Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
 www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/toplista/20141217-az-ev-legjobb-filmjei-2014-srackor-holtodiglan-a-galaxis-orzoi-van-utoelet-lavina-leviatan.html

az első három már eddig is a listámon volt, remélem sikerül hamarosan bepótolni 😊Dexxter Tailor
Kicsit nekem komolytalan egy olyan lista, amin 2014 huszonöt legjobb filmjébe nem fér be se a Fury, se az Interstellar. Főleg az utóbbit nehéz elfogadni (a végén azt hittem ott lesz az első helyen)dugo1993
nekem meg nagy kedvencem minden évben ez a lista! sok-sok jó filmet köszönhettem már neki!lehet hogy kevesebb blockbuster szokott benne lenni, de inkább a mondanivalóra mennek rá!külön jó hogy európai filmekre is igencsak fókuszál...
(remélem idén is így van. ezt még nem néztem, át! 😊 )
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Brad Pittet, aki valószínűleg mindenidők legjobb ízlésével megáldott színésze (1-2 mellényúlása volt persze, de senkit nem tudnék említeni, aki ennyi minőségi filmben játszott, mint ő) kihagyni egy ilyen felsorolásból igen nagy hiba, aki ráadásul emellett még a karaktereit is tökéletesen játsza el, és tényleg játszott ő már mindent (persze a badass karakterek a leggyakoribbak ezt elismerem, de hát ilyen hangszínnel meg megjelenéssel ez nem csoda).

Nálam egyébként van a napjaink elitje: DiCaprio, Bale, Pitt, Norton és Daniel Day-Lewis (nálam még két ember tartozik majdnem ide, akik bántóan alá vannak becsülve a már említett Gary Oldman és Ralph Fiennes, aki talán a legalulértékeltebb színész az egész világon), valamint vannak a kvázi fiatalok akik felérhetnek erre a szintre: Fassbender, Gosling és Hardy + McConaughey (aki már korban előbbi csoport, csak ő karrierjének nagy részét leszarta, ezért ő is az akinek még bizonyítania kell) és vannak a többiek. Az öreg klasszikus 3-as - Al Pacino, Jack Nicholson és Robert De Niro - meg sajna már kiégett, csak Jack kivételével a többiek nem vallják ezt be maguknak. 😉Jughead
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Filmek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Nos,megnéztem az Exodust tegnap.
Nekem tetszett,szerintem ennyire kidolgozott,szép filmet nem láttam még soha.(10 csapás valami kibaszottul jól megvolt csinálva)
A történetben akadtak némi hibák,pl | Isten ábrázolása egy kisiskolás személyében. |
Teljesen fogyasztható filmet gyártottak még annak is,aki nincs képben a Bibliával kapcsolatban.

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Brad Pittet, aki valószínűleg mindenidők legjobb ízlésével megáldott színésze (1-2 mellényúlása volt persze, de senkit nem tudnék említeni, aki ennyi minőségi filmben játszott, mint ő) kihagyni egy ilyen felsorolásból igen nagy hiba, aki ráadásul emellett még a karaktereit is tökéletesen játsza el, és tényleg játszott ő már mindent (persze a badass karakterek a leggyakoribbak ezt elismerem, de hát ilyen hangszínnel meg megjelenéssel ez nem csoda).

Nálam egyébként van a napjaink elitje: DiCaprio, Bale, Pitt, Norton és Daniel Day-Lewis (nálam még két ember tartozik majdnem ide, akik bántóan alá vannak becsülve a már említett Gary Oldman és Ralph Fiennes, aki talán a legalulértékeltebb színész az egész világon), valamint vannak a kvázi fiatalok akik felérhetnek erre a szintre: Fassbender, Gosling és Hardy + McConaughey (aki már korban előbbi csoport, csak ő karrierjének nagy részét leszarta, ezért ő is az akinek még bizonyítania kell) és vannak a többiek. Az öreg klasszikus 3-as - Al Pacino, Jack Nicholson és Robert De Niro - meg sajna már kiégett, csak Jack kivételével a többiek nem vallják ezt be maguknak. 😉
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
személyes favoritom: tim roth 😊peach
Sepp Blatterként engem is meggyőzött.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Megnéztem a d&d kettyot. Jogtalan a lehúzás amiket az elmult napokban olvastam. Nyilvan senki se várta hogy olyan jo lesz mint az első rész, azzal azert keves film említhető egy lapon a kategóriában... A mai vigjatekokhoz viszonyítva nem rossz, bar ezafajta humor a kismillió szoviccel manapsag mar nem annyira menő. Meg párszor szerintem meg kell majd nézni hogy az osszes poén leessen.

Kiemelkedően sokoldalú szineszeknel meg ott van malkovich vagy depardieu, bar őket szerintem rajtam kivul itt nem sokan szeretik. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
 www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/toplista/20141217-az-ev-legjobb-filmjei-2014-srackor-holtodiglan-a-galaxis-orzoi-van-utoelet-lavina-leviatan.html

az első három már eddig is a listámon volt, remélem sikerül hamarosan bepótolni 😊Dexxter Tailor
Kicsit nekem komolytalan egy olyan lista, amin 2014 huszonöt legjobb filmjébe nem fér be se a Fury, se az Interstellar. Főleg az utóbbit nehéz elfogadni (a végén azt hittem ott lesz az első helyen)

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/toplista/20141217-az-ev-legjobb-filmjei-2014-srackor-holtodiglan-a-galaxis-orzoi-van-utoelet-lavina-leviatan.html

az első három már eddig is a listámon volt, remélem sikerül hamarosan bepótolni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Fura, hogy az öreg Denzelt senki sem említette. Igaz, hogy ő elég "egydimenziós", de abban a szerepben talán a legjobb.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
személyes favoritom: tim roth 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Bár nem ekkora sztár és nem is lesz soha főszereplő-alapanyag, de nálam Ben Foster nagy kedvenc.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
W.Dafoe a leggonoszabb gonosz Boby Peru és a jóság Krisztus tökéletes megformálója.

