Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Utóélet

sztem az üvegtirgris óta nem láttam ilyen vicces (magyar) filmet, és mégis drámai tud, és nagyon precíz.
megtekintésre ajánlott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mekferlén egyetlen baja, hogy 20 perces művekben ülnek csak a "munkái". A fölött már erőltetett és rossz... a rajzfilmekben viszont verhetetlen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.JC6
Aki vevő Seth McFarlene humorára annak tetszeni fog, bár gyengébb lett mint a Ted. Azért egyszer nézhető, mondom szigorúan csak akkor ha emberünk eddigi munkásságát kedveli.JayB
Én kedvelem de érdekes mód se a Ted se ez nem jött be ... bár a Ted tényleg sokkal jobbDrip
Részemről pedig egyedül a TED volt eddig nézhető, a korábbiak szörnyűek. Ezt a filmet a napokban tervezem megnézni, de az elvárásaim nagyon lecsökkentek vele szemben.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.JC6
Aki vevő Seth McFarlene humorára annak tetszeni fog, bár gyengébb lett mint a Ted. Azért egyszer nézhető, mondom szigorúan csak akkor ha emberünk eddigi munkásságát kedveli.JayB
Én kedvelem de érdekes mód se a Ted se ez nem jött be ... bár a Ted tényleg sokkal jobb

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.JC6
Aki vevő Seth McFarlene humorára annak tetszeni fog, bár gyengébb lett mint a Ted. Azért egyszer nézhető, mondom szigorúan csak akkor ha emberünk eddigi munkásságát kedveli.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=27fEXlvVRIE&index=117&list=PL1033DCF61BF4C456

Éppen ezt nézem.😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
magyar filmhez készült ilyen zseniális trailert én még nem láttam 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A Tini Nindzsak az mas teszta! 😀)))
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Elnézést kérek, de az előbbiek után ez ugrott be, úgyhogy muszáj bemásolnom, pedig semmi bajom a kollegával, de azért ez így nagyon jó. 😀

Alapból utálom az ilyen "beszélő mosómedve" és társai filmeket.dugo1993
Ez a vicc,hogy én is tökre így vagyok a mosómedvével!(de hát kövezhely,marvel,comic,etc)ZoliZoltán
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hitchcock legjobb filmje akkor is a Kötél. Erről tegnap újfent meggyőződhettem.

Igen, ezt vitaindítónak szánom...😀

(szorosan követi az Idegenek a vonaton)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Csak finoman ez itt a filmes rész.

több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Mondjuk én semmi ilyesmit nem vettem ki abból amit írt. Áruld már el, téged miért bánt ha valakinek ez tetszett?Shawn84
Ő mindig ilyen, nem kell foglalkozni vele, csak simán kevés meztelen nőt lát, és így jön ki rajta a frusztráció.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Szerintem nevezzük át a topicot "IMDB top 10 diskurzus"-ra.JayB
Vagy "Hülye általánosítások, és buta következtetések"-re esetleg?

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Mondjuk én semmi ilyesmit nem vettem ki abból amit írt. Áruld már el, téged miért bánt ha valakinek ez tetszett?Shawn84
Nem bánt.
Írjon bátran, bíztatom is.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Mondjuk én semmi ilyesmit nem vettem ki abból amit írt. Áruld már el, téged miért bánt ha valakinek ez tetszett?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Szerintem nevezzük át a topicot "IMDB top 10 diskurzus"-ra.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Úgy írtam róla?Hmm érdekes!😀😀

Az elsőt imádtam ,'90-es film...nekem mérföldkő volt!(100-szor láttam kb.)Nem sok képregény adaptáció jött ki előtte...így 25 év elteltével meg pont emiatt néztem meg!
De sajnálom ha felzaklattalak....na jó nem,pont leszarom mit írkálsz
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
az ember aki túl keveset tudott - most m1 😊davemayer
Zseni az a film. Bármikor képes vagyok megnézni.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
az ember aki túl keveset tudott - most m1 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Pont most akartam írni... Rossz szomszédság...
Lehet, hogy én vagyok túl prűd, meg jó fiú, de ez a film...
Nincs egymás után 3 mondat, amiben nincs ocsmányság, obszcenitás, káromkodás...
Förtelem az egész. Elkezdtük nézni a feleségemmel, de 45 percig bírtuk.
Szörnyű...
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rossz szomszédság
Nem sok jóra számítottam de szerintem rohadt nagy állatság 😀 Akinek a project x tetszett annak ez is fog.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Sonny ez bizony