Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Na, akkor itt egy örökzöld, ami után nem kell agyalni, hogy Interstellar jó-e vagy sem. Ezt tessék megnézni és a film végén lehet, hogy kussban maradás lesz percekig, fél óráig, órákig...napokig 😀
 www.youtube.com/watch?v=2HkjrJ6IK5EMinitron
Ez egy 11 éves film, asszem 9 éve láttam a Toldi moziban.
Úgy ajánlgatod, mintha valami újdonság lenne.
A 12 dühös ember, vagy a Délidő is jó filmek, tudom, köszi.
De most az Interstellarnak van aktualitása, nem évtizedes filmeknek.Sobri Jóska
Úgy kezdte,hogy örökzöld ...
Miért evidens,hogy itt csakis mozifilmekről eshet szó?
És igen a 12 dühös ember is jó film abban is biztos vagyok,hogy van aki még nem látta és ha valaki egy ilyen felvetés után megnézi akkor máris volt értelme szóba hozni.Janek
És mennyire releváns, ha az Interstellaról van szó…
Kb. mintha az Eagles topicba berínám a Packers vereség után, hogy nem kell ezen agyalni srácok, nézzetek Arizona meccset, ők 90%-ban nyernek, vagy Patset, ott nem Sanchez játszik, hanem Brady.Sobri Jóska
Mert ez Interstellar topic?
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Woohooo! Banderas az új szárnyas fejvadász:
sciencefiction.hu/filmek/banderas-az-uj-szarnyas-fejvadasz
süti
Ezt most én birkáskodtam el, vagy valóban nem nem vetítették még itthon és ahogy nézem nem is találok róla semmi érdemlegeset mikor akarják?
Ilyen letöltősen rajta van, csak épp moziban szerettem volna.kittli
Officialé 2015.januárjában jön ki szóval nézheted majd moziba, csak kb 1,5-2 hónap múlva 😀Toca
De legalább nem maradtam le semmiről. 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
biztos vagyok,hogy van aki még nem látta és ha valaki egy ilyen felvetés után megnézi akkor máris volt értelme szóba hozni.Janek
+1. Régóta figyel a winyón, meghozta a kedvem, hogy végre megnézzem.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Na, akkor itt egy örökzöld, ami után nem kell agyalni, hogy Interstellar jó-e vagy sem. Ezt tessék megnézni és a film végén lehet, hogy kussban maradás lesz percekig, fél óráig, órákig...napokig 😀
 www.youtube.com/watch?v=2HkjrJ6IK5EMinitron
Ez egy 11 éves film, asszem 9 éve láttam a Toldi moziban.
Úgy ajánlgatod, mintha valami újdonság lenne.
A 12 dühös ember, vagy a Délidő is jó filmek, tudom, köszi.
De most az Interstellarnak van aktualitása, nem évtizedes filmeknek.Sobri Jóska
Úgy kezdte,hogy örökzöld ...
Miért evidens,hogy itt csakis mozifilmekről eshet szó?
És igen a 12 dühös ember is jó film abban is biztos vagyok,hogy van aki még nem látta és ha valaki egy ilyen felvetés után megnézi akkor máris volt értelme szóba hozni.Janek
És mennyire releváns, ha az Interstellaról van szó…
Kb. mintha az Eagles topicba berínám a Packers vereség után, hogy nem kell ezen agyalni srácok, nézzetek Arizona meccset, ők 90%-ban nyernek, vagy Patset, ott nem Sanchez játszik, hanem Brady.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Na, akkor itt egy örökzöld, ami után nem kell agyalni, hogy Interstellar jó-e vagy sem. Ezt tessék megnézni és a film végén lehet, hogy kussban maradás lesz percekig, fél óráig, órákig...napokig 😀
 www.youtube.com/watch?v=2HkjrJ6IK5EMinitron
Ez egy 11 éves film, asszem 9 éve láttam a Toldi moziban.
Úgy ajánlgatod, mintha valami újdonság lenne.
A 12 dühös ember, vagy a Délidő is jó filmek, tudom, köszi.
De most az Interstellarnak van aktualitása, nem évtizedes filmeknek.Sobri Jóska
Úgy kezdte,hogy örökzöld ...
Miért evidens,hogy itt csakis mozifilmekről eshet szó?
És igen a 12 dühös ember is jó film abban is biztos vagyok,hogy van aki még nem látta és ha valaki egy ilyen felvetés után megnézi akkor máris volt értelme szóba hozni.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Éjjeli Féreg

Jake Gyllenhaal élete alakítása. A filmből voszont sokkal többet ki lehetett volna hozni. Sokkal komorabb, romlottabb hangulatot vártam, amolyan Taxisofőröset de sajnos nem az szint. A mozi jegy nacho-árat ettől függetlenül bőven megéri.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Na, akkor itt egy örökzöld, ami után nem kell agyalni, hogy Interstellar jó-e vagy sem. Ezt tessék megnézni és a film végén lehet, hogy kussban maradás lesz percekig, fél óráig, órákig...napokig 😀
 www.youtube.com/watch?v=2HkjrJ6IK5EMinitron
Ez egy 11 éves film, asszem 9 éve láttam a Toldi moziban.
Úgy ajánlgatod, mintha valami újdonság lenne.
A 12 dühös ember, vagy a Délidő is jó filmek, tudom, köszi.
De most az Interstellarnak van aktualitása, nem évtizedes filmeknek.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
nem lehet,biztos

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na, akkor itt egy örökzöld, ami után nem kell agyalni, hogy Interstellar jó-e vagy sem. Ezt tessék megnézni és a film végén lehet, hogy kussban maradás lesz percekig, fél óráig, órákig...napokig 😀


több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
lehet nem az emberek készítik a fekete likat?

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Woohooo! Banderas az új szárnyas fejvadász:
sciencefiction.hu/filmek/banderas-az-uj-szarnyas-fejvadasz


süti
Ezt most én birkáskodtam el, vagy valóban nem nem vetítették még itthon és ahogy nézem nem is találok róla semmi érdemlegeset mikor akarják?
Ilyen letöltősen rajta van, csak épp moziban szerettem volna.kittli
Officialé 2015.januárjában jön ki szóval nézheted majd moziba, csak kb 1,5-2 hónap múlva 😀
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Woohooo! Banderas az új szárnyas fejvadász:
sciencefiction.hu/filmek/banderas-az-uj-szarnyas-fejvadasz


süti
Ezt most én birkáskodtam el, vagy valóban nem nem vetítették még itthon és ahogy nézem nem is találok róla semmi érdemlegeset mikor akarják?
Ilyen letöltősen rajta van, csak épp moziban szerettem volna.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Interstellar

Kurva feelinges, kurva látványos, de tele van idegesítő következetlenségekkel.
Ha nő lenne azt mondanám, hogy tetszik, csini, de üres.
Mozi után barátommal összeszedtünk 10+ zavaró, zagyva következetlenséget, de ez | időutazásos | filmeknél alap.
Viszont alapvetően a 2 és fél óra szórakoztatóan telt el. (IMAX, of course)
Időtöltésnek, kikapcsolódásnak tökéletes, jó filmnek nem mondanám.
Már látom előre Dancsó fejét, ahogy majd elemzi, és wtf-kifejezéssel az arcán megállítja a videót a következő részeknél:
| - Jason Bourne miért nem mondta, hogy "dejóhogyittvagytok, bocs a stikliért, hogy oké-t nyomtam, de a faszom se akart megdögleni egy Björk-videóklip díszletében. Ilyen egyszerű lett volna. De mondhatni a hazaútját kissé túlgondolta.
- Ha a Föld kipusztul, ki a gyík lesz a jövőben, aki ezt az egész feketelyukidőtávíróbaromságot lemenedzseli?
- Könyveket löködni tud, meg másodpercmutatót princegtetni a fekete lukból, de a porba írni meg nem? Micsoda egy lúzer ötödik dimenzió…
És hogy pöcögteti azt a másodpercmutatót?
- Tényleg azt találták ki, hogy egy gigászi űrkonzervdoboz belsejében éldegélnek, ahelyett, hogy a csini dokinő után menjenek zusammen, ahogy hősünk egy lopott űrhajóval pikk-pakk erre a következtetésre jutott?
Ésatöbbi.
|

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Sráckorról vélemény?JC6
Tegnap csak későn sikerült elkezdenem, így - mivel majdnem 3 óra - félbemaradt. Ma befejezem, holnap írok róla pár gondolatotdugo1993
Nem kell. Egy fos.JC6
Akkor most már nem reménykedek különösebben, hogy feltámad a maradék másfél órában. Nem akartam elvenni a kedved egy korai véleménnyel.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sráckorról vélemény?JC6
Tegnap csak későn sikerült elkezdenem, így - mivel majdnem 3 óra - félbemaradt. Ma befejezem, holnap írok róla pár gondolatotdugo1993
Nem kell. Egy fos.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Nagyon szeretjük itt a háborús filmeket!
Ebben az évben másodszorra írja be majd mindenki a kedvenceket!! 😀
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem bejött a Francformerz, mindent ehiszek Màrkimarknak, ha epikusan fogod fel, jól meg lett erőszakolva a sztori, de nembàntam.
Coll, csajos filmekbe nagy vàltàs van, most a menő a vègzetasszonya gimiliba hybrid, nothing else hotpants, a Vàmpíracademy meg a BeautyCreatures a vezèrvonal, alkonyatot simàn nyomja, csak visszagyön a filmnoir, vègre.sutianap
Nekem nem.
Marknak én is, de egy jó nagy cégéifoshömpöl lett ez az trafó eksztinktúra. Látványos redundancia.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
+ jön a Dim Mak, mi?! 😀Collapo
má vót, csak az utánajövő tizennyócév félelmetes....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
+ jön a Dim Mak, mi?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
a legjobb háborúsfilm evör


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Sráckorról vélemény?JC6
Tegnap csak későn sikerült elkezdenem, így - mivel majdnem 3 óra - félbemaradt. Ma befejezem, holnap írok róla pár gondolatot

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sráckorról vélemény?
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Coll, csajos filmekbe nagy vàltàs van, most a menő a vègzetasszonya gimiliba hybrid, nothing else hotpants, a Vàmpíracademy meg a BeautyCreatures a vezèrvonal, alkonyatot simàn nyomja, csak visszagyön a filmnoir, vègre.sutianap
És akkor már Puméla AnderCsöcsi már smafu? Követelem a vászonra a csöcsöket!!! Vagy akkor sorozatokban legyen több belőlük... azé' a 3cici a SvajciMarsban ne mond, hogy nem volt pont odaillő 😀

Mer kéremalássan aza baj, hogy a végzetasszonya-noirnénihez érzelemkimutatás és nem bambanézés kell... a pózolást meg a selfiegyárba FB-re. Vagy GQ magazinba.

Monnyuk játékkal is van néhány színésznő... pölö baromira jól csinájja ezt szvsz a milliódollárosbébiSwank és a KiraNájtli a világvégérebarátnőtben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem bejött a Francformerz, mindent ehiszek Màrkimarknak, ha epikusan fogod fel, jól meg lett erőszakolva a sztori, de nembàntam.
Coll, csajos filmekbe nagy vàltàs van, most a menő a vègzetasszonya gimiliba hybrid, nothing else hotpants, a Vàmpíracademy meg a BeautyCreatures a vezèrvonal, alkonyatot simàn nyomja, csak visszagyön a filmnoir, vègre.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak