NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem már volt téma de a Noah (Noé) valami nagyon unalmasra sikeredett.
DA is hanyatlik sajna

meg kéne találni az új generáció rendezőjét (aki biztos nem Nolan)Janek
Mi a gond Nolannel?dugo1993
Tulajdonképpen ha denevérembert nem csinálta volna akkor semmi.

De mindenki hibázik talán S Leone nemJanek
Tarkovszkij/Kubrick.

Bar ugye most utobbinak nemreg elokerult ugye egy korai borzalmas filmje, amit megprobalt elegetni/elrejteni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Szerintem már volt téma de a Noah (Noé) valami nagyon unalmasra sikeredett.
DA is hanyatlik sajna

meg kéne találni az új generáció rendezőjét (aki biztos nem Nolan)Janek
Mi a gond Nolannel?dugo1993
Tulajdonképpen ha denevérembert nem csinálta volna akkor semmi.

De mindenki hibázik talán S Leone nemJanek
Kifejtenéd? Kíváncsi vagyok.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem már volt téma de a Noah (Noé) valami nagyon unalmasra sikeredett.
DA is hanyatlik sajna

meg kéne találni az új generáció rendezőjét (aki biztos nem Nolan)Janek
Mi a gond Nolannel?dugo1993
Tulajdonképpen ha denevérembert nem csinálta volna akkor semmi.

De mindenki hibázik talán S Leone nem

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Szerintem már volt téma de a Noah (Noé) valami nagyon unalmasra sikeredett.
DA is hanyatlik sajna

meg kéne találni az új generáció rendezőjét (aki biztos nem Nolan)Janek
Mi a gond Nolannel?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem már volt téma de a Noah (Noé) valami nagyon unalmasra sikeredett.
DA is hanyatlik sajna

meg kéne találni az új generáció rendezőjét (aki biztos nem Nolan)

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
lol, most nézem hogy van egy 2012es Underworld film is 😀
asszem itt az ideje egy maratonnak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Sziriána - 2005ös film, aki szereti a kusza politikai filmeket annak ajánlott. Az nem világos számomra, hogy a végén | matt damon direkt ül át a másik kocsiba vagy sem | ? Vki esetleg...?peach
nem éppenbaggio
Én is így gondoltam 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Sziriána - 2005ös film, aki szereti a kusza politikai filmeket annak ajánlott. Az nem világos számomra, hogy a végén | matt damon direkt ül át a másik kocsiba vagy sem | ? Vki esetleg...?peach
nem éppen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Sziriána - 2005ös film, aki szereti a kusza politikai filmeket annak ajánlott. Az nem világos számomra, hogy a végén | matt damon direkt ül át a másik kocsiba vagy sem | ? Vki esetleg...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az a film nekem is bejövős volt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Az ember gyermeke... Zseniális rendezés. Nem egy nagy sztori de hihetetlenül hihetőre megcsinált valóság, ötletes operatőri munka. Klassz soundtrack. Végig benne érzi magát az ember a filmben. Jobban mint eddig barmelyik 3D-s filmben éreztem.Többet nem is nagyon tudok írni, a filmcsinálásnak ezt kellene jelentenie. Nekem mint film 10/10 mint alkotás 8/10.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....Janek
Ajánlom Finchertől a Gone Girlt. Ha megnézted egyből máshogy gondolod majd azt a Benjamin Buttonos hasonlatot.bjarte90
A Gone Girl jó iparosmunka.
Ha nem tudnád, hogy ki rendezte sose találnád ki.
Semmi "Fincheres" nincs benne.Sobri Jóska
Csak a | misszionárius pózos gyilkosságot | több tucatszor forgatták le, ez az alapos kimunkáltság és a jelenetek tökéletes összecsiszolása azért meglehetőségen érződik rajta, sajnos Fincher ma már ennyit tud. Olyan ő, mint a technológiában az apple vagy a zenében Madonna, tudja mi kell az embereknek: fontos téma könnyed érthetőséggel, igényesen csomagolva.baggio
Ha nem tudtad volna ki rendezte, a film megnézése után kitalálod, hogy ő rendezte?Sobri Jóska
Ha a rendezés önmagában nem is feltétlenül, az újabb Trent Reznor soundtrackkel együtt biztosanbaggio
Oliver Stone is csípi a NIN-t.
De téged nem lehet ezek szerint becsapni. 😊

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos ennyit tud.
Tehat a mindent tudo bölcs rendező egyre kevesebbet nyujt...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....Janek
Ajánlom Finchertől a Gone Girlt. Ha megnézted egyből máshogy gondolod majd azt a Benjamin Buttonos hasonlatot.bjarte90
A Gone Girl jó iparosmunka.
Ha nem tudnád, hogy ki rendezte sose találnád ki.
Semmi "Fincheres" nincs benne.Sobri Jóska
Csak a | misszionárius pózos gyilkosságot | több tucatszor forgatták le, ez az alapos kimunkáltság és a jelenetek tökéletes összecsiszolása azért meglehetőségen érződik rajta, sajnos Fincher ma már ennyit tud. Olyan ő, mint a technológiában az apple vagy a zenében Madonna, tudja mi kell az embereknek: fontos téma könnyed érthetőséggel, igényesen csomagolva.baggio
Ha nem tudtad volna ki rendezte, a film megnézése után kitalálod, hogy ő rendezte?Sobri Jóska
Ha a rendezés önmagában nem is feltétlenül, az újabb Trent Reznor soundtrackkel együtt biztosan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....Janek
Ajánlom Finchertől a Gone Girlt. Ha megnézted egyből máshogy gondolod majd azt a Benjamin Buttonos hasonlatot.bjarte90
A Gone Girl jó iparosmunka.
Ha nem tudnád, hogy ki rendezte sose találnád ki.
Semmi "Fincheres" nincs benne.Sobri Jóska
Csak a | misszionárius pózos gyilkosságot | több tucatszor forgatták le, ez az alapos kimunkáltság és a jelenetek tökéletes összecsiszolása azért meglehetőségen érződik rajta, sajnos Fincher ma már ennyit tud. Olyan ő, mint a technológiában az apple vagy a zenében Madonna, tudja mi kell az embereknek: fontos téma könnyed érthetőséggel, igényesen csomagolva.baggio
Ha nem tudtad volna ki rendezte, a film megnézése után kitalálod, hogy ő rendezte?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....Janek
Ajánlom Finchertől a Gone Girlt. Ha megnézted egyből máshogy gondolod majd azt a Benjamin Buttonos hasonlatot.bjarte90
A Gone Girl jó iparosmunka.
Ha nem tudnád, hogy ki rendezte sose találnád ki.
Semmi "Fincheres" nincs benne.Sobri Jóska
Csak a | misszionárius pózos gyilkosságot | több tucatszor forgatták le, ez az alapos kimunkáltság és a jelenetek tökéletes összecsiszolása azért meglehetőségen érződik rajta, sajnos Fincher ma már ennyit tud. Olyan ő, mint a technológiában az apple vagy a zenében Madonna, tudja mi kell az embereknek: fontos téma könnyed érthetőséggel, igényesen csomagolva.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....Janek
Ajánlom Finchertől a Gone Girlt. Ha megnézted egyből máshogy gondolod majd azt a Benjamin Buttonos hasonlatot.bjarte90
A Gone Girl jó iparosmunka.
Ha nem tudnád, hogy ki rendezte sose találnád ki.
Semmi "Fincheres" nincs benne.

több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....Janek
Ajánlom Finchertől a Gone Girlt. Ha megnézted egyből máshogy gondolod majd azt a Benjamin Buttonos hasonlatot.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a Benjamin Button valami iszonyat jo film, szegyen hogy eddig nem lattam.eaglesmcnabb
Szerintem meg pocsék.
Ezért jó az ízlés.

Csak ennek a filmnek nincs ebből.

Unalmas,semmit mondó ,hazug és posványos.

Semmi nem történik vele olyan ami velünk nem történne meg nap mint nap .
Dolgozik,iszik,kurvázik,szerelmes,utazik.

Ha nem tudnám ki rendezte akkor is pocséknak gondolnám de Finchertől ez szégyen.
Ő a B Button hiszen eljutott a korai brilliáns daraboktól(Hetedik,Harcosok Klubja,Allien 3) eddig....

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Förtelmes főnökök 2

Szerintem az első rész az utóbbi idők legjobbra sikeredett filmje a kategóriájában és ez jobban tetszett annál. Szerethető brigád, könnyed, vicces szórakoztató 😊
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
22 Jump street....

pocsék, az első is rossz volt ez is az... kiismerhető, bugyuta... korlátozottan vicces... feleslegesen trágár... legalábbis nekem. 4.3/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
érdekes alapötlet, jó kidolgozás... osztom a véleményed 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!