Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem volt rossz ez az 1917, bar en tobbet vartam. Eleg hamar vege lett, nem lett vegul annyira kacskaringos, mint vartam volna. A szerencsetlen gyerek | halala | mondjuk nagyon fejfogos, ez a tipikusan folosleges, "a miert voltal te ennyire buta" gondolatot hozta ki belolem.

Mint a Band of brothersnek az utolso reszei, amikor megnyertek a haborut, elfoglaltak a bunkert, durva csatakat eltek tul, erre reszegen elutottek, meg lelottek egymast tok veletlenul. A fejemet fogom, annyira ertelmetlen.
Stez
nekem is ez az érzésem volt a 17nek, hogy gyorsan lett vége. Tökre lehetett néha érezni a feszültséget, és aztán meg hirtelen vége lett.
csebi
nekem nem jött át a feszkó, nem megyek bele részletekbe de nekem túl erős volt a "plot armor" és túl sok volt a baromság
és tartom hogy a film legnagyobb baja a "style over substance"

a film nem rossz, de én max a fényképezésért adtam volna oscart
Negritis
Nyilván ez benne van, gondolom a többi sok ezer szerencsétlenről, aki hasonló feladatokban halt meg nehezebb lett volna filmet forgatni

Amúgy a lövészárkos rész nagyon jó volt és szépen is volt fényképezve. Tök jó lenne egy I.vh témájú, Bob vagy Generation wars féle sorozat, méltatlanul elfeledett korszak sokszor

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!


Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
tartsunk egy Kubrick napot
Full Metal Jacket, 2001 Space Odyssey és Spartacus vagy Clockwork Orange
Negritis
laza nap lesz 😀
Löfli
befordulás garantált
briareos
Ja, foleg hogy a ragyogas kimaradt.😀 aztan le lehet vezetni a tagra zart szemekkel.😀
Vrij6
nem vagyok King rajongó úgyhogy lehet érdekelne is a ragyogás 😀
bár a tavalyi Pet Sematary tetszett és jobban is bejött mint az eredeti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
tartsunk egy Kubrick napot
Full Metal Jacket, 2001 Space Odyssey és Spartacus vagy Clockwork Orange
Negritis
laza nap lesz 😀
Löfli
befordulás garantált
briareos
Ja, foleg hogy a ragyogas kimaradt.😀 aztan le lehet vezetni a tagra zart szemekkel.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
tartsunk egy Kubrick napot
Full Metal Jacket, 2001 Space Odyssey és Spartacus vagy Clockwork Orange
Negritis
laza nap lesz 😀
Löfli
befordulás garantált

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tartsunk egy Kubrick napot
Full Metal Jacket, 2001 Space Odyssey és Spartacus vagy Clockwork Orange
Negritis
laza nap lesz 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt rossz ez az 1917, bar en tobbet vartam. Eleg hamar vege lett, nem lett vegul annyira kacskaringos, mint vartam volna. A szerencsetlen gyerek | halala | mondjuk nagyon fejfogos, ez a tipikusan folosleges, "a miert voltal te ennyire buta" gondolatot hozta ki belolem.

Mint a Band of brothersnek az utolso reszei, amikor megnyertek a haborut, elfoglaltak a bunkert, durva csatakat eltek tul, erre reszegen elutottek, meg lelottek egymast tok veletlenul. A fejemet fogom, annyira ertelmetlen.
Stez
nekem is ez az érzésem volt a 17nek, hogy gyorsan lett vége. Tökre lehetett néha érezni a feszültséget, és aztán meg hirtelen vége lett.
csebi
nekem nem jött át a feszkó, nem megyek bele részletekbe de nekem túl erős volt a "plot armor" és túl sok volt a baromság
és tartom hogy a film legnagyobb baja a "style over substance"

a film nem rossz, de én max a fényképezésért adtam volna oscart
Negritis
Pont ez a bajom, hogy amugy atjott a feszko, de elegge hullamzott a dolog, aztan tulajdonkeppen mikor meg vartal egy-ket huzosabb dolgot, hirtelen mar semmi, vege.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Nem volt rossz ez az 1917, bar en tobbet vartam. Eleg hamar vege lett, nem lett vegul annyira kacskaringos, mint vartam volna. A szerencsetlen gyerek | halala | mondjuk nagyon fejfogos, ez a tipikusan folosleges, "a miert voltal te ennyire buta" gondolatot hozta ki belolem.

