Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
A Gone Girl-ben pont a vége a "jó".
Hogy a szarházi | faszi | elnyeri méltó büntetését, és az okos | nő, aki bár kissé bekattant a faszi szarháziságától | , pedig "győzedelmeskedik". | Én szeretem a happy endeket, no. | Sobri Jóska
Annyit tennék hozzá, hogy | a nő nem a faszitól lett kattant, hanem már eleve az volt | és attól függetlenűl, hogy | a csávó szarházi vagy sem, igazából szerintem inkább vele azonosul a néző és neki szurkol. |
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
filmbarátok podcastet rajtam kívül hallgat itt még valaki? 😀

 www.imdb.com/title/tt3496334/?ref_=nv_sr_1
ezzel kapcsolatban is érdekelne véleményNegritis
A napokban láttam.
nekem tetszett sajátságos humora,bár egy kicsit vontatott volt és a Portugália sem illett bele.
Túlfigurázott karakterek de ez nem giccses volt hanem polgárpukkasztó nekem.

6,5/10 nálam igaz ez senkit sem érdekel mint tudjuk a filmből.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
This is the End
kegyetlen jót nevettem rajta (ez is filmbarátok alapján került elő nálam 😀)
tele van marhasággal, de jópár stílusparódiát is tartalmaz és az is meglepő volt hogy 1-2 színész bevállalta ez magáról 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nos,megnéztem az Exodust tegnap.
Nekem tetszett,szerintem ennyire kidolgozott,szép filmet nem láttam még soha.(10 csapás valami kibaszottul jól megvolt csinálva)
A történetben akadtak némi hibák,pl | Isten ábrázolása egy kisiskolás személyében. |
Teljesen fogyasztható filmet gyártottak még annak is,aki nincs képben a Bibliával kapcsolatban.Kenny
Sajnos hatalmas csalódás, annak ellenére, hogy tudom, Scott és Bale is ateista.

| Se bot, se kígyó, se az isteni jelek előzetes, majd következetes közlése. Már nyakig gázolunk a csapásokban, és még mindig sehol egy nyilvános szó a miértre. Míg a bibliai beszámolóban az Úr rendre figyelmeztető üzenettel küldi Mózest az egyiptomiakhoz a csapások előtt, a filmben effélékre nem szakítanak időt, a borzalmak mozgóképes dokumentálása talán leköti már az egész stábot. Az elsőszülöttek halálát hozó csapás előtt Mózes először még kijelenti az Úrnak, hogy ebben ő nem vesz részt, majd mégis, s legalább a fáraót meglátogatja egy visszafogott (de korántsem teljes és egyenes) figyelmeztetés erejéig. Fejcsóválásba nem is itt fogunk. Mi tagadás, Mózes és a gyerekszínész által megformált Isten vitái során mind kínosabban feszengünk: értjük mi a művészi szabadságot, az újítási szándékot, még a csavart is, de jobb lett volna csak Mózesen tartani a kamerát. |

Ez van, ilyen a világ...JC6
Szerintem meg jól megcsinálták. Arról nem beszélve, hogy valószínűleg nem az volt a célközönsèg, amit leírattak a Bibliába a zsinaton.
Aki meg feszengett a kölykös megoldáson az valószínűleg még kevesebb fantáziávsl bír. Én kifejezetten kiváncsi voltam hogy oldják meg. Az nyilván kevésbé ingoványos lett volna, ha csak Balet mutatják, de nekem meg az ötlettelenség jutott volna eszembe, hogy meg sem próbálnak semmit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Szenteste alkalmával megnéztem a Ragyogást. Remek ünnepi választás volt.dugo1993
redrum! redrum! redrum!gamerkr
félelmetes

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
filmbarátok podcastet rajtam kívül hallgat itt még valaki? 😀

 www.imdb.com/title/tt3496334/?ref_=nv_sr_1
ezzel kapcsolatban is érdekelne véleményNegritis
Én hallgatok, de ilyen filmekre nem vesznek rá. Meg úgy általában ritka, hogy egyezik a véleményem velük.Shawn84
én sok film ötletet veszek tőlük
a véleményükre adok, de nem mindig értek egyet velük (talán Blacksheep van legközelebb az én izlésemhez)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
túl vagyok a hobbitokon és Jackson leesett Bay szintjére
látványos a film de egy hordó fos és a lore-t szembeköpi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
filmbarátok podcastet rajtam kívül hallgat itt még valaki? 😀

 www.imdb.com/title/tt3496334/?ref_=nv_sr_1
ezzel kapcsolatban is érdekelne véleményNegritis
Én hallgatok, de ilyen filmekre nem vesznek rá. Meg úgy általában ritka, hogy egyezik a véleményem velük.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Én is a napokban néztem meg a Gone Girlt.
Nekem nagyon vontatott volt egy idő után. Ha fél órával rövidebb sokkal jobban bejött volna, így max 7/10tenorx
vagy lehetett volna még fél órával hosszabb, hogy | még egy fordulatra | legyen idő!

| (magánvélemény: szerintem hányinger, mikor egy manipulációról szóló film maga is ugyanúgy gátlástalanul manipulál, pszichopaták pedig csak pszichopata szerepben állják meg jól a helyüket) |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szenteste alkalmával megnéztem a Ragyogást. Remek ünnepi választás volt.dugo1993
redrum! redrum! redrum!

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Szenteste alkalmával megnéztem a Ragyogást. Remek ünnepi választás volt.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A Gone Girl-ben pont a vége a "jó".
Hogy a szarházi | faszi | elnyeri méltó büntetését, és az okos | nő, aki bár kissé bekattant a faszi szarháziságától | , pedig "győzedelmeskedik". | Én szeretem a happy endeket, no. |

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én is a napokban néztem meg a Gone Girlt.
Nekem nagyon vontatott volt egy idő után. Ha fél órával rövidebb sokkal jobban bejött volna, így max 7/10
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gone Girl.
Na ez valami egészen betegre sikeredett. 😀 Nagy film ez is, az tuti, bár picit zavart, hogy az lett a vége, ami. De ismét nagy alkotás Finchertől. Rosamund Pike és Affleck is odatette magát, de hát Ratajkowski a best ezekkel a csöcsökkel. XD


Stez!
Par honapja neztem meg.
Nekem hosszu volt.Picit leallt film a kozepenel.
Igaz a trailer annyira tetszett h ugy ultem neki h bazz mekorra film lesz😀ZoliMP
Jó, hát valóban, azért a közepénél volt egy holtpont, de szerintem elég jól sikerült belerakni azokat a kis utalásokat végig a filmbe, hogy ne üljön le. Meg ilyenkor mindig jött valami, ami felkavarta az állóvizet, hogy véletlenül se tudjam megunni.
Érdekes, de én a trailer alapján pont, hogy a szokásos "eltűnt a gyerekem, mi a frászt tegyek?" filmnek gondoltam, ami teljesen sablonos lesz annyi különbséggel, hogy a két színész majd elviszi a hátán, de nem így lett, a hab a tortán kettejük remek játéka volt, nyilván, így volt kerek.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 910
Stez!
Par honapja neztem meg.
Nekem hosszu volt.Picit leallt film a kozepenel.
Igaz a trailer annyira tetszett h ugy ultem neki h bazz mekorra film lesz😀
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
i saw the devil (2010)

ha szeretnétek látni egy kiváló thrillert, feltétlen nézzétek meg. elég erős, nyomasztó film, kell hozzá "hangulat".

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
filmbarátok podcastet rajtam kívül hallgat itt még valaki? 😀

 www.imdb.com/title/tt3496334/?ref_=nv_sr_1
ezzel kapcsolatban is érdekelne vélemény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Prisoners
Egy szóval, fantasztikus.
Jackman és Gyllenhaal is nagyot alakít, a film témája érdekes, és főleg elgondolkodtató. A dráma és a krimi keveredik, és engem egy pillanatig sem untatott, pedig 2.5 óra. Kis utalások a film elején és a közepén, a végén pedig a csattanó is tetszetősre sikeredett.
Bátran merem ajánlani mindenkinek.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=xIwD-TjjGIw
látom a közhely szótárt itt is felhasználták ... szirupos love story nyami 😊

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ki az a pean? 😛 😀peach
Boldogság

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
sokat kellett rá várni de végre itt van:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ki az a pean? 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
egy filmet keresek aminek reklámját kiskoromba láttam. hátha valaki ráismer. egy régi film - 80-as vagy 90-es évekbeli.
úgy emlékszem egy néger a főszereplője (lehet hogy eddie murphy?) akinek el kell költenie sok sok millio dollárt (talán fogadásból?). emlékszem, az egyik jelenetre, hogy gyorsétterembe vannak és felkiált, hogy mindenkit meghív.Ventura
 www.imdb.com/title/tt0088850/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
egy filmet keresek aminek reklámját kiskoromba láttam. hátha valaki ráismer. egy régi film - 80-as vagy 90-es évekbeli.
úgy emlékszem egy néger a főszereplője (lehet hogy eddie murphy?) akinek el kell költenie sok sok millio dollárt (talán fogadásból?). emlékszem, az egyik jelenetre, hogy gyorsétterembe vannak és felkiált, hogy mindenkit meghív.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Top 10 szinesz az elmult 40 ev munkaja alapjan
Al Pacino
J Malkovich
DeNiro
H Keitel
J Nicholson
S Penn
A Hopkins
E Norton
W Daffoe
C Bale

Szubjektiv