Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
 twitter.com/MarvelStudios/status/1201771802382307328
Negritis
Rohadt jó látni egy Marvel film előzetesében, hogy a nyitó kockákon Budapest van. Meg itt-ott a trailer folyamán újra és újra feltűnik a város.
iktriad
Miert?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MarvelStudios/status/1201771802382307328
Negritis
Rohadt jó látni egy Marvel film előzetesében, hogy a nyitó kockákon Budapest van. Meg itt-ott a trailer folyamán újra és újra feltűnik a város.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
 twitter.com/MarvelStudios/status/1201771802382307328

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondolták: De Niro + Pesci + Pacino egy maffiózós filmben rossz nem lehet.
De lehetett. Mert ezen felül semmi ötlet nincs benne.

Emlékezetes jelenet az lesz, ami már említve lett, a nyugger rugdosás az utcán. Sztem komoly mém alapanyag.
ulpianus
Azért a Hitler Bukásos Hoffa kirohanás az irodában eléggé jóféle volt 😊

Amúgy tényleg céltalan maffiózó eposz a film, ami csak folyik és folyik, amíg beletorkollik a nagy semmibe. Talán minisorozatként működhetett volna, de akkor is max a szinészek miatt

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
ez a film egy tanmese

csak az eredeti szándékaival ellentétben nem épp a történeten keresztül tanít, hanem láthatjuk milyen az, amikor valakihez - legyen bármilyen tehetséges - hozzádobnak korlátlan pénzmagot, produceri felügyelet nélkül, a kevesebb néha több tipikus esete

na a Némaság az tényleg szerelemgyerek volt
r.baggio
abból láttad az eredetit? sztem sokkal jobb
és ez a fő bajom Scorsese-vel

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
ez a film egy tanmese

csak az eredeti szándékaival ellentétben nem épp a történeten keresztül tanít, hanem láthatjuk milyen az, amikor valakihez - legyen bármilyen tehetséges - hozzádobnak korlátlan pénzmagot, produceri felügyelet nélkül, a kevesebb néha több tipikus esete

na a Némaság az tényleg szerelemgyerek volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Ez egy tisztelgés volt az ‘aranykornak’ ami a teflon don/ok/ eljövetelével a vádalkukkal megszűnt. Az a világ amibe szerelmes volt Scorsese és a többi nagynak tartott színész, ennek /is/ köszönhették a hírnevüket ráadásul még fiatalok is voltak.
Őők azok akik túlélték azt a kort az életben is, eltemetve kortársaikat.

Vlsz ‘A kutya nem nézne meg’ egy ilyen filmet a mai világban, ha nem ők szerepeltek volna benne.
Ez egy Jutalom játék volt, amit kb maguknak, magukról csináltak lezárva egy korszakot.
ozibozi
Én támogatom a maszturbálast, Scorseseét is, csak nézni nem túl szórakoztató.
Ezt a filmet látva némileg atértékelődik a Marvel filmekről mondott kritikájának létjogosultsága. Már a “csináljon jobbat” rostán elbukott.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 425
Ez egy tisztelgés volt az ‘aranykornak’ ami a teflon don/ok/ eljövetelével a vádalkukkal megszűnt. Az a világ amibe szerelmes volt Scorsese és a többi nagynak tartott színész, ennek /is/ köszönhették a hírnevüket ráadásul még fiatalok is voltak.
Őők azok akik túlélték azt a kort az életben is, eltemetve kortársaikat.

Vlsz ‘A kutya nem nézne meg’ egy ilyen filmet a mai világban, ha nem ők szerepeltek volna benne.
Ez egy Jutalom játék volt, amit kb maguknak, magukról csináltak lezárva egy korszakot.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Gondolták: De Niro + Pesci + Pacino egy maffiózós filmben rossz nem lehet.
De lehetett. Mert ezen felül semmi ötlet nincs benne.

Emlékezetes jelenet az lesz, ami már említve lett, a nyugger rugdosás az utcán. Sztem komoly mém alapanyag.
ulpianus
Így igen, de ott elvileg harminciksz éves Sheeran.
Ez nem pozitív értelemben ikonikus, hanem vérciki.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gondolták: De Niro + Pesci + Pacino egy maffiózós filmben rossz nem lehet.
De lehetett. Mert ezen felül semmi ötlet nincs benne.

Emlékezetes jelenet az lesz, ami már említve lett, a nyugger rugdosás az utcán. Sztem komoly mém alapanyag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
hát, az Irishman max közepes film
a sztori nem rossz, bár az is inkább rutinmunka
a casting borzalmas a cgi förmedvény
a többi rendben van, de ez max egy iparos munka
Negritis
Közepes se.
A sztori teljesen érdektelen, az a filmmel az alapgond, hogy minek készült el?! Mi volt a célja? Mit akart elmesélni?
Semmi újat nem mond el semmiről, egy alapvetően tufa, gonosz, romlott bérgyilkos és néhány anakronisztikus, önfejű és irracionálisan viselkedő maffiózó+Hoffa nyűglődéses bukása mind emberileg, mind “szakmailag”.
Nulla új ötlet, nulla új nézőpont, nulla mondanivaló (talán annyi, hogy “szar megöregedni”, de ezzel nehéz vitába is szállni, tenni is ellene), nulla ikonikus, emlékezetes jelenet, nulla jó beszólás, vagy dialógus, unalmas történetvezetés nulla izgalommal. Kiért izgulunk? Kiért szorítunk? Senkiért.
Ez a CGI-s fiatalítás meg nevetséges. De Nirot 76 évesen fiatalítják 40 évesnek úgy, hogy kb. 60-nak néz ki, miközben a mozgása, gesztusai egy 76 éveséi.
A dalok jók, 10/2.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
a legrosszabbat az tett a filmnek számomra hogy a héten erre készülve pótoltam a Goodfellas-t és a Scarface-t

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
én sem voltam elájulva tőle...
szerintem kifejezetten nem használt a filmnek a hossza
semmi bajom ha egy film nézeti magát, ha olyan simán nézhető 150 perc is, de ezt lehetett volna 2 órában is megcsinálni
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
hát, az Irishman max közepes film
a sztori nem rossz, bár az is inkább rutinmunka
a casting borzalmas a cgi förmedvény
a többi rendben van, de ez max egy iparos munka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekem egyedül a szeme nem tetszett, rohadt fura volt, de amúgy át tudtam lépni a fiatalításon.
O1G
Neked volt időd kifigyelni a nézését meg a járását? 😊

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 325
Nekem egyedül a szeme nem tetszett, rohadt fura volt, de amúgy át tudtam lépni a fiatalításon.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
első 30 perc után a kérdésem:
mi a faszért nem lehetett összeszedni rendes 40es színészeket és maszk munkával megoldani?!
ez ahogy | De Niro 90éves mozdulatokkal "rugdossa" a boltost szánalmas |
Scorsese mi lenne ha keresne olyan színészeket akik meg tudják csinálni amit szeretne ehellyet a baromság helyett?
olcsóbb is lenne a film (eleve nem a legjobb a fiatalítás amúgy) és De Niro manírjai nagyon kilógnak
főleg a Goodfellas után (hétfőn pótoltam)

a mai De Niro egy jó paródiája annak ami a 70es 80as években volt, nem passzol a filmhez

amúgy ugyanebbe a hibába esett a Gemini Man is
tudjuk milyen volt a fiatal Will Smith, és leugrott a képernyőről hogy az nem ő

Pacino-n se segít h nemrég láttam a Scarface-t ...

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀
Vrij6
én nemsoká, elmegyek reggeliért aztán belövöm Netflixen
Negritis
Reggeliért?😀
Vrij6
hálaadás tripleheader volt, biztos most kelt fel😊
NB2
jah délbe keltem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀
Vrij6
én nemsoká, elmegyek reggeliért aztán belövöm Netflixen
Negritis
Reggeliért?😀
Vrij6
hálaadás tripleheader volt, biztos most kelt fel😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀
Vrij6
én nemsoká, elmegyek reggeliért aztán belövöm Netflixen
Negritis
Reggeliért?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀
Vrij6
én nemsoká, elmegyek reggeliért aztán belövöm Netflixen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
What happened to monday jó film?
csebi
Jó kis film, egyszer érdemes megnézni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 325
Nagyon tetszett Az ír. Külön pacsi a humoros kiszólásokért.
Nálam 10/10.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
What happened to monday jó film?
csebi
Épp tegnap este ment a film+ csatornán, olyan mint a Lopott idő, marha jó alapötlet, izgalmas kezdés, majd kétharmad katyvasz és szenvedés... sajnálom, hogy megnéztem, de annyira gagyi volt egyes részein, hogy már ezért nem tudtam levenni a szemem róla
r.baggio
Noomi Rapace fantasztikus!