Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
közbe a mai filmezős nap végére beiktattam a coach cartert
Negritis
Uram! Hogy mondta Uram? Igen, Uram! - mert ettől aztán tyű de nagy szigor meg tisztelet van. 😀 nagyon rossz film.
peach
miért ez jobb? 😊

 www.youtube.com/watch?v=ami3nF3N0T4
briareos
Jóhogy. Ebben legalább benne van avon barksdale, az ifjú ryan gosling meg dr turk a dokikból. 😀
peach
meg opie.
nem rossz film, nem erre akartam célozni, hanem azért ebben is van uram igen uramos ugráltatás.
bizonyos rétegek csak ebből értenek
sok társaságban a coach carter hasonló alapmű mint a remember the titans

Szerkesztette: Kúrfürst briareos

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
közbe a mai filmezős nap végére beiktattam a coach cartert
Negritis
Uram! Hogy mondta Uram? Igen, Uram! - mert ettől aztán tyű de nagy szigor meg tisztelet van. 😀 nagyon rossz film.
peach
miért ez jobb? 😊

 www.youtube.com/watch?v=ami3nF3N0T4
briareos
Jóhogy. Ebben legalább benne van avon barksdale, az ifjú ryan gosling meg dr turk a dokikból. 😀
peach
sztem messze van a "nagyon rossz"tól
klasszikus sport film, jó alakításokkal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
közbe a mai filmezős nap végére beiktattam a coach cartert
Negritis
Uram! Hogy mondta Uram? Igen, Uram! - mert ettől aztán tyű de nagy szigor meg tisztelet van. 😀 nagyon rossz film.
peach
miért ez jobb? 😊

 www.youtube.com/watch?v=ami3nF3N0T4
briareos
Jóhogy. Ebben legalább benne van avon barksdale, az ifjú ryan gosling meg dr turk a dokikból. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Az emlékeinkben biztosan (ha jó rég láttuk) 😊

Ha már rossz film, ajánlásra a Capricorn One-t néztem meg (mint egy méltatlanul alulértékelt alkotást), de bár ne tettem volna. Az alapötlet jó, de ahova kifut a sztori, egészen röhejes, megint működnie kellett volna az imdb <7 előszűrőmnek.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
közbe a mai filmezős nap végére beiktattam a coach cartert
Negritis
Uram! Hogy mondta Uram? Igen, Uram! - mert ettől aztán tyű de nagy szigor meg tisztelet van. 😀 nagyon rossz film.
peach
miért ez jobb? 😊

 www.youtube.com/watch?v=ami3nF3N0T4

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
közbe a mai filmezős nap végére beiktattam a coach cartert
Negritis
Uram! Hogy mondta Uram? Igen, Uram! - mert ettől aztán tyű de nagy szigor meg tisztelet van. 😀 nagyon rossz film.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
közbe a mai filmezős nap végére beiktattam a coach cartert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
RTL Klubon Infinity War, es hiaba allitom angolra a nyelvet, azon is magyart ad. Pedig RTL-en es TV2-n mindig szokott lenni angol nyelv. Magyarul pedig nezhetetlen ez az Infinity War is... Fuj.
Stez
nézd inkább az igazi dream team-et az eurosporton

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
RTL Klubon Infinity War, es hiaba allitom angolra a nyelvet, azon is magyart ad. Pedig RTL-en es TV2-n mindig szokott lenni angol nyelv. Magyarul pedig nezhetetlen ez az Infinity War is... Fuj.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
ma megnéztem a Highwayment ami egy korrekt road movie
és kellően lehozza a földre a Bonnie-Clyde sztorit

valamint a Szigorúan piszkos ügyeket, ami húha, nem kicsit kurvajó
Negritis
Azt mondod? Marmint elobbire. Szerintem egy teljesen rossz film, abszolut egyoldaluan mutatja be az egesz sztorit, az meg egyenesen kurva irritalo szamomra, hogy az utolso egyetlen jeleneten kivul semmit nem mutat meg azokrol, akikrol szolt az egesz. A vegen meg bevagtak egy kepkockat, ahol mintha ket ovodas es megszeppent ember majd beszarna.

