik jelenetnel feltunne ket Han meg meg valaki. 😀

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Mi a baj a vizesfíúval?
Toca
1) Fogalmam sincs róla, hogy mi a sztori, többnyire minden B filmre emlékszem
2) A párbeszédek döntő többsége már nézés közben is érdektelen volt
3) Arra sem emlékszem, ki a gonosz
4) A csatajelenettől konkrétan tikkelni kezdtem, fel kellett kapcsolni a szobában a villanyt, szerencse, hogy nem mozi volt

Szóval azóta is komoly PTSD van, pedig Momoa nagy kedvencem a SG:A óta
Gyurma Pappa
hadd osszam meg a kedvenc youtuberem videóját a filmről

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Mi a baj a vizesfíúval?
Toca
1) Fogalmam sincs róla, hogy mi a sztori, többnyire minden B filmre emlékszem
2) A párbeszédek döntő többsége már nézés közben is érdektelen volt
3) Arra sem emlékszem, ki a gonosz
4) A csatajelenettől konkrétan tikkelni kezdtem, fel kellett kapcsolni a szobában a villanyt, szerencse, hogy nem mozi volt

Szóval azóta is komoly PTSD van, pedig Momoa nagy kedvencem a SG:A óta

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
Mondjuk ha szukseged van barmi komolysagra, akkor szerintem a feleig jutsz majd, es ott azt mondod, ebbol eleg, vagy Walker hala utan dobod be a torolkozot. O azert nagyon hianyzik. Mindenki nyomja, hogy az FF az maga Diesel, de szerintem Walker volt az, a franchise alakja es "szive".
Stez
Jajj, én nem vagyok ilyen igényes, tök jól elszórakozok majdnem bármin 😊 (Najó, az Aquaman-t a mai napig nem dolgoztam fel)

Egyszerűen a kocsik nem vonzanak, így az autós tematikájú filmek sem, így kimaradt a franchise. De nagyon jól szórakozom azon, ahogy emberek komolyan/viccesen/szomorúan beszélgetnek róla, és néha-néha felmerül bennem az igény, hogy megnézzem, miről is van szó.
Gyurma Pappa
ha az autók nem vonzanak... akkor sincsen semmi baj, a 4. rész óta nem arról szól 😀

de ugyanitt tudom ajánlani a Hobbs&Shawt, az végképp nem a járművekkel foglalkozik
shawnka
De lassan csinálhatsz top10-t csak a filmekből. 😀

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
Mondjuk ha szukseged van barmi komolysagra, akkor szerintem a feleig jutsz majd, es ott azt mondod, ebbol eleg, vagy Walker hala utan dobod be a torolkozot. O azert nagyon hianyzik. Mindenki nyomja, hogy az FF az maga Diesel, de szerintem Walker volt az, a franchise alakja es "szive".
Stez
Jajj, én nem vagyok ilyen igényes, tök jól elszórakozok majdnem bármin 😊 (Najó, az Aquaman-t a mai napig nem dolgoztam fel)

Egyszerűen a kocsik nem vonzanak, így az autós tematikájú filmek sem, így kimaradt a franchise. De nagyon jól szórakozom azon, ahogy emberek komolyan/viccesen/szomorúan beszélgetnek róla, és néha-néha felmerül bennem az igény, hogy megnézzem, miről is van szó.
Gyurma Pappa
Mi a baj a vizesfíúval?
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
Mondjuk ha szukseged van barmi komolysagra, akkor szerintem a feleig jutsz majd, es ott azt mondod, ebbol eleg, vagy Walker hala utan dobod be a torolkozot. O azert nagyon hianyzik. Mindenki nyomja, hogy az FF az maga Diesel, de szerintem Walker volt az, a franchise alakja es "szive".
Stez
Jajj, én nem vagyok ilyen igényes, tök jól elszórakozok majdnem bármin 😊 (Najó, az Aquaman-t a mai napig nem dolgoztam fel)

