Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
Interstellar.
Zseniális.
És az a zene...
<3Stez
Ijesztgetsz itt...Már azt hittem megjelent dvd-n 😀dugo1993
március 31, én is azt várom mert a moziról lemaradtamNegritis
Én láttam, de jöhetne a repeta.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
Interstellar.
Zseniális.
És az a zene...
<3Stez
Ijesztgetsz itt...Már azt hittem megjelent dvd-n 😀dugo1993
március 31, én is azt várom mert a moziról lemaradtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 5 997 — Ajmo Vatreni
Most jutottam el csak a lone surv..-t.
Bennem csak a kerdes merult fel miert nem vittek magukkal a civileket amig ki nem mentik oket?Janek
Nem keresek most vissza, de ezt a kört már én is végigfutottam.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 528 — Apu ökölbeszorított keze
Most jutottam el csak a lone surv..-t.
Bennem csak a kerdes merult fel miert nem vittek magukkal a civileket amig ki nem mentik oket?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
ez a zseniális film



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
Interstellar.
Zseniális.
És az a zene...
<3Stez
Ijesztgetsz itt...Már azt hittem megjelent dvd-n 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Interstellar.
Zseniális.
És az a zene...
<3

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
imádom Kevin Smith-t, a kérdésem hogy nem rombolja a nimbuszát?
mert a filmbarátokban beszéltek róla, hogy kicsit human centipede feelingje van
meg hogy egy podcast alapján rakták össze, meg jön még 2 film a Clerks 3 előtt és most annak az áráért melózik
szal izzadtságszagú?
bocs ha zavaros

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 069 — capitaine du château de Vienne 1487
TUSK, gyilkos, amit tudniakartál az angol romantikáról, de nem merted megkérdezni, amit tudni akartál a kanadaiakról és mégsem, amit tudni akartál az emberekről - KevinSmith horror


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Million ways to die in the West.
Hm... Seth McFarlain maradjon a 20 perceseknél. Poénokat jókat gyárt, de egy egész estés film már sok neki. Amúgy a film jópofa, bár Sarah Silvermant lehetne | a lefekszem mindenkivel, mert az vicces, kivéve a pasim, mert az is az | -nál többre is használni. A film egyébiránt ritmustalan, bár szépek az utalások Barney-ra, a Vissza a jövőbenre és számos más alkotásra. Egyáltalán nem nagy kaland a dolog. Többet vártam, pláne a szereposztás miatt. 5.4/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
Lakeview Terrace - Régóta porosodott a winyón. Végre eljutottam odáig, hogy megnézzem. Engem végig lekötött és tetszett is. Az öreg Samuel egész jól játszik benne. Egy erős hetest mondanék rá.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
Sin City 2 nekem jó nagy csalódás volt, pedig nem voltak nagy elvárásaim az első rész után, aminek nagy rajongója vagyok mert az sztem nagyon jól sikerült. Ez olyan össze-vissza lett, a karakterek motivációi nincsenek normálisan kidolgozva, csapong a film, a történet szövés is esetleges, a belső monológok is sokkal gyengébbek, semmit mondóbbak mint az első részben. Eva Green, nah igen ő pozitívum! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sin city - A dame to kill for
Az első kategóriákkal volt jobb, de ez is bejött... néhol a képregényhez hozzáírás kicsit fura, de amúgy belefért. És Eva Green nem aprózza... viszont még ezt is sikerült kvázi-művészien megoldani 7.4/10

Her
Ide is eljutottam. Ez a film szép... Valami ilyesmire gondoltam múltkor amikor azt mondtam Scarlett Johanssonról, hogy nélküle is jó egy film. Nem jelent meg, de a hangja - és a magyar szinkron is - (igen, 2x néztem meg gyors egymásutánban) zseniális a filmben 8.7/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
én moziban néztem a Birdmant és szegeden a cinema cityben cska feliratos verzió volt, ahhoz képest du 3kor 35-40%osan volt tele a teremNegritis
Én a belvárosiban a balázs béla teremben néztem és nem is megyek többé a plázába ha nem muszáj 😊 amúgy csak sztem van elbaszva a vége a filmnek?peach
igazából nekem m1 hova megyek, bár ott jobbat az árak
csak délután nem vetítették (vagy nem láttam)
Hobbitot ott néztem amúgy pár hete
igen 😀 nekem nagyon tetszett
| főleg hogy nem tudni miért jön elő a mosoly a csajnál | Negritis
kicsit off, de az árak másodlagosak. bár az sem elhanyagolható, hogy a két jegynél már 800 ft.-al beljebb voltam. nekem ami nagyon bejött, hogy elférek. az előttem lévő sor kb 70-80 cm-re van, nem kell nyomorogni. ezért inkább még ki is fizetnék plusz 800 ft.-ot. gimis korom óta nem voltam ebben a teremben, de nagyon kultúráltan fel lett ez is újíva, nagyon szép sztem, a hangzás is patika, ráadásul ruhatár is van. nagyon kellemeset csalódtam 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
én moziban néztem a Birdmant és szegeden a cinema cityben cska feliratos verzió volt, ahhoz képest du 3kor 35-40%osan volt tele a teremNegritis
Én a belvárosiban a balázs béla teremben néztem és nem is megyek többé a plázába ha nem muszáj 😊 amúgy csak sztem van elbaszva a vége a filmnek?peach
igazából nekem m1 hova megyek, bár ott jobbat az árak
csak délután nem vetítették (vagy nem láttam)
Hobbitot ott néztem amúgy pár hete
igen 😀 nekem nagyon tetszett
| főleg hogy nem tudni miért jön elő a mosoly a csajnál |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
én moziban néztem a Birdmant és szegeden a cinema cityben cska feliratos verzió volt, ahhoz képest du 3kor 35-40%osan volt tele a teremNegritis
Én a belvárosiban a balázs béla teremben néztem és nem is megyek többé a plázába ha nem muszáj 😊 amúgy csak sztem van elbaszva a vége a filmnek?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
én moziban néztem a Birdmant és szegeden a cinema cityben cska feliratos verzió volt, ahhoz képest du 3kor 35-40%osan volt tele a terem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Vannak azért jók, de hogy ezért a filmért nemhogy zendülés nem tört ki a mozikban, hanem sokan még tapsikoltak hozzá, az sajnos sokatmondó. Talán azért, mert az utolsó fél óráig még szódával el is megy, ám az utolsó nagy csatajelenet igazán bicskanyitogató, én komolyan nem hittem el, hogy ezt a "rambózást" 2014-ben még mindig el lehet játszani.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 583 — Eagles fan
nah Birdman letudva
9/10
nagyon fasza dráma, aki teheti nézze megNegritis
Tervezem. Már csak egy jó felirat kéne. 😊
Furryt néztem meg, de nagyon megbántam. Szokásos amcsi bullshit.... az írnokból átalakuló "gyilkológépezetről" és az elfelejtett hősökről akik egy konzervdobozban élik meg a háború rémtetteit. Mondanom sem kell a golyók alig fognak a hőseinken, míg az ellenség százasával pusztul. De mit is várhatna az ember egy amerikai nézőpontból készült filmtől ? Egyet biztos nem. Mégpedig azt, hogy a csatajelenetek már-már megszégyenítsék a Star Wars lövöldözős jeleneteit ( igen a lézer effekteket már nem tudtam feldolgozni ). A tartalom/mondanivaló 0 így aki teheti hagyja ki. :d


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
nah Birdman letudva
9/10
nagyon fasza dráma, aki teheti nézze meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 450 — The Mathematician
lol, most nézem hogy van egy 2012es Underworld film is 😀
asszem itt az ideje egy maratonnak 😀Negritis
nah végeztem vele
folyamatosan esett a színvonal
7/10től 4/10re
az első rész nekem még most is tetszik, és szivesen néztem
a 2. már kicsit káosz, az előzmény macerásan illeszkedik és izzadtságszagú jó része
az awakening sablonos vacak, gyenge színészi teljesítménnyel
| mondjuk a farkasok keverik a szart"fordulat" nem volt rossz, de nem is spanyol viasz és várható is volt azért 😀 |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 528 — Apu ökölbeszorított keze
"A százéves ember, aki..." hatására megint rákaptam a skandináv filmekre, meg is néztem gyorsan a Hajszál híján úriembert és Az eltűnés sorrendjébent, majd a Gengszterek fogadójábant, ami még jobban is tetszett, mint Anders Thomas Jensen másik két ismertebb alkotása, az Ádám almái és a Zöld hentesek. A drámák és a krimik nem igazán jönnek be*, de a mélyebb tartalmú vígjátékok szenzációsak.

* a kortárs alkotásokra gondolok természetesen, Bergman más történetbaggio
A gengszterek fogadója egy jó film de nekem az Ádám almái sokkal többet ad a jó értelemben.
Míg az előző egy film a barátságról addig a másik egy igazán jó film a hitről ,mégsem unalmas sőt mondhatni egy nagyon is humoros film.
Páratlan karakterekkel,remek játékokkal.

Mindkettő kötelező darab lenne mindenkinek aki elmúlt 15 éves de nekem az Ádám almái sokkal erősebb mondanivalót hordoz.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
"A százéves ember, aki..." hatására megint rákaptam a skandináv filmekre, meg is néztem gyorsan a Hajszál híján úriembert és Az eltűnés sorrendjébent, majd a Gengszterek fogadójábant, ami még jobban is tetszett, mint Anders Thomas Jensen másik két ismertebb alkotása, az Ádám almái és a Zöld hentesek. A drámák és a krimik nem igazán jönnek be*, de a mélyebb tartalmú vígjátékok szenzációsak.

* a kortárs alkotásokra gondolok természetesen, Bergman más történet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Megvolt a Birdman.

A sztori alapjan sejtettem hogy kilora meg fog venni a film.. igy is lett. Remek volt minden aspektusbol (rendezes, szineszek, fenykepezes) nem is irok tobbet, gyerunk a moziba be.

"Nine thumbs up"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
It's Kind of a Funny Story- Az utóbbi hónapok 1ik legjobb filmélménye.Tony Adams
| Jó benne a Where is my mind, piano coverrel 😀 |

Egyébként tényleg nem rossz film.