Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
kihagytam szerencsére....
helyette éjszaka néztem a S listáját...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem is felhúzott, de hogy őszinte legyek, én nem is értettem igazán a dolgot, hogy most akkor mi van, mi történt, stb.
És ahogy olvastam, ezzel sokan így vannak, mindenki csak tippelni tud, hogy akkor ez hogy. 😀

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még csak most volt meg az Edge of Tmw.
Azt tudni kell rólam, hogy én vagyok a hoolywoodi akció blockbusterek tökéletes célközönsége. Lefosom a technikai megvalósítást (ha nem villódzik a kép 0,1 secenként, vagy nem totál sötétben játszódik), a sztori sem érdekel annyira, a színész személye sem befolyásol negatív irányba. Lehet valami akármekkora amerikai klisényáltenger EGY feltétellel. Mutasson valami újat, vagy ha már nagyon nagyon klisés, akkor öltöztesse fel úgy hogy lekössön és ne elmélkedjen rajta az ember hogy huhúúú mennyi filmben is láttam már ezt előtte. | De most komolyan, tényleg nem az értelmetlen cselekmények meg a logikai buktatók zavarnak, sőt még ezt a "szerelmi" szállat is megbírnám emészteni.... de könyörgöm WTF volt ez a vég? | Nem azt mondom hogy | ne legyen happy end, de nem lehetett volna ennél csak egy hangyafasznyival kreatívabb, vagy értelmesebb happy endet összehozni? 5 perc gondolkodás után tudnék szerintem egy jobbat kitalálni, pedig nekem aztán közöm sincs ehhez a szakmához. Ráadásul annyi lehetőség lett volna még ebbe a filmbe, akár egy második rész erejére is. | Na mindegy, kár érte... Legalább van még egy "beceneve" tesóm scheuermann fűzőjének.

szerk: Most olvastam el az oldalon a többi spoileres hsz-t, és örülök hogy nem csak engem húz fel 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
😊

Fifa film United Passions cost £19m, so far it has made £125,000 at the box office
 www.independent.co.uk/sport/football/news-and-comment/fifa-film-united-passions-cost-19m-so-far-it-has-made-125000-at-the-box-office-9779704.html

“The slightest breach of ethics will be severely punished.”

összesen hét ország mozijaiban mutatták be a filmet az egész világon: Ukrajna, Oroszország, Svájc, Portugália, Szerbia, Szlovénia és Magyarország...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
filmzenében Guido és Maurizio de Angelis a király, akárki akárhogy rugózik. persze attól még lehetnek szép próbálkozások, csak... 😊
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Pár hónapja a legjobb filmzenék is téma volt. Most rájöttem, hogy talán a legjobb be sem lett linkelve.



Katonák voltunk.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Próbálják elvinni az egészet a látványos jelenetekkel meg csöcsökkel ,Greengo
Máris van értelme a flimnek... | sarcasm off[/spoile |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Holtodiglan (Gone Girl)

Zseniális film bár David Fincherrel és az hogy egy bestseller könyből készült ez várható volt. Ben Affleck is telitalálat egyedül Barney Stin... Neil Patrick Harrist nem tudom feldolgozni pedig a casting nála is rendben van. Feszkós, kiszámíthatlan, "beteg", néhol elborzasztó ugyanakkor vicces thriller érdekes végkifejlettel. Erősen ajánlom.JayB
Ha tetszett, akkor menj rá a könyvre, mert a belső, lélektani vívódásokat, monológokat csak a könyv tudja igazán visszaadni.
Még erősebben ajánlom. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egész film egy fos.Stez
Pont ez a gondolat jutott eszembe a Sin City 2 után is. 😀 Próbálják elvinni az egészet a látványos jelenetekkel meg csöcsökkel , de a tartalom 0.Greengo
Egyébként igen, baromi gyenge lett a Sin City is. Valahogy maga a sztori sem tetszett, nem is volt olyan összeszedett, mondjuk az első részre már nem emlékszem pontosan, de Joseph-Gordon Levitt karakterét is totál komolytalannak látom, kb. időhúzásnak. Nyilván a Dwight-szálon futott az egész, de az is annyira gyenge lett, hogy már fáj. A film felétől meg láthatóan mindent felraktak Eva Green csöcseire. 😀

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Holtodiglan (Gone Girl)

Zseniális film bár David Fincherrel és az hogy egy bestseller könyből készült ez várható volt. Ben Affleck is telitalálat egyedül Barney Stin... Neil Patrick Harrist nem tudom feldolgozni pedig a casting nála is rendben van. Feszkós, kiszámíthatlan, "beteg", néhol elborzasztó ugyanakkor vicces thriller érdekes végkifejlettel. Erősen ajánlom.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az egész film egy fos.Stez
Nekem egy rész rohadtul tetszett benne. A főcím, ahogy az atomrobbantás utáni hamuból elősejlik a cím, és a narrátor azzal a baljós reszelős hanggal bemondja. Na azt vagy 3x visszatekertem, és még a film után is egyszer. De am nagy csalódás volt nekem is, pedig nagyon vártam. 😕 😕
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az egész film egy fos.Stez
Pont ez a gondolat jutott eszembe a Sin City 2 után is. 😀 Próbálják elvinni az egészet a látványos jelenetekkel meg csöcsökkel , de a tartalom 0.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egész film egy fos.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Sikerült letudnom a Godzillát, felemás érzésekkel. Biztos az én felfogásom sz.r, de nem értem, hogy a XXI. században miért kell az ilyen filmeket vaksötétre készíteni, hogy körvonalakon kívül, még csak véletlenül se lásson többet az ember a teremtményekből. Már az AVP és AVP2 esetén is kiakadtam ezen, itt ez csak fokozódott.
A szereplők | súlytalanok, beleértve a "szörnyeket" is | , ezért | sem drámaiság, sem feszültség nem alakulhatott ki, amit fokozni tudtak volna a sötétséggel | . Meg lehetett volna menteni a filmet, hogyha | legalább a szörnyek csatáját monumentálisra készítették volna, de ez is nyúlfarknyi volt. |
Tehát adva van a film, amiben talán az emberek a főszereplők, de | annyira nem csinálnak semmit és annyira nincs mélységük a karaktereknek, hogy az ember nem tud izgulni értük | , ezt egészítené ki "vadászat" és a nagy "összecsapás", de | az is apróra, és sötétre sikeredett, de még így is a film legizgalmasabb pontját alkotta | .
Nem lett volna rossz elgondolás, hogyha igazi színészek, igazi karaktereket játszottak volna, emellett jött volna a harc (ami nem veszi el a figyelmet az emberi szereplőkről), de így sajnos nem volt kitől mit elvenni.

Az meg a megabullshit, hogy az | atomenergiával étkező szörnyet, megatonnás nukleáris bombával akarják kinyírni és persze baromi gyengén beleteszik, hogy a katonai vezető nem hallgat a tudósra. |
Megabullshit 2: | EMP támadás után a főhős beindít egy hajót, majd bekapcsolja a GPS-t, ami elvezeti a hajót. A szörny halála után (EMP támadás ellenére) visszajön az áram. |
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megnéztük a szabadesés c filmet pálfi györgy rendezésében, és dögöljek meg ha értem, hogy mire futtatja a kritika azt a förtelmes szemetet.
most az, hogy megdobták egy kis pénzzel és hirtelen kellett kevésből, rövid idő alatt bármit csinálni, az miért teljesítmény ?

nekem meggyőződésem, hogy azok aki a kritikákban az egekik magasztalják ezt a "művet" fogalmuk se volt, hogy miről is szól a dolog, mert valójában semmiről, de ezt nem lehet leírni, mert ő a sztár, aki ráadásul a NER-rel is harcol.

én szeretem az alternatív értelmezéseket, de ez nem több mint öncélú művészkedés. a kisfilmről ami előtte megy (mert nem lett elég hosszú a nagyfilm..) pedig nem tudok a jóízlés határain belül nyilatkozni, bírom én a tudatmódosító szereket, de ez már nekem is sok lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Ez az egyik amin én is gondolkoztam. A másik pedig, hogy | A támadást rajtaütésként tervezték el, de már az első alkalommal is tudták az idegenek, hogy jönnek. Kérdés, hogy honnan? Cruise ugye nem emlékezett erre, szóval nem ő a kulcs ebben. Az egyetlen amire lehet következtetni, hogy volt egy harmadik ember, aki kinyírt egy alfát. Mondjuk ebben az esetben, ezt a személyt is bele lehetett volna valamilyen szinten venni a történetbe. |

Azért az hozzá tartozik, hogy full fáradtan néztem a filmet és volt olyan is, hogy fél percre bealudtam, szóval ha hülyeséget kérdezek akkor sry 😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Moon - Hibátlan. Kegyetlenül pofán verős film. Nagyon nyomasztó légkörű "monodráma". Nagy csavarokkal.

10/10. Tessék megnézni.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Tegnap megvolt a Joe. Nekem top3-ba került az idei filmeket tekintve. Elég jó, bár végig nyomasztó volt a hangulata. Kicsit a Gran torinora emlékeztetett.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Én azért nem tartom olyan nagyra ezt a filmet mint a népitélet.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 687 — tracker ember
A nevét direkt írtad el amúgy ? 😀Toca
You passed the test. Igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
A Shawnshack kilépett a tinikorból:  ajemdibi.blog.hu/2014/09/24/20_kevesbe_ismert_teny_a_20_eves_a_remeny_rabjairol?token=b625b254cf48d4e9017765bac374f186empty taxi
Ez az a film amit bármikor letudok ülni megnézni és élvezem. A nevét direkt írtad el amúgy ? 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 687 — tracker ember
A Shawnshack kilépett a tinikorból:  ajemdibi.blog.hu/2014/09/24/20_kevesbe_ismert_teny_a_20_eves_a_remeny_rabjairol?token=b625b254cf48d4e9017765bac374f186


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt! lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Lehet csak mert kölyökkoromban belekóstoltam a seftelős, piacozós, határon üzletelős életbe; de én tudok percekig röhögni rajta.gaben
a szinkronja amúgy szerintem zseniális, Szacsvay-val és Bodrogival az élen.
14-15 éves koromban szétröhögtem magam rajta, mostani szemmel nem gondolom akkora filmnek, de a mai modern amerikai vígjátékoknál (Másnaposok és társai) mindenképpen többre tartom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt! lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Lehet csak mert kölyökkoromban belekóstoltam a seftelős, piacozós, határon üzletelős életbe; de én tudok percekig röhögni rajta.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Segítek: ne nézz szart!