Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Depp, Leeson, Pesci, Deltoro tőlük minden gyöhet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
jajj de féltem, hogy Tom Hanks is említve lesz :p
baggio
Mi bajod vele? 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Nálam Tom Hanks és Jack Nicholson is az élmezőnyben van. Az ellen oldalon pedig toronymagasan Adam Sandler viszi a "prímet" és Ben Stiller (a "vígjátékai" láttán), na meg Dwayne Johnson (bár az ő filmjeit még végig is lehet nézni).Tony
jajj de féltem, hogy Tom Hanks is említve lesz :p

Vincent Cassel és Javier Bardem mellett nekem még Gael García Bernal és Joaquin Phoenix a nagy kedvenceim, ők azok, akiknek minden filmjét témától függetlenül megnézem (a színésznőknél Kate Winslet ilyen)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Edward Norton 😊

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nálam Tom Hanks és Jack Nicholson is az élmezőnyben van. Az ellen oldalon pedig toronymagasan Adam Sandler viszi a "prímet" és Ben Stiller (a "vígjátékai" láttán), na meg Dwayne Johnson (bár az ő filmjeit még végig is lehet nézni).
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Lehet itt kategorizálni őket, mind nagy színész akármerrül is csavarjuk a szót...pl. whalberg a harcosban v a pancser policeban igyanazt hozta, mégis teljesen más alakítások voltak..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kedvenc színészem újabban Jake Gyllenhaal, a Prince of Persiás marhaságok óta volt egy End of Watch, Prisoners, meg most a Nightcrawler. na meg előtte volt Donnie Darko, Zodiákus, stb 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Legsokoldalubb: Daniel Day Lewis, Philipp Seymour Hoffman, Gary OldmanIgor
mondomén Gary bácsi, csak nézegeted a karaktert mire leesik, hogy ki is az


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Legsokoldalubb: Daniel Day Lewis, Philipp Seymour Hoffman, Gary Oldman

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mondjuk ezzel a logikával Woody Allen se egy nagyágyú, hiszen mindig neurotikus, newyorki, értelmiségi, zsidó woodayalleneket játszik.
Kivéve, ha spermát.Sobri Jóska
színészként nem is az, ellenben rendezőként igen, mert a "Woody Allen-es filmek" mellett csak az utóbbi években volt egy Vicky, Christa, Barcelona-ja vagy egy Éjszaka Párizsban filme (egyikben sem játszott)baggio
Szerintem színészként is az.
Ahogy pl. Eastwood is, pedig neki is eléggé hasonlatosak a szerepei.

Ha a legsokoldalúbbanlegtöbbkülönféleszerepetjóleljátszó színészt keressük, nálam Brad Pitt is top3-as.Sobri Jóska
Pitt mostanában sokat tett érte, az biztos, hol vannak már a "ha eljön joe black"-es idők 😊 nagyobb pálfordulást csak DiCaprio mutatott be a közelmúltban

Eastwood meg tényleg ugyanazt a karaktert hozta sokszor, de a gyakori igazságosztó mellé legalább oda tudott tenni egy "Szív hídjai"-t 😊 képzeljünk el ilyen szerepvállalást Marky Marktól (inkább ne)baggio
szerintem Gary Oldman-re gondoltok ti?

amúgy Cabriot már az elejin kellett volna oszkározni a kosarasér vagy a zsilbergrépér.... Bár a Zsilbergrépnek fulloszkárnak köllött vóna lenni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Mondjuk ezzel a logikával Woody Allen se egy nagyágyú, hiszen mindig neurotikus, newyorki, értelmiségi, zsidó woodayalleneket játszik.
Kivéve, ha spermát.Sobri Jóska
színészként nem is az, ellenben rendezőként igen, mert a "Woody Allen-es filmek" mellett csak az utóbbi években volt egy Vicky, Christa, Barcelona-ja vagy egy Éjszaka Párizsban filme (egyikben sem játszott)baggio
Szerintem színészként is az.
Ahogy pl. Eastwood is, pedig neki is eléggé hasonlatosak a szerepei.

Ha a legsokoldalúbbanlegtöbbkülönféleszerepetjóleljátszó színészt keressük, nálam Brad Pitt is top3-as.Sobri Jóska
Pitt mostanában sokat tett érte, az biztos, hol vannak már a "ha eljön joe black"-es idők 😊 nagyobb pálfordulást csak DiCaprio mutatott be a közelmúltban

Eastwood meg tényleg ugyanazt a karaktert hozta sokszor, de a gyakori igazságosztó mellé legalább oda tudott tenni egy "Szív hídjai"-t 😊 képzeljünk el ilyen szerepvállalást Marky Marktól (inkább ne)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Mondjuk ezzel a logikával Woody Allen se egy nagyágyú, hiszen mindig neurotikus, newyorki, értelmiségi, zsidó woodayalleneket játszik.
Kivéve, ha spermát.Sobri Jóska
színészként nem is az, ellenben rendezőként igen, mert a "Woody Allen-es filmek" mellett csak az utóbbi években volt egy Vicky, Christa, Barcelona-ja vagy egy Éjszaka Párizsban filme (egyikben sem játszott)baggio
Szerintem színészként is az.
Ahogy pl. Eastwood is, pedig neki is eléggé hasonlatosak a szerepei.

Ha a legsokoldalúbbanlegtöbbkülönféleszerepetjóleljátszó színészt keressük, nálam Brad Pitt is top3-as.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Mondjuk ezzel a logikával Woody Allen se egy nagyágyú, hiszen mindig neurotikus, newyorki, értelmiségi, zsidó woodayalleneket játszik.
Kivéve, ha spermát.Sobri Jóska
színészként nem is az, ellenben rendezőként és forgatókönyvíróként igen, mert a "Woody Allen-es filmek" mellett csak az utóbbi években volt egy Vicky, Christa, Barcelona-ja vagy egy Éjszaka Párizsban filme (egyikben sem játszott)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Mondjuk ezzel a logikával Woody Allen se egy nagyágyú, hiszen mindig neurotikus, newyorki, értelmiségi, zsidó woodayalleneket játszik.
Kivéve, ha spermát.


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
kicsit bugyuta jófiút alakít
Negritis
és a Tedben, a harcosban, a legyőzhetetlenben, a Transformers-ben mit?baggio
sztem az utolsóban nem azt hozza
de ha megnézted amúgy a másik 4 filmet egy kalap alá vettem
valamint a Pain&Gainben sikerült úgy tolnia a full kretént hogy mégse lett az, ami nem könnyű 😀Negritis
abban "játssza" a legjobbat, mert azt a szerepet mintha rá írták volna 😊 de ez attól még maximum Robin Williams-szintű karrier, szinte felháborító olyan nevekkel egy lapon emlegetni, mint Edward Norton, Vincent Cassel vagy Javier Bardem (Holdfény királyság vs Amerikai história X, Fekete hattyú vs A gyűlölet, A belső tenger vs Nem vénnek való vidék, ezek az egymástól merőben eltérő szerepek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Tégla-Harcos-Túlélő-Ted ami most így ezsembe jut, 4 teljesen más karakter. Wahlberg nem egy színész legenda de legalább nem esik abba a hibába hogy olyan filmet vállal el amihez köze nincs.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
kicsit bugyuta jófiút alakít
Negritis
és a Tedben, a harcosban, a legyőzhetetlenben, a Transformers-ben mit?baggio
sztem az utolsóban nem azt hozza
de ha megnézted amúgy a másik 4 filmet egy kalap alá vettem
valamint a Pain&Gainben sikerült úgy tolnia a full kretént hogy mégse lett az, ami nem könnyű 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Edward Norton 100x jobb mint a repper....
És még akkor finom voltam mint szokásom

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
kicsit bugyuta jófiút alakít
Negritis
és a Tedben, a harcosban, a legyőzhetetlenben, a Transformers-ben mit?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jó filmet akartok?
Gone girl.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Mark Wahlberg, mint jó színész... c'mon man 😊 ahhoz azért illik egynél több karaktert tudni jól eljátszanibaggio
Ted, Fighter jó filmek jól hozta amit kellett
Legyőzhetetlenben imádtam
Pain&Gain nem túl jó film de ott is más szerepet
kicsit bugyuta jófiút alakít
viszont pl a Transzformerszben a katonát is jól hozza
Tégla-Esemény még hátra van tőle, de nekem bejövős a csávó tehetsége
ezért mondom amúgy hogy ő már vitatható kategória 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Mark Wahlberg, mint jó színész... c'mon man 😊 ahhoz azért illik egynél több karaktert tudni jól eljátszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Bale az egyik legjobb férfi szinész napjainkbanJanek
ezzel nehéz vitatkozni 😀
a másik McConaughey

akik már vitaképesek azok nálam Tom Hardy,Mark Whalberg
elismerem hogy nem rossz színész mindenki Leo-ja de én nem szeretem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Bale az egyik legjobb férfi szinész napjainkban

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
abból az időszakból nekem a kedvenceim a Stallone akció filmek leginkább
Tango&Cash , Pusztító, Dredd Bíró, Bosszú Börtönében

úristen az Interjú a vámpírral már 20 éves?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!