Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊Stez
Top Secret 😛 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
ellenben a nightcrawler nagy királyság volt, igaz, az aprópénzből készült 😊 gyllenhaal elmebeteg jó, és a rendezés is profi munka, az autós üldözéses jelenet meg szétrobban a feszültségtől 😊 ajánlom mindenkinek, aki nem csak a blockbusterekre kíváncsiDexxter Tailor
Akkor még is csak bejött, hú hát én is baromira várom, de én majd csak akkor tudom megnézni, amint kijön DivX-ben.
Addig türelmesen várok 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
közben rájöttem, hogy simán átsiklottam azon hír felett, hogy a remek Turn sorozat pilotját is rendező Rupert Wyatt-et levették a trilógiáról és ez a második rész már a Cloverfieldet jegyző Matt Reeves kezeibe került... a helyzetet súlyosbítva egy új forgatókönyvíróval. Álmomban nem gondoltam volna, de így legalább tudom mire vélni az iszonyat nagy különbséget a Lázadás és a Forradalom között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Bizony a mainstream nagy zabalo.
A stellar meg nem is sci fi szerintem sokkal inkább erkölcsi dráma....

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ellenben a nightcrawler nagy királyság volt, igaz, az aprópénzből készült 😊 gyllenhaal elmebeteg jó, és a rendezés is profi munka, az autós üldözéses jelenet meg szétrobban a feszültségtől 😊 ajánlom mindenkinek, aki nem csak a blockbusterekre kíváncsi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Egyszer várok egy hollywoodi blockbustert, hogy végre otthon nagyképernyőn 1080p-ben megnézhessem, erre A majmok bolygója - Forradalom ilyen élvezhetetlen lesz az ígéretes első rész után... Az utolsó fél órát egyszerűen át kellett pörgetnem, nagy kár érte. A Batman trilógiánál ugyanez volt, csak ne akarnának ezek a rendezők/forgatókönyvírók mindenből mérhetetlenül epikus történetet kreálni, persze a pénz nagy úr.

Ha pedig a tirádába belekezdtem, most már nem bírom szó nélkül hagyni azt a korábbi megjegyzést, hogy a Fury "a legjobb háborús film" lenne, mely azért maximum akkor igaz, ha az illető a Ryan közlegény megmentése előtti művekből egyet se látott... De hát az Interstellar is fel fog kúszni a "minden idők sci-fi-jei" közé, mert a mai mozifogyasztó már nem vár el olyan apróságokat, mint a kidolgozott karakterek és azok belső motivációnak részletes ábrázolása. Ha a film szól valamiról (értsd van eleje meg vége), képes egy hangulatot átadni (jó fényképezéssel és pl. Hans Zimmer mindenki által kedvelt zenéivel) és igényesen megvalósított, a néző már meg is van véve, ami nyilván nem a legnagyobb probléma, csak kanonizálni nem kellene rögtön az ilyen alkotásokat...

szerk.: de jó, most nézem, hogy pár hónapja már a Lázadásból kiindulva kötelező darabnak gondoltam a Forradalmat is, ejj de mellé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
elkészült az 1985-ös Bebukottak c. magyar dokumentumfilm folytatása. hamarosan megtekinthető, Káin gyermekei a címedeyell
ami még ennél is jobb, hogy a magyar HBO gondozásában készült

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
neue! a szocio-horror továbbél, a Jennifer Kent nevet jegyezzük meg ba-baaa-dook-DOOK


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
semmi elvárásom nem volt, az, hogy a godzi, hogy néz ki a legutolsó baja a filmnek, azt meg, hogy eredetiben godzi a jófiú tudtam. szóval ezekkel együtt is egy trágya, a kidolgozatlanság jellemzi szinte minden egyes másodpercét és annyi sz*r értelmetlen klisével, logikai bukfencekkel van tele ( kidolgozatlanság khm ), hogy számomra élvezhetetlenné silányult a film...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. peach
A film védelmében két dolog:
1. | A "gagyi" godzilla szörny valójában tisztelgés a japán verziónak, ami szerintem nem rossz gesztus |
2. | A jó godzilla is a képregény/rajzfilm vonalat követi |
A filmet pedig elvárások nélkül kell/kellett/lehet csak megnézni, úgy még hordoz valamennyi "élményt". Persze van néhány kiborító butaság benne, de hát ez van...
| milyen gyorsan megy a motorcsónak, ha 27 perc alatt olyan messzire jut, hogy a nagaszakii atomvillanásnál - kimondottan sokkal-sokkal - erősebb bomba hatása nem zavarja már be a helikoptert, és nem törli el SF lakosságát... stb. | Collapo
Elvárások nélkül néztem, de ennek ellenére nagy csalódás. A karakterek | gyengék, végig semleges érzelmeket váltanak ki | , a szörnyeket | alig látni, vaksötétre csinálták az egészet, a szörnyharcok sokáig csak a "fantáziára bízzák" | . Tehát az emberek | nem viszik a prímet a filmben | , a szörnyharcok | meg szintén, mivel úgy csinálták meg a filmet, hogy központban az ember legyen (akik egy darab sz.rt nem érnek a film alatt) | . Ez egyenlő egy bazi nagy csalódással és egy újabb kihagyott hatalmas ziccerrel, ami úgy látszik, hogy a modern "szörnyfilmgyártás" ismérvévé válik.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. peach
A film védelmében két dolog:
1. | A "gagyi" godzilla szörny valójában tisztelgés a japán verziónak, ami szerintem nem rossz gesztus |
2. | A jó godzilla is a képregény/rajzfilm vonalat követi |
A filmet pedig elvárások nélkül kell/kellett/lehet csak megnézni, úgy még hordoz valamennyi "élményt". Persze van néhány kiborító butaság benne, de hát ez van...
| milyen gyorsan megy a motorcsónak, ha 27 perc alatt olyan messzire jut, hogy a nagaszakii atomvillanásnál - kimondottan sokkal-sokkal - erősebb bomba hatása nem zavarja már be a helikoptert, és nem törli el SF lakosságát... stb. |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Fene tudja, mindkettő mocskosul érdekel és mindkettő mocskosul más műfaj 😊

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem jobb lesz, mint az Interstellar :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nagyon, nagyon érdekel: Éjjeli féreg (holnap premier, aki megnézi, ne kíméljen 😊 írjatok majd, milyen volt)


több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sunshine írójától:
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. Gondoltam szörnyes, agy zsibbasztós, 3D-s délutáni kikapcsnak jó lesz de nem, ez minden kritikán aluli 😀 kb a mega shark vs giat octopus szintjét hozza v még azt se. Az utóbbi legalbb direkt rossz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kissé lemaradtam.

Hétvégén végre eljutottam a moziba, hiszen semmiféleképpen sem szerettem volna kihagyni a Fury-t.
Na ez a film lesz az, ami nem hiányozhat a polcomról a hangeffektek és a látványvilág miatt.
Brutális. Kegyetlen.
| Csalódottan vettem tudomásul, hogy egyetlen egy rendező sem képes giccsparádé nélkül lehozni egy háborús filmet. Nagyon sok ugyan nem volt benne, de 1-2 besikerült, a logikai bukfencről nem is beszélve. Egy tigris simán kilőtte volna mind a 4 tankot, de persze ki kellett jönni a fedezékből... A vége irreális, az újonc viszont annyira irritált, hogy örültem volna, ha a kis hitlerjugend agyonlövi. Nehogymá ő élje túl...Na meg Shájlablöff hallod, az az ember mindenért sírt 😀 Könnyes szem itt, potyogó könny ott... LOL volt 😀 |
A lélekábrázolás viszont első osztályú. S ezért érdemes megnézni.

Brad Pitt a király.
Sokáig nem szerettem, de az utóbbi 3-4 évben olyan minőségi filmeket tett le az asztalra, profi teljesítménnyel, hogy no. 1 kedvencemmé lépett elő.

Az élményt fokozta, hogy én is és a feleségem is egy szép gyomorrontással gazdagodtunk aznap éjszakára. Köszönjük Cinema City! (nachost sajtkrémmel soha többet!)JC6
 katpol.blog.hu/2014/11/10/_katpol_filmklub_fury 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kissé lemaradtam.

Hétvégén végre eljutottam a moziba, hiszen semmiféleképpen sem szerettem volna kihagyni a Fury-t.
Na ez a film lesz az, ami nem hiányozhat a polcomról a hangeffektek és a látványvilág miatt.
Brutális. Kegyetlen.
| Csalódottan vettem tudomásul, hogy egyetlen egy rendező sem képes giccsparádé nélkül lehozni egy háborús filmet. Nagyon sok ugyan nem volt benne, de 1-2 besikerült, a logikai bukfencről nem is beszélve. Egy tigris simán kilőtte volna mind a 4 tankot, de persze ki kellett jönni a fedezékből... A vége irreális, az újonc viszont annyira irritált, hogy örültem volna, ha a kis hitlerjugend agyonlövi. Nehogymá ő élje túl...Na meg Shájlablöff hallod, az az ember mindenért sírt 😀 Könnyes szem itt, potyogó könny ott... LOL volt 😀 |
A lélekábrázolás viszont első osztályú. S ezért érdemes megnézni.

Brad Pitt a király.
Sokáig nem szerettem, de az utóbbi 3-4 évben olyan minőségi filmeket tett le az asztalra, profi teljesítménnyel, hogy no. 1 kedvencemmé lépett elő.

Az élményt fokozta, hogy én is és a feleségem is egy szép gyomorrontással gazdagodtunk aznap éjszakára. Köszönjük Cinema City! (nachost sajtkrémmel soha többet!)
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Tegnap este megnéztük a Jóasszonnyal az Interstellart. Csak annyit írnék, hogy film vége után az egész terem 2 percig csendben ült amíg ment a stáblista. Eszméletlen.

| még vagy kétszer otthon meg kell néznem, mert vannak kusza részek |
| Aki képben van a fizikából kapcsolatban, lesz egy-két fejfogós rész, de figyelmen kívül lehet hagyni. |

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Engem is nagyon érdekel az Interstellar.Minitron
Nekem is úgy volt, hogy szombaton megyek, de keresztbe húzták a számításaimat. (igen természetesen egy nő volt) 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Engem is nagyon érdekel az Interstellar.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Próbálom feldolgozni az Interstellart. Még nem megy. Most értem haza, nem is akarok még írni semmit amíg nem ülepszik le. De asztakurva. Mármint tényleg. Húzzatok az IMAX-be.shawnka
Én is láttam.
Sok érdekes gondolatot ébresztett bennem a film.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 464
elkészült az 1985-ös Bebukottak c. magyar dokumentumfilm folytatása. hamarosan megtekinthető, Káin gyermekei a címe

choose life
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok