Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?
Stez
solymi
Janek
Szerintem o sem, csak annyit, hogy nem latta, es nem is szeretne. Amugy pedig egy undorito film, mas kerdes, hogy zsenialis, az undorito resze pedig azert az, mert bemutatja a drog rossz oldalat. De a Kosaras naploja is undorito, megis kivalo. A negativ oldalait nyilvan az alaptema hozza magaval. Sokaknak mondjuk ehhez nincsen "gusztusuk".
Stez
Pedig nincs benne semmi amit ne tudna bárki,max nehéz vele szembenézni(akárcsak a saját hibáinkkal)

Én köteleznék mindenkit,hogy megnézze legalább 2x életében és lehetőleg 20 éves kora körül leg yen az első vagy elötte picivel.
Janek
Erre vannak a drog- és egyéb prevenciós napok a sulikban, nekünk anno így vetítették le a Trainspottingot meg a Kölyköket. Jó, többnyire végignevettük, mert úgy volt előadva, de azért elég rendesen átjött az üzenete is mindkettőnek.

Lehet láttam már jópár életről lehozós filmet és számomra a Requiem az egyik ilyen és pont ezért köszönöm, nem akarom megnézni. Azt a bizonyos jelenetet a csajszikkal meg azért néztem meg, mert kíváncsi perverz vagyok.

Egyébként meg Jókai Aranyembere hasonló, végigszopatja benne a főszereplőt illetve Dosztojevszkijtől a félkegyelmű, habár azt végigmulattam vmiért, szerencsére úgy tudtam olvasni mintha valami burleszk lenne, habár ott is érzékeltem a helyzetet.

Naszóval egyetértek, érdemes ezt és az ehhez hasonló filmeket kötelezően bemutatni, de akkor tisztában kell lenni azzal, hogy mennyire érett egy adott személy, mert elég rendesen odavághat neki egy ilyen filmélmény.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
.... Szégyelljétek magatokat, hogy egy olyan nőt, mint a Szüzet szüntess sztárja, Elisha Cuthbert, meg sem említetek...
Olyan szinten szerelmes voltam a csajba, hogy heteken át a levelezési címét vagy bármilyen más elérhetőségét kerestem 😀😀😀D
LoveSobri
Joeg baszki tenyleg! O lemaradt, sajnalom, de o tenyleg istenno. Mekkora abban a filmben, ahhh.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
.... Szégyelljétek magatokat, hogy egy olyan nőt, mint a Szüzet szüntess sztárja, Elisha Cuthbert, meg sem említetek...
Olyan szinten szerelmes voltam a csajba, hogy heteken át a levelezési címét vagy bármilyen más elérhetőségét kerestem 😀😀😀D
LoveSobri
Bratyóm élete nője volt anno 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
.... Szégyelljétek magatokat, hogy egy olyan nőt, mint a Szüzet szüntess sztárja, Elisha Cuthbert, meg sem említetek...
Olyan szinten szerelmes voltam a csajba, hogy heteken át a levelezési címét vagy bármilyen más elérhetőségét kerestem 😀😀😀D
LoveSobri
olvass vissza, szóbakerült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 157 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
.... Szégyelljétek magatokat, hogy egy olyan nőt, mint a Szüzet szüntess sztárja, Elisha Cuthbert, meg sem említetek...
Olyan szinten szerelmes voltam a csajba, hogy heteken át a levelezési címét vagy bármilyen más elérhetőségét kerestem 😀😀😀D
LoveSobri
Fun fact: a Szüzet szüntess! volt Olivia Wilde első (ici-pici)szerepe. Drogot vett benne a főgenyát játszó Timothy Olyphanttól, mint Emile Hirsch-ék egyik igen dögös osztálytársa.

Akkor még elsősorban mint casting asszisztens dolgozott a filmen, és a készítők így hálálták meg a munkáját.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 058 — Lucas Scott
.... Szégyelljétek magatokat, hogy egy olyan nőt, mint a Szüzet szüntess sztárja, Elisha Cuthbert, meg sem említetek...
Olyan szinten szerelmes voltam a csajba, hogy heteken át a levelezési címét vagy bármilyen más elérhetőségét kerestem 😀😀😀D
LoveSobri
Jack Bauer lányával kikezdeni?? Te is szeretsz veszélyesen élni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 338
.... Szégyelljétek magatokat, hogy egy olyan nőt, mint a Szüzet szüntess sztárja, Elisha Cuthbert, meg sem említetek...
Olyan szinten szerelmes voltam a csajba, hogy heteken át a levelezési címét vagy bármilyen más elérhetőségét kerestem 😀😀😀D
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?
Stez
solymi
Janek
Szerintem o sem, csak annyit, hogy nem latta, es nem is szeretne. Amugy pedig egy undorito film, mas kerdes, hogy zsenialis, az undorito resze pedig azert az, mert bemutatja a drog rossz oldalat. De a Kosaras naploja is undorito, megis kivalo. A negativ oldalait nyilvan az alaptema hozza magaval. Sokaknak mondjuk ehhez nincsen "gusztusuk".
Stez
Pedig nincs benne semmi amit ne tudna bárki,max nehéz vele szembenézni(akárcsak a saját hibáinkkal)

Én köteleznék mindenkit,hogy megnézze legalább 2x életében és lehetőleg 20 éves kora körül leg yen az első vagy elötte picivel.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 022 — beers & Packers
Biztos volt már, nem néztem vissza a topicot. Én most néztem meg, kötelező darab:
 www.imdb.com/title/tt8367814/?ref_=nv_sr_srsg_0
bcsarli
Jó, hogy mondod! Többen ajánlották már, de eddig kimaradt.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Latom mirol maradtam le, megerdemlem hogy regen olvastam a topikot😀 irtam en is egyet, sorrend nelkul, inkabb azokroly akiknek elegge a hatasa ala kerultem. 😀 Eliza Dushku- Jay es nemabob, Kate Beckinsale - underworld, Megan Fox - transformers, Elizabeth Banks - 40 eves szuz, Liz Hurley- a bájkeverő, Cameron Diaz - a maszk, Jessica Alba- sin city, Sharon stone- elemi oszton, Anne Hathaway- dark knight rises, Jennifer Garner- alias sorozat, igen, van egy kis fetisem.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Biztos volt már, nem néztem vissza a topicot. Én most néztem meg, kötelező darab:
 www.imdb.com/title/tt8367814/?ref_=nv_sr_srsg_0

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?
Stez
solymi
Janek
Szerintem o sem, csak annyit, hogy nem latta, es nem is szeretne. Amugy pedig egy undorito film, mas kerdes, hogy zsenialis, az undorito resze pedig azert az, mert bemutatja a drog rossz oldalat. De a Kosaras naploja is undorito, megis kivalo. A negativ oldalait nyilvan az alaptema hozza magaval. Sokaknak mondjuk ehhez nincsen "gusztusuk".

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 931 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?
Stez
Durva film, de a Szerb film-hez képest lájtos esti mese...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?
Stez
solymi

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 022 — beers & Packers
"Jodie Foster (...) bár szexi szerepe kevés volt"
Erről tudsz?
 www.life.hu/hirek/20161109-leszbikus-szinesznok-akik-felvallaltak-a-massagukat-cynthia-nixon-es-jodie-foster.html
nagylaza
Szerinted? 😉
iktriad
Jóvanna😊 (Nálam nagy kedvenc a Taxisofőr.)
nagylaza
Ott még ő gyerek (14) volt. Ellenben Cybil Shepherddel.
iktriad
Általában a filmre értettem, hogy "nagy kedvenc".
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 157 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jodie Foster (...) bár szexi szerepe kevés volt"
Erről tudsz?
 www.life.hu/hirek/20161109-leszbikus-szinesznok-akik-felvallaltak-a-massagukat-cynthia-nixon-es-jodie-foster.html
nagylaza
Szerinted? 😉
iktriad
Jóvanna😊 (Nálam nagy kedvenc a Taxisofőr.)
nagylaza
Ott még ő gyerek (14) volt. Ellenben Cybil Shepherddel.
iktriad
de már akkor is kurválkodott 😀
Negritis
Mert elszökött otthonról. 😊 De John Hickleyvel ellentétben (aki később a film miatt -is- lőtt rá az elnök Reaganre, hogy így udvaroljon. de csak pokollá téve Jodie életét egy jó időre...) az a szerepe, mint nő nem hoz lázba. Ahogy a Vádlottakban se (amiért először Oscart kapott), pedig a bulizós énje ott már egyébként nagyon szemre való, de a csoportos nemi erőszakos kulcsjelenetnél mindig forog a gyomrom és hirtelen meggyűlölöm, hogy férfi vagyok, akárhányszor látom azt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
"Jodie Foster (...) bár szexi szerepe kevés volt"
Erről tudsz?
 www.life.hu/hirek/20161109-leszbikus-szinesznok-akik-felvallaltak-a-massagukat-cynthia-nixon-es-jodie-foster.html
nagylaza
Szerinted? 😉
iktriad
Jóvanna😊 (Nálam nagy kedvenc a Taxisofőr.)
nagylaza
Ott még ő gyerek (14) volt. Ellenben Cybil Shepherddel.
iktriad
de már akkor is kurválkodott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 157 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jodie Foster (...) bár szexi szerepe kevés volt"
Erről tudsz?
 www.life.hu/hirek/20161109-leszbikus-szinesznok-akik-felvallaltak-a-massagukat-cynthia-nixon-es-jodie-foster.html
nagylaza
Szerinted? 😉
iktriad
Jóvanna😊 (Nálam nagy kedvenc a Taxisofőr.)
nagylaza
Ott még ő gyerek (14) volt. Ellenben Cybil Shepherddel.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyenkor mikor nosztalgiázunk eszembe jut, hogy hány olyan nő volt aki valami oknál fogva nem láthattuk folyamatosan. Most hirtelenjében pl eszembe jut Kirsten Dunst. Ő benne is volt valami "aranyos", a 2000-es években mennyi filmben láttuk, de azóta nekem nagyon lement a térképről. Ha az ember ráfeküdne a témára vajon hány ilyen lenne...
NB2
vagy hogy lindsay lohant mennyire hazavágta a narkó
Negritis
Szerintem Lohan sosem volt szep. Egy tipikus tucatcsaj, aki gyagyas volt mindig is, aztan korberajongtak, o meg elkezdett inni es drogozni. De az en velemenyem, hogy o a drog elott sem volt extra. Ha mar drog, akkor inkabb mondanam Tara Reidet, aki szerintem az Amerikai Piteben Nadja mellett magasan a legbombabb csaj volt, aztan meggargyult az is, ivott, drogozott, hanytatta magat es tarsai, mara pedig ugy szet van esve, hogy az ember szaros bottal sem nyulna hozza.
Stez
nah tara sztem a tipikus "plasztik" picsa

