Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
kis évösszegzés tőlem idénre:
41szer voltam moziban

a top5 film az imdb pont alapján:
lego batman
gotg 2
spiderman homecoming
thor 3
baby driver

bottom 5
cure for welness
alien covenant
live by night
justice league
murder on the orient express

honorable mentions:
vademberek hajszája
logan lucky
the red turtle
Negritis
A TOP 5 film, nálad is ez lenne... vagy ez csak IMDB? Sajátot nem írsz? (csak mert meglep, hogy a Wilderpeople, meg esetleg a Turtle is csak honorable.. főleg előbbi)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Lehet, hogy én voltam nagyon jó hangulatban, de A góré (Shot caller) mocskos jó film volt. Az év utolsó előtti napja hozta el az év egyik top3-as filmjét nekem😊
NB2
nekem az év filmje volt. a magyar címét nem is értem igazából.
csebi
de mé?
én alig bírtam végignézni. egy lehetetlen film, tele buktatókkal...
JC6
szerintem is piszok jó volt.
Minek gondolkodsz egy ilyen filmen,olyan mint a John Wick,leülsz élvezed kész.
Kenny
Pontosan.
Én élveztem, de valóban kurva messze van attól, hogy év filmje legyen. de még a top5-10-től is.
Egy agyatlan, dirty börtönfilm. Kb. ennyi.
Még ebben a kategóriában is jobb a Brawl in the Cell 99, nemhogy év filmje...
Sobri Jóska
igaz már nem mai darab ,de ebben a kategóriában a Vér kötelez verhetetlen!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
szerintem is piszok jó volt.
Minek gondolkodsz egy ilyen filmen,olyan mint a John Wick,leülsz élvezed kész.
Kenny
Félreértés ne essék, nem vitatkozni akarok. Nyilván mindenki tudja megtekintés előtt, hogy milyen egy "börtönfilm". De amikor csak úgy belecsöppenek valamibe, minden előzmény nélkül, aztán azt látom, | hogy a második nap főhősünk - aki menedzser vagy micsoda volt - úgy verekedik és öl, mint egy profi, illetve az események össze vissza ugrálnak | , ezek miatt elmegy tőle a kedvem.
A JW legalább fent tartotta a figyelmet, bár ott is kemény volt, hogy szarrá verték/lőtték/ütötték Keanu papát, neki meg se kottyant.
A 99 sem lett volna rossz, jobban tetszett mint a SC na de az | amikor a hétköznapi ember is egyből kiszúrja a bábukat | hogy is mondjam: vicces volt.
Nem mondtam egyik re sem, hogy rossz, csak nem értem ilyenkor mire vannak úgy a tömegek ráizgulva 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Lehet, hogy én voltam nagyon jó hangulatban, de A góré (Shot caller) mocskos jó film volt. Az év utolsó előtti napja hozta el az év egyik top3-as filmjét nekem😊
NB2
nekem az év filmje volt. a magyar címét nem is értem igazából.
csebi
de mé?
én alig bírtam végignézni. egy lehetetlen film, tele buktatókkal...
JC6
szerintem is piszok jó volt.
Minek gondolkodsz egy ilyen filmen,olyan mint a John Wick,leülsz élvezed kész.
Kenny
Pontosan.
Én élveztem, de valóban kurva messze van attól, hogy év filmje legyen. de még a top5-10-től is.
Egy agyatlan, dirty börtönfilm. Kb. ennyi.
Még ebben a kategóriában is jobb a Brawl in the Cell 99, nemhogy év filmje...

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Lehet, hogy én voltam nagyon jó hangulatban, de A góré (Shot caller) mocskos jó film volt. Az év utolsó előtti napja hozta el az év egyik top3-as filmjét nekem😊
NB2
nekem az év filmje volt. a magyar címét nem is értem igazából.
csebi
de mé?
én alig bírtam végignézni. egy lehetetlen film, tele buktatókkal...
JC6
szerintem is piszok jó volt.
Minek gondolkodsz egy ilyen filmen,olyan mint a John Wick,leülsz élvezed kész.

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 578 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
de mé?
én alig bírtam végignézni. egy lehetetlen film, tele buktatókkal...
JC6
Mondjuk ez nálad nem olyan ritka : D
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy én voltam nagyon jó hangulatban, de A góré (Shot caller) mocskos jó film volt. Az év utolsó előtti napja hozta el az év egyik top3-as filmjét nekem😊
NB2
nekem az év filmje volt. a magyar címét nem is értem igazából.
csebi
de mé?
én alig bírtam végignézni. egy lehetetlen film, tele buktatókkal...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Lehet, hogy én voltam nagyon jó hangulatban, de A góré (Shot caller) mocskos jó film volt. Az év utolsó előtti napja hozta el az év egyik top3-as filmjét nekem😊
NB2
nekem az év filmje volt. a magyar címét nem is értem igazából.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy én voltam nagyon jó hangulatban, de A góré (Shot caller) mocskos jó film volt. Az év utolsó előtti napja hozta el az év egyik top3-as filmjét nekem😊
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem kell picsogni az erő használatán, ezojan gudvilhántingos dolog...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
egyébként vicces olvasni, hogy emberek ki vannak akadva mert Poe leszedi a dreadnaught ágyúit
de az h Luke egyedül szétlövi a Deathstar-t az teljesen normális 😀
Negritis
Poe nem Jedi, valamint a Halálcsillagot nem arra találták ki hogy az űrben harcoljanak vele, a Csillagrombolót viszont igen.
Geeri
és a Jediség ennyit számít? szerintem nem
a Csillagrombolóra miért is kell X-Wing védelem jobban mint a Deathstarra?

a hülyeség minden esetben az volt hogy a Tie fighterek kevesek voltak a helyzet megoldására vagy ezért vagy azért
Negritis
|
Mindig vannak kettős mercék.
Snokerol hisztiznek hogy nem fejtettek ki. Nem mintha az Emperor anno előzményfilmekig ki lett volna...
Az hogy Rey túl gyorsan tanul mindenki hisztizik, de az hogy Lukeot se túl sokáig tanította Yoda az ok.
Az hogy a 7. azzal kezdődik hogy Kylo megállítja a lézert senkit nem zavar, az hogy egy Vader gyerek 20-30 év alatt kitanulhatta az ero használatot hogy egy ideig pajzsként használja már sok.
|
Toca
Ne ragozzátok szar az egész . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
egyébként vicces olvasni, hogy emberek ki vannak akadva mert Poe leszedi a dreadnaught ágyúit
de az h Luke egyedül szétlövi a Deathstar-t az teljesen normális 😀
Negritis
Poe nem Jedi, valamint a Halálcsillagot nem arra találták ki hogy az űrben harcoljanak vele, a Csillagrombolót viszont igen.
Geeri
és a Jediség ennyit számít? szerintem nem
a Csillagrombolóra miért is kell X-Wing védelem jobban mint a Deathstarra?

a hülyeség minden esetben az volt hogy a Tie fighterek kevesek voltak a helyzet megoldására vagy ezért vagy azért
Negritis
|
Mindig vannak kettős mercék.
Snokerol hisztiznek hogy nem fejtettek ki. Nem mintha az Emperor anno előzményfilmekig ki lett volna...
Az hogy Rey túl gyorsan tanul mindenki hisztizik, de az hogy Lukeot se túl sokáig tanította Yoda az ok.
Az hogy a 7. azzal kezdődik hogy Kylo megállítja a lézert senkit nem zavar, az hogy egy Vader gyerek 20-30 év alatt kitanulhatta az ero használatot hogy egy ideig pajzsként használja már sok.
|
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Már olyan unalmas, hogy a fél internet kielemzi, meg mindenki két órás podcastokban vagy szétsavazza vagy dicsőíti a Star Warst, nagyon túl lett ez már tolva, egy ilyet se hallgattam meg mielőtt megnéztem, nem érdekel. Beültem a moziba, összességében azt kaptam amit vártam, voltak bugyuta dolgok, voltak nagyon jó és látványos, szórakoztató részek is. Kb. ennyit lehet elvárni már szerintem ezektől az új részektől. Én jól szórakoztam, és nem két órát hallgattam hogy más mit elemez róla percről-percre.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
A hét nővér

Jó kis film, bár túl sokat akart markolni, de ettől függetlenül érdemes megtekinteni, aktuális probléma áll a középpontban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
honorable mentions:
vademberek hajszája
Negritis
Erről akartam írni, hogy egy eredeti, szórakoztató, jó hangulatú történet, én is ajánlom bátran.
Egyrészt "semmi extra", nincsenek benne nagy fordulatok, meg nagy megfejtések, de van egyfajta bája, és másfél óra tartalmas szórakozás, kikapcsolódás.
Sam Neill jutalomjátéka, fanyar humor, érdekes közeg.

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 873 — Undertaker of the Cleveland graveyard
The Meyerowitz Stories-hoz van magyar felirat ?

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
egyébként vicces olvasni, hogy emberek ki vannak akadva mert Poe leszedi a dreadnaught ágyúit
de az h Luke egyedül szétlövi a Deathstar-t az teljesen normális 😀
Negritis
Poe nem Jedi, valamint a Halálcsillagot nem arra találták ki hogy az űrben harcoljanak vele, a Csillagrombolót viszont igen.
Geeri
és a Jediség ennyit számít? szerintem nem
a Csillagrombolóra miért is kell X-Wing védelem jobban mint a Deathstarra?

a hülyeség minden esetben az volt hogy a Tie fighterek kevesek voltak a helyzet megoldására vagy ezért vagy azért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
egyébként vicces olvasni, hogy emberek ki vannak akadva mert Poe leszedi a dreadnaught ágyúit
de az h Luke egyedül szétlövi a Deathstar-t az teljesen normális 😀
Negritis
Poe nem Jedi, valamint a Halálcsillagot nem arra találták ki hogy az űrben harcoljanak vele, a Csillagrombolót viszont igen.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
kis évösszegzés tőlem idénre:
41szer voltam moziban

a top5 film az imdb pont alapján:
lego batman
gotg 2
spiderman homecoming
thor 3
baby driver

bottom 5
cure for welness
alien covenant
live by night
justice league
murder on the orient express

honorable mentions:
vademberek hajszája
logan lucky
the red turtle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
egyébként vicces olvasni, hogy emberek ki vannak akadva mert Poe leszedi a dreadnaught ágyúit
de az h Luke egyedül szétlövi a Deathstar-t az teljesen normális 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
akkor ha már mindenki ilyet oszt meg, én is:
 body.builder.hu/magazin.htm4?url=/bbradio/bbradio-star-wars-viii-es-karacsony

ők gyűlölték az új SW-t, pedig hatalmas rajongók, és ezt meghallgatva igazából nem is értem, hogy képes valaki a 8-at jó filmnek tekinteni...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
kb 23. percnél van full értékelés, és ők is szerették 😀
addig brutálisan spoileres (konkrétan végigmennek a sztorin)


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
anyám!

Nem tudom hova tenni, mondjuk nem is az én világom! A vége már nagyon elborult, csak kapkodtam a fejemet.A legvégén beütött egy Westworld érzés!
Aronofsky nem normális, Lawrence pedig fantasztikus!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Megnéztem a The Wall-t (A Fal). Elég kemény film tényleg, egy helyszínen játszódik az egész, mesterlövészek egymás ellen az iraki háború végén. Nem épp mindennapos az egész cselekmény 😊 🎬 🎥

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
jó volt ez a viszkis,csak ha nem ittam volna előtte kotyogóst akkor az első óra után bealszom 😀