Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megnéztük a szabadesés c filmet pálfi györgy rendezésében, és dögöljek meg ha értem, hogy mire futtatja a kritika azt a förtelmes szemetet.
most az, hogy megdobták egy kis pénzzel és hirtelen kellett kevésből, rövid idő alatt bármit csinálni, az miért teljesítmény ?

nekem meggyőződésem, hogy azok aki a kritikákban az egekik magasztalják ezt a "művet" fogalmuk se volt, hogy miről is szól a dolog, mert valójában semmiről, de ezt nem lehet leírni, mert ő a sztár, aki ráadásul a NER-rel is harcol.

én szeretem az alternatív értelmezéseket, de ez nem több mint öncélú művészkedés. a kisfilmről ami előtte megy (mert nem lett elég hosszú a nagyfilm..) pedig nem tudok a jóízlés határain belül nyilatkozni, bírom én a tudatmódosító szereket, de ez már nekem is sok lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Ez az egyik amin én is gondolkoztam. A másik pedig, hogy | A támadást rajtaütésként tervezték el, de már az első alkalommal is tudták az idegenek, hogy jönnek. Kérdés, hogy honnan? Cruise ugye nem emlékezett erre, szóval nem ő a kulcs ebben. Az egyetlen amire lehet következtetni, hogy volt egy harmadik ember, aki kinyírt egy alfát. Mondjuk ebben az esetben, ezt a személyt is bele lehetett volna valamilyen szinten venni a történetbe. |

Azért az hozzá tartozik, hogy full fáradtan néztem a filmet és volt olyan is, hogy fél percre bealudtam, szóval ha hülyeséget kérdezek akkor sry 😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Moon - Hibátlan. Kegyetlenül pofán verős film. Nagyon nyomasztó légkörű "monodráma". Nagy csavarokkal.

10/10. Tessék megnézni.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Tegnap megvolt a Joe. Nekem top3-ba került az idei filmeket tekintve. Elég jó, bár végig nyomasztó volt a hangulata. Kicsit a Gran torinora emlékeztetett.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Én azért nem tartom olyan nagyra ezt a filmet mint a népitélet.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A nevét direkt írtad el amúgy ? 😀Toca
You passed the test. Igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
A Shawnshack kilépett a tinikorból:  ajemdibi.blog.hu/2014/09/24/20_kevesbe_ismert_teny_a_20_eves_a_remeny_rabjairol?token=b625b254cf48d4e9017765bac374f186empty taxi
Ez az a film amit bármikor letudok ülni megnézni és élvezem. A nevét direkt írtad el amúgy ? 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A Shawnshack kilépett a tinikorból:  ajemdibi.blog.hu/2014/09/24/20_kevesbe_ismert_teny_a_20_eves_a_remeny_rabjairol?token=b625b254cf48d4e9017765bac374f186


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt! lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Lehet csak mert kölyökkoromban belekóstoltam a seftelős, piacozós, határon üzletelős életbe; de én tudok percekig röhögni rajta.gaben
a szinkronja amúgy szerintem zseniális, Szacsvay-val és Bodrogival az élen.
14-15 éves koromban szétröhögtem magam rajta, mostani szemmel nem gondolom akkora filmnek, de a mai modern amerikai vígjátékoknál (Másnaposok és társai) mindenképpen többre tartom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt! lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Lehet csak mert kölyökkoromban belekóstoltam a seftelős, piacozós, határon üzletelős életbe; de én tudok percekig röhögni rajta.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Segítek: ne nézz szart!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
| Szerintem ő maga lett a főalienlófasz, aztán visszaresetelte az egészet az egész invázió elé. Mondjuk akkor érdekes, hogy miért győztek 2 nappal előtte, de egyszerűen inkább csak el kell felejteni az utolsó 3 percet 😀 |
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
T.Cruise a legalja manapság is...
nulla a mimikája,és ezzel csak az egyéb színészi képességeit múlja felül mert az még kevesebb van neki.
Ettől még lehetne jó filmek szereplője de persze nem az a hatalmas egoja miatt...mert neki főszerep jár.Janek
nem csak szerintem a legszarabb színész 😀😀 :

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Bekapcsolja a Jézus-protokollt.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? |
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Mozikban az új Linklater film (Sráckor), kihagyhatatlan! 12 évig forgatták ugyanazokkal a szereplőkkel...