Mondjuk Pacino volt már annyi karakter hogy nem igazán illdomos beszűkíteni

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
"beléd estem mint egy vak tetőfedő" 😀
nem bírtam aludni erre benyomtam a viasatot, van egy feelingje a Nagy Durranásnak
főleg hogy Allen-Charlie már itt együtt szerepelnek 😀Negritis
Alapfilm.iktriad
jah kár hogy a stílus nagymestere már nincs köztünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"beléd estem mint egy vak tetőfedő" 😀
nem bírtam aludni erre benyomtam a viasatot, van egy feelingje a Nagy Durranásnak
főleg hogy Allen-Charlie már itt együtt szerepelnek 😀Negritis
Alapfilm.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Harvey Keitel.

De itt talán van két kaszt az öregek:
De Niro,Al,H.K,W Daffoe

És az új hullám
Bale,Norton aztán a szakadék.

csak hálivudJanek
Daniel Day-Lewis?iktriad
O kulon kategoria, nem fair a tobbiekkel egyutt emliteni, mert nem szerepet jatszik, hanem atlenyegul azza a karakterre. Hatborzongato. Csak 3 Oscarja van, az a csoda..

Egyebkent en direkt irtan sokoldalut.. Nicholson vagy Pacino, zsenialis szineszek bizonyos karaktereknel, de a "range"-uk joval kisebb. Dafoe jo pelda range-ra, bar o az en szememben "csak " nagyon jo kategoria, de a skalaja valoban baromi szeles.

A maiak meg, hat.. nalam Phoenix az egyetlen aki szoba jon, Gyllenhaal-ban latok potencialt (Nightcrawler meg nem volt meg), de Balet/Nortont is tulertekeltnek erzem, 35 alattit pedig nincs ertelme mondani szvsz.
Leo is a Gilbert Grape/Marvin's Room ota olyan nagyon dramait nem jatszott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
"beléd estem mint egy vak tetőfedő" 😀
nem bírtam aludni erre benyomtam a viasatot, van egy feelingje a Nagy Durranásnak
főleg hogy Allen-Charlie már itt együtt szerepelnek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
elég alulértékelt, nálam ott van a kedvencek között Willem Dafoe - legjobb alakításai: Krisztus utolsó megkísértése, Veszett a világ, Antikrisztusdeyell
Platoonslowmotion
+ még zseniális alakítás tőle: A pokol bajnoka, A vámpír árnyéka, Édes vízi élet - de még a gyengébb filmekben is remekül játszik, mint a Pókemberben Norman Osborn szerepében, ezért is az egyik favorit nálam. a legangyalibb és a leggonoszabb karaktereket egyaránt jól hozzadeyell
+ egy kevesek által említett alakítás, mivel "játék"
de a Beyond Two Souls-ban ő és Ellen Page is kurva jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harvey Keitel.

De itt talán van két kaszt az öregek:
De Niro,Al,H.K,W Daffoe

És az új hullám
Bale,Norton aztán a szakadék.

csak hálivudJanek
Daniel Day-Lewis?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Harvey Keitel.

De itt talán van két kaszt az öregek:
De Niro,Al,H.K,W Daffoe

És az új hullám
Bale,Norton aztán a szakadék.

csak hálivud

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Legnagyobb színész?!
Dalip Singh Rana 😛 7'1''... kimagaslót nyújtott a ... Csontdarálóban XD
a sokoldalúság, jóság meg szubjektív....
nyertem! 😀Collapo
The Great Khali!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Holnap Exodus,kiváncsi vagyok rá,kb mindenki lehúzta eddig.

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jajj de féltem, hogy Tom Hanks is említve lesz :p
baggio
Mi bajod vele? 😛Tony
Az ami nekem, unalmassutianap
és nem utolsó sorban TÚLÉRTÉKELT.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
elég alulértékelt, nálam ott van a kedvencek között Willem Dafoe - legjobb alakításai: Krisztus utolsó megkísértése, Veszett a világ, Antikrisztusdeyell
Platoonslowmotion
+ még zseniális alakítás tőle: A pokol bajnoka, A vámpír árnyéka, Édes vízi élet - de még a gyengébb filmekben is remekül játszik, mint a Pókemberben Norman Osborn szerepében, ezért is az egyik favorit nálam. a legangyalibb és a leggonoszabb karaktereket egyaránt jól hozza

choose life
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Legnagyobb színész?!
Dalip Singh Rana 😛 7'1''... kimagaslót nyújtott a ... Csontdarálóban XD
a sokoldalúság, jóság meg szubjektív....
nyertem! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
elég alulértékelt, nálam ott van a kedvencek között Willem Dafoe - legjobb alakításai: Krisztus utolsó megkísértése, Veszett a világ, Antikrisztusdeyell
Platoon