Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Infinty warnál nehéz jobbat csinálni. 😕

Kibaszottul rohadt módon sikerült!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Mindjart endgame!!

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Nekem a cpt marvelre nem volt még időm, szóval csúnya cumi van 😀
peach
Kotortam a neten egy laptopon szódával elmegy minőséget, mindjárt indítom. Közben nosztalgikusan visszagondolok a tinédzser koromra ahol ez volt a standard, belül pedig kínomban röhögök magamon 😀
peach
anno éjszakáztam kint a határon és a Kung Fu Pandát néztem meg egymás után 6szor a 12 órás műszakban
hasonló minőségben 😀

én most épp IW-t nézek
holnap meló közben a háttérben elfér majd a BP
így csak a tinifilm marad ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 742 — Poloska confirmed
Aréna Imaxben az ilyen második harmadik sor mennyire puruttya?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nekem a cpt marvelre nem volt még időm, szóval csúnya cumi van 😀
peach
Kotortam a neten egy laptopon szódával elmegy minőséget, mindjárt indítom. Közben nosztalgikusan visszagondolok a tinédzser koromra ahol ez volt a standard, belül pedig kínomban röhögök magamon 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
A Csodabogar cimu filmet megneztem a multkor.
Nagyon jol szorakoztam pedig egy elgondolkodtato film. Egy nem hetkoznapi embert mutatba be egy igencska hetkoznapi eletben. A sok cgi szuperhosos film elbujhat e film mogott, mert van emberi oldala. Nehol ezoterikus romatikaval fuszerezve.
A szereposztas parades:
Travolta, Whitaker, Duvall....
ZoliMP
Egyik kedvencem, pedig az se vidám film.
kishaszi
az ilyen nem vidám filmek amúgy a legjobbak..😊
yooker
Kettos a film, mert voltak jelenetek amin joizueket kacagtam.
Nem hittem volna, hogy ennyi ember ismeri/kedveli ezt a filmet.
ZoliMP
Ki ne hagyjátok a felsorolásból a film zenéjét, Clapton zseniálisat rakott alá.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 9 847
A Csodabogar cimu filmet megneztem a multkor.
Nagyon jol szorakoztam pedig egy elgondolkodtato film. Egy nem hetkoznapi embert mutatba be egy igencska hetkoznapi eletben. A sok cgi szuperhosos film elbujhat e film mogott, mert van emberi oldala. Nehol ezoterikus romatikaval fuszerezve.
A szereposztas parades:
Travolta, Whitaker, Duvall....
ZoliMP
Egyik kedvencem, pedig az se vidám film.
kishaszi
az ilyen nem vidám filmek amúgy a legjobbak..😊
yooker
Kettos a film, mert voltak jelenetek amin joizueket kacagtam.
Nem hittem volna, hogy ennyi ember ismeri/kedveli ezt a filmet.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
A Csodabogar cimu filmet megneztem a multkor.
Nagyon jol szorakoztam pedig egy elgondolkodtato film. Egy nem hetkoznapi embert mutatba be egy igencska hetkoznapi eletben. A sok cgi szuperhosos film elbujhat e film mogott, mert van emberi oldala. Nehol ezoterikus romatikaval fuszerezve.
A szereposztas parades:
Travolta, Whitaker, Duvall....
ZoliMP
Egyik kedvencem, pedig az se vidám film.
kishaszi
az ilyen nem vidám filmek amúgy a legjobbak..