Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
közbe a Foxcatcher is elérhető az ncore tékában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
A Wh..-t nem lattam de az Amadeust többször is.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Az Amadeus egy remek választás!Janek
tudom és témában elvileg hasonló a 2 film
kiváncsi vagyok hogy mennyire

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Az Amadeus egy remek választás!

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Negritis, mielőtt válaszolnál xD

baggio
gondolkoztam rajta, de nincs kedvem 😀

"másodkézből" tájékozódtam (könyvárus ismerős) és ez alapján az ÉN értékrendembe nem fér bele az hogy ez a téma "közszájon" forog és 12 éves kislányok ezzel foglalkoznak
és itt be is fejeztem
ma vagy holnap megnézem a Whiplasht kiváncsian várom, hogy milyen lesz
aztán pedig az Amadeusra is sort kerítek még a héten

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Negritis, mielőtt válaszolnál xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Foxcatcher - most jöttünk haza a moziból és nagy csalódás volt, lehet mert sokat vártam és felültem a hypera. Nekem ez már túl lassú tempó volt, amin nyílván nem sokat segített, hogy egyik karakter sem fogott meg különösebben, hogy mi lesz a sorsa. A néha meg zene címén megszólaló zongorától volt, hogy egyenesen falra másztam volna. Mark Ruffaló viszont kegyetlen jó volt (megint). Csalódás összességében.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
én nem tervezem se megnézni se elolvasni
én a létjogosultságát vitatom leginkább és zavar, hogy a mai társadalomban ez mainstream tudott lenni
DE elvileg be van rendelve a következő rész 😕Negritis
Ha se nem láttad, se nem olvastad, mi alapján kérdőjelezed meg a létjogosultságát?
És egyáltalán minek?
Ha olvastál volna a könyvről (nem a könyvet, példátlan ostobaság lenne első kézből informálódni, és rászánni az életedből 4-5 órát, valóban), a jelenségről, az írónőről, az egész sztoriról, akkor csak kuncognál milyen badarságot írsz azzal, hogy valaminek a létjogosultságát vitatod, amiről fingod sincs.
Lady Gaga, a Cirque de Soleil vagy a Pinterest létét is vitatod, csak mert mainstream lett? És az amerikai fociét?

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Erős kényszer alatt de megnéztem ezt a csapból is folyó Szürke 50 árnyalatát. JayB
Ebből már nem ásod ki magad 😀😀

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
én nem tervezem se megnézni se elolvasni
én a létjogosultságát vitatom leginkább és zavar, hogy a mai társadalomban ez mainstream tudott lenni
DE elvileg be van rendelve a következő rész 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Erős kényszer alatt de megnéztem ezt a csapból is folyó Szürke 50 árnyalatát. Legalább annyira túlhypolták a filmet és a könyvet mint most túlhpyolják azt hogy mennyire szemét film. Tényleg nem jó, és isten mentse meg férfitársaimat a megnézésétől de egy ilyen nulla cselekményből nemtudom mit vártak el. A könyvben (szekunder információ) semmi cselekmény nincs csak érzelmek és a nőknek ez jött be, ezt filmre átvinni lehetetlen. Egy erős videoklippet lehetett volna belőle csinálni valami szenvedélyes zenéhez de 2 órás filmet? Azt nem.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
végre megnéztem, szóval már nyugodtan ajánlhatom, hogy aki a Theory of everything helyett egy ténylegesen Hawking életéről szóló filmet keres, az ezt a dokut lesse meg, ne mást:



 www.imdb.com/title/tt2830416/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
nah Jupiter megnézve
6/10
szép, érdekes kérdéseket vet fel, de sok újat nem mutat
meg nálam kicsit túlpörögte magát a film és emiatt a végére "belefáradtam"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
most láttam a Gone Girlt ... régen kötött le ennyire egy film, nagyon tetszett, vszeg el is olvasom, de most sajnos más regényeket tolok ...csebi
Remélem A szürke ötven árnyalatát. XDStez
nem ... Khaled Hosseini: A thousand splendid suns

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
most láttam a Gone Girlt ... régen kötött le ennyire egy film, nagyon tetszett, vszeg el is olvasom, de most sajnos más regényeket tolok ...csebi
Remélem A szürke ötven árnyalatát. XD

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
most láttam a Gone Girlt ... régen kötött le ennyire egy film, nagyon tetszett, vszeg el is olvasom, de most sajnos más regényeket tolok ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
a Nagy Hal 10/10-es film, ha nem utasítod el élből Burton stílusát, a Halott menyasszony jóval egyszerűbb hozzá képest


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Nagy Halat nem láttam, de én inkább a Támad a Marsra tenném hogy azóta nincs jó élőszereplőse
viszont az animációsok közül a Halott Menyasszony nálam all-time kedvenc

közbe megnéztem a How to train your Dragon 2-t és 8/10re értékeltem (telibe vertem az imdb-t 😀)
szerettem, jó volt nézni, de valahogy kicsit túlságosan kiszámítható volt
ettől függetlenül meglepően bátran nyúlt a karakterekhez egy mesefilmhez képest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Én nagyon bírom tim burtont, de a sweeney óta nézhető élőszereplős filmet nem csinált és az említett is az éppen csak átvitte a lécet kategória...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Micheal Bay és Peter Jackson nálam a pofádba recskázom az effecteket kategória lett, mind2be belefáradtam

Burton filmjeit imádom, de ő is olyan rendező hogy a filmjei egyediek és nem mindenki szereti őket és aki nem az nem érti más mit lát benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
amúgy ez nekem kicsit olyan mint A Grand Budapest Hotel
ha valaki vevő Wes Andersonra az élvezni fogja fentartások nélkül
ha valaki alapból hülyét kap tőle, az ekézni fogja és nem fogja érteni
ugyanez áll LinklaterreNegritis
Hat, Andersonnal szerintem inkabb a stilisztikai elemek irritaloak (nekem), nem a tortenetvezetes vagy mondanivalo.. Tehat inkabb Tim Burton vagy Michael Bay lehet a parhuzam :d

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
amúgy ez nekem kicsit olyan mint A Grand Budapest Hotel
ha valaki vevő Wes Andersonra az élvezni fogja fentartások nélkül
ha valaki alapból hülyét kap tőle, az ekézni fogja és nem fogja érteni
ugyanez áll Linklaterre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Na nehéz erre nem sznobizmusba hajló választ adni, de én már úgyis be lettem oda skatulyázva, szóval nyugodtan megpróbálhatom, rövid leszek.baggio
Alapvetően igazad van, tényleg érdekes kérdéseket vet fel, a megvalósításra panasz nem lehet, a színészi játék többször is kifejezetten hatásos volt. Viszont én úgy érzem, hogy a sok-sok érdekes témát besűrítve egyet sem tudott teljesen kibontani. Nem éreztem a film alatt azt a drámai hatást, amit előzetesen vártam. Kaptunk egy szeletet az elmúlásból, egy másikat a szociális kapcsolatokból, egy harmadikat a modern korból, de egyiket sem ehettük meg végig, csak belekóstolhattunk.

Mindettől eltekintve ez egy különleges alkotás, de a kevesebb néha több. Szerintem ez erre a filmre is igaz.Szokol
De hát itt pont ez a koncepció, a film alapból nem is akart semminél elidőzni, Inárritu látásmódja szerint ilyen az élet, mire úgy érzed, hogy tényleg megérthetnéd (ami amúgy sose jönne össze), már véget is ér. Mindenki száguld a végzete felé, ugyanez volt a Bábelnél, a Korcs Szerelmeknél, a 21 grammnál és a Biutifulnál is a fő téma, és ha azokat megnézed, szerintem könnyebben tudod megemészteni majd ezt is.

A "kevesebb néha több" érvet meglehetősen erősnek és indokolatlannak érzem mondjuk egy az életfolyamról szóló alkotásnál... a sráckornál is sokaknak az volt a problémája, hogy "nem történt benne semmi", ami hasonlóan vicces és ironikus szerintem. Ha a témaválasztás tetszik, a megvalósítás tetszik, a színész játék tetszik és még mindig hiányérzetünk van, akkor nincs mit tenni és elmenni filmrendezőnek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
1. Én magyarul láttam, szerintem most nem volt gáz a szinkronnal 😊
2. Így már érthető.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Ezt mondjunk nem értem miért jó hogy CSAK feliratos verzió van egy filmből. Az érthető hogy Te eredeti nyelven, felirattal szeretnéd nézni, de én azért nem zárnám ki a gyengénlátókat/diszlexiásokat sem a moziból.Rataxes
1. ez a film nem tudom hogy magyarul mennyire jönne át
2. a társaság akikkel járok moziba nem igazán olyan, hogy szívesen menne feliratos filmre így ha van választás akkor szinkron
ezekért örültem neki hogy nem volt választásunk, és nekem nagyon pozitív volt az élmény is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!