Hogy oszinte legyek, mar a feletol azt vartam, hogy legyen inkabb vege. Ez volt az a film, amit meg Harrelson sem tudott megmenteni.
Stez
ez a film nem B&C-ről szól, hanem a rangerekről, és nekem ez kifejezetten tetszik
az a jelenet számomra nem rontotta el a filmet, sőt kifejezetten tetszik hogy előtte amennyire lehet takarták az arcukat
szándékosan nem mutatva be őket
minek adjanak hozzá a "legendához" miközbe pitiáner gyilkosokról beszélünk

maga a film bár lassú, de a kémia számomra működik Costner és Harrelson között
meg nekem tetszett az is ahogy visszaadták a 30as éveket
Negritis
Mar hogyne roluk szolna, oket uldoztek allamokon at. Akarva es akaratlanul is foszereplok. Es nagyon jol tudom, hogy szandekosan nem mutattak oket, de nalam ez a film tipikusan az, ami rohadt nagyot szolhatott volna, de maga a megvalositas egy kaka lett. Lassu, unalmas, vontatott, ami komolynak akart tunni, ehelyett labon lotte sajat magat es nem lehetett eleg komolyan venni.

Az alapotlet volt jo szerintem, a megvalositas gyenge. Szamomra nagyon nem sikerult atadni azt, amit akartak vagy kellett volna.
Stez
parttalan vita, nekem tetszett
az is fel volt építve hogy miért "gyerekek" lényegében pont azzal aki ott volt azonosítani
valamin a mítosszal is amit építettek / elhittek
aztán mikor az élet "beköszön" akkor meg ott vagy letolt gatyával hogy hupsz

a film sebessége nálam működött, de megértem ha másnál nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ma megnéztem a Highwayment ami egy korrekt road movie
és kellően lehozza a földre a Bonnie-Clyde sztorit

valamint a Szigorúan piszkos ügyeket, ami húha, nem kicsit kurvajó
Negritis
Azt mondod? Marmint elobbire. Szerintem egy teljesen rossz film, abszolut egyoldaluan mutatja be az egesz sztorit, az meg egyenesen kurva irritalo szamomra, hogy az utolso egyetlen jeleneten kivul semmit nem mutat meg azokrol, akikrol szolt az egesz. A vegen meg bevagtak egy kepkockat, ahol mintha ket ovodas es megszeppent ember majd beszarna.

Hogy oszinte legyek, mar a feletol azt vartam, hogy legyen inkabb vege. Ez volt az a film, amit meg Harrelson sem tudott megmenteni.
Stez
ez a film nem B&C-ről szól, hanem a rangerekről, és nekem ez kifejezetten tetszik
az a jelenet számomra nem rontotta el a filmet, sőt kifejezetten tetszik hogy előtte amennyire lehet takarták az arcukat
szándékosan nem mutatva be őket
minek adjanak hozzá a "legendához" miközbe pitiáner gyilkosokról beszélünk

maga a film bár lassú, de a kémia számomra működik Costner és Harrelson között
meg nekem tetszett az is ahogy visszaadták a 30as éveket
Negritis
Mar hogyne roluk szolna, oket uldoztek allamokon at. Akarva es akaratlanul is foszereplok. Es nagyon jol tudom, hogy szandekosan nem mutattak oket, de nalam ez a film tipikusan az, ami rohadt nagyot szolhatott volna, de maga a megvalositas egy kaka lett. Lassu, unalmas, vontatott, ami komolynak akart tunni, ehelyett labon lotte sajat magat es nem lehetett eleg komolyan venni.

Az alapotlet volt jo szerintem, a megvalositas gyenge. Szamomra nagyon nem sikerult atadni azt, amit akartak vagy kellett volna.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
ma megnéztem a Highwayment ami egy korrekt road movie
és kellően lehozza a földre a Bonnie-Clyde sztorit

valamint a Szigorúan piszkos ügyeket, ami húha, nem kicsit kurvajó
Negritis
Azt mondod? Marmint elobbire. Szerintem egy teljesen rossz film, abszolut egyoldaluan mutatja be az egesz sztorit, az meg egyenesen kurva irritalo szamomra, hogy az utolso egyetlen jeleneten kivul semmit nem mutat meg azokrol, akikrol szolt az egesz. A vegen meg bevagtak egy kepkockat, ahol mintha ket ovodas es megszeppent ember majd beszarna.

