Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.youtube.com/watch?v=TozIaXQ-0CY
empty taxi
Egyszeruen keptelen vagyok huzamosabb ideig nezni Craiget, mint Bond, mar azt varom evek ota, hogy vegre jojjon valaki uj.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.youtube.com/watch?v=TozIaXQ-0CY


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tarantino filmet ki latta mar?
Vrij6
Nekem nagyon tetszett, bár én imádom a 60-as, 70-es évek Hollywoodi hangulatát, és a Tarantino stílust is. Féltem tőle, hogy nagyon sok lesz a 165 perc, de egy pillanat alatt nem fordult meg a fejemben, hogy mikor lesz már vége, vagy jézusom mióta tart már... Egyszerűen csak élveztem a hangulatot amit a film ad, és észre se vettem, hogy gyakorlatilag nincs cselekmény, a film nem szól semmiről. Aki mondjuk nincs annyira képben a korszakkal, Polanskival, Tate-tel, Manson familyvel, Steve McQueennel, Bruce Leevel stb. annak lehet nem fog annyira tetszeni. Brad Pitt kurva nagy végig 😀 .

Nálam mondjuk az Ajlas 8-as szintjén van, a Djangonál jobb, de a Brigantikat nem übereli.
Duff
pénteken megyek, már nagyon várós 😊
gamerkr
Nem csalódtam.
Hihetetlen mód beszippantott, tényleg nem veszed észre, hogy amúgy mennyire hosszú a mű.
Pitt szvsz jobbat alakít, mint Leo, de mit is vár az ember egy dublőrtől, nemde? 😊

Végig leköt, és azért van benne felnevetős párbeszéd, elég sok.
Nekem is bejön ez a korszak, a Deep Purple - Hush számnál konkrétan libabőröztem 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Tarantino top3-am:
Inglourious Basterds
Pulp Fiction
Django Unchained

(Én a Reservoir Dogs-t nem szeretem. Túl low badget Tarantinohoz. Mintha Wes Anderson fekete-fehérben rendezne. Bizonyára zseniális lenne az a film is, de az ő képi világához kellenek a színek is, attól egyedien Andersonos. Tarantinonál is kellenek a kellékek, bár ő a dialógusok zsenije, mégis a képi világa az, amitől működik a dolog, ahhoz meg kell a $.)

több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Tarantino filmet ki latta mar?
Vrij6
Nekem nagyon tetszett, bár én imádom a 60-as, 70-es évek Hollywoodi hangulatát, és a Tarantino stílust is. Féltem tőle, hogy nagyon sok lesz a 165 perc, de egy pillanat alatt nem fordult meg a fejemben, hogy mikor lesz már vége, vagy jézusom mióta tart már... Egyszerűen csak élveztem a hangulatot amit a film ad, és észre se vettem, hogy gyakorlatilag nincs cselekmény, a film nem szól semmiről. Aki mondjuk nincs annyira képben a korszakkal, Polanskival, Tate-tel, Manson familyvel, Steve McQueennel, Bruce Leevel stb. annak lehet nem fog annyira tetszeni. Brad Pitt kurva nagy végig 😀 .

Nálam mondjuk az Ajlas 8-as szintjén van, a Djangonál jobb, de a Brigantikat nem übereli.
Duff
Lassan én is megpróbálom sorrendbe rakni...😀 Nem könnyű.

Nálam az aljas 8-as jobb, de a Brigantiknál jobb, a Djangoval egy szinten mozog nagyjából.

Pitt tényleg óriási benne. 😊

És 4 óra 20 perces lett volna, ha jól olvastam... 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tarantino filmet ki latta mar?
Vrij6
Nekem nagyon tetszett, bár én imádom a 60-as, 70-es évek Hollywoodi hangulatát, és a Tarantino stílust is. Féltem tőle, hogy nagyon sok lesz a 165 perc, de egy pillanat alatt nem fordult meg a fejemben, hogy mikor lesz már vége, vagy jézusom mióta tart már... Egyszerűen csak élveztem a hangulatot amit a film ad, és észre se vettem, hogy gyakorlatilag nincs cselekmény, a film nem szól semmiről. Aki mondjuk nincs annyira képben a korszakkal, Polanskival, Tate-tel, Manson familyvel, Steve McQueennel, Bruce Leevel stb. annak lehet nem fog annyira tetszeni. Brad Pitt kurva nagy végig 😀 .

Nálam mondjuk az Ajlas 8-as szintjén van, a Djangonál jobb, de a Brigantikat nem übereli.
Duff
pénteken megyek, már nagyon várós 😊

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tarantino filmet ki latta mar?
Vrij6
Nekem nagyon tetszett, bár én imádom a 60-as, 70-es évek Hollywoodi hangulatát, és a Tarantino stílust is. Féltem tőle, hogy nagyon sok lesz a 165 perc, de egy pillanat alatt nem fordult meg a fejemben, hogy mikor lesz már vége, vagy jézusom mióta tart már... Egyszerűen csak élveztem a hangulatot amit a film ad, és észre se vettem, hogy gyakorlatilag nincs cselekmény, a film nem szól semmiről. Aki mondjuk nincs annyira képben a korszakkal, Polanskival, Tate-tel, Manson familyvel, Steve McQueennel, Bruce Leevel stb. annak lehet nem fog annyira tetszeni. Brad Pitt kurva nagy végig 😀 .

Nálam mondjuk az Ajlas 8-as szintjén van, a Djangonál jobb, de a Brigantikat nem übereli.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Pókember amúgy se igazán illet az MCU-ba, az ő karaktere inkább tinivígjáték-kompatibilis. Jól el lesz a szimbiótákkal a Sonynál. B-vonal.
Sobri Jóska
Szerinted. Egyik legjobb karakter akit azért még lehet(ne) építeni megannyi sztorival.
Amúgy lesz szerintem megegyezés, kivétel ha tényleg a Venom - Pókember duót akarják felfuttatni.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Pókember amúgy se igazán illet az MCU-ba, az ő karaktere inkább tinivígjáték-kompatibilis. Jól el lesz a szimbiótákkal a Sonynál. B-vonal.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 848
micsoda nap

bejelentették a Mátrix 4-et - Keanu és Carrie-Ann Moss visszatérnek
összeveszett a Disney és a Sony - Spiderman mától nem az MCU része
shawnka
Flerobbant az internet 😀
Matrix 4? mar a 2-3-nak sem volt tul sok ertelme.
ZoliMP
remélem ki fog benne derülni, hogy a valósnak hitt világ is csak szimuláció volt (hiszen Neo a 2. rész végén ott tolja ki magából az empt, holott ott nem kéne szuperembernek lennie)

és máris bármerre mehet tovább a történet
shawnka
Nekem edes mind1 mi lesz, megy a nephulyitese minden fronton😂
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
micsoda nap

bejelentették a Mátrix 4-et - Keanu és Carrie-Ann Moss visszatérnek
összeveszett a Disney és a Sony - Spiderman mától nem az MCU része
shawnka
Flerobbant az internet 😀
Matrix 4? mar a 2-3-nak sem volt tul sok ertelme.
ZoliMP
remélem ki fog benne derülni, hogy a valósnak hitt világ is csak szimuláció volt (hiszen Neo a 2. rész végén ott tolja ki magából az empt, holott ott nem kéne szuperembernek lennie)

és máris bármerre mehet tovább a történet
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 848
micsoda nap

bejelentették a Mátrix 4-et - Keanu és Carrie-Ann Moss visszatérnek
összeveszett a Disney és a Sony - Spiderman mától nem az MCU része
shawnka
Flerobbant az internet 😀
Matrix 4? mar a 2-3-nak sem volt tul sok ertelme.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Végre!

 youtu.be/mIGXw0gse58

 youtu.be/AyUqZLwOo2Y
O1G
mondjuk a vietnami filmnél ezt a gi joe-s piros lézeres lövöldözést nem értem...
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Holywood

Az "uj" filmjei kozul talan ez a legzsenialisabb a Becstelen brygantik utan. Leo es Pitt elmondhatatlanul szorakoztato a vege pedig.. Tarantino. 😁 De megoszto lesz abban biztos vagyok. + Mindenkeppen csak errdeti nyleven!

Szerkesztette: JéBé
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
micsoda nap

bejelentették a Mátrix 4-et - Keanu és Carrie-Ann Moss visszatérnek
összeveszett a Disney és a Sony - Spiderman mától nem az MCU része
shawnka
WTF!!!??? azaz utolsó az hogy?? Az egész MCUt kb. Spider köré kezdték el építeni.
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
micsoda nap

bejelentették a Mátrix 4-et - Keanu és Carrie-Ann Moss visszatérnek
összeveszett a Disney és a Sony - Spiderman mától nem az MCU része
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
megnéztem a Kölcsönlakás-t haverokkal tegnap
uh gyerekek ezt a szánalmas szenvedést
de legalább volt 2-3 poén ami ült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Végre!

 youtu.be/mIGXw0gse58

 youtu.be/AyUqZLwOo2Y

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
mondom a Volt egyszer egy Hollywood előtt megnézem a Reservoir Dogs, Pulp Fiction, Ingourious Basterds triót
hálisten vannak netflixen mert a magyar szinkron a Becstelen Brigantyk esetében botrány

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
death wish (2018)
Willis beleszarásán kívül nicns semmi baj a filmmel
sőt nekem tetszett a social media, internet beemelése a témába
viszont nagyon semmilyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
nekem se jött be annyira, de ez az írás nagyon jó szerintem  geekz.444.hu/2019/08/16/tarantino-kilencedik-filmje-laza-elegans-gyenged-es-csodalatos
Löfli
Az iras nekem is tetszett. A film meg nalam abszolut hangulatfilm. Vagy raerzel es akkor mukodik, vagy nagyon nem. Es Tarantino hoz kepest erősen visszafogott alkotas. A végét vartam, de csak azert, mert kozel jartam a behugyozashoz. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nekem se jött be annyira, de ez az írás nagyon jó szerintem  geekz.444.hu/2019/08/16/tarantino-kilencedik-filmje-laza-elegans-gyenged-es-csodalatos


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Tarantino filmet ki latta mar?
Vrij6
én tegnap.

Elfogult vagyok vele de ez nekem most nem.
| az egész fil valahogy unalmas,semmi nem megy csak folyik,céltalanul hömpölyög a retro érzés. Sehol a megszokott QT poén:aka ki van irva hogy nigger hullatároló ?.. a végén persze jön a vér.... de ez nekem kevés |

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egyebirant, akit erdekel Tarantino velemenye a horror filmekrol, van egy jo hirem. Akad most (tavaly) egy sorozat, a horror tortenete vagy nemtom mi a magyar cime (Eli Roth`s History of Horror). Abban gyakorlatilag minden reszben, ha jol emlekszem, Tarantino (Rob Zombie is tobbek kozt) is elmondja a mondokajat adott filmek mikent hatottak ra, vagy a filmezesre. De ettol eltekintve is nezheto sorozat.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Tarantino filmet ki latta mar?
Vrij6
én az első 20 percet 😀 aztán a corvin terasz vetítője megadta magát...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal