Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Klisé nem klisé azért a haláltusámon lehet én is valami hasonlót mondanék... JayB
Vagy ahogy Stez mondja nem lenne haláltusád, vagy könnyen meglehet, hogy csak artikulátlanul hörögnél vagy pislognál zavartan, bepánikolva.
Mivel egy ilyen incidensben nem .22-es kis kaliberrel lőnek, így egy találat esetén nem valószínű jutna idő hosszas "elmélkedésre és monológra", hogy kiket szeretsz és kinek üzensz.
(Egyébként erről szívesen elbeszélgetnék egy sebballisztikai szakértővel, hogy megtudjam az adott lövedékek mekkora károkat tudnak okozni bizonyos területeken és találat után mennyi idővel áll(hat) be a halál)
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
...minden ilyen film a rejtett propagandáról szól...Stez
Már régóta a fejemben van, hogy vajon ilyen filmeknél az ARMY, NAVY, AIR FORCE stb. vajon mennyi pénzt, egyéb segítséget ad, mert, hogy ez nekik -pl. a hollywoodi halálok miatt - gyakorlatilag egy álláshirdetés.zinedine5
Akkor az NFL-nek mennyit ad? 😀 A vadászgépek ingyen jönnek az biztos.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
...minden ilyen film a rejtett propagandáról szól...Stez
Már régóta a fejemben van, hogy vajon ilyen filmeknél az ARMY, NAVY, AIR FORCE stb. vajon mennyi pénzt, egyéb segítséget ad, mert, hogy ez nekik -pl. a hollywoodi halálok miatt - gyakorlatilag egy álláshirdetés.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Klisé nem klisé azért a haláltusámon lehet én is valami hasonlót mondanék... De persze értem, 120x láttuk már, így kicsit nehezebb hitelesnek látni.JayB
De mindig van haláltusa, ez az, ami "unalmas" már. Mert a filmekben mindig kell lennie.
Ez változtatja hálivúdi klisévé az egészet. És halkan jegyzem meg, hogy Murphy NEM halt segítséghívás közben. Konkrétan visszament a társaihoz, és nem sokkal később az ő fél fejét vitte el egy lövedék. Ez tény.
Na most nyilván kellett a hülyítés és a nagy hatások elérése. Nálam ez, hogy Murphy halálába így belenyúltak, alapból hatalmas gyökérség volt. Ezek a csávók hősök voltak, amit kiálltak, egészen elképesztő, és nem éreztem szükségességét annak, hogy itt-ott alapvető tényeket másítsanak meg csak azért, hogy a kedves nézők jobban élvezzék a mozit. Lehet, hogy túlreagálom, de én ezt kicsit komolytalannak, és tiszteletlennek vélem. Ráadásul ebben az esetben szerintem sokkal nagyobb hatást érnek el, ha a valóságot mutatják. Jött a semmiből egy golyó, amely levitte a fél fejét. Ez az igazság. És ilyen a háború bazdmeg, az ellenség nem céloz majd direkt a válladra, meg azokra a testrészekre, amit ha kilőnek, még lesz időd kiselőadást tartani. Pont ez az, amiért egy átlagember igazán el tud gondolkozni, hogy "azt a kurva"...
Ez az, aminél ledöbbensz, hogy mennyit ér egy emberi élet, mi folyik tulajdonképpen egy háborúban, jött egy golyó a semmiből, és ennyi volt a hősnek, aki előtte kapott X golyót, és mégis túlélte, és tüzelt tovább, segítette a társát, stb... és hogy mekkora hősök ezek az emberek, és hogy milyen fölöslegesen halnak meg ezek az emberek.
Most nyilván arról el sem kezdek papolni, hogy minden ilyen film a rejtett propagandáról szól, hogy Amerika mindenkinek csak a védelmére sietne, a szemét geci világ meg öli az ártatlanokat. 😊 Ez most mellékes, esetünkben nem lényeges. Mint ahogy a tények megváltoztatása sem olyan amúgy, amitől a film cselekménye, története, mondanivalója megváltozna, egyszerűen csak más hatást ér el az embereknél, mint a kőkemény valóság.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Klisé nem klisé azért a haláltusámon lehet én is valami hasonlót mondanék... De persze értem, 120x láttuk már, így kicsit nehezebb hitelesnek látni.JayB
a legjobb, hogy Eastwood új filmje az egész történetet erre húzza fel a trailerből kiindulva xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Klisé nem klisé azért a haláltusámon lehet én is valami hasonlót mondanék... De persze értem, 120x láttuk már, így kicsit nehezebb hitelesnek látni.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Olvastam azt is...
Kettőt nem is tudhat,hogy halt meg....mivel nem látta őket meghalni.(boncolásit a túlélő nem látta,csak a rendező,nem?)Szóval gondolom a könyve is más....A jegyzőkönyv alapján se hiszem,hogy pontosan filmre lehet vinni.Mert nem tudják a sorrendet....
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A túlélő
Este néztük meg.Nagyon jó film!Megtörtént eseményeken alapul....

 hu.wikipedia.org/wiki/A_t%C3%BAl%C3%A9l%C5%91_%28film,_2013%29

Ha Peter Berg, a Túlélőben valóban azt a történetet viszi filmre, amit Marcus Luttrell 2005-ben megélt, és minden részlethez ragaszkodik, senki, soha nem hitte volna el neki, hogy ezt így túl lehet élni. Hollywood néha nem túloz, hanem tompít, de érdekes módon pont ilyenkor kötnek beléjük, hogy megint megszalad a színes ceruza a papíron. Pedig a Túlélő a Sólyom végveszélyben óta készült legjobb és leghitelesebb háborús film lett.
2005 június 28-án az amerikai haditengerészet Navy SEAL nevű különleges egységének négy tagja az afganisztáni Kunar provincia hegyeiben felderítésen vett részt, majd összetalálkoztak ötven talibán fegyveressel, és a tűzharc végére csak egyikük maradt életben. Azt, hogy melyikük, a film plakátja és reklámkampánya is lelövi előre, de a spoilerfób olvasók kedvéért jelzem, hogy ha nem akarják tudni, hogy a négy főszereplő (Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Ben Foster és Emile Hirsch) közül ki éli túl a Vörös szárnyak akciót (Operation Red Wings, így két szóban, és többes számban, mivel a Detroit Red Wings jégkorongcsapatáról nevezték el), akkor a film első 5 percét hagyják ki, mert menten megmutatják a Túlélőt.
Ebben a filmben ugyanis rohadtul nem az a lényeg, ki menekült meg a pokolból, hanem az, hogyan. Ezért (is) nem árulnak zsákbamacskát, tessék, Luttrell az, aki túlélte az akciót, ő írta a könyvet is, ami alapján a filmet írtuk, itt van a hordágyon. Igaz, a valóságban a fickó szíve nem állt le, és nem volt drámai összenézés az orvosok között, miközben mi, nézők egy picit azért aggódunk, hogy tényleg ő lesz-e a túlélő. Ez, a film utolsó 10 percéhez hasonlóan színtiszta fikció, mégis, valahogy valósabbnak tűnik, mint amikor az ellenséges golyózáporban menekülő katonák dűlnek-borulnak a bokrok között.
Peter Berg rendező kiváló alapanyagot kapott, és olyan zsigerekig hatoló, izgalmas háborús drámát forgatott belőle, amit látva a hadsereg intézményét vagy az amerikaiak afganisztáni jelenlétét zsigerből elutasító néző is azon veszi észre magát, hogy ökölbe szorított kézzel drukkol a számtalan sebből vérző katonáknak, hogy sikerüljön már elérni azt az ormot, és hazarádiózni a helikopterekért, és legyen már vége ennek a rémálomszerű kalandnak, mert már nekünk fáj. És mindez azért, mert a négy felderítő nem volt hajlandó hidegvérrel lelőni pár kecskepásztort, így a nyakukra vonták a talibán fegyvereseket.
Berg nagyon óvatosan egyensúlyoz azon a határon, ami a pátoszos, amerikai lobogót lassítva mutogató giccset a drámától elválasztja, és ugyan néhol átbillen a másik oldalra, de a film nagy részében sikerül hideg precizitással bemutatni, milyen lehet az, amikor az életedért futsz árkon-bokron át, pedig már golyót kaptál a lábadba, az oldaladba, a karodba, ömlik a vér egy fejsebből, és ha megállsz, tuti melletted robban fel egy orosz kézigránát. Lehet hitetlenkedve fejet csóválni a közel egyórás, tulajdonképpen folyamatos tűzharc láttán, és legyintve megjegyezni, hogy bazdmeg, ezt, így nem lehet túlélni, de felesleges.
A rendező ugyanis megkapta az akcióban elesett három kommandós boncolási jegyzőkönyvét, és a sebeiket pontosan rekonstruálta. Ami az eseményeket, különösen a menekülés közben a hegyoldalon lezúgó katonákat illeti, dettó igaz volt minden perce, tényleg kénytelenek voltak leugrani a hegyoldalon, és bármilyen hihetetlen is, de az egységet vezető hadnagy önfeláldozására is sor került – a valóságban ráadásul sokkal teátrálisabban, mint a filmben láthattuk. Wahlberg és Kitsch nagyon jó a szerepben, különösebb panaszunk Hirsch-re és az évek óta a szegény ember Ryan Goslingja szerepbe kényszerített Ben Fosterre sem lehet, bár amikor az egyik a feleségét kezdi emlegetni, a rutinos néző máris sóhajt, hogy ő lesz az első halott.
ZoliZoltán
Lol. Ezt megtaláltad, de azt már nem, ahol leírták, hogy mi nem volt igaz, vagy mi történt másként, mint a filmben.
Megkapta a halottak boncolási jegyzőkönyvét, ennek ellenére a háromból talán kettő mástól halt meg a filmben, mint igazából.
Amikor kijött a film, akkor páran eléggé kiveséztük, csak én leírtam egy tucat dolgot, ami nem úgy történt, mint a filmben, és áldozatul esett hálivúdnak.
Ennek ellenére a film király, de enyhe túlzás ez a szép történet, amit itt kimásoltál.
És azt nem értem, hogy mi a fenéért kell egy ilyen filmbe belerakni a ratyi hálivúdi szar jeleneteket, mint ahogy Kitsch vagy Foster halálát is. Ami nem mellékesen emlékeim szerint úgy történt, hogy konkrétan lelőtték a fél fejét a szikláknál. De nyilván kell a dráma. Csak szvsz egy háborúban, csatában sokkal hihetőbb, és sokkal hatásosabb is, hogy valakit egyszerűen a semmiből eltalálnak, és nem haldoklik egy percet, nem az az első dolga, hogy megfogja a társa karját, és könnyek közepette elsorolja, hogy mondja meg mind a 28 unokatestvérének, 6 gyerekének, 1 feleségének, hogy mondja el nekik, mennyire szereti őket. Hanem egyszerűen csak meghal, mint ahogy esetünkben valójában történt.
Nem egy nagy dolog, nem vészes hiba, ellenben pont, hogy hatásosabb, és legalább igaz. De hálivúd az hálivúd, ezek mindig kellenek a filmekbe.

Viccen kívül nem nagyon emlékszem olyan háborús filmekre az utóbbi évekből, ahol ne játszották volna el legalább egy katonánál ezt a "mondd meg a feleségemnek, hogy szeretem" klisét.
Unalmas. Esküszöm ha egyszer besoroznának, én tutira az unokatestvérem szobatársának a legjobb barátjának a szexpartnerének fogok üzenni.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Looper
eljutottam ide is... hm... | újabb film, ahol nem értem miért nem mernek merészet lépni és szakítani a kötelező happy enddel | . Amúgy nem rossz film. 7.6/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
A túlélő
Este néztük meg.Nagyon jó film!Megtörtént eseményeken alapul....
ZoliZoltán
Pluszegy, nagyon alulértékelt film, nálam hozza a Black Hawk Down szintjét. Mondjuk tényleg nem árt utána olvasni mennyire pontos a dolog mert anélkül nem hiszed el és csak egy Mark Wahlberg féle hősamerikai filmnek tűnhet.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A lego movie tényleg nagyon aranyos, viszont a hert kinyomtam 40 perc után, pedig absz nem szoksom...peach
Én mindkettőt 50 percnél. A Lego Movie egyszerűen csak idegesítő volt számomra. Humort még véletlenül sem fedeztem fel benne. A másik meg addig jó volt míg | bele nem szerelmesedett a gépbe. | Kár, hogy ez a film lényege.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
When the Game Stands Tall

Brutál jó!JC6
Egyetértek! Egész jól megoldották a meccseket is, nem olyan műműjer lájtos mint láttuk már pár filmben. Mondjuk azért nagyon amerikai, de hát ez az ő sportjuk.garrett27
Összességében nem volt rossz, de olyan brutál jó sem, legalábbis számomra. Sok dolognak megkapargatták a felszínét, de mélyen egyikbe sem mentek bele. Kicsit olyan, mint a mesében:
| szólt is az edzőről és módszereiről, meg nem is;
szólt is a végzett tanulókról meg nem is;
szólt is a rekordról meg nem is;
szólt is az elsztárosodott és nagyképűsködő játékosokról, meg nem is;
szólt is a rekordtörés miatti letargiáról és a felállás nehézségekről, meg nem is
szólt is a (szokásos) "szülő nem vitte sokra, ezért a gyerekét nyüstöli és terrorizálja, de annak csak a csapat a fontos és nem az egyéni rekord" tanmeséről, meg nem is
| .
Amit viszont 10 000%-ra megtudhattunk, hogy egy csapatban, mindenki szeret mindenkit, de azt nagyon-nagyon (mert ez annyiszor elhangzott, mint egy Julia vagy Romana szerelmes regényben).

Persze ez szigorúan magánvélemény, a valóság ettől eltérhet. 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A túlélő
Este néztük meg.Nagyon jó film!Megtörtént eseményeken alapul....

 hu.wikipedia.org/wiki/A_t%C3%BAl%C3%A9l%C5%91_%28film,_2013%29

Ha Peter Berg, a Túlélőben valóban azt a történetet viszi filmre, amit Marcus Luttrell 2005-ben megélt, és minden részlethez ragaszkodik, senki, soha nem hitte volna el neki, hogy ezt így túl lehet élni. Hollywood néha nem túloz, hanem tompít, de érdekes módon pont ilyenkor kötnek beléjük, hogy megint megszalad a színes ceruza a papíron. Pedig a Túlélő a Sólyom végveszélyben óta készült legjobb és leghitelesebb háborús film lett.
2005 június 28-án az amerikai haditengerészet Navy SEAL nevű különleges egységének négy tagja az afganisztáni Kunar provincia hegyeiben felderítésen vett részt, majd összetalálkoztak ötven talibán fegyveressel, és a tűzharc végére csak egyikük maradt életben. Azt, hogy melyikük, a film plakátja és reklámkampánya is lelövi előre, de a spoilerfób olvasók kedvéért jelzem, hogy ha nem akarják tudni, hogy a négy főszereplő (Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Ben Foster és Emile Hirsch) közül ki éli túl a Vörös szárnyak akciót (Operation Red Wings, így két szóban, és többes számban, mivel a Detroit Red Wings jégkorongcsapatáról nevezték el), akkor a film első 5 percét hagyják ki, mert menten megmutatják a Túlélőt.
Ebben a filmben ugyanis rohadtul nem az a lényeg, ki menekült meg a pokolból, hanem az, hogyan. Ezért (is) nem árulnak zsákbamacskát, tessék, Luttrell az, aki túlélte az akciót, ő írta a könyvet is, ami alapján a filmet írtuk, itt van a hordágyon. Igaz, a valóságban a fickó szíve nem állt le, és nem volt drámai összenézés az orvosok között, miközben mi, nézők egy picit azért aggódunk, hogy tényleg ő lesz-e a túlélő. Ez, a film utolsó 10 percéhez hasonlóan színtiszta fikció, mégis, valahogy valósabbnak tűnik, mint amikor az ellenséges golyózáporban menekülő katonák dűlnek-borulnak a bokrok között.
Peter Berg rendező kiváló alapanyagot kapott, és olyan zsigerekig hatoló, izgalmas háborús drámát forgatott belőle, amit látva a hadsereg intézményét vagy az amerikaiak afganisztáni jelenlétét zsigerből elutasító néző is azon veszi észre magát, hogy ökölbe szorított kézzel drukkol a számtalan sebből vérző katonáknak, hogy sikerüljön már elérni azt az ormot, és hazarádiózni a helikopterekért, és legyen már vége ennek a rémálomszerű kalandnak, mert már nekünk fáj. És mindez azért, mert a négy felderítő nem volt hajlandó hidegvérrel lelőni pár kecskepásztort, így a nyakukra vonták a talibán fegyvereseket.
Berg nagyon óvatosan egyensúlyoz azon a határon, ami a pátoszos, amerikai lobogót lassítva mutogató giccset a drámától elválasztja, és ugyan néhol átbillen a másik oldalra, de a film nagy részében sikerül hideg precizitással bemutatni, milyen lehet az, amikor az életedért futsz árkon-bokron át, pedig már golyót kaptál a lábadba, az oldaladba, a karodba, ömlik a vér egy fejsebből, és ha megállsz, tuti melletted robban fel egy orosz kézigránát. Lehet hitetlenkedve fejet csóválni a közel egyórás, tulajdonképpen folyamatos tűzharc láttán, és legyintve megjegyezni, hogy bazdmeg, ezt, így nem lehet túlélni, de felesleges.
A rendező ugyanis megkapta az akcióban elesett három kommandós boncolási jegyzőkönyvét, és a sebeiket pontosan rekonstruálta. Ami az eseményeket, különösen a menekülés közben a hegyoldalon lezúgó katonákat illeti, dettó igaz volt minden perce, tényleg kénytelenek voltak leugrani a hegyoldalon, és bármilyen hihetetlen is, de az egységet vezető hadnagy önfeláldozására is sor került – a valóságban ráadásul sokkal teátrálisabban, mint a filmben láthattuk. Wahlberg és Kitsch nagyon jó a szerepben, különösebb panaszunk Hirsch-re és az évek óta a szegény ember Ryan Goslingja szerepbe kényszerített Ben Fosterre sem lehet, bár amikor az egyik a feleségét kezdi emlegetni, a rutinos néző máris sóhajt, hogy ő lesz az első halott.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 919
Sziasztok!

Segítség kéne.
A világért sem ugrik be a neve annak a filmnek.....
Aminek a történetet egy elveszett vallásról vagy miről szól.
Dél-Amerikában fedezik fel és végül a dzsungelbe mennek el "érte" közben a hadsereg üldözi őket.
A könyv igen sikeres volt. Picit Da Vinci kód jellegű volt Nekem mikor láttam.

A választ előre is köszönöm.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
When the Game Stands Tall

Brutál jó!JC6
Egyetértek! Egész jól megoldották a meccseket is, nem olyan műműjer lájtos mint láttuk már pár filmben. Mondjuk azért nagyon amerikai, de hát ez az ő sportjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
A lego movie tényleg nagyon aranyos, viszont a hert kinyomtam 40 perc után, pedig absz nem szoksom...peach
Az eleje kicsit uncsi a felvezetés miatt, de szerintem nagyon megéri!catattack
Végig fogom nézni, csak most valahogy ehhez nem volt idegrendszerem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
catattack 3 520
A lego movie tényleg nagyon aranyos, viszont a hert kinyomtam 40 perc után, pedig absz nem szoksom...peach
Az eleje kicsit uncsi a felvezetés miatt, de szerintem nagyon megéri!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
A lego movie tényleg nagyon aranyos, viszont a hert kinyomtam 40 perc után, pedig absz nem szoksom...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
When the Game Stands Tall

Brutál jó!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 569 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk arra kíváncsi volnék, hogy a csillagainkban a hiba című a nagy mondanivalóját folyamatosan az ember arcába tukmáló, több mint 2 órásra nyújtott szentimentális giccs cunami, hogy a p-be tudott 8ast kapni az imdb-n? Sztem jó messzire elkerülendő...peach
Sok a húgomhoz hasonló tini az oldalon.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
Mondjuk arra kíváncsi volnék, hogy a csillagainkban a hiba című a nagy mondanivalóját folyamatosan az ember arcába tukmáló, több mint 2 órásra nyújtott szentimentális giccs cunami, hogy a p-be tudott 8ast kapni az imdb-n? Sztem jó messzire elkerülendő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Imádom a képregény-adaptációkat, viszont a Captain America-The Winter Soldier és az új X-Men "kapcsolata" kicsit furcsa volt.Stez
Két külön cégnél fut a két film, azért. A Bosszú Angyalait és mindent, mi velük kapcsolatos a Disney (Marvel Studios) csinálja, az X-eket pedig a Fox. A jogokkal voltak is balhék, így | a Marvel a képregényben megváltoztatja az ikrek múltját és nem Magneto kölykei lesznek, hanem Inhumans. Így a filmes univerzumba - a Bosszú Angyalai félébe - is bele tudják tenni őket minden gond nélkül, valamint anélkül, hogy a "mutáns" szó egyszer is elhangozna. |

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádom a képregény-adaptációkat, viszont a Captain America-The Winter Soldier és az új X-Men "kapcsolata" kicsit furcsa volt.
Előbbinek a post credit jelenete, | ahol Quicksilvert és Scarlet Witch-t mutatják a végén, és elmondják, hogy Baron von Strucker őket is azzal a szérummal tette különlegessé, mint amit Captain America kapott. Na ez itt hibás, mivel az Ikrek konkrétan Magneto gyerekei, semmi közük sincsen semmiféle szérumhoz.
És itt jön be az X-Men, ahol Magnetót a saját fia szabadította ki a börtönből, viszont hiányoltam, hogy erre utaljanak bármilyen formában is, illetve arra, hogy a jövőben lesz közük egymáshoz. Párhuzamosan a két Marvel-filmben így ugyanazokról a karakterekről két teljesen másik történetszálat csináltak, ráadásul teljesen más szereplők játsszák el őket, és az Age of Ultronban is a Winter Soldierben látott színészek lesznek benne.
|
Ez egyébként nem olyan dolog, ami nagy baj, egyszerűen csak furcsa, hogy ennyire nem hasonulnak egymáshoz, pedig manapság azért ezek a Marvel-filmek át szokták venni egymásból a dolgokat, és hasonulni szoktak.

Ettől függetlenül mindkét film kurvára tetszett, csak ez meglepett.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan -> Nálam idén a legjobb magyar film. Rendkívül eredeti, a 20-as/30-as (főleg bölcsész) generáció szerencsétlenkedését mutatja be. Nagyon jó humorú.Szamár
Ez érdekelne engem is, de sehol nem tudom megnézni/beszerezni.
Művész Moziban még vetítik, gondolom azért.süti
én is azt várom hogy letorrentezhessem (bármennyire is cink)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan -> Nálam idén a legjobb magyar film. Rendkívül eredeti, a 20-as/30-as (főleg bölcsész) generáció szerencsétlenkedését mutatja be. Nagyon jó humorú.Szamár
Ez érdekelne engem is, de sehol nem tudom megnézni/beszerezni.
Művész Moziban még vetítik, gondolom azért.