Mint a Band of brothersnek az utolso reszei, amikor megnyertek a haborut, elfoglaltak a bunkert, durva csatakat eltek tul, erre reszegen elutottek, meg lelottek egymast tok veletlenul. A fejemet fogom, annyira ertelmetlen.
Stez
nekem is ez az érzésem volt a 17nek, hogy gyorsan lett vége. Tökre lehetett néha érezni a feszültséget, és aztán meg hirtelen vége lett.
csebi
nekem nem jött át a feszkó, nem megyek bele részletekbe de nekem túl erős volt a "plot armor" és túl sok volt a baromság
és tartom hogy a film legnagyobb baja a "style over substance"

a film nem rossz, de én max a fényképezésért adtam volna oscart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Nem volt rossz ez az 1917, bar en tobbet vartam. Eleg hamar vege lett, nem lett vegul annyira kacskaringos, mint vartam volna. A szerencsetlen gyerek | halala | mondjuk nagyon fejfogos, ez a tipikusan folosleges, "a miert voltal te ennyire buta" gondolatot hozta ki belolem.

Mint a Band of brothersnek az utolso reszei, amikor megnyertek a haborut, elfoglaltak a bunkert, durva csatakat eltek tul, erre reszegen elutottek, meg lelottek egymast tok veletlenul. A fejemet fogom, annyira ertelmetlen.
Stez
nekem is ez az érzésem volt a 17nek, hogy gyorsan lett vége. Tökre lehetett néha érezni a feszültséget, és aztán meg hirtelen vége lett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt rossz ez az 1917, bar en tobbet vartam. Eleg hamar vege lett, nem lett vegul annyira kacskaringos, mint vartam volna. A szerencsetlen gyerek | halala | mondjuk nagyon fejfogos, ez a tipikusan folosleges, "a miert voltal te ennyire buta" gondolatot hozta ki belolem.

Mint a Band of brothersnek az utolso reszei, amikor megnyertek a haborut, elfoglaltak a bunkert, durva csatakat eltek tul, erre reszegen elutottek, meg lelottek egymast tok veletlenul. A fejemet fogom, annyira ertelmetlen.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
tartsunk egy Kubrick napot
Full Metal Jacket, 2001 Space Odyssey és Spartacus vagy Clockwork Orange

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
kicsit megkésve:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
megnéztem a gentlement. jó iparos munka tetszett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Richard Jewell balladája.

Érdekes történet és karakterek, Eastwoodnak ujjgyakorlat egy ilyesmit rendezni. Jó film volt, de nem kiemelkedő semmiben.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ragadozó madarak....

Ez egy hulladék, mondjuk nem is vártam többet. Margot Robbie telitalálat, írhatnának neki valami rendes filmet és történetet

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Volt itt téma a The Lighthouse-?

Igazán vidám film pont ezekre az időkre.

W Defoe egy zseni pedig tuti ezt a szerepét látta a legkevesebb ember.

A film minden szempontból érdekes és egyedi olyan nyomasztó és elgondolkodtató,hogy már már fáj.

| Nem igazán tudom eldönteni ,hogy ez két ember viszonya volt,avagy épp egy meghasadt tudat vászonra festése,avagy egy ember pokolraszállása ? |

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sunderland 'til i die - naggyon erősen ajánlós, nemhiába az élet a legjobb forgatókönyv író 😊 tuti nem azzal a céllal kezdtek el forgatni ami végül lett belőle. Az első évadot ledaráltam a hétvégén.
peach
de az sorozat, nem? 😀
Negritis
Jogos



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 www.puliwood.hu/hirek/online-debutal-hajdu-szabolcs-legujabb-filmje-277396.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Sunderland 'til i die - naggyon erősen ajánlós, nemhiába az élet a legjobb forgatókönyv író 😊 tuti nem azzal a céllal kezdtek el forgatni ami végül lett belőle. Az első évadot ledaráltam a hétvégén.
peach
de az sorozat, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sunderland 'til i die - naggyon erősen ajánlós, nemhiába az élet a legjobb forgatókönyv író 😊 tuti nem azzal a céllal kezdtek el forgatni ami végül lett belőle. Az első évadot ledaráltam a hétvégén.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Jarhead
Negritis
Pitt-nek van ehhez hasonló filmje, azt hiszem tavalyi, de sehol nem találom és nem értem miért, pedig régóta meg akarom nézni... te tudod miről beszélek? Valami tábornokot alakít, de inkább ilyen szatíra szerű.
LoveSobri
nem Pitt, hanem Clooney, és nem film, hanem minisorozat, a Catch-22 lesz az
r.baggio
 www.youtube.com/watch?v=sIqXRDDdo7c

😛
LoveSobri
Netflix film, jövő héten meg is akarom nézni
Negritis
Nem lelem...
LoveSobri
 www.netflix.com/title/80068327

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tékában kapható a Star Wars IX!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Jarhead
Negritis
Pitt-nek van ehhez hasonló filmje, azt hiszem tavalyi, de sehol nem találom és nem értem miért, pedig régóta meg akarom nézni... te tudod miről beszélek? Valami tábornokot alakít, de inkább ilyen szatíra szerű.
LoveSobri
nem Pitt, hanem Clooney, és nem film, hanem minisorozat, a Catch-22 lesz az
r.baggio
 www.youtube.com/watch?v=sIqXRDDdo7c

😛
LoveSobri
Netflix film, jövő héten meg is akarom nézni
Negritis
Nem lelem...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Jarhead
uh, hát sokkal jobbra számítottam
de mikor a végén megláttam hogy Mendes, akkor pár dolog kitisztult

ez a film nem tudja eldönteni hogy szatíra legyen, vagy pszichológiai dráma
emellé még a színészek sincsenek jól intstruálva
JJ-től ennyire wtf alakítást nem láttam még (bár a Donnie Darko-t se)
az egész film inkonzisztens

bajaim:
|
- az elején az ahogy őrjöngenek a vietnámi háború képsoraira az szatíra lehetne
- ahogy előadják hogy ők most a hazát és annak szabadságát védik Iraq-ban azt is annak érezném
- az egész "TV stáb" jelenetsor úgy ahogy van szar, és amit ott művelnek azért nem tudom elképzelni hogy az egész szakaszt nem zavarják haza
- de aztán jön a hiszti hogy vajon félrekúr-e a barátnőm (igen) meg a home video a másik feleségének a félrekúrásával
- a karácsonyi balhé után meg mintha realisztikus akarna lenni a film, csak nem sikerül neki, főleg a hisztivel a végén
- a finálé is elég wtf
|

biztos vannak akik szeretik, én brutálisat csalódtam
Negritis
mondjuk a könyv sem volt feltétlenül erős emlékeim szerint
slowmotion
nem akarom tudni ezek után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Jarhead
uh, hát sokkal jobbra számítottam
de mikor a végén megláttam hogy Mendes, akkor pár dolog kitisztult

ez a film nem tudja eldönteni hogy szatíra legyen, vagy pszichológiai dráma
emellé még a színészek sincsenek jól intstruálva
JJ-től ennyire wtf alakítást nem láttam még (bár a Donnie Darko-t se)
az egész film inkonzisztens

bajaim:
|
- az elején az ahogy őrjöngenek a vietnámi háború képsoraira az szatíra lehetne
- ahogy előadják hogy ők most a hazát és annak szabadságát védik Iraq-ban azt is annak érezném
- az egész "TV stáb" jelenetsor úgy ahogy van szar, és amit ott művelnek azért nem tudom elképzelni hogy az egész szakaszt nem zavarják haza
- de aztán jön a hiszti hogy vajon félrekúr-e a barátnőm (igen) meg a home video a másik feleségének a félrekúrásával
- a karácsonyi balhé után meg mintha realisztikus akarna lenni a film, csak nem sikerül neki, főleg a hisztivel a végén
- a finálé is elég wtf
|

biztos vannak akik szeretik, én brutálisat csalódtam
Negritis
mondjuk a könyv sem volt feltétlenül erős emlékeim szerint