Filmek

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 6 797 — Nega Scott
das experiment - a kísérlet jó és realisztikus alapötlet szar megvalósítással és színészekkel. kár érte , többet vártam... egynek azért jó volt.peach
Nem realisztikus, emgtörtént eseten alapul, nyilván kicsit dramatizálva. Nekem nem tetszett, ugyanúgy, ahogy a Die Welle sem, mivel nagyon szájbarágós és sok helyen túlzó, még ha az alapkoncepció jó is.

több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagyon bírom a csávót, kár hogy rekeszsérve lett 😀
http://comment.blog.hu/2011/01/28/charlie_sheen_korhazban_tuladagolas_vagy_serv?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 9 767 — return of the falcons
das experiment - a kísérlet jó és realisztikus alapötlet szar megvalósítással és színészekkel. kár érte , többet vártam... egynek azért jó volt.

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 097 — Ajmo Vatreni
Megnéztem tegnap a Lebujzenész című filmet. Tetszett, de elfogult vagyok Eastwooddal. Nagyon jó hangulatot csinál.

Fire McDaniels!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 12 297 — Kimochi warui
Szupercsapat
csak most néztem meg de zseniális, Murdock karaktere kiemelkedőkristof
Uhh.. blasphemy. Tragikus az a film, nagy kupac mutragya.

A Social Network meg teljesen korrekt film.. az idei nagy blockbusterek kozul messze a legjobb, feszes sztori/cselekmeny, popec zene, elfogadhato-jo szineszek. Biztos nem az ev filmje, de ebbol a tizes listabol boven az elso feleben van nalam.. sot.
Szerintem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 35 978
http://www.youtube.com/watch?v=svOlz2ei4Yk&feature=player_embedded

Nem is értem, miért nem jelölték Oscarra 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Zöld darázsról vélemény?Joci
Nekem nem jött be.
több mint 8 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Zöld darázsról vélemény?

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 8 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.Chevy
Olyan ember véleménye ne érdekeljen, aki se A Gyűrűk urát, se a Star Warst nem szereti 😀barney
a Gyűrűk urát én se szeretem 😛konqueror
Egy defektus még elfogadható 😀

több mint 8 éve
sapka Washington Redskins 6 344
Szupercsapat
a többi szereplő nem is zavar, de Mr. T elképesztően hiányzik belőle.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
konqueror 2 486 — ...
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊Sobri Jóska
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.Chevy
Olyan ember véleménye ne érdekeljen, aki se A Gyűrűk urát, se a Star Warst nem szereti 😀barney
a Gyűrűk urát én se szeretem 😛
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks 4 934 — RIP us.
Szupercsapat
" - Csókolom. Merre van Berlin? " 😀 😀 😀

Zseniális. Főleg ez a jelent, mert hasonlít Arany, Toldijára 😀JC6
Nekem akkor kellet egy 5 perces pauset nyomnom a röhögés miatt mikor felugrik a helikopter rotorjára és elkezdi énekelni a you spin me right roundot 😂

http://www.youtube.com/watch?v=FhceD_SjTzg&feature=related Ehun-e 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Szupercsapat
" - Csókolom. Merre van Berlin? " 😀 😀 😀

Zseniális. Főleg ez a jelent, mert hasonlít Arany, Toldijára 😀
több mint 8 éve
kristof Miami Hurricanes 8 074
Szupercsapat
csak most néztem meg de zseniális, Murdock karaktere kiemelkedő

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.Chevy
Olyan ember véleménye ne érdekeljen, aki se A Gyűrűk urát, se a Star Warst nem szereti 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Látta már valaki az Eden Lake-et?

Brutális...JC6
Jó film, de semmi extra.Duff
Tudom, de akkor is idegesített, h a bűnösök fele nem nyerik el méltó büntetésüket...
több mint 8 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Egyszerűen nem értem. Mi volt benne a vicces? A röhejes verekedések? Vagy esetleg a jó beszólások (én egyet se hallottam) ? Vagy mi?Duff
Rajna már összefoglalta, és kb minden szóval egyetértek.
De legyen 2 beszólás:
- He punched the highlights out of her hair!
- I gotta pee on her!
több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 6 797 — Nega Scott
Szerintem minden beszólás vicces. Valamint az egész egyedi kivitelezés (feliratok hangoknál, nagyon nagy pörgés, a tér megteremtése, stb.) remek. Meg van egy hangulata, ami után rohadtul kedvem lenne lecsapni bárkit bármi miatt. Meg a rengeteg kocka belső poén. Továbbá az egész sokkal reálisabban mutatja be a mai fiatalok kapcsolatait és személyiségét, mint az átlag romantikus film/tinivígjáték. De leginkább a vicces karakterek és a beszólásaik, zseniális majdnem mind, van három jelenet, amikor másodpercenként van jó poén. Persze nem muszáj szeretni.

több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 2 325
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.Chevy
Egyszerűen nem értem. Mi volt benne a vicces? A röhejes verekedések? Vagy esetleg a jó beszólások (én egyet se hallottam) ? Vagy mi?
több mint 8 éve
ez a scott pilgrim valami elképesztően szar. nézhetetlen.Duff
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.
több mint 8 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 16 556 — Aki NER az nyer!
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊

több mint 8 éve
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 2 325
ez a scott pilgrim valami elképesztően szar. nézhetetlen.
több mint 8 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys 4 293 — Saturday Night Lights
JJ:

ezer? Számomra mindig csak egy arca van, a hajléktalan alkoholista ábrázata😛kishaszi
láttad a "Mielőtt leszáll az éj"-ben vagy a "Vicky Cristina Barcelona"-ban?JJ Tiller
Vagy a Goya kísértetei-t. Vagy a Nem vének való vidéket. Vagy a... Az ő generációjának egyik legjobb szinésze(és hétvége óta már boldog édesapa is).iktriad
1 lehetséges újabb arca: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2011/01/27/javier_bardem_lehet_stephen_king_pisztolyhose/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 54 880 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
JJ:

ezer? Számomra mindig csak egy arca van, a hajléktalan alkoholista ábrázata😛kishaszi
láttad a "Mielőtt leszáll az éj"-ben vagy a "Vicky Cristina Barcelona"-ban?JJ Tiller
Vagy a Goya kísértetei-t. Vagy a Nem vének való vidéket. Vagy a... Az ő generációjának egyik legjobb szinésze(és hétvége óta már boldog édesapa is).