Egyszerűen a kocsik nem vonzanak, így az autós tematikájú filmek sem, így kimaradt a franchise. De nagyon jól szórakozom azon, ahogy emberek komolyan/viccesen/szomorúan beszélgetnek róla, és néha-néha felmerül bennem az igény, hogy megnézzem, miről is van szó.
Gyurma Pappa
ha az autók nem vonzanak... akkor sincsen semmi baj, a 4. rész óta nem arról szól 😀

de ugyanitt tudom ajánlani a Hobbs&Shawt, az végképp nem a járművekkel foglalkozik
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
Mondjuk ha szukseged van barmi komolysagra, akkor szerintem a feleig jutsz majd, es ott azt mondod, ebbol eleg, vagy Walker hala utan dobod be a torolkozot. O azert nagyon hianyzik. Mindenki nyomja, hogy az FF az maga Diesel, de szerintem Walker volt az, a franchise alakja es "szive".
Stez
Jajj, én nem vagyok ilyen igényes, tök jól elszórakozok majdnem bármin 😊 (Najó, az Aquaman-t a mai napig nem dolgoztam fel)

Egyszerűen a kocsik nem vonzanak, így az autós tematikájú filmek sem, így kimaradt a franchise. De nagyon jól szórakozom azon, ahogy emberek komolyan/viccesen/szomorúan beszélgetnek róla, és néha-néha felmerül bennem az igény, hogy megnézzem, miről is van szó.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
Mondjuk ha szukseged van barmi komolysagra, akkor szerintem a feleig jutsz majd, es ott azt mondod, ebbol eleg, vagy Walker hala utan dobod be a torolkozot. O azert nagyon hianyzik. Mindenki nyomja, hogy az FF az maga Diesel, de szerintem Walker volt az, a franchise alakja es "szive".

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊
Gyurma Pappa
én előre félek mikor kell végignéznem őket haverokkal 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Annyira imádom, hogy egyetlen F&F filmet nem láttam, de tökre követem a fandom alakulását film kritikákon és reddit threadeken keresztül, és itt is 😊 Szóval olyan, mintha mindet láttam volna, de eltekintve a "kapcsolgatás közben belenéztem 10 percet" élményeken túl, sosem láttam semmit belőle.

Megvárom, míg lesz 15 film, utána már kihívás lesz darálni 😊

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
123? Mikor egy tök egyenes úton 25x váltottak sebességet?😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Az a jo a Halalos Iramban filmekben, hogy komolynak indultak, a foldon voltak siman, de aztan valahol feluton onmaguk parodiajava valtak.
Stez
mer akkor a kutya se nézte őket 😀
 www.the-numbers.com/movies/franchise/Fast-and-the-Furious#tab=summary
amikor átmentek retardba ott durrant be
Negritis
Azert nem mondanam, hogy a kutya sem nezte, 38 millabol csinalt 206 milliot, az nem gondolnam, hogy rossz arany. Mint ahogy ha a budzset es a befolyo penz aranyat nezem, akkor tok siman hozza a legtobb filmnek a penzeit, hatszorosan hozta vissza kb.

En mondjuk ha nincs benne a cimben a resz szama, akkor azt sem tudnam, eppen hanyadikat latom, tokeletesen osszefolyt mar az egesz. 😊)

De egyebkent eszreveheto, hogy a bevetelek Walker halala utan ugrottak az egekbe, de igazabol csak arra az 1-2 filmre, ami kozvetlen utana jott, nyilvan ennek a hatasara. Azert eleg durva, hogy Walker konkretan halala megduplazta az osszeget.
Stez
FF1-2-3 réteg film volt, utána lett blockbuster.
Aki a rétegfilmsége miatt szerette az nyilván elkurvulásnak látja.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a jo a Halalos Iramban filmekben, hogy komolynak indultak, a foldon voltak siman, de aztan valahol feluton onmaguk parodiajava valtak.
Stez
mer akkor a kutya se nézte őket 😀
 www.the-numbers.com/movies/franchise/Fast-and-the-Furious#tab=summary
amikor átmentek retardba ott durrant be
Negritis
Azert nem mondanam, hogy a kutya sem nezte, 38 millabol csinalt 206 milliot, az nem gondolnam, hogy rossz arany. Mint ahogy ha a budzset es a befolyo penz aranyat nezem, akkor tok siman hozza a legtobb filmnek a penzeit, hatszorosan hozta vissza kb.

En mondjuk ha nincs benne a cimben a resz szama, akkor azt sem tudnam, eppen hanyadikat latom, tokeletesen osszefolyt mar az egesz. 😊)

De egyebkent eszreveheto, hogy a bevetelek Walker halala utan ugrottak az egekbe, de igazabol csak arra az 1-2 filmre, ami kozvetlen utana jott, nyilvan ennek a hatasara. Azert eleg durva, hogy Walker konkretan halala megduplazta az osszeget.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 870
Az a jo a Halalos Iramban filmekben, hogy komolynak indultak, a foldon voltak siman, de aztan valahol feluton onmaguk parodiajava valtak.
Stez
mer akkor a kutya se nézte őket 😀
 www.the-numbers.com/movies/franchise/Fast-and-the-Furious#tab=summary
amikor átmentek retardba ott durrant be
Negritis
Amúgy tökre jól látszódik ez, igen 😊 a Tokió Drift után szépen csöndben ki kellett volna múlnia ennek a szériának, ahogy az szokott lenni. Első rész szépet durrant, a második már csalódás volt - dupla büdzsé mellé szinte ugyanolyan bevétel - a harmadik meg lejtő. Erre történt valami amire már egyáltalán nem emlékszem, és három év szünet után a negyedik megint durva bevételeket termelt, ahonnan le se esik már 7 rész óta 😊 Gondolom a negyedik részben dobták el a láncot, vagy ilyesmi.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
Az a jo a Halalos Iramban filmekben, hogy komolynak indultak, a foldon voltak siman, de aztan valahol feluton onmaguk parodiajava valtak.
Stez
mer akkor a kutya se nézte őket 😀
 www.the-numbers.com/movies/franchise/Fast-and-the-Furious#tab=summary
amikor átmentek retardba ott durrant be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Halálos Iramban 9
Mivel autó fan és majd 20 éve franchise fanja vagyok, nyilván megnéztem.
Filmnek már nem túl jó, de rajongóként azért simán elmegy.
A kocsit faják, és a legjobb részek a visszautalások a korábbi részekre
Az utolsó fél perc pedig tökéletes!
Chargers LT
Van egy nagyon kedves barátom, autószerelő. Moziba nemigen jár, a peca a hobbija illetve amikor nem pecázik, akkor pecás újság meg F&H a tévében.

Két eset van amikor eljön velem moziba, az egyik az új Halálos Iramban a másik az akutákis RE (itthon ismertebb - habár teljesen érthetetelen - nevén: Kaptár).

Megmondom őszintén vagy 7 részt biztosan vele néztem meg és a filmekből különösebben nem emlészem semmire, de Zoli barátom fújtatására, mocorgására, felszisszenéseire, MCbazmegminekhoztálide és társaira nagyon 😊 ahogyan arra is, hogy minden rész után elmentünk inni, ahol órákon keresztül elemezte nekem, hogy melyik jelenet miért volt elképesztő baromság technikai szempontból, én pedig roppant jól szórakozom ezen, mint az autók mechanikájához semennyire nem értő ember. De szerintem igazából ő is 😊 szóval megyünk, megnézzük.
MC12
Az a jo a Halalos Iramban filmekben, hogy komolynak indultak, a foldon voltak siman, de aztan valahol feluton onmaguk parodiajava valtak. Es ez most mar szandekos a rendezotol, direkt nyomja is tovabb a wtf iranybol.

Na meg persze minden reszben elokerul valami nagy badass arc, lasd a Felaldozhatok sorozatot. Csak utobbi alapbol ugy keszult el, hogy tudtak, hogy az igazabol parodia. Itt sokaig ezt nem fogadtak el. Szamomra a Halalos Iramban mar nezhetetlen, meg poennak sem tudom felfogni, elobb nezek meg egy Sharknadot, mert az nem probal mrg komoly lenni, azon rohogok vegig.

De ahol amugy en kaszaltam ezt a sorozstot, az Walker halala volt, ami utan honapokig fogadkozott a studio, a rendezo, mindenki, hogy ezzel akkor vege, az iranta valo tiszteletbol sem fogjak folytatni, erre eltelt egy ev, es a penz mar megint fontosabb volt. Diesel is tolta tovabb, aki szinten eloadast tolt, hogy Walker nelkul ezt mar nem kellene. Tudom, ez is csak uzlet, de nalam itt megszunt a Halalom Iramban. Amugy az elso reszt kifejezetten szerettem, rengetegszer lattam, mind a mai napig megnezem, ha a tvben belefutok.

Igazabol azt varom, mikor pakoljak vissza teljes filmben Walkert valami hologrammal, ezekben a filmekben ugysem szamit semmit, ki halt meg, ket reszen belul visszahozzak valami kamuindokkal.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 870
Halálos Iramban 9
Mivel autó fan és majd 20 éve franchise fanja vagyok, nyilván megnéztem.
Filmnek már nem túl jó, de rajongóként azért simán elmegy.
A kocsit faják, és a legjobb részek a visszautalások a korábbi részekre
Az utolsó fél perc pedig tökéletes!
Chargers LT
Van egy nagyon kedves barátom, autószerelő. Moziba nemigen jár, a peca a hobbija illetve amikor nem pecázik, akkor pecás újság meg F&H a tévében.

Két eset van amikor eljön velem moziba, az egyik az új Halálos Iramban a másik az akutákis RE (itthon ismertebb - habár teljesen érthetetelen - nevén: Kaptár).

Megmondom őszintén vagy 7 részt biztosan vele néztem meg és a filmekből különösebben nem emlészem semmire, de Zoli barátom fújtatására, mocorgására, felszisszenéseire, MCbazmegminekhoztálide és társaira nagyon 😊 ahogyan arra is, hogy minden rész után elmentünk inni, ahol órákon keresztül elemezte nekem, hogy melyik jelenet miért volt elképesztő baromság technikai szempontból, én pedig roppant jól szórakozom ezen, mint az autók mechanikájához semennyire nem értő ember. De szerintem igazából ő is 😊 szóval megyünk, megnézzük.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Halálos Iramban 9
Mivel autó fan és majd 20 éve franchise fanja vagyok, nyilván megnéztem.
Filmnek már nem túl jó, de rajongóként azért simán elmegy.
A kocsik faják, és a legjobb részek a visszautalások a korábbi részekre.
Az utolsó fél perc pedig tökéletes!

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 hvg.hu/kultura/20210626_Mar_csak_egy_filmet_csinal_Tarantino_aztan_visszavonul


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
a vége kicsit sub zero - scorpion 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Just Mercy

kicsit eltúlzott de szerencsére nem ismerem az ottani börtönviszonyokat....

tetszett ,nem volt rohanós a színészek élvezték a karaktereket. nem csöpögött és valahol mindig szerettem a jogi filmeket.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
Hitmans Wifes Bodyguard:
mocskos sokat káromkodnak, a poénok jelentős része alpári és/vagy cringe-cheesy hülyeség
viszont számomra végtelenül szórakoztató volt
nem ér fel az első részhez, de főleg azért mert nincs lényegi karakter fejlődés csak méginkább viszik szélsőséges irányba a karaktereket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ajánlott program jövő hétre
 mozgokepfesztival.hu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal