Filmek
39 feliratkozó
több mint 6 éve
2x láttam és többet nem akarom, katasztrófálisElsőre én is így voltam vele, de minél többször megnéztem, annál jobban tetszett. Jók a karakterek, a színészek, és összességében szerintem a látványvilágot is csak szokni kellett.én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
Negritis
kishaszi
a cgi botrány
a sztori gyenge
a hangulat nem jön át és a karakterek sem jók sztem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
nekem még az 5-6 hátra van 😀En lemaradtam az elsonel igazabol, de az ever, akkora allatsagok vannak benne. <3első vagy második 3? 😀Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Sharknado.
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Stez
Negritis
Stez
a második unalmasan szar, viszont a 3-4 az teljesen elborult 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
En lemaradtam az elsonel igazabol, de az ever, akkora allatsagok vannak benne. <3első vagy második 3? 😀Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Sharknado.
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Stez
Negritis
több mint 6 éve
Imádom. Számomra verhetetlen a maga stílusában 😀Nálam igazából az ultimate No1 és az egyértelmű No2 nem kérdés, a többit nem tudnám sorrendbe rakni azt hiszem.éreztem én hogy valami ki fog maradni...
1. Kelly Hősei
2. Halálsoron
3. A hét mesterlővész
4. A jó, a rossz és a csúf
5. 8 mérföld
6. Karib tenger kalózai
7. Beverly hills-i zsaru
8. Piszkos 12
9. A rettenthetetlen
10. Forrest Gump
De az Eredet, Keresztapa, Die Hard, Remény rabjai, Amerikai pite: a zenetáborban, Millió dolláros baby, Holt költők társasága, távkapcs stb. maradnak ki. Brutál nehéz egy ilyen lista 😊
kristóf17
100% Stiffy juice aloe ki... 😀...
eaglesmcnabb
több mint 6 éve
Így-így.Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Halálos fegyver.
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Jah, az 4 😆
warr_b
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Elsőre én is így voltam vele, de minél többször megnéztem, annál jobban tetszett. Jók a karakterek, a színészek, és összességében szerintem a látványvilágot is csak szokni kellett.én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
Negritis
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
"csak egyetlen trilógia létezik hülye faszok..." youtu.be/-5BxrjOpxXM
Szerkesztette: peach
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
én az Alien 3ról inkább vagoyk úgy hogy megsem történt 😀Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
gamerkr
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...A Jó, a Rossz és Csúf trilógia
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Alien 1-2-3 - a negyedik részt vegyük úgy, hogy meg sem történt. 😀
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Amerikai pite, de nem csak trilógia mert a 4. is jó
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Halálos fegyver.
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Jah, az 4 😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
persze, pont az a lényeg hogy kb amatőr színészek milyen jó alakítást hoztka leRemélem legközelebb sikerül meghalnod😊Nekem is nagyon tetszett ez a film! A tini színészekről azért nincs semmi mert a forgatáskor még 11-12-ik osztályos végzős diákok voltak az iskolában és nem szerepeltek még sehol.
azt a büdös kurđä ĐđäĐba
nézegettem imdb-n de nem találtam kb semmit a színészektől
a film jó, sőt nagyon jó, az alakítások is ülnek
bár nekem kicsit az aktuális anime amit néztek kilógott lefelé de elnéztem nekik
nagyon nem feel good
aki teheti nézze meg, hbo go-n fent van
Negritis
A 13 éves lányomnak biztos hogy meg fogom mutatni, hogy micsoda veszélyek lehetnek az interneten manapság.
Bruce
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
első vagy második 3? 😀Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Sharknado.
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Remélem legközelebb sikerül meghalnod😊Nekem is nagyon tetszett ez a film! A tini színészekről azért nincs semmi mert a forgatáskor még 11-12-ik osztályos végzős diákok voltak az iskolában és nem szerepeltek még sehol.
azt a büdös kurđä ĐđäĐba
nézegettem imdb-n de nem találtam kb semmit a színészektől
a film jó, sőt nagyon jó, az alakítások is ülnek
bár nekem kicsit az aktuális anime amit néztek kilógott lefelé de elnéztem nekik
nagyon nem feel good
aki teheti nézze meg, hbo go-n fent van
Negritis
A 13 éves lányomnak biztos hogy meg fogom mutatni, hogy micsoda veszélyek lehetnek az interneten manapság.
több mint 6 éve
Fast & furious 😂😂😂😂
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Talán a Vissza a jövőbe
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Sharknado.
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...Cornetto
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...How to train your Dragon
kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
steelwolf
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ha már Top 15-ös listát írtatok, akkor...kinél mi a legjobb Trilógia?
The Dark Knight
több mint 6 éve
Contratiempo/The invisible guestA spanyolokban mostanában nehéz csalódni, most sem kellett.
Korrekt krimi/thriller, aminek az egyik fő csavarát elég korán ki lehet találni, de ez igazából nem von le belőle semmit, végig izgalmas és feszült tud maradni a hálivúdi szájbarágósság nélkül.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
MidsommarA nagy részét nálunk forgatták, ha jól tudom. 😊
Kegyetlenül jó. Nagyon kontrasztos film, gyönyörű tájjal,
Vrij6
több mint 6 éve
MidsommarKegyetlenül jó. Nagyon kontrasztos film, gyönyörű tájjal, egyre morbidabb történettel, és zenével.
Az alapötlet bár nem egyedi, úgy érzem, hogy Ari Aster mégis egy egyedi filmet tudott belőle gyúrni. Ejjj, csakúgy, mint az Örökségnél, itt is kóboroltam azért a film után.
Szépen, lassan építkezik, s bár az ember tudja, hogy mi lesz kb a vége, azért mégsem kiszámítható.
Ideje is lesz újranézni a Hereditaryt. 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Remélem legközelebb sikerül meghalnod😊azt a büdös kurđä ĐđäĐba
nézegettem imdb-n de nem találtam kb semmit a színészektől
a film jó, sőt nagyon jó, az alakítások is ülnek
bár nekem kicsit az aktuális anime amit néztek kilógott lefelé de elnéztem nekik
nagyon nem feel good
aki teheti nézze meg, hbo go-n fent van
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Nincs egy polcon a kettő. VA3on el lehet röhögcsélni, tart valahova, mégha néhol bárgyú, alpári vagy béna.kölcsönlakás- tudtam h szar lesz. de nem vártam hogy ennyire.van annyira szar mint a valami amerika 3? 😀
talán jobb a pappa pia. vagy inkább kevésbé oltári szar.
braxa88
Negritis
A kölcsönlakás annyira gagyi minden tetkintetben (rendezés, vágás "minősége" még így is kiemelkedett 😀 ) hogy olyat tényleg rohadtritkán látni