Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
bazmeg, ezek visszahozzák Tonyt Mysterio dimneziójából
shawnka
nálad is lejárt a spoiler szezon? 😀
amúgy kétlem

főleg hogy Mysterio tuti köcsög lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
bazmeg, ezek visszahozzák Tonyt Mysterio dimneziójából
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
Nem fűzik össze a Tom Hardys Venom szállal?
Nagyon szeretném Woody Harrelsont Carnageként.
Sobri Jóska
dehogynem, erre van a Multiverzum 😀
Negritis
Az oké, csakhogy filmen mikor látjuk? Nincs infod?
Sobri Jóska
 hu.ign.com/venom-2-2/45584/news/hivatalos-keszul-a-venom-2-de-lesznek-valtozasok
Negritis
2020. október.
Na majd kiderül.
Bár utálom, amikor Carnaget Vérontónak magyarítják.
Mészárszék sokkal plasztikusabb név.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
Nem fűzik össze a Tom Hardys Venom szállal?
Nagyon szeretném Woody Harrelsont Carnageként.
Sobri Jóska
dehogynem, erre van a Multiverzum 😀
Negritis
Az oké, csakhogy filmen mikor látjuk? Nincs infod?
Sobri Jóska
 hu.ign.com/venom-2-2/45584/news/hivatalos-keszul-a-venom-2-de-lesznek-valtozasok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
Nem fűzik össze a Tom Hardys Venom szállal?
Nagyon szeretném Woody Harrelsont Carnageként.
Sobri Jóska
dehogynem, erre van a Multiverzum 😀
Negritis
Az oké, csakhogy filmen mikor látjuk? Nincs infod?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
Nem fűzik össze a Tom Hardys Venom szállal?
Nagyon szeretném Woody Harrelsont Carnageként.
Sobri Jóska
dehogynem, erre van a Multiverzum 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Negritis
Nem fűzik össze a Tom Hardys Venom szállal?
Nagyon szeretném Woody Harrelsont Carnageként.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ma újranéztük az Endgamet

elsőre nem voltam hanyattbaszva tőle, de másodikra csodálatos élmény volt már. sokkal nagyobbat ütött az egész, most elég boldog vagyok 😀
shawnka
Én is tegnap néztem meg újra, és teljesen ugyanígy vagyok...😊
Elsőre én voltam az egyik, aki nem volt elájulva, persze jó filmnek tartottam eddig is.
A tegnapi újranézés után viszont beállok azok táborába, akik szerint tényleg majd tökéletes lezárás volt, átjött az epikusság, és sokkal több érzelem is. Egyszerre vagyok szomorú és feldobott...

Az is benne lehet ebben, hogy másodikra azért az ember már nincs "elveszve" a részletekben, tud figyelni egyéb dolgokra is, apróságokra, jobban átjönnek az érzelmek, és az is hogy sokszor nincs zene ugye (ez nem spoiler), mint ahogy az életben sincs zene, így ütősebbek a fontos pillanatok.
Chargers LT
En viszont sajnos tovabbra sem vagyok kibekulve a vegen nehany szal alakulasaval, lezarasaval.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Szabad kérni, hogy nyissatok egy új topikot, Endgame címszó alatt? 😊 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
ma újranéztük az Endgamet

elsőre nem voltam hanyattbaszva tőle, de másodikra csodálatos élmény volt már. sokkal nagyobbat ütött az egész, most elég boldog vagyok 😀
shawnka
Én is tegnap néztem meg újra, és teljesen ugyanígy vagyok...😊
Elsőre én voltam az egyik, aki nem volt elájulva, persze jó filmnek tartottam eddig is.
A tegnapi újranézés után viszont beállok azok táborába, akik szerint tényleg majd tökéletes lezárás volt, átjött az epikusság, és sokkal több érzelem is. Egyszerre vagyok szomorú és feldobott...

Az is benne lehet ebben, hogy másodikra azért az ember már nincs "elveszve" a részletekben, tud figyelni egyéb dolgokra is, apróságokra, jobban átjönnek az érzelmek, és az is hogy sokszor nincs zene ugye (ez nem spoiler), mint ahogy az életben sincs zene, így ütősebbek a fontos pillanatok.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
aki látta az Endgamet

 www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Endgame: A karakterváltozások teljesen helyén vannak.
1példa:  www.marvel.com/comics/discover/1325/professor-hulk


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Endgame!

Korrekt, de nem kiemelkedő!
Nem volt csalódás. mert nem vártam semmit tőle!

Volt 3 Epic jelenet amit szívesen visszanéznék bármikor!!
| Vasember csettintése, és 2 Kapitány jelent (Bosszúállók összehívása+mjölnir használata |

De viszont nagyon sok minden nem tetszett!
|
Velük volt Hulk, de úgy mint egy idióta!
Thor kinézete az elején vicces volt! Az elején..
A csata epikusan indult, aztán egy tömegnyomor lett!
Marvel kapitánnyal nem kezdtek semmit!
Baromi kínos poénok, itt gondolok a szelfire és StarLord vs Thorra!
|
steelwolf
nekem kifejezetten bejött | HoboThor, sőt az is hogy végigvitték és nem lett random kisportolt teljesen újember
ahogy nem a semmiből vesztette el önmagát úgy nem is rakta össze a semmiből

Hulknál ezzel a lehetséges fúzióval lehet hogy Maestro-nak ágyaznak meg aki meg kb a másik véglet
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Endgame!

Korrekt, de nem kiemelkedő!
Nem volt csalódás, mert nem vártam tőle semmit!

Volt 3 Epic jelenet amit szívesen visszanéznék bármikor!!
| Vasember csettintése, és 2 Kapitány jelenet (Bosszúállók összehívása+mjölnir használata |

De viszont nagyon sok minden nem tetszett!
|
Velük volt Hulk, de úgy mint egy idióta!
Thor kinézete az elején vicces volt! Az elején..
A csata epikusan indult, aztán egy tömegnyomor lett!
Marvel kapitánnyal nem kezdtek semmit!
Baromi kínos poénok, itt gondolok a szelfire és StarLord vs Thorra!
|

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ma újranéztük az Endgamet

elsőre nem voltam hanyattbaszva tőle, de másodikra csodálatos élmény volt már. sokkal nagyobbat ütött az egész, most elég boldog vagyok 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Brazil

Jó néhány év után néztem újra, kegyetlenül groteszk és jó film. 😊

Örök klasszikus.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csubakka is meghalt (Peter Mayhew)...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A következő Marvel filmekre nézve ez érdekes lehet:
 www.youtube.com/watch?v=mZ4uiRkCrzg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Megvolt nekem is az Endgame.

Nem tudok kb. mit mondani, nehez. Tetszett, de megis hianyerzetem van, foleg a vege miatt.

| Ez a Captain Americas „intezesi mod” szerintem siralmasra sikeredett. De nem tetszett az sem, hogy idoutazassal oldottak meg az egeszet, „eredetibbet” vartam. |

Amugy kurva jo volt, foleg az utolso ora, a harcok, meg a haborus resz is, ettol fuggetlenul viszont nekem az Infinity War valamiert jobban bejott. Nagyobbat durrant. Itt is voltak odabaszos reszek | amikor Captain America peldaul elkezdett hadonaszni a porollyel, azt hittem, a gatyamba elvezek, nekem az volt a top | , de valahogy ugy osszessegeben nem volt annyira kerek, mint az Infinity War.

Nyilvan uresseg azert is van bennem, mert hat eljott a pillanat, amit tudtam, de nem vartam, aztan tudom, kit nem latok soha tobbe a Marvel-univerzumban | nekem Captain America a legnagyobb kedvencem, Evans meg teljesen osszenott a karakterrel, szamomra egyik nelkul sem lesz mar az igazi | , es egyebkent hasonloan ereztem a Logannel is, mert hiaba volt nagyszeru a film, az X-Men univerzumban meg Wolverine volt az oriasi kedvencem, aki meg osszenott Jackmannel.
Stez
Hú, ez valami, mintha loptad volna az agyamból. Tegnap este néztük meg.
Szerintem odabaszós a film, és nagyon is jól meg lett írva, csinálva, de tényleg vannak hiányérzetek utána. Meg, hát lezárult egy korszak, én nem gondoltam volna, hogy Grut meg ilyen dolgok fognak majd megfogni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Endgame
| Hogyan cserélte le Tony a kesztyűt? Miért csak akkor tudta lecserélni? Nem értem.
Nem tetszik, hogy időutazgatással oldották meg a dolgokat. Thanos csak egy a sok titán közül nem? Miért erősebb mindenkinél kövek nélkül is?
Áspisfej sokkal erősebbnek tűnik, mégis csak egy szolgáló.
Hol volt ilyen hosszú időn keresztül Marvel kapitány? (oké, nagy az univerzum, sok helyen kell lennie, de semmi értesítés, amikor elmennek köveket hajkurászni a múltba?
Amikor zárótüzet kapnak az űrhajótól, a varázslók védőpajzsot nyitnak maguk fölött. Ha lyukat nyitnak helyette maguk fölött, és az űrhajó fölött, az lebombázza saját magát. Ez gyakorlatilag vizelés közben jutott eszembe. Nem kell túl nagy képzelőerő hozzá. Az ember feletti képességek, kövek ritkán vannak használva, ahogy már írtátok is. Fura. Zavaros. Nem tetszett annyira miután már leülepedett. Pedig király film volt nagyon.
De a komolytalan részek csökkentik az élményt.
Hulk gyakorlatilag komédia, hogy így nézett ki. Nevetséges volt az elején, de aztán átment negatívba ez a hatás. Magát a lényegét egy az egyben kinyírták a karakternek. Thor is egy ideig vicces, aztán sok. Nem áll jól a karakterének ez. A fárasztó részek, amikor már úgy viselkedik, mint űrlord, kellemetlen. Pedig van pár irtó elragadó rész. A csaták, sok-sok jó rengeteg még jobb jelenet.
|

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvolt nekem is az Endgame.

Nem tudok kb. mit mondani, nehez. Tetszett, de megis hianyerzetem van, foleg a vege miatt.

| Ez a Captain Americas „intezesi mod” szerintem siralmasra sikeredett. De nem tetszett az sem, hogy idoutazassal oldottak meg az egeszet, „eredetibbet” vartam. |

Amugy kurva jo volt, foleg az utolso ora, a harcok, meg a haborus resz is, ettol fuggetlenul viszont nekem az Infinity War valamiert jobban bejott. Nagyobbat durrant. Itt is voltak odabaszos reszek | amikor Captain America peldaul elkezdett hadonaszni a porollyel, azt hittem, a gatyamba elvezek, nekem az volt a top | , de valahogy ugy osszessegeben nem volt annyira kerek, mint az Infinity War.

Nyilvan uresseg azert is van bennem, mert hat eljott a pillanat, amit tudtam, de nem vartam, aztan tudom, kit nem latok soha tobbe a Marvel-univerzumban | nekem Captain America a legnagyobb kedvencem, Evans meg teljesen osszenott a karakterrel, szamomra egyik nelkul sem lesz mar az igazi | , es egyebkent hasonloan ereztem a Logannel is, mert hiaba volt nagyszeru a film, az X-Men univerzumban meg Wolverine volt az oriasi kedvencem, aki meg osszenott Jackmannel.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma én is láttam a Végjátékot. A legnagyobb csalódás, | hogy mint kiderült, a Natalie Portman-es cameó valójában egy fel nem használt Thor 2-es footage. 😕 | Ami a többit illeti:
Az 1. óra rendben volt.
A 2. óra nagyszerű.
A 3. meg fergeteges.
Én jól szórakoztam. A lezárás nekem bejött. Várom a következő ciklust és filmjeit.
iktriad
csak félig igaz a | hangot elvileg felvették |
Negritis
Igen azt olvastam én is. Nem hiába volt ott a premieren. 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az Endgame szerintem az eddigi filmek paródiája volt.
Sobri Jóska
Ettől még lehetne jó film, lásd Airplane vagy akár a Disaster Artist 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Ma én is láttam a Végjátékot. A legnagyobb csalódás, | hogy mint kiderült, a Natalie Portman-es cameó valójában egy fel nem használt Thor 2-es footage. 😕 | Ami a többit illeti:
Az 1. óra rendben volt.
A 2. óra nagyszerű.
A 3. meg fergeteges.
Én jól szórakoztam. A lezárás nekem bejött. Várom a következő ciklust és filmjeit.
iktriad
csak félig igaz a | hangot elvileg felvették |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!