LL számomra a cuki "szomszédcsaj" prototípusa
persze akkor ugye ott van a film alapján is azt játszó Elisha Cuthbert 😀
Negritis
Most mar plasztik picsa. A pite idejeben nem volt szerintem meg az. Lohan nalam a szomszed vorhenyes, idiota mocskos lotyo prototipusa. 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
Ilyenkor mikor nosztalgiázunk eszembe jut, hogy hány olyan nő volt aki valami oknál fogva nem láthattuk folyamatosan. Most hirtelenjében pl eszembe jut Kirsten Dunst. Ő benne is volt valami "aranyos", a 2000-es években mennyi filmben láttuk, de azóta nekem nagyon lement a térképről. Ha az ember ráfeküdne a témára vajon hány ilyen lenne...
NB2
vagy hogy lindsay lohant mennyire hazavágta a narkó
Negritis
Szerintem Lohan sosem volt szep. Egy tipikus tucatcsaj, aki gyagyas volt mindig is, aztan korberajongtak, o meg elkezdett inni es drogozni. De az en velemenyem, hogy o a drog elott sem volt extra. Ha mar drog, akkor inkabb mondanam Tara Reidet, aki szerintem az Amerikai Piteben Nadja mellett magasan a legbombabb csaj volt, aztan meggargyult az is, ivott, drogozott, hanytatta magat es tarsai, mara pedig ugy szet van esve, hogy az ember szaros bottal sem nyulna hozza.
Stez
nah tara sztem a tipikus "plasztik" picsa

LL számomra a cuki "szomszédcsaj" prototípusa
persze akkor ugye ott van a film alapján is azt játszó Elisha Cuthbert 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.
Janek
Ki mondta, hogy baj van vele?

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a baj a requiem-el ? Az egyik legjobb film a drogok káros hatásáról. És a drog itt lehet bármi.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyenkor mikor nosztalgiázunk eszembe jut, hogy hány olyan nő volt aki valami oknál fogva nem láthattuk folyamatosan. Most hirtelenjében pl eszembe jut Kirsten Dunst. Ő benne is volt valami "aranyos", a 2000-es években mennyi filmben láttuk, de azóta nekem nagyon lement a térképről. Ha az ember ráfeküdne a témára vajon hány ilyen lenne...
NB2
vagy hogy lindsay lohant mennyire hazavágta a narkó
Negritis
Szerintem Lohan sosem volt szep. Egy tipikus tucatcsaj, aki gyagyas volt mindig is, aztan korberajongtak, o meg elkezdett inni es drogozni. De az en velemenyem, hogy o a drog elott sem volt extra. Ha mar drog, akkor inkabb mondanam Tara Reidet, aki szerintem az Amerikai Piteben Nadja mellett magasan a legbombabb csaj volt, aztan meggargyult az is, ivott, drogozott, hanytatta magat es tarsai, mara pedig ugy szet van esve, hogy az ember szaros bottal sem nyulna hozza.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
Ilyenkor mikor nosztalgiázunk eszembe jut, hogy hány olyan nő volt aki valami oknál fogva nem láthattuk folyamatosan. Most hirtelenjében pl eszembe jut Kirsten Dunst. Ő benne is volt valami "aranyos", a 2000-es években mennyi filmben láttuk, de azóta nekem nagyon lement a térképről. Ha az ember ráfeküdne a témára vajon hány ilyen lenne...
NB2
vagy hogy lindsay lohant mennyire hazavágta a narkó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Ilyenkor mikor nosztalgiázunk eszembe jut, hogy hány olyan nő volt aki valami oknál fogva nem láthattuk folyamatosan. Most hirtelenjében pl eszembe jut Kirsten Dunst. Ő benne is volt valami "aranyos", a 2000-es években mennyi filmben láttuk, de azóta nekem nagyon lement a térképről. Ha az ember ráfeküdne a témára vajon hány ilyen lenne...