Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Looper: Nem vártam tőle sokat, de kellemeset csalódtam. Egyébként is bírom az időutazós filmeket, de ez még meg is állta a helyét.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 910
Három sportfilmet néztem meg mostanában. Nem a legfrissebbek, de remélem nem baj hogy írok pár sort...

Az első a 42 című film:
Az első színesbörű baseball játékosról szól. Tiszteletre méltó ahogy kitaposta az ösvényt és nem is tudjuk átérezni, hogy milyen lehetett neki(k), de hasonló történetet már láttunk csak más köntösben.
Egyszer meg lehet nézni,
Trailer:

WHEN SATURDAY COMES
Filmdráma: Főszerepben egy munkás ember akinek az élete a foci és egy nap nagy esélyt kap arra, hogy bekerüljön a Sheffield United csapatába.
Igen, meseszerű, de abszolút jó film. Persze a 90 perc alatt van szerelmi szál, halál, fogadás, ivászat😀
A zenéje is szép,.. vonós.
Trailer:

A végére hagytam az abszolút favoritot.
The damned united.
Igazi történet alapján ez is.
Minden idők egyik legjobb angol edzőjének egy életszakaszát mutatja be. Miként lett a Derby vezetőjéből az akkori sztár csapat, a Leeds edzője és miként vezeti őket 44napig!
A filmet még élvezetesebbé teszi az időben való ide-oda ugrálás.
Jók a vágások, a szereplők, az atmoszféra. A főszereplőben vélek egy kis Mourinho-t felfedezni😀
A 90 perc hamar elillan.
Trailer:
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hobbit 3: Nem vártam tanulságos mondanivalót, nem vártam el, hogy művészien megírt dialógusok legyenek benne és nem akartam mély karakterábrázolást és jellemfejlődést. Ellenben szeretem a grandiózus csatákat, valamint azt a világot amiben játszódik. Elvártam, hogy lekössön, kikapcsoljon és minden elvárásomnak eleget tett. Tetszett, észre sem vettem a film hosszát.
Ízlések és pofonok persze, én helyén kezeltem a filmet és tudtam rajta jól szórakozni.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
A Maiava család leveszi rólad a mancsát emiatt, belketötté a Rockyba, há mivanveled................semmi?!sutianap
Najó hátde, najó hááde... oh well... nyertél!!!

de ez akkor is hiányzott a múvibó 😀
Collapo
nekemmega singinrokkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiííííííííííííííííííííííííííííííííííííí


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Maiava család leveszi rólad a mancsát emiatt, belketötté a Rockyba, há mivanveled................semmi?!sutianap
Najó hátde, najó hááde... oh well... nyertél!!!

de ez akkor is hiányzott a múvibó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Bal felső sor, jobbról a 2.? Ritka szép tapsolás 😀peach
CGI volt
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
max annyi h a statisztak kb mind magyarok es Patyon forgattak. Jo kis kulisszatitkokat tudtam meg mivel az egyik baratom jelen volt eme filmnel.ZoliMP
Shawnka approves this!

shawnka
Bal felső sor, jobbról a 2.? Ritka szép tapsolás 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
max annyi h a statisztak kb mind magyarok es Patyon forgattak. Jo kis kulisszatitkokat tudtam meg mivel az egyik baratom jelen volt eme filmnel.ZoliMP
Shawnka approves this!

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Herkules 2014:

Nézd meg a szereposztást, láttad a filmet, pontosabban elmond mindent, hogy a főszerepet a szikla játssza 😊


PalvinBarbi is megkapja a bambulós jelenetét, mint annó Zitus a Zundergroundban, kb ennyi is várható tőle 😛 Még a | segg | jelenetet is elvette tőle Shayk kisasszony... dehát ez van.

Mondanám, hogy jó vasárnapi mozi, de nem... az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban, hogy | nincs szét cgi-zve, hogy úton útfélen valami mitikus szörny legyen. |

Amolyan buta amcsi film, fehérjereklám....

4.1/10Collapo
mitörtént veled?! A Maiava család leveszi rólad a mancsát emiatt, belketötté a Rockyba, há mivanveled................semmi?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 910
max annyi h a statisztak kb mind magyarok es Patyon forgattak. Jo kis kulisszatitkokat tudtam meg mivel az egyik baratom jelen volt eme filmnel.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Tolkien: Ha szarban a haza jönnek a sasok. Az egész problémát meg lehetett volna oldani velük 5 perc alatt 😀Toca
Kb ugyanez futott át rajtam is, már megint a sasok 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Herkules 2014:

Nézd meg a szereposztást, láttad a filmet, pontosabban elmond mindent, hogy a főszerepet a szikla játssza 😊


PalvinBarbi is megkapja a bambulós jelenetét, mint annó Zitus a Zundergroundban, kb ennyi is várható tőle 😛 Még a | segg | jelenetet is elvette tőle Shayk kisasszony... dehát ez van.

Mondanám, hogy jó vasárnapi mozi, de nem... az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban, hogy | nincs szét cgi-zve, hogy úton útfélen valami mitikus szörny legyen. |

Amolyan buta amcsi film, fehérjereklám....

4.1/10

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Új Dumb és Dumber... 20 év utáni remakek ritkán sülnek el jól, de ez zseniális lett. Megkockáztatom nekem jobban tetszett mint az első. Jim Carrey rég volt ennyire Jim Carrey 😀 Akinek tetszett az első rész az mindenképpen nézze meg ezt is, nem kell félni a csalódástól.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tolkien: Ha szarban a haza jönnek a sasok. Az egész problémát meg lehetett volna oldani velük 5 perc alatt 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
When the game stands tall – Csapatjáték
Gratulálok 😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Green Street Hooligan 100-jára is kurva jó kis film! 😀

Amúgy Hitchcock filmek: Idegenek a vonaton, Hátsó ablak, A kötél. Ha leveszem a Psycho-t, meg a Madarakat, akkor egyértelműen ez a legjobb 3 filmje nálam.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Megnéztem újra a The Beachet. Második nézésre már sokkal jobban tetszett. Mondjuk nyilván úgy 15 évesen nem fogja meg annyira az embert, viszont aki még nem látta mindenképp pótolja!

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
|
-13 törp megjelenésétől felépül a teljes sereg. FUCKYEAH KIRÁLYI POWER RESTORE!
| shawnka
| Sonka pls 12 nem egy nehéz szám
Azon kivül jobb volt mint a második rész számomra, mert az mind zeneileg mint történésileg se volt valami nagy szám. Ez a rész nagyjából nézhető volt, eltekintve az odahányt utalásoktól, nevektől, helyektől. Mondjuk lehet nem 2 feles megy egy sör után kellett volna megnézem. Angmar sose van rendesen megmagyarázva a filmekben itt meg már vissza akarjuk állítani. Morgoth is csak félvállról odavan mondva Dol Goldurban.
A kedvenc jelenetem amikor lelövik a sárkányt az elején és Brand fia egyszer csak a katapult része lesz.
Az idegesítő csávó aki a polgármester (vagy mi a címe) segédje is csak eltűnik a nagy "csöcsével".
Random aranyharanggal való kitörés wtf.
A trollok vagy miknek a feje, nem is értettem hogy mi, Jackson rájött hogy szarul néznek ki vagy mi? (arról nem beszélve hogy ez nem a Dűne hogy homokférgek legyenek benne)
A kecske ami vízszintesen másik, egy olyan nekem is kéne.
Az elfek meg rohamozunk és aztán lövetünk a fasza íjászainkkal? mekkora faszság már?
Meg 0 őr van és a törpék is meg az orkok is csak úgy odamennek? (cmon Azrogot észrevehették volna, annak ellenére hogy eredetileg megöli Thorin apja Móriánál)
Bilbo meg gecikemény, demegint nem az van hogy lelövik azt aki megjelenik a falon?
Hajnalban támadunk, de szarunk rá majd délben.
Legolas meg egy denevéren repül. MI A FASZ. (meglepőbb minta trick playek a JAX meccsen)
Sas vagyok és faszagyerek nekem nem árt a lándzsa.
Erebor nincs elfoglalva egy napja de mindenki tudja hogy odakell menni, éljen az internet.
|

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nagyon friss Hobbit élmény. Az a bajom vele hogy szinte semmi értelme kiírnom hogy spoiler és nem a könyv elolvasása miatt, aki ezt megnézi túl van 20 óra ugyanilyenen. Ez az első két résznél baromira tetszett, mostanra kicsit elfogyott szerintem. Nem tud kevesebbet mint a többi, és persze abszolút élvezhető az ork kaszabolás de valahogy mégis hiányérzettel jöttem ki. Az előző részekben a ballagás és kisebb csaták sokkal izgalmasabbak voltak mint ebben ez a baromi nagy gyilok. Ha időben korábban csinálták volna biztos izgultam volna mi lesz Tölgypajzsos Thorin és a törpök sorsa de a másik trilógia ismeretében kit érdekel? Ettől függetlenül azért ha láttad a másik ötöt ezt sem szabad kihagyni, így kerek egész.JayB
én is így vagyok vele, hogy ha vki teljesen új az egészhez és hobbit 1-2-3 lotr 1-2-3 sorrendbe nézi az überbrutál élményt fog kapni mind a 6 filmtől, de lotr után kicsit más az egész. Ennek ellenére nekem tetszett a 3 film, hozta amit vártam.Wester
úristen mennyire buta film volt. annyira epikus akart lenni, hogy simán tökönszúrta magát. a dialógusok, a vágás, a plothole-ok. elképesztően csalódott voltam a végére. párdolog!

| -INSTANT HARCI JUHOK!
-13 törp megjelenésétől felépül a teljes sereg. FUCKYEAH KIRÁLYI POWER RESTORE!
-ne a csata legnagyobb hevében örüljetek már egymásnak a rokonsággal!
-Thorin reboot -> törpök reakciója
-DAFUQ FÖLDEVŐ KUKAC. vártam valami király csatát velük, erre csak alagutat fúrtak a rafinált orkoknak!
-JEGES ORK (hiába, 16 kalapácsütést kibírt, de alóla, szétfagyva könnyű kiugrani)
-ha leszúrnak bazmeg, akkor ne lamentáljál még 3 percig.

-azt tudjuk mi lett a vége a csatának? ki kötött kivel békét? ki kapott mit az aranyból? kivel mi lett? jó, Bilbót elvarrtuk, de őt eddig is tudtuk.

-Szarumánnál miért kellett beteaselni hogy MAJDLESZVALAMINAGYONVALAMI de még nem. tudjuk úgyis, hogy ő kummant.
|
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
The equalizer.
Denzel bá büntet, de nagyon!
FENOMENÁLISSS
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Nagyon friss Hobbit élmény. Az a bajom vele hogy szinte semmi értelme kiírnom hogy spoiler és nem a könyv elolvasása miatt, aki ezt megnézi túl van 20 óra ugyanilyenen. Ez az első két résznél baromira tetszett, mostanra kicsit elfogyott szerintem. Nem tud kevesebbet mint a többi, és persze abszolút élvezhető az ork kaszabolás de valahogy mégis hiányérzettel jöttem ki. Az előző részekben a ballagás és kisebb csaták sokkal izgalmasabbak voltak mint ebben ez a baromi nagy gyilok. Ha időben korábban csinálták volna biztos izgultam volna mi lesz Tölgypajzsos Thorin és a törpök sorsa de a másik trilógia ismeretében kit érdekel? Ettől függetlenül azért ha láttad a másik ötöt ezt sem szabad kihagyni, így kerek egész.JayB
én is így vagyok vele, hogy ha vki teljesen új az egészhez és hobbit 1-2-3 lotr 1-2-3 sorrendbe nézi az überbrutál élményt fog kapni mind a 6 filmtől, de lotr után kicsit más az egész. Ennek ellenére nekem tetszett a 3 film, hozta amit vártam.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézzük a jó oldalát, 2016-ben jöhet a digitálisan felújított változata is a szériának. 😊

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Nagyon friss Hobbit élmény. Az a bajom vele hogy szinte semmi értelme kiírnom hogy spoiler és nem a könyv elolvasása miatt, aki ezt megnézi túl van 20 óra ugyanilyenen. Ez az első két résznél baromira tetszett, mostanra kicsit elfogyott szerintem. Nem tud kevesebbet mint a többi, és persze abszolút élvezhető az ork kaszabolás de valahogy mégis hiányérzettel jöttem ki. Az előző részekben a ballagás és kisebb csaták sokkal izgalmasabbak voltak mint ebben ez a baromi nagy gyilok. Ha időben korábban csinálták volna biztos izgultam volna mi lesz Tölgypajzsos Thorin és a törpök sorsa de a másik trilógia ismeretében kit érdekel? Ettől függetlenül azért ha láttad a másik ötöt ezt sem szabad kihagyni, így kerek egész.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nos,megnéztem az Exodust tegnap.
Nekem tetszett,szerintem ennyire kidolgozott,szép filmet nem láttam még soha.(10 csapás valami kibaszottul jól megvolt csinálva)
A történetben akadtak némi hibák,pl | Isten ábrázolása egy kisiskolás személyében. |
Teljesen fogyasztható filmet gyártottak még annak is,aki nincs képben a Bibliával kapcsolatban.Kenny
Sajnos hatalmas csalódás, annak ellenére, hogy tudom, Scott és Bale is ateista.

| Se bot, se kígyó, se az isteni jelek előzetes, majd következetes közlése. Már nyakig gázolunk a csapásokban, és még mindig sehol egy nyilvános szó a miértre. Míg a bibliai beszámolóban az Úr rendre figyelmeztető üzenettel küldi Mózest az egyiptomiakhoz a csapások előtt, a filmben effélékre nem szakítanak időt, a borzalmak mozgóképes dokumentálása talán leköti már az egész stábot. Az elsőszülöttek halálát hozó csapás előtt Mózes először még kijelenti az Úrnak, hogy ebben ő nem vesz részt, majd mégis, s legalább a fáraót meglátogatja egy visszafogott (de korántsem teljes és egyenes) figyelmeztetés erejéig. Fejcsóválásba nem is itt fogunk. Mi tagadás, Mózes és a gyerekszínész által megformált Isten vitái során mind kínosabban feszengünk: értjük mi a művészi szabadságot, az újítási szándékot, még a csavart is, de jobb lett volna csak Mózesen tartani a kamerát. |

Ez van, ilyen a világ...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
ha már lista 😀
www.pcguru.hu/hirek/top-5-film-2014/29934
egész szépen le is írja miért zseniális a sráckor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!