Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
What happened to monday jó film?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Hogy kerülhetett a boltokba ilyen gyorsan? Komolyan érdekel..
O1G
mi? Netflixen fent van mindenkinek teljesen legálisan
onnan meg lerippelni nem tart semeddig

hogy miért nem volt ugyanaz mint a What Happened to Monday-el és tiltották le itthon azt nem tudom.
De asszem a Roma is úgyvolt h kb egyszerre ment moziban és netflixen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 281
Hogy kerülhetett a boltokba ilyen gyorsan? Komolyan érdekel..
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
The Irishman elérhető Netflixen és a "boltokban" 😊
bogec7
most akartam én is hozni a hírt 😊
pénteken kéne rá szakítanom egy kis időt... nem is kicsit😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
The Irishman elérhető Netflixen és a "boltokban" 😊
bogec7
sztem csak pénteken lesz rá időm 😀
de készültem a héten megnéztem a Scarface-t és a Goodfellas-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 2 298
The Irishman elérhető Netflixen és a "boltokban" 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Egész fogyasztható ez a netflixes The King. Tetszik, hogy rákapnak ezekre a történelmi sztorikra.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=ntNOTlcLAnM

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na tegnap Puskinban megnéztük az Irishmant, szerintem egyáltalán nem volt gáz a cgi fiatalítás, a sztori és a tálalása is zseniális, De Niro-t rég láttam ilyen jól játszani, Pesci is kiváló, meg Pacino is, talán hármójuk közül hangyafasznyival gyengébb a többieknél. jó komótosan halad a történet, de igazából csak a közepén ül le egy picit. az utolsó 30-45 perc viszont tökéletes. a közönség is normális volt, ezért kell artmozikba járni 😊
Löfli
fasza, de én maradok a netflixnél 😀
Toldiban és Puskinban is volt már negatív tapasztalatom sajnos
Negritis
Menj a Művészbe, ott úgy hallottam emberek dolgoznak. 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl
peach
Kiru, és miket? Csak szimplán érdekességképpen. Nem vagyok egy pszicho, hogy ha valami nem tetszik, akkor azonnal shotgunt veszek elő, de azért vannak határok szerintem.
kishaszi
Túl sok mindenre nem emlékszem, de a lényege az volt, hogy az ember olyan filmre ül be ami igényli a közönség figyelmét, akár koncentrációját akkor ioyen előadásra bunkóság üdítőt szürcsölgetve és popcornt kajálva beülni.
Egyébként ennek evidensnek kéne lennie, de sajnos rohadtul nem az.
peach
Ha egy mozi megengedi, hogy együnk-igyunk a filmnézés közben akkor szerintem csak arra kell vigyázni, hogy kulturáltan, csöndben tedd!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
na tegnap Puskinban megnéztük az Irishmant, szerintem egyáltalán nem volt gáz a cgi fiatalítás, a sztori és a tálalása is zseniális, De Niro-t rég láttam ilyen jól játszani, Pesci is kiváló, meg Pacino is, talán hármójuk közül hangyafasznyival gyengébb a többieknél. jó komótosan halad a történet, de igazából csak a közepén ül le egy picit. az utolsó 30-45 perc viszont tökéletes. a közönség is normális volt, ezért kell artmozikba járni 😊
Löfli
fasza, de én maradok a netflixnél 😀
Toldiban és Puskinban is volt már negatív tapasztalatom sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 265 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
na tegnap Puskinban megnéztük az Irishmant, szerintem egyáltalán nem volt gáz a cgi fiatalítás, a sztori és a tálalása is zseniális, De Niro-t rég láttam ilyen jól játszani, Pesci is kiváló, meg Pacino is, talán hármójuk közül hangyafasznyival gyengébb a többieknél. jó komótosan halad a történet, de igazából csak a közepén ül le egy picit. az utolsó 30-45 perc viszont tökéletes. a közönség is normális volt, ezért kell artmozikba járni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl
peach
Kiru, és miket? Csak szimplán érdekességképpen. Nem vagyok egy pszicho, hogy ha valami nem tetszik, akkor azonnal shotgunt veszek elő, de azért vannak határok szerintem.
kishaszi
Túl sok mindenre nem emlékszem, de a lényege az volt, hogy az ember olyan filmre ül be ami igényli a közönség figyelmét, akár koncentrációját akkor ioyen előadásra bunkóság üdítőt szürcsölgetve és popcornt kajálva beülni.
Egyébként ennek evidensnek kéne lennie, de sajnos rohadtul nem az.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl
peach
Kiru, és miket? Csak szimplán érdekességképpen. Nem vagyok egy pszicho, hogy ha valami nem tetszik, akkor azonnal shotgunt veszek elő, de azért vannak határok szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Tudom, hogy változnak a nézői szokások, de azért örülök, hogy a 2001 és a Keresztapa idejében nem volt Netflix 😀
Volt szerencsém látni mindkettőt nagyvásznon, legjobb filmes élményeim közé tartoznak, és remélem a ma esti Ír is az lesz 😊
Löfli
aggódok hogy a fiatalítások mennyire fognak ülni
ahogy átjött ez klasszikus Keresztapa szerű film lesz ami 3 órában tud lassú lenni
a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Netflixen is lesz?
Gergőbácsi
27-től


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Netflixen is lesz?
Gergőbácsi
alapvetően Netflix film, mint a Roma meg még pár

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Netflixen is lesz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 265 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Tudom, hogy változnak a nézői szokások, de azért örülök, hogy a 2001 és a Keresztapa idejében nem volt Netflix 😀
Volt szerencsém látni mindkettőt nagyvásznon, legjobb filmes élményeim közé tartoznak, és remélem a ma esti Ír is az lesz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 265 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Nem tudok mit mondani, csak amit láttam. Magyar moziban a plakáton bazi nagy betűkkel Le Mans felirat, felette kisebekkel Ford vs Ferrari. A filmben pedig címként szintén Le Mans felirat. Nyilván EU /magyar megoldás.
Chargers LT
oké csak ezért mondom, hogy mivel Amerikai a film, az a címe a mérvadó még ha hülyeség is
ahogy igazából a Le Mans 66 is hülyeség
Miles & Shellby vagy Ford GT 40 jobb cím lett volna
a film egyébként jó, nagyon is
viszont van pár problémám vele:
a zene számomra nem jött be / át, az egyik verseny alatt konkrétan bántott milyen gagyi fost toltak be
Bale jó volt, viszont az akcentusa eéggé meh volt
ezen kívül a vágásoknál nehéz volt eldöteni néha hogy jobb vagy bal kormányos az autó össze vissza ugráltak és nehéz volt követni
a forgató könyv is zavart | mutathattak volna legalább archív felvételeket a '65-s futamról hogy építsék a Ferrari fölényét, show dont tell
ezen kívül a végén mikor együtt futnak be az mi?! előtte még 4 perc előnye volt majd ment 3.30as körrekordokat de nem kellett bevárnia hogy beelőzzék?
|

ezek apróságok amik engem zavartak de a film jó és bárkinek javaslom
Negritis
biztos sokan ülnek majd be egy Miles & Shelby című filmre, a Ford vs. Ferrari-val azért elég egyértelmű, hogy milyen filmet kap az ember 😊 a magyar cím szerintem se jó.

a zene és Bale akcentusa szerintem jó volt, a vágást én is gyengébbnek éreztem, tényleg érezhető ez a probléma.

| szerintem elég egyértelmű volt, hogy mikor várja be őket, mutatják is rendesen, hogy Bale ott gurul az egyik szakaszon kb 50-el 😀 amúgy meg a valóságban is így történt, hogy egyszerre értek be |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Nem tudok mit mondani, csak amit láttam. Magyar moziban a plakáton bazi nagy betűkkel Le Mans felirat, felette kisebekkel Ford vs Ferrari. A filmben pedig címként szintén Le Mans felirat. Nyilván EU /magyar megoldás.
Chargers LT
oké csak ezért mondom, hogy mivel Amerikai a film, az a címe a mérvadó még ha hülyeség is
ahogy igazából a Le Mans 66 is hülyeség
Miles & Shellby vagy Ford GT 40 jobb cím lett volna
a film egyébként jó, nagyon is
viszont van pár problémám vele:
a zene számomra nem jött be / át, az egyik verseny alatt konkrétan bántott milyen gagyi fost toltak be
Bale jó volt, viszont az akcentusa eéggé meh volt
ezen kívül a vágásoknál nehéz volt eldöteni néha hogy jobb vagy bal kormányos az autó össze vissza ugráltak és nehéz volt követni
a forgató könyv is zavart | mutathattak volna legalább archív felvételeket a '65-s futamról hogy építsék a Ferrari fölényét, show dont tell
ezen kívül a végén mikor együtt futnak be az mi?! előtte még 4 perc előnye volt majd ment 3.30as körrekordokat de nem kellett bevárnia hogy beelőzzék?
|

ezek apróságok amik engem zavartak de a film jó és bárkinek javaslom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!