Az aktuális filmélmények közül az edge of tomorrow keveset ígért, de még kevesebbet adott, viszont a Savings Mr. Banks kellemes meglepetés volt. Csak ajánlani tudom, ahogy az Exit through the gift shop-ot is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Abrams visszavág:


Előzmény:  www.hypable.com/2014/09/13/stormtrooper-arrested-after-stealing-batman-v-superman-batmobile/
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem sem jó színész, nem is szeretem, de mostanság jó filmjei vannak, legalábbis a legtöbb.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
T.Cruise a legalja manapság is...
nulla a mimikája,és ezzel csak az egyéb színészi képességeit múlja felül mert az még kevesebb van neki.
Ettől még lehetne jó filmek szereplője de persze nem az a hatalmas egoja miatt...mert neki főszerep jár.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Ez az Age of Tomorrow nem is volt rossz. Valami szarra számítottam. Pörgős, élvezhető film volt, nem untam egy percig sem. Mondjuk a végén azért kicsit elvesztettem a fonalat, hogy miért ez lett az utolsó nap, mint ami, de amúgy bírtam. 😀 Cruise egész jó filmeket talál manapság, pedig nem szeretem, de már az Oblivion is jó volt.
Stez
Edge of tomorrow a címe, de tényleg nem volt rossz. Nekem az Oblivion nem tetszett , de itt egy percig sem unatkoztam. Cruise is elfogadható alakítást nyújtott (nem erőltette). Viszont abban biztos vagyok, hogy most már csak akkor vállal el filmet ha abban motorozhat egy kicsit. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az Edge of Tomorrow nem is volt rossz. Valami szarra számítottam. Pörgős, élvezhető film volt, nem untam egy percig sem. Mondjuk a végén azért kicsit elvesztettem a fonalat, hogy miért ez lett az utolsó nap, mint ami, de amúgy bírtam. 😀 Cruise egész jó filmeket talál manapság, pedig nem szeretem, de már az Oblivion is jó volt.

Hogyan rohanj a veszTEDbe szerintem egyszer nézhető kategória. Tipikus McFarlane film, minden filmje és sorozata ilyen. Aki szereti a stílusát, az bírni fogja ezt is.

Kavarás szintén pozitív csalódás volt, nagyon is. A Nagyfiúk fos volt, elcsépelt, unalmas poénok, a felénél bealudtam, szóval itt is valami ilyesmit vártam, de ez kifejezetten tetszett. A poénok is jók voltak, közben pedig szórakoztató is volt végig, felüdülés volt, igazából "aranyos" film na, valljuk be.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.swsaga.hu/topic/1609-spoilerek-a-vii-epizod-forgatokoenyvebol/
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A Jedi News szerint a VII. epizódban fontos szerephez jut majd egy Mon Cal is.



A Making Star Wars a saját forrásai által is igazolja ezt, de még annyival megfejeli, hogy a faj képviselője nem más, mint Ackbar admirális. Több forrásuk számolt be róla, hogy a kellékesek egy A Jedi visszatérben láthatóval teljesen megegyező fejet készítettek.

A pletyka ideköti az egyik írországi forgatást is. A parttól 15 kilométerre fekvő sziklasziget, a Skellig Michael három napig volt lezárva, amíg Abrams stábja ott forgatott a legnagyobb titoktartás közepette. A MSW szerint ez a sziget lehet a filmben a Mon Cala egyetlen emberek által lakható területe. Érdekes szerzeteskunyhók is találhatók rajta.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nekem 20 évesen sem ütött akkorát, mint a legtöbbeknek. Volt benne 1-2 jó poén, de ennyi, semmi több.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb
Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...
kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt!
lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Kerek 10 éve láttam utoljára, viszont mikor kijött mindenkivel ezt kellett nézni, úgyhogy kb 15ször láttam már. na én azóta tudom kívülről, meg se kell nézzem 😀