Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Midway

Kellemesen csalódtam. Amerikás seggnyalást és semmi extra storyt vártam, de nem ez a helyzet.
A pilóták és kicsit a kódfejtők szemszögéből van bemutatva a történet. Olyan feljegyzések, stb. alapján, melyek 76ban még nem is voltak ismertek. (76os a korábbi film). Szóval ez is jó lett, az akciók nagyon királyak, és hiteles az egész.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
-Wayne család beleerőltetése sem tetszett!
steelwolf
Ott nem jön ki a matek.
Ha kábé 20 évvel idősebb Joker Batmannél, és a film végén már kábé eljokeresedik, akkor lett volna uszkve 20 év, amikor Joker tombol, és a fiatal Brucenak ismernie kéne.
De eddig az volt a narratíva, hogy előbb van Batman és aztán bukkan fel Joker.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Joker

Nem vártam tőle semmit, és még csalódtam is benne!

-JP számomra jó, de nem lehengerlő játéka(mindenki már odaadta neki az Oscart)!
-Biztos van ilyen képregény, de nekem ő nem Joker! Nagyon nem jött át!
-Wayne család beleerőltetése sem tetszett!
-Kényszeres nevetés számomra borzalom volt!

Szeretem az emberi tragédiájú, depresszív filmeket! De ez..

Dehogy jót is írjak.
-De Niro-JP párbeszéde a végén!
-Rendezés jó lett!
-A zene pedig nyomasztóan jó volt!!

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
Pont a napokban lattam terminator folytatasokat

A skynet a t1-ben meghalt swarzi chipjebol "epul" ki nem?
de hogy kuldhettek vissza swarzit ha az o chipjebol lett a skynet alapja?ergo meg sem szulethetett volna a skynetnek nem?

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Terminátor "3"

Mert ugye elvileg ez az igazi folytatás. És tényleg az. Csak most láttam a sok rossz hír után (kevés bevétel, bukás, stb), de kellemesen csalódtam.
Az igaz, hogy kicsit remake, de nem zavaróan. Bőven van változás, hogy újnak hasson. Szerintem simán faja akció film, Schwarzi miatt már megérte az egész. Cameron visszatérése azért érezhető, végre egy normális folytatás! Simán jobb, mint bármi az eddigi próbálkozásokból a 2. rész után.
Schwarzi terminátora meg még mindig odabasz 😎
Chargers LT
Asszem én nem ezt a filmet láttam. 😊 Az új Terminátor se nem jó, se nem méltó folytatás, kb ugyanolyan rossz, mint a T2 utáni bármelyik. Vagy még rosszabb is... Egy sima remake, ami tele van eltúlzott és röhejes akciójelenetekkel. A szereplő választás se sikerült, a két mexikói nagyon kilóg a filmből. Viszont jót lehet rajta nevetni, vígjátékként működik... Schwarzi tényleg odabasz, de az ő karakterét sikerült teljesen tönkretenni | A Terminátor megtért és családot alapított... Sőt segít másnak, hogy megtalálja az élete értelmét. 😊 Aki ezt kitalálta, az tuti nem volt százas. De van még lejjebb, mert függönyárus lett. és nem szexel az asszonnyal, de cserébe nagyon jól pelenkázik. 😀 Végül pedig elmagyarázza, hogy a gyerekszobába milyen függöny kell... |
Szerintem inkább hagyják békén a Terminátort, és több részt ne csináljanak. Jobb az mindenkinek.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Terminátor "3"

Mert ugye elvileg ez az igazi folytatás. És tényleg az. Csak most láttam a sok rossz hír után (kevés bevétel, bukás, stb), de kellemesen csalódtam.
Az igaz, hogy kicsit remake, de nem zavaróan. Bőven van változás, hogy újnak hasson. Szerintem simán faja akció film, Schwarzi miatt már megérte az egész. Cameron visszatérése azért érezhető, végre egy normális folytatás! Simán jobb, mint bármi az eddigi próbálkozásokból a 2. rész után.
Schwarzi terminátora meg még mindig odabasz 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én megnézem majd a Midwayt, mert imádom a háborús filmeket, de vannak fenntartásaim.

