Filmek

39 feliratkozó

több mint 8 éve
toxique Oakland Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A zöld lób.szás (green hornet) egész jó "egyszernézhetős" mozi. Jókat vigyorogtam a kezdő bénázásokon. Aztán visszasüpped és elér egy B kategóriás exsönmúvi szintet, de addig egész szórakoztató.toxique
Tox, nem te vagy az elveszett ikrem? 😀 Megint egyezik a véleményünk 😀 Ezt sem bírtam végignézni, inkább a felétől tekertem...JC6
Előfordulhat 😂 .
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
A zöld lób.szás (green hornet) egész jó "egyszernézhetős" mozi. Jókat vigyorogtam a kezdő bénázásokon. Aztán visszasüpped és elér egy B kategóriás exsönmúvi szintet, de addig egész szórakoztató.toxique
Tox, nem te vagy az elveszett ikrem? 😀 Megint egyezik a véleményünk 😀 Ezt sem bírtam végignézni, inkább a felétől tekertem...
több mint 8 éve
A zöld lób.szás (green hornet) egész jó "egyszernézhetős" mozi. Jókat vigyorogtam a kezdő bénázásokon. Aztán visszasüpped és elér egy B kategóriás exsönmúvi szintet, de addig egész szórakoztató.
több mint 8 éve
Köszi srácok, ennyi elég lesz! :cool: 😉Little Jarry
Szerintem; az Undisputed sorozatot ne hagyd ki. Egy börtönboxos sorozat. Az első része Snipes-al boxolós, a másik kettő inkább mma jellegű. Nem egy oscar díjas darab egyik sem, de nekem tetszettek.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 992 — Falcons Fan
Ez lesz az :

http://www.youtube.com/watch?v=Hwv7kT9P0mg

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Most jön Mark Wahlberg-nek is valami boxolós, nem?
több mint 8 éve
Dub 1 006
Valaki ajánljon küzdősportos (főként boxos) filmeket légyszíves!

Köszi előre is! 😊Little Jarry
Great White Hype, vígjáték a box világáról, én jókat röhögtem rajta.
több mint 8 éve
r.baggio Baltimore Ravens LSU Tigers 48 181 — No es importante
biztos valaki játszott is már vele, de az Alan Wake című xbox-game végigjátszása felér egy ultrahosszú kiváló horrorfilmmel 😊
http://www.youtube.com/watch?v=f4YRctghLOk

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Most pótoltam be a Közönséges Bűnözőket. Simán hozta az elvártakat (ismerősök, imdb), imádom az ilyen filmeket. Valaki, hasonlót?Escalade
miben hasonló? Lucky Number Slevin vagy mondjuk a Reservoir Dogs ugrana be így elsőre, de nem tudom pontosan mire gondolsz

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most pótoltam be a Közönséges Bűnözőket. Simán hozta az elvártakat (ismerősök, imdb), imádom az ilyen filmeket. Valaki, hasonlót?

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Köszi srácok, ennyi elég lesz! :cool: 😉
több mint 8 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 16 517 — Aki NER az nyer!
A legjobb a The Champ, de jó még a Hurricane, a Play It To The Bone, a Million Dollar Baby, a Cinderella Man is.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jarry: A remény bajnoka? Szerintem hatalmas film, top10-ben nálam benne van!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rockykat már mind láttam jó sokszor, Never Back Down-t már láttam, Vitathatatlan 1-2 is megvoltLittle Jarry
nem film, de most indult a Lights Out című sorozat, ha a felsoroltakat szeretted, ezt is imádni fogodJJ Tiller
köszi erre ránézek, persze ajánlatok még jöhetnek! 😊
több mint 8 éve
Rockykat már mind láttam jó sokszor, Never Back Down-t már láttam, Vitathatatlan 1-2 is megvoltLittle Jarry
nem film, de most indult a Lights Out című sorozat, ha a felsoroltakat szeretted, ezt is imádni fogod

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 5 770
dühöngő bika?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rockykat már mind láttam jó sokszor, Never Back Down-t már láttam, Vitathatatlan 1-2 is megvolt
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 5 770

never back down de az előző hsz a verhetetlen 😊
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 809 — Why is Baker?

Rocky I-VI 😛

több mint 8 éve
Törölt felhasználó

Köszi előre is! 😊
több mint 8 éve

Nekem az egész film alatt az volt az érzésem, mintha Pierre Richard filmekből összekapkodott poénok gyenge remake-jét látnám. Bár lehet, hogy csak engem tréfáltak meg az emlékek 😀toxique
Rég láttam ilyen szar filmet, már nem azért..JC6
Ebben egyetértünk.
több mint 8 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys 4 293 — Saturday Night Lights
Lehet, hogy rosszul emléxem, de a Sz. fejvadász eredeti és rendezői változatát csak az különbözteti meg egymástól, hogy az utóbbiban levágták a csöpögös utolsó képsorokat.Dzsokijuing
Nem ! 😊 A különbség óriási....mivel az eredeti "mozis" verzióban Deckard(Harrison Ford) megossza velünk film közben a gondolatait(ilyen narrátoros formában 😊 ),míg a rendezőiben semmi plusz infót nem kapunk helyette jön az egyszarvú és hasonló rendezői agymenések.Régen megvolt ez a verzió vhs-en,de valahol elkeveredett...azóta keresem.Eredeti nyelven már sikerült beszereznem már csak 1 szinkront vagy egy teljes szinkronos változatot keresek.Sajna a rendezői és final cut verziók vannak elterjedve mert ez a legutóbbi 2 ehhez a filmhez.Gondolom mindenki ráment anno a rendezői változatra mert azok többnyire jobbak szoktak lenni a mozis változatnál....csak sajnos nem ennél a filmnél.Reméltem vki innen csak ismeri vagy tudja merre keressem.Mind1 marad a kutatás...egyszer csak meglesz. :cool:Greengo
Plusz a rendezői változatban van egy nehezen felismerhető magyar nyelven elhangzó mondat is a modern városi lingo jegyében. 😊gyeek
Ez a Hét mesterlövésze egyik intrója is egyben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BIQ9rsLnjXE

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó

Nekem az egész film alatt az volt az érzésem, mintha Pierre Richard filmekből összekapkodott poénok gyenge remake-jét látnám. Bár lehet, hogy csak engem tréfáltak meg az emlékek 😀toxique
Rég láttam ilyen szar filmet, már nem azért..
több mint 8 éve
Gyógyegér vacsorára: a szinkronhangok kiakasztanak.

Az elején a legalja
***SPOILER:

"- Ő írta a Bibliát?!"
"- Jézus?"
"- Igen!"

SPOILER OFF***

pfff....

Van benne 2 poén. Értékelésem: 2/10JC6

Nekem az egész film alatt az volt az érzésem, mintha Pierre Richard filmekből összekapkodott poénok gyenge remake-jét látnám. Bár lehet, hogy csak engem tréfáltak meg az emlékek 😀
több mint 8 éve
gyeek Dallas Cowboys 4 888 — Stromfeld Aurél fan
A "final cut" gondolom egy másik kifejezés a "dcut/uncut"-ra. Ezt az egyet találtam szinkronnal.toxique
Lehet, hogy rosszul emléxem, de a Sz. fejvadász eredeti és rendezői változatát csak az különbözteti meg egymástól, hogy az utóbbiban levágták a csöpögös utolsó képsorokat.Dzsokijuing
Nem ! 😊 A különbség óriási....mivel az eredeti "mozis" verzióban Deckard(Harrison Ford) megossza velünk film közben a gondolatait(ilyen narrátoros formában 😊 ),míg a rendezőiben semmi plusz infót nem kapunk helyette jön az egyszarvú és hasonló rendezői agymenések.Régen megvolt ez a verzió vhs-en,de valahol elkeveredett...azóta keresem.Eredeti nyelven már sikerült beszereznem már csak 1 szinkront vagy egy teljes szinkronos változatot keresek.Sajna a rendezői és final cut verziók vannak elterjedve mert ez a legutóbbi 2 ehhez a filmhez.Gondolom mindenki ráment anno a rendezői változatra mert azok többnyire jobbak szoktak lenni a mozis változatnál....csak sajnos nem ennél a filmnél.Reméltem vki innen csak ismeri vagy tudja merre keressem.Mind1 marad a kutatás...egyszer csak meglesz. :cool:Greengo
Plusz a rendezői változatban van egy nehezen felismerhető magyar nyelven elhangzó mondat is a modern városi lingo jegyében. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.