Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Persze ez csak azért lehet, mert nem hiszek a materializmusban, sem az 5. dimenzióban, csakis Istenben. De tudom, hogy Nolan nem is engem és a hozzám hasonlóakat célozta meg.JC6


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
megnéztem a Super-t és rájöttem hogy szerelmes vagyok Ellen Page-be, már a Beyond Two Soulsban is imádtam az alakítását (ami kicsit vicces tekintve hogy az egy játék) de itt is zseniális a csaj (főleg mikor Matt Saracent vágja kupán 😀)
Negritis
Ha nem vagy te is csaj, akkor van egy rossz hírem számodra. 😀

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok itt kedvenc, nem is akarok az lenni, de én nem osztom az ajnározók véleményét.

Nem mondom magam Nolan ellenesnek, de az Eredet sem jött be, viszont a hype-nak hála megnéztem a Csillagok között c. filmjét. Ez sem jött be.
Egész élvezhető volt addig, amíg McC | nem katapultált | . Onnan elvesztettem a fonalat, persze my fault. Értelmezhetetlen zagyvaságnak tűnt így a hátralévő 30-40 (?) perc, nem is kötött le, nagyon untam, vártam a végét. Iszonyatosan el lett nyújtva s a végén a | a fejre állt föld | annyira vicces volt, hogy mosolyogtam.
Persze ez csak azért lehet, mert nem hiszek a materializmusban, sem az 5. dimenzióban, csakis Istenben. De tudom, hogy Nolan nem is engem és a hozzám hasonlóakat célozta meg.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Aki kitalálta, hogy az Éhezők Viadala 3. könyvét szedjék ketté, annak adnék egy 200 órás Balázs Pali összest és végig kéne szünet nélkül hallgatnia.
Ez egy erős közepes sorozatfelvezető rész, de könyörgöm ez nem sorozat...
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Bocsánat lehet, hogy volt már, de a When the Game Stands Tall című filmhez készült magyar felirat? Ha esetleg valaki tud ilyenről legyen szíves jelezze 😊

Előre is köszönöm!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma futottam bele a youtube-on kölyökkorom egyik kedvenc filmjének (következő részének) előzetesébe.
Felnőtt fejjel biztos más lesz egy ilyen film, de azért elég várós:

Sokat nem várok tőle, de egy kellemes időtöltésnek talán jó lesz.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kb. az egyetlen ilyen celebes sztorim, de 8-9 eve egy utcaban/nehany haznyira laktam tole .. gyakran lattam/osszefutottunk 😊
Ez meg pre-Juno, de mar post-Trailer Park Boys idoszak volt.. aztan azota kicsit felkapta a vilaghir. De a Junoban aztan persze nagyon jo volt, o is Cera is, Allison Janney is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
megnéztem a Super-t és rájöttem hogy szerelmes vagyok Ellen Page-be, már a Beyond Two Soulsban is imádtam az alakítását (ami kicsit vicces tekintve hogy az egy játék) de itt is zseniális a csaj (főleg mikor Matt Saracent vágja kupán 😀)

A Wall Street Farkasa viszont egy közhely és ripacsfeszt, egynek elmegy de semmi extra
ráadásul a sztori is elég ismerős régebbi filmekből
mondjuk Coach Taylor azért odavágott

vicces hogy mind2 filmben volt FNL vonatkozás 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ez de rossz volt
Maze Runnert megnéztem, nekem tetszett
nem vártam sokat, csak hogy lekössön, arra viszont teljesen jó volt

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Ezt még nehéz hova tenni, de eleve nem várok tőle túl sokat.süti
egyből első-második rész keveréke jutott eszembe: ember, t-800, t-1000.
eddig nem győzött meg, de várós.
azért több mint valószínű, hogy erre a filmre befizetek. kiskoromba a szokásos kacsamesék és társain kívül még ezeken a klasszikusokon nevelkedtem (terminator, die hard, halálos fegyver, stb.) és nem nesquik-et szippangattam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezt még nehéz hova tenni, de eleve nem várok tőle túl sokat.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Imádom a Marvel-filmeket, de a Thor 2-n konkrétan szerintem már sírás közelében voltam, annyira rossz volt. Azon kívül szerintem még egyetlen Marvel-filmnél sem történt hasonló, de hogy az mennyire rossz lett, no comment. 😊Stez
Iron man 3 is hasonlóan fos lett sztem...már kezdtem megijedni , hogy teljesen elb@sszák a szériát, de a Cpt. America 2-vel kicsit visszajöttek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádom a Marvel-filmeket, de a Thor 2-n konkrétan szerintem már sírás közelében voltam, annyira rossz volt. Azon kívül szerintem még egyetlen Marvel-filmnél sem történt hasonló, de hogy az mennyire rossz lett, no comment. 😊

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Triangle (2009):

Eddig nem készült hozzá szinkron(talán nem is fog), de szerintem egyszer megéri megnézni. Mondjuk tipikusan az a film, ami valakinek vagy nagyon tetszik vagy egyáltalán nem. Én végül az első mellett döntöttem, bár voltak benne idegesítő jelenetek. Aki szereti az időutazgatós filmeket annak megéri.

Ui.: Melissa George-ot el lehetne kapni benne 😀😀

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
The Maze Runner. Látta valaki? Amennyire tudom, egy könyv alapján készült, és érdekelne, hogy mennyire hű ahhoz.Mikey
Tegnap néztük meg. A könyvet nem olvastam, de ismerősöm azt mondta, olyan 65%-ban adja vissza... Egynek jó volt.JC6
A Maze Runner egynek jó volt, a GotG meg kegyetlen rossz?

Én próbállak komolyan venni, de így nem könnyű 😀shawnka
Most lehet elástok, de nekem is jobban bejött a Maze Runner mint a Galaxy. Pedig az összes Marvel film bejött eddig (talán a Thorok nem annyira) ,de ez most valahogy nem. Mondjuk förtelemnek nem mondanám, mert 1-2 poén ült, illetve én alapból felvezető mozinak tekintettem rá. Mondjuk moziban kurvalátványos és ez volt alapból a lényeg 😀Toca
Hun a ásó?

(nem láttam a mézfutót)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
The Maze Runner. Látta valaki? Amennyire tudom, egy könyv alapján készült, és érdekelne, hogy mennyire hű ahhoz.Mikey
Tegnap néztük meg. A könyvet nem olvastam, de ismerősöm azt mondta, olyan 65%-ban adja vissza... Egynek jó volt.JC6
A Maze Runner egynek jó volt, a GotG meg kegyetlen rossz?

Én próbállak komolyan venni, de így nem könnyű 😀shawnka
Most lehet elástok, de nekem is jobban bejött a Maze Runner mint a Galaxy. Pedig az összes Marvel film bejött eddig (talán a Thorok nem annyira) ,de ez most valahogy nem. Mondjuk förtelemnek nem mondanám, mert 1-2 poén ült, illetve én alapból felvezető mozinak tekintettem rá. Mondjuk moziban kurvalátványos és ez volt alapból a lényeg 😀
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
The Maze Runner. Látta valaki? Amennyire tudom, egy könyv alapján készült, és érdekelne, hogy mennyire hű ahhoz.Mikey
Tegnap néztük meg. A könyvet nem olvastam, de ismerősöm azt mondta, olyan 65%-ban adja vissza... Egynek jó volt.JC6
A Maze Runner egynek jó volt, a GotG meg kegyetlen rossz?

Én próbállak komolyan venni, de így nem könnyű 😀shawnka
Remélem ha én is elveszem a barátnőmet, nem baszódik el az ízlésem ennyire. 8-)
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Lucy: Bírom a Besson filmeket... ezt is. Mondjuk az, hogy a francia rendőrség légibalettozik minden filmjében kicsit uncsi, de amúgy jó.

Jah és official, szerintem Scarlett Johansson nem jó színésznő... ettől még bírom a filmjeit, csak nem miatta... valamikor felkapták és jó mozikban - legalábbis nem túl rosszakban - van benne... de Ő nem ad hozzá a filmjeihez... lenne ezekben a filmekben sokkal jobban alakító színészné is... evvan 😀Collapo
Pont most néztem meg és pont ezek a gondolatok jutottak eszembe nekem is. 😊


 www.terminatormovie.com/livingonesheet/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lucy: Bírom a Besson filmeket... ezt is. Mondjuk az, hogy a francia rendőrség légibalettozik minden filmjében kicsit uncsi, de amúgy jó.

Jah és official, szerintem Scarlett Johansson nem jó színésznő... ettől még bírom a filmjeit, csak nem miatta... valamikor felkapták és jó mozikban - legalábbis nem túl rosszakban - van benne... de Ő nem ad hozzá a filmjeihez... lenne ezekben a filmekben sokkal jobban alakító színészné is... evvan 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
mi bajod?
erről az útvesztőről nem is hallottam, egynek elment, elütöttük vele az időt...de ez a galaxy úgy be volt harangozva...és szörnyű lett...JC6
Miért ítélünk meg valamit a hype alapján?
Tegyük fel h van A film, meg B film. Ugyanolyan minőségű a kettő (jó vagy rossz, most mindegy), A-t nagyon tolják, hogy milyen jó, B-t meg nem. Ettől miért változik meg, hogy milyen a film? Max a várakozásod a két filmhez más szinten lesz, és az egyik azt megüti, a másik meg nem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
The Maze Runner. Látta valaki? Amennyire tudom, egy könyv alapján készült, és érdekelne, hogy mennyire hű ahhoz.Mikey
Tegnap néztük meg. A könyvet nem olvastam, de ismerősöm azt mondta, olyan 65%-ban adja vissza... Egynek jó volt.JC6
A Maze Runner egynek jó volt, a GotG meg kegyetlen rossz?

Én próbállak komolyan venni, de így nem könnyű 😀shawnka
mi bajod?
erről az útvesztőről nem is hallottam, egynek elment, elütöttük vele az időt...de ez a galaxy úgy be volt harangozva...és szörnyű lett...
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez jött szembe a neten.
(...avagy az ács és az ujjak esete)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Én azt várom mikor lesz fénybalta. Esetleg fényláncfűrész.ulpianus
És akkor közkívánatra:
Gogo
de ez ledarálja a kezét!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
The Maze Runner. Látta valaki? Amennyire tudom, egy könyv alapján készült, és érdekelne, hogy mennyire hű ahhoz.Mikey
Tegnap néztük meg. A könyvet nem olvastam, de ismerősöm azt mondta, olyan 65%-ban adja vissza... Egynek jó volt.JC6
A Maze Runner egynek jó volt, a GotG meg kegyetlen rossz?

Én próbállak komolyan venni, de így nem könnyű 😀
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Én azt várom mikor lesz fénybalta. Esetleg fényláncfűrész.ulpianus
És akkor közkívánatra:

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."