Aki az igazi Midwayi csatára kíváncsi, nézze meg az "eredeti" 1976os filmet, olyan színészekkel, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Tom Selleck, Robert Mitchum, vagy a remek japán színész Mifune Tosiró, mint Yamamoto admirális.
Fent van Videán is, meg több helyen. Zseniális film!
Ja, zeneszerző John Williams. 😉
Chargers LT
Valljuk be azért, a zseniális igencsak erős rá, kis túlzással a korszak Pearl Harbora volt ez a film.... csak van egy pazar színészi gárda benne, aki kicsit magasabb szintre emeli. 😛 Valóban ez a legfőbb erőssége.

De egynek mindenképp elmegy, és nyilván jobb lesz mint ez az Emmerich-féle remake.

PS: kihagytad Pat Moritát 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Már a trailer-ből látszik hogy tuti bukó. Sajna.
Persze, meg fogom nézni, de 100% hogy brutál dühösen állok majd fel a gép elől...

Szerk.: mint a Battle LA vagy a Csatahajó.
Olyan izgalommal vártam, aztán olyat koppantam, mint az ólajtó.
Az LA konkrétan a világ egyik legrosszabb filmje. És abban is szerepel Aaron papa...
Szóval, nagyon nem jó ómen.
O1G
Lehet velem van a baj de ami ilyen futurisztikus, inváziós sci-fi szerű azt úgy nézem hogy majdnem biztos hogy gagyi lesz, de talán látványos kis bugyuta sztori.
Ezeken sose értem hogy lehet felhúzni magad, max annyit mondasz hogy elbasztál 1,5 órát az életedből 😀
Toca
Aki azt hiszi, hogy örökké fog élni, az hogy tud elbaszni a végtelenhez képest 1,5 órát?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
a csatahajó egy teljesen korrekt szórakoztató hülyeség
nem jó film, de láttam párszor és nem büntet
Negritis
De csak mert a Friday Night Lights-ból játszik benne Riggins, aki nagy forma. (Taylor Kitsch). Valóban elmegy az a film.
Mondjuk filmekben hasonlítunk Negi, szóval ne fejezd be az excel tábládat neten, folyamat nézem és merítek ötletet 😀
kristóf17
nem tervezem ráhagyni, jó móka vezetni
és könyebb követni is mintha csak imdb-n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Már a trailer-ből látszik hogy tuti bukó. Sajna.
Persze, meg fogom nézni, de 100% hogy brutál dühösen állok majd fel a gép elől...

Szerk.: mint a Battle LA vagy a Csatahajó.
Olyan izgalommal vártam, aztán olyat koppantam, mint az ólajtó.
Az LA konkrétan a világ egyik legrosszabb filmje. És abban is szerepel Aaron papa...
Szóval, nagyon nem jó ómen.
O1G
Lehet velem van a baj de ami ilyen futurisztikus, inváziós sci-fi szerű azt úgy nézem hogy majdnem biztos hogy gagyi lesz, de talán látványos kis bugyuta sztori.
Ezeken sose értem hogy lehet felhúzni magad, max annyit mondasz hogy elbasztál 1,5 órát az életedből 😀
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
a csatahajó egy teljesen korrekt szórakoztató hülyeség
nem jó film, de láttam párszor és nem büntet
Negritis
De csak mert a Friday Night Lights-ból játszik benne Riggins, aki nagy forma. (Taylor Kitsch). Valóban elmegy az a film.
Mondjuk filmekben hasonlítunk Negi, szóval ne fejezd be az excel tábládat neten, folyamat nézem és merítek ötletet 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
a csatahajó egy teljesen korrekt szórakoztató hülyeség
nem jó film, de láttam párszor és nem büntet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
Már a trailer-ből látszik hogy tuti bukó. Sajna.
Persze, meg fogom nézni, de 100% hogy brutál dühösen állok majd fel a gép elől...

Szerk.: mint a Battle LA vagy a Csatahajó.
Olyan izgalommal vártam, aztán olyat koppantam, mint az ólajtó.
Az LA konkrétan a világ egyik legrosszabb filmje. És abban is szerepel Aaron papa...
Szóval, nagyon nem jó ómen.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Én megnézem majd a Midwayt, mert imádom a háborús filmeket, de vannak fenntartásaim.

Aki az igazi Midwayi csatára kíváncsi, nézze meg az "eredeti" 1976os filmet, olyan színészekkel, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Tom Selleck, Robert Mitchum, vagy a remek japán színész Mifune Tosiró, mint Yamamoto admirális.
Fent van Videán is, meg több helyen. Zseniális film!
Ja, zeneszerző John Williams. 😉
Chargers LT
az a baj h Emmerich-től én fázok
tud ő jó cuccokat csinálni, de nem a realitás talaján

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Én megnézem majd a Midwayt, mert imádom a háborús filmeket, de vannak fenntartásaim.

Aki az igazi Midwayi csatára kíváncsi, nézze meg az "eredeti" 1976os filmet, olyan színészekkel, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Tom Selleck, Robert Mitchum, vagy a remek japán színész Mifune Tosiró, mint Yamamoto admirális.
Fent van Videán is, meg több helyen. Zseniális film!
Ja, zeneszerző John Williams. 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Amióta bejelentették hogy készül, iszonyatosan várom. Ez kb 2 éve volt asszem 😀

Megnéztem múltkor a trailert, ami kb egy 2.vh-s köntösbe bújtatott Transformers, gusztustalan CGI-orgiával. Szerintem borzalmas és ahogy a kinti véleményeket olvastam, lehet meg sem nézem, max idővel, ingyé 😀
O1G
Pedig épp azt akartam itt megnézni jövő hétvégén ...
csebi
Tegyél a közösségért😊 Nézd meg és véleményezd nekünk😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Amióta bejelentették hogy készül, iszonyatosan várom. Ez kb 2 éve volt asszem 😀

Megnéztem múltkor a trailert, ami kb egy 2.vh-s köntösbe bújtatott Transformers, gusztustalan CGI-orgiával. Szerintem borzalmas és ahogy a kinti véleményeket olvastam, lehet meg sem nézem, max idővel, ingyé 😀
O1G
Pedig épp azt akartam itt megnézni jövő hétvégén ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
 youtu.be/PhmFFtjB2qY

5 év? Akkor ez off...
O1G
Remélem azért lesz valamikor belőle valami... 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b


5 év? Akkor ez off...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Drakulics elvtárs:
a hangulat jó, Nagy Ervin zseniális
a forgatókönyv viszont meh
a film ettől jó, aki szereti a "komcsi" időszak filmjeit az sztem élvezni fogja
a retro feeling jó volt
Negritis
nekem is tetszett. Jó kis komcsi paródia
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Amióta bejelentették hogy készül, iszonyatosan várom. Ez kb 2 éve volt asszem 😀

Megnéztem múltkor a trailert, ami kb egy 2.vh-s köntösbe bújtatott Transformers, gusztustalan CGI-orgiával. Szerintem borzalmas és ahogy a kinti véleményeket olvastam, lehet meg sem nézem, max idővel, ingyé 😀
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Egészen rossz véleményeket olvastam róla külföldről. Szokásos "amerika hős" sztori elvileg. Az meg nem mindig a realitáson alapul. Ettől függetlenül majd itthon ránézek, ha már háborús és lesz saját véleményem is róla. Addig ez csak mások tolmácsolása. 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
moziba láttam a trailerét, nincs az az isten hogy vévigszenvedjek még 1 pearl harbort

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Midway-t nézte már valaki?