Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Májköl Béj viszont hit the bottomot játszik a Transzformátorokkal... 2:45 tömör... ezmiez...
már akciónak se jó... persze nem láttam a lassított, felém repülő darabokat, merthogy nincs 3D-m és nem is lesz sose és egyébként is agyi implantátummal akarom nézni holnaptól a filmeket, de ez... mondjuk legalább nem is próbálnak hűek maradni a képregény/rajzfilm világhoz... amiből kb. amúgy is 7 különböző van... | És még csöcsök sincsenek benne... ráadásul úgy nézem a kalácsképű csajok hódítanak most odaát... a forrónaci nem elég!!! |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 037
+1

Én lefostam a bokám ezen az INTERSTELLARon

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 600
Csillagok között -> Állj fel, menj el az Aréna IMAX-be és nézd meg most rögtön. Valami brutálisan jó lett. Ha Nolan Eredetje után úgy gondoltad hogy a filmélmény napokig tart mert bepörgeti az agyad ez erre méginkább igaz. Szerencsére nem egy Start Trek-et kaptunk, ez egy családi dráma olyan űrköntösbe bújttatva amire minden ember kíváncsi és amire a válaszok csak elméleti síkon léteznek. Olyan épp ésszel felfoghatatlan ugyanakkor tudományosan megalapozott tényekkel operál hogy még azt is ehiszed ami a ficiton része. Matthew McConaughey zsenialis, Hanz Zimmer-t pedig aligha kell bemutatni, most sem nyúlt mellé. Nagyon erősen ajánlom mindenkinek.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊Stez
Maximum a kiképzős rész. Az 10 pontos. A 2. fele meg lehúzza 6-7 körülre.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 583 — Eagles fan
Apokalipszis most ! (rendezői természetesen)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 528 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor stalingrad,das boot

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A legjobb háborús film pedig a Halál ötven órája. 😉Sobri Jóska
dehogyis, a Kelly hősei vagy magyar nevén a Tizedes meg a többiek 😊gamerkr
"Csak mű partyizáni! Mű partyizáni!"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Persze, hogy a Tizedes meg a többiek. De az magyar film, külön kategória, evidencia.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 528 — Apu ökölbeszorított keze
Tizedes
Ez nem kerdes

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 210 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A legjobb háborús film pedig a Halál ötven órája. 😉Sobri Jóska
dehogyis, a Kelly hősei vagy magyar nevén a Tizedes meg a többiek 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
A legjobb háborús film pedig a Halál ötven órája. 😉

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊Stez
En is kedvelem, de csak Kubrick maga csinalt ket minimum hasonlo kaliberu haborus filmet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊Stez
Top Secret 😛 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
ellenben a nightcrawler nagy királyság volt, igaz, az aprópénzből készült 😊 gyllenhaal elmebeteg jó, és a rendezés is profi munka, az autós üldözéses jelenet meg szétrobban a feszültségtől 😊 ajánlom mindenkinek, aki nem csak a blockbusterekre kíváncsiDexxter Tailor
Akkor még is csak bejött, hú hát én is baromira várom, de én majd csak akkor tudom megnézni, amint kijön DivX-ben.
Addig türelmesen várok 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
közben rájöttem, hogy simán átsiklottam azon hír felett, hogy a remek Turn sorozat pilotját is rendező Rupert Wyatt-et levették a trilógiáról és ez a második rész már a Cloverfieldet jegyző Matt Reeves kezeibe került... a helyzetet súlyosbítva egy új forgatókönyvíróval. Álmomban nem gondoltam volna, de így legalább tudom mire vélni az iszonyat nagy különbséget a Lázadás és a Forradalom között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 528 — Apu ökölbeszorított keze
Bizony a mainstream nagy zabalo.
A stellar meg nem is sci fi szerintem sokkal inkább erkölcsi dráma....

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 168 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ellenben a nightcrawler nagy királyság volt, igaz, az aprópénzből készült 😊 gyllenhaal elmebeteg jó, és a rendezés is profi munka, az autós üldözéses jelenet meg szétrobban a feszültségtől 😊 ajánlom mindenkinek, aki nem csak a blockbusterekre kíváncsi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Egyszer várok egy hollywoodi blockbustert, hogy végre otthon nagyképernyőn 1080p-ben megnézhessem, erre A majmok bolygója - Forradalom ilyen élvezhetetlen lesz az ígéretes első rész után... Az utolsó fél órát egyszerűen át kellett pörgetnem, nagy kár érte. A Batman trilógiánál ugyanez volt, csak ne akarnának ezek a rendezők/forgatókönyvírók mindenből mérhetetlenül epikus történetet kreálni, persze a pénz nagy úr.

Ha pedig a tirádába belekezdtem, most már nem bírom szó nélkül hagyni azt a korábbi megjegyzést, hogy a Fury "a legjobb háborús film" lenne, mely azért maximum akkor igaz, ha az illető a Ryan közlegény megmentése előtti művekből egyet se látott... De hát az Interstellar is fel fog kúszni a "minden idők sci-fi-jei" közé, mert a mai mozifogyasztó már nem vár el olyan apróságokat, mint a kidolgozott karakterek és azok belső motivációnak részletes ábrázolása. Ha a film szól valamiról (értsd van eleje meg vége), képes egy hangulatot átadni (jó fényképezéssel és pl. Hans Zimmer mindenki által kedvelt zenéivel) és igényesen megvalósított, a néző már meg is van véve, ami nyilván nem a legnagyobb probléma, csak kanonizálni nem kellene rögtön az ilyen alkotásokat...

szerk.: de jó, most nézem, hogy pár hónapja már a Lázadásból kiindulva kötelező darabnak gondoltam a Forradalmat is, ejj de mellé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 577 — sapka
elkészült az 1985-ös Bebukottak c. magyar dokumentumfilm folytatása. hamarosan megtekinthető, Káin gyermekei a címedeyell
ami még ennél is jobb, hogy a magyar HBO gondozásában készült

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 069 — capitaine du château de Vienne 1487
neue! a szocio-horror továbbél, a Jennifer Kent nevet jegyezzük meg ba-baaa-dook-DOOK


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
semmi elvárásom nem volt, az, hogy a godzi, hogy néz ki a legutolsó baja a filmnek, azt meg, hogy eredetiben godzi a jófiú tudtam. szóval ezekkel együtt is egy trágya, a kidolgozatlanság jellemzi szinte minden egyes másodpercét és annyi sz*r értelmetlen klisével, logikai bukfencekkel van tele ( kidolgozatlanság khm ), hogy számomra élvezhetetlenné silányult a film...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. peach
A film védelmében két dolog:
1. | A "gagyi" godzilla szörny valójában tisztelgés a japán verziónak, ami szerintem nem rossz gesztus |
2. | A jó godzilla is a képregény/rajzfilm vonalat követi |
A filmet pedig elvárások nélkül kell/kellett/lehet csak megnézni, úgy még hordoz valamennyi "élményt". Persze van néhány kiborító butaság benne, de hát ez van...
| milyen gyorsan megy a motorcsónak, ha 27 perc alatt olyan messzire jut, hogy a nagaszakii atomvillanásnál - kimondottan sokkal-sokkal - erősebb bomba hatása nem zavarja már be a helikoptert, és nem törli el SF lakosságát... stb. | Collapo
Elvárások nélkül néztem, de ennek ellenére nagy csalódás. A karakterek | gyengék, végig semleges érzelmeket váltanak ki | , a szörnyeket | alig látni, vaksötétre csinálták az egészet, a szörnyharcok sokáig csak a "fantáziára bízzák" | . Tehát az emberek | nem viszik a prímet a filmben | , a szörnyharcok | meg szintén, mivel úgy csinálták meg a filmet, hogy központban az ember legyen (akik egy darab sz.rt nem érnek a film alatt) | . Ez egyenlő egy bazi nagy csalódással és egy újabb kihagyott hatalmas ziccerrel, ami úgy látszik, hogy a modern "szörnyfilmgyártás" ismérvévé válik.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. peach
A film védelmében két dolog:
1. | A "gagyi" godzilla szörny valójában tisztelgés a japán verziónak, ami szerintem nem rossz gesztus |
2. | A jó godzilla is a képregény/rajzfilm vonalat követi |
A filmet pedig elvárások nélkül kell/kellett/lehet csak megnézni, úgy még hordoz valamennyi "élményt". Persze van néhány kiborító butaság benne, de hát ez van...
| milyen gyorsan megy a motorcsónak, ha 27 perc alatt olyan messzire jut, hogy a nagaszakii atomvillanásnál - kimondottan sokkal-sokkal - erősebb bomba hatása nem zavarja már be a helikoptert, és nem törli el SF lakosságát... stb. |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Fene tudja, mindkettő mocskosul érdekel és mindkettő mocskosul más műfaj 😊