Hogy oszinte legyek, mar a feletol azt vartam, hogy legyen inkabb vege. Ez volt az a film, amit meg Harrelson sem tudott megmenteni.
Stez
ez a film nem B&C-ről szól, hanem a rangerekről, és nekem ez kifejezetten tetszik
az a jelenet számomra nem rontotta el a filmet, sőt kifejezetten tetszik hogy előtte amennyire lehet takarták az arcukat
szándékosan nem mutatva be őket
minek adjanak hozzá a "legendához" miközbe pitiáner gyilkosokról beszélünk

maga a film bár lassú, de a kémia számomra működik Costner és Harrelson között
meg nekem tetszett az is ahogy visszaadták a 30as éveket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Taral Hicks a Bronxi Mesében
Alison Lohman a Nagy Halban
a paletta két széléről

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ma megnéztem a Highwayment ami egy korrekt road movie
és kellően lehozza a földre a Bonnie-Clyde sztorit

valamint a Szigorúan piszkos ügyeket, ami húha, nem kicsit kurvajó
Negritis
Azt mondod? Marmint elobbire. Szerintem egy teljesen rossz film, abszolut egyoldaluan mutatja be az egesz sztorit, az meg egyenesen kurva irritalo szamomra, hogy az utolso egyetlen jeleneten kivul semmit nem mutat meg azokrol, akikrol szolt az egesz. A vegen meg bevagtak egy kepkockat, ahol mintha ket ovodas es megszeppent ember majd beszarna.

Hogy oszinte legyek, mar a feletol azt vartam, hogy legyen inkabb vege. Ez volt az a film, amit meg Harrelson sem tudott megmenteni.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
ma megnéztem a Highwayment ami egy korrekt road movie
és kellően lehozza a földre a Bonnie-Clyde sztorit

valamint a Szigorúan piszkos ügyeket, ami húha, nem kicsit kurvajó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
próbáltam olyan alakításokat gyűjteni amik eddig kimaradtak:

Bridgette Wilson - Mortal Kombat 1995


Amanda Tapping - Stargate SG-1


Shailene Woodley - Snowden 2016


és a végére egy kis hazai:
Kiss Ramóna - Kölcsönlakás 2019 (film kurva szar és még gif sincs)

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Örülnék ha illusztrációt is raknátok a listáitok mellé 😋


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na sorozatokba amúgy ne is menjünk bele, mert akkor őrület lesz 😁
Majd összesítés lesz, és akkor utána listázunk a sorozatokból top10et 😎
Addig is a Shield ügynökeiből itt van nektek a bőven top10 Chloe Bennett istencsászárnődémonasszony! 🤤😍

Chargers LT
Meg az a szerencse, hogy nem nez ki rosszul, mert a szineszi jateka nem sokkal szarnyalja tul a szar kategoriat. 😂
Stez
Megint félrebeszélsz 😂
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Se7en:
az utolsó félóra kiszámítható, de az alakítások jók
megértem miért lett klasszikus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na sorozatokba amúgy ne is menjünk bele, mert akkor őrület lesz 😁
Majd összesítés lesz, és akkor utána listázunk a sorozatokból top10et 😎
Addig is a Shield ügynökeiből itt van nektek a bőven top10 Chloe Bennett istencsászárnődémonasszony! 🤤😍

Chargers LT
Meg az a szerencse, hogy nem nez ki rosszul, mert a szineszi jateka nem sokkal szarnyalja tul a szar kategoriat. 😂

több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Na sorozatokba amúgy ne is menjünk bele, mert akkor őrület lesz 😁
Majd összesítés lesz, és akkor utána listázunk a sorozatokból top10et 😎
Addig is a Shield ügynökeiből itt van nektek a bőven top10 Chloe Bennett istencsászárnődémonasszony! 🤤😍

Chargers LT
Chloe már a junkie eye candy listáján is mindig top10, sztem itt is garantált helye lesz. 😀

Szerkesztette: Raven17
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na sorozatokba amúgy ne is menjünk bele, mert akkor őrület lesz 😁
Majd összesítés lesz, és akkor utána listázunk a sorozatokból top10et 😎
Addig is a Shield ügynökeiből itt van nektek a bőven top10 Chloe Bennett istencsászárnődémonasszony! 🤤😍


Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?
Stez
solymi
Janek
Szerintem o sem, csak annyit, hogy nem latta, es nem is szeretne. Amugy pedig egy undorito film, mas kerdes, hogy zsenialis, az undorito resze pedig azert az, mert bemutatja a drog rossz oldalat. De a Kosaras naploja is undorito, megis kivalo. A negativ oldalait nyilvan az alaptema hozza magaval. Sokaknak mondjuk ehhez nincsen "gusztusuk".
Stez
Pedig nincs benne semmi amit ne tudna bárki,max nehéz vele szembenézni(akárcsak a saját hibáinkkal)

Én köteleznék mindenkit,hogy megnézze legalább 2x életében és lehetőleg 20 éves kora körül leg yen az első vagy elötte picivel.
Janek
Erre vannak a drog- és egyéb prevenciós napok a sulikban, nekünk anno így vetítették le a Trainspottingot meg a Kölyköket. Jó, többnyire végignevettük, mert úgy volt előadva, de azért elég rendesen átjött az üzenete is mindkettőnek.

Lehet láttam már jópár életről lehozós filmet és számomra a Requiem az egyik ilyen és pont ezért köszönöm, nem akarom megnézni. Azt a bizonyos jelenetet a csajszikkal meg azért néztem meg, mert kíváncsi perverz vagyok.

Egyébként meg Jókai Aranyembere hasonló, végigszopatja benne a főszereplőt illetve Dosztojevszkijtől a félkegyelmű, habár azt végigmulattam vmiért, szerencsére úgy tudtam olvasni mintha valami burleszk lenne, habár ott is érzékeltem a helyzetet.

Naszóval egyetértek, érdemes ezt és az ehhez hasonló filmeket kötelezően bemutatni, de akkor tisztában kell lenni azzal, hogy mennyire érett egy adott személy, mert elég rendesen odavághat neki egy ilyen filmélmény.
Solymi
Amugy van meztelen (vagyis melltarto van rajta, de bugyi nincs, csak jo nagy dzsungel) jelenete is a filmben a mi jo Jennynknek, amikor a tukor elott all es bamulja magat.

En 15 evesen lattam kb a filmet, megcsapott, de azert annyira nem, hogy depresszioba zuhanjak. Ezt azert nem mutatnam be fiataloknak ugymond elrettenteskent, mert sok benne a dugas, azon meg a fiatal sracok rohognek, ezaltal ezek elhomalyositjak a tenyleges mondanivalot. A Trainspotting ilyen szempontbol jobb, bar meg mindig kiemelnem a Kosaras naplojat is ilyen teren.

Viszont megneztem a T2-t meg tavaly, na az viszont annyira rossz film volt szerintem, egy a maga mufajaban kultfilmet megcsufoltak egy szar folytatassal.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
azért az, hogy Jennifer Connellyt senki sem említette még...
d3Y
Na jó, ezért van a top10 😁
Mert nem egyszerű! 😎
Ha belemélyednék, akkor top50et írnék kb.
Szinte mindenki által írt listával egyet lehet érteni, a 80% az írottaknak simán érthető és adom.
Pl egy Marion Cotillard abszolút übersexy!
Chargers LT
itt mind a 4 felkerülhet sok listára sztem 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
azért az, hogy Jennifer Connellyt senki sem említette még...
d3Y
Na jó, ezért van a top10 😁
Mert nem egyszerű! 😎
Ha belemélyednék, akkor top50et írnék kb.
Szinte mindenki által írt listával egyet lehet érteni, a 80% az írottaknak simán érthető és adom.
Pl egy Marion Cotillard abszolút übersexy!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