Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
sikerült megint egy semmilyen thriller-t kifogni:
In the Shadow of the moon

kis terminator füszerezve kis 12 majommal, egy budget ryan gosling és bam voilá
sajna nagyon középszerü a film, de nem fog bántani senkit
jah és van benne egy csipetnyi Dexter

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...
Sobri Jóska
rengeteg semmilyen film készül
ami engem meglep hogy ezt valaki moziba küldte
Negritis
Ezt mondom én is.
De vajon miért?
Végülis talán ha tízből kilenc kijön nullára, egy meg betalál, és kasszasiker, akkor már megéri. Előre meg nem tudják melyik az az egy...

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...
Sobri Jóska
rengeteg semmilyen film készül
ami engem meglep hogy ezt valaki moziba küldte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
én most ezt akarom csekkolni a taxisofőr újrázás után
 www.imdb.com/title/tt0364961/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Na kiderül, hogy D.B.ék SW trilógiája a régi Köztársaságban játszódott volna, és a Jedi rend kezdetén.
Így pláne sajnálom, hogy ebből most nem lesz semmi, mert baromi sok lehetőség van az Old Republicban...akkor még a sithek sem ketten voltak.
Zseniális történeteket lehetne abból a korból filmre vinni.
Chargers LT
Amit szerencsére nem ők fognak megtenni, fellélegezhetünk

Helyette mennek trójai falónak a netflixhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Én 10 percet bírtam belőle, nem véletlen, hogy a súlyszivárvány se a kedvenc könyveim egyike
r.baggio
De te nem számítasz.
A Leftovers haterséggel kiestél. 😛

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na kiderül, hogy D.B.ék SW trilógiája a régi Köztársaságban játszódott volna, és a Jedi rend kezdetén.
Így pláne sajnálom, hogy ebből most nem lesz semmi, mert baromi sok lehetőség van az Old Republicban...akkor még a sithek sem ketten voltak.
Zseniális történeteket lehetne abból a korból filmre vinni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...
Sobri Jóska
Jelenleg top 4 DC film, két dark knight és a WW után , várhatóan WW-t meg megelőzi.
360-misinél jár most 400-450-et elérhet. Azért pénzt termel bőven.
Oscart is behúzhat Joaqim bácsi.
Mondjuk megint egy különálló DC film ami semmit nem javít azon, hogy hol állnak a filmjeikkel világ építésben.
Toca
Azért köszi a választ.
Majd írok hozzá kérdést. 😊
Sobri Jóska
Oh bazz 😀
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Én 10 percet bírtam belőle, nem véletlen, hogy a súlyszivárvány se a kedvenc könyveim egyike


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Jokerhez csak ennyit:

Joaquin Phoenix: "When you give me the Oscar, can you introduce me as Joker?
Vrij6
Mondjuk ha ezért nem kapott Oscart Phoenix...
 www.imdb.com/title/tt1791528/

Én is csak tegnap láttam, valahogy teljesen kimaradt.
Phoenixen kívül még játszik benne Josh Brolin, Owen Wilson, Benicio Del Toro, Jena Malone, Reese Witherspoon, Martin Short, Eric Roberts, ha nem is mindenki nagy szerepben.
Paul Thomas Anderson film, egy krimi a '70-es években LA-ben, a történet zavarosnak tűnhet, bár a végére szépen elsimulnak a szálak, nekem a feelingje, a dumák, a hülye helyzetek nagyon bejöttek. 8/10-es film, és az életben nem hallottam eleddig róla. (Ma megy ki HboGo-ról és a Prospect után még megnéztem - jól tettem.)
Sobri Jóska
Remek, jól hangzik, felírtam.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Jokerhez csak ennyit:

Joaquin Phoenix: "When you give me the Oscar, can you introduce me as Joker?
Vrij6
Mondjuk ha ezért nem kapott Oscart Phoenix...
 www.imdb.com/title/tt1791528/

Én is csak tegnap láttam, valahogy teljesen kimaradt.
Phoenixen kívül még játszik benne Josh Brolin, Owen Wilson, Benicio Del Toro, Jena Malone, Reese Witherspoon, Martin Short, Eric Roberts, ha nem is mindenki nagy szerepben.
Paul Thomas Anderson film, egy krimi a '70-es években LA-ben, a történet zavarosnak tűnhet, bár a végére szépen elsimulnak a szálak, nekem a feelingje, a dumák, a hülye helyzetek nagyon bejöttek. 8/10-es film, és az életben nem hallottam eleddig róla. (Ma megy ki HboGo-ról és a Prospect után még megnéztem - jól tettem.)

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...
Sobri Jóska
Jelenleg top 4 DC film, két dark knight és a WW után , várhatóan WW-t meg megelőzi.
360-misinél jár most 400-450-et elérhet. Azért pénzt termel bőven.
Oscart is behúzhat Joaqim bácsi.
Mondjuk megint egy különálló DC film ami semmit nem javít azon, hogy hol állnak a filmjeikkel világ építésben.
Toca
Azért köszi a választ.
Majd írok hozzá kérdést. 😊

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Toca kicsit elcsúszott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...
Sobri Jóska
Jelenleg top 4 DC film, két dark knight és a WW után , várhatóan WW-t meg megelőzi.
360-misinél jár most 400-450-et elérhet. Azért pénzt termel bőven.
Oscart is behúzhat Joaqim bácsi.
Mondjuk megint egy különálló DC film ami semmit nem javít azon, hogy hol állnak a filmjeikkel világ építésben.
Toca
Ilyen jól termel a Prospect? Wow


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Jokerhez csak ennyit:

Joaquin Phoenix: "When you give me the Oscar, can you introduce me as Joker?

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...
Sobri Jóska
Jelenleg top 4 DC film, két dark knight és a WW után , várhatóan WW-t meg megelőzi.
360-misinél jár most 400-450-et elérhet. Azért pénzt termel bőven.
Oscart is behúzhat Joaqim bácsi.
Mondjuk megint egy különálló DC film ami semmit nem javít azon, hogy hol állnak a filmjeikkel világ építésben.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van
Negritis
Valóban semmilyen.
Van egy hangulata, csak se a feelingben, se a sztoriban, se az alapszitu, vagy a konfliktusok, karakterek megjelenítésébe, illetve kibontásába nem fektet túl sok energiát. Leginkább semennyit. Rossznak mégse mondanám, de jónak se. A semmilyen telitalálat.
Nem bántam meg, hogy megnéztem, de aki nem látja, nem veszít semmit.
Igazából az ilyen filmek végén jön elő mindig az a gondolatom, hogy "ugyan miért készült el?" Se profitot nem termel, se elmondani nem akar semmit, se világot nem teremt.
Megválaszolhatatlan kérdés...

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Joker

Nekem tetszett, tényleg kemény film. Beteg az egész....világ.
Nem nyomta fullba a kretént, lehet gyün majd Oscar bácsi.
Ajánlós film.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Zombieland 2
ideális folytatás, emelték a tétet de megmaradt az eredeti hangulat
van néhány retardált meg túlhúzott poén de maradéktalanul szórakoztatott

Gemini Man
laza 25 évet késett a film, de a maga módján szórakoztató buta akció film volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Zombieland 2

😁 😁 Marha jó szórakozás. Szerencsére sokkal több a jó poén, mint a gyenge. A magyar szinkron megint sokat ad. 10/8

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
jó döntés volt hogy nem moziban nézem meg a Prospect-t
nem rossz film, inkább semmilyen
low budget, egész jó ötlet, de érződnek a korlátai
akit érdekel HBO Go-n fent van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 281
OV?
Viktor már ide is beférkőzött?

shawnka: a Jó srácok előtt utoljára az Életrevalókon röhögtem ennyit. Bomba jó.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
amúgy tuti én vagoyk mazohista de én szeretek közepes vagy akár gyenge filmeket is moziban nézni
tekintve hogy cinema city-ben "olcsóság" lesz a hétvégén Gemini Man-t megpróbálom összehozni
Negritis
mi is pont most beszéltük, hogy tolunk hétvégén egy Jó srácok - Gemini man kombót 😀
shawnka
én a Zombieland 2-t akarom megnézni
de lehet csütörtökön OV verziót megnézem Toldiban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
amúgy tuti én vagoyk mazohista de én szeretek közepes vagy akár gyenge filmeket is moziban nézni
tekintve hogy cinema city-ben "olcsóság" lesz a hétvégén Gemini Man-t megpróbálom összehozni
Negritis
mi is pont most beszéltük, hogy tolunk hétvégén egy Jó srácok - Gemini man kombót 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
amúgy tuti én vagoyk mazohista de én szeretek közepes vagy akár gyenge filmeket is moziban nézni
tekintve hogy cinema city-ben "olcsóság" lesz a hétvégén Gemini Man-t megpróbálom összehozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!