Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
A törminétör se tri. Ráadásul a 3. rész egy értékelhetetlen fos.
Mondjuk a vicc, hogy felnőtt fejjel és szemmel visszanézve az 1. is tré, legalábbis látványvilágot tekintve, bár ettől még kultfilm.
kishaszi
én az egyet jobban szeretem mint a 2-t
még akkor is ha nem jobb film
a cgi nem túl jó, viszont a Slasher feeling fasza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
nincs jó trilogia.
Janek
De legjobb attól még lehet. 😉
Lo gi ka.

Nálam a Chan-wook Park féle Bosszú-trilógia.
Az Oldboyt sokan írták, de a Bosszú asszonya sokkal jobb, erősebb.

És a Die Hard, Bourne, Terminátor se rossz azok közül, amit még nem írt senki.
Sobri Jóska
A törminétör se tri. Ráadásul a 3. rész egy értékelhetetlen fos.
Mondjuk a vicc, hogy felnőtt fejjel és szemmel visszanézve az 1. is tré, legalábbis látványvilágot tekintve, bár ettől még kultfilm.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Dájhárd mint trilodzsi... az lassan már sorozat kb 😊
ozibozi
Dede, a Die Hard az trilódzsi. Ami utána van az nem dájhárd, hanem gasfart...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
trilogia:3 része van.

sorold
Janek
eleje, közepe, vége
fej, tor, potroh

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
trilogia:3 része van.

sorold

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Stuber:
klasszik B buddy movie, szórakozni szerettem volna, sikerült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 068 — nabege2@yahoo.com
Police Academy 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Dájhárd mint trilodzsi... az lassan már sorozat kb 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
nincs jó trilogia.
Janek
Csupasz pisztoly

Bosszú trilógia

Die Hard 1-3

(én szeretem a Toy Story--t, Bourne, Terminátor, eredeti SW, sőőőt a Linklater-féle Before-trilógia is nagyon jó)

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
nincs jó trilogia.
Janek
De legjobb attól még lehet. 😉
Lo gi ka.

Nálam a Chan-wook Park féle Bosszú-trilógia.
Az Oldboyt sokan írták, de a Bosszú asszonya sokkal jobb, erősebb.

És a Die Hard, Bourne, Terminátor se rossz azok közül, amit még nem írt senki.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nincs jó trilogia.
Janek
Nem mondj ilyen badarszágokat drágasszágom! 😊
iktriad
clerks 2 applied 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nincs jó trilogia.
Janek
Nem mondj ilyen badarszágokat drágasszágom! 😊
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
nincs jó trilogia.
Janek
Back to the future says hi
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins



I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
nincs jó trilogia.
Janek
Pusher I-III

built for this shit

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
nincs jó trilogia.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
Sharknado.
Stez
éljenek az ötrészes trilógiák!
slowmotion
Ennyike.
De amugy viccen kivul, ha minoseg, akkor Iron Sky!

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 432 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀
Negritis
Elsőre én is így voltam vele, de minél többször megnéztem, annál jobban tetszett. Jók a karakterek, a színészek, és összességében szerintem a látványvilágot is csak szokni kellett.
kishaszi
2x láttam és többet nem akarom, katasztrófális
a cgi botrány
a sztori gyenge
a hangulat nem jön át és a karakterek sem jók sztem
Negritis
Most, ha genyó akarnék lenni, akkor a sharknados véleményed után azt mondhatnám, hogy nem tudlak komolyan venni 😛, de nem na oké 😀
kishaszi
a Sharknado tudja hogy szar akar lenni
az Alien 3 komoly film akar lenni
az Alien 4et jobban szeretem, pedig nem jobb film
Negritis
Más a cél. Az A3 lehet nem sikerült - ízlések és pofonok, viszont a cápás fasság emberiség elleni bűntett. Totális pénz és időpocsékolás. Persze lehet mondani, hogy milyen nagyszerű a világ, hogy az ilyen Ian Ziering félék is kaphatnak fizetést, de az univerzum jobban járt volna, ha elmegy fánkot sütni. Lehet abban is ugyanolyan sikere lett volna, mint a színészkedésben (?), de legalább a helyén lennd, megfelelő honoráriummal. Beleértve mindenkit, akinek bármi köze volt ama remekmű létrejöttében.
kishaszi
Csak a Mega shark vs giant octopus 🤣
Meg a Megapiranha 😂

Ja és persze a hamarosan érkező Sky sharks!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
Sharknado.
Stez
éljenek az ötrészes trilógiák!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀
Negritis
Elsőre én is így voltam vele, de minél többször megnéztem, annál jobban tetszett. Jók a karakterek, a színészek, és összességében szerintem a látványvilágot is csak szokni kellett.
kishaszi
2x láttam és többet nem akarom, katasztrófális
a cgi botrány
a sztori gyenge
a hangulat nem jön át és a karakterek sem jók sztem
Negritis
Most, ha genyó akarnék lenni, akkor a sharknados véleményed után azt mondhatnám, hogy nem tudlak komolyan venni 😛, de nem na oké 😀
kishaszi
a Sharknado tudja hogy szar akar lenni
az Alien 3 komoly film akar lenni
az Alien 4et jobban szeretem, pedig nem jobb film
Negritis
Más a cél. Az A3 lehet nem sikerült - ízlések és pofonok, viszont a cápás fasság emberiség elleni bűntett. Totális pénz és időpocsékolás. Persze lehet mondani, hogy milyen nagyszerű a világ, hogy az ilyen Ian Ziering félék is kaphatnak fizetést, de az univerzum jobban járt volna, ha elmegy fánkot sütni. Lehet abban is ugyanolyan sikere lett volna, mint a színészkedésben (?), de legalább a helyén lennd, megfelelő honoráriummal. Beleértve mindenkit, akinek bármi köze volt ama remekmű létrejöttében.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀
Negritis
Elsőre én is így voltam vele, de minél többször megnéztem, annál jobban tetszett. Jók a karakterek, a színészek, és összességében szerintem a látványvilágot is csak szokni kellett.
kishaszi
2x láttam és többet nem akarom, katasztrófális
a cgi botrány
a sztori gyenge
a hangulat nem jön át és a karakterek sem jók sztem
Negritis
Most, ha genyó akarnék lenni, akkor a sharknados véleményed után azt mondhatnám, hogy nem tudlak komolyan venni 😛, de nem na oké 😀
kishaszi
a Sharknado tudja hogy szar akar lenni
az Alien 3 komoly film akar lenni
az Alien 4et jobban szeretem, pedig nem jobb film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Amerikai pite: a zenetáborban,
kristóf17
éreztem én hogy valami ki fog maradni...
100% Stiffy juice aloe ki... 😀...
eaglesmcnabb
Imádom. Számomra verhetetlen a maga stílusában 😀
kristóf17
Igazából azt a filmet Arielle Kebbel viszi el...tetőtöl...talpig 😛 Ehh
Chargers LT
AZTAROHADT. Most hétvégén kezdtem el nézni a Ballerst (gáz vagyok tudom) és végig azon gondolkoztam, honnan ilyen rohadt ismerős ez a csaj, de IMDB-n nem tekertem vissza olyan sokáig 😀 Mekkora +++
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amerikai pite: a zenetáborban,
kristóf17
éreztem én hogy valami ki fog maradni...
100% Stiffy juice aloe ki... 😀...
eaglesmcnabb
Imádom. Számomra verhetetlen a maga stílusában 😀
kristóf17
Igazából azt a filmet Arielle Kebbel viszi el...tetőtöl...talpig 😛 Ehh

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀
Negritis
Elsőre én is így voltam vele, de minél többször megnéztem, annál jobban tetszett. Jók a karakterek, a színészek, és összességében szerintem a látványvilágot is csak szokni kellett.
kishaszi
2x láttam és többet nem akarom, katasztrófális
a cgi botrány
a sztori gyenge
a hangulat nem jön át és a karakterek sem jók sztem
Negritis
Most, ha genyó akarnék lenni, akkor a sharknados véleményed után azt mondhatnám, hogy nem tudlak komolyan venni 😛, de nem na oké 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...

kinél mi a legjobb Trilógia?

The Dark Knight
steelwolf
Star Wars 4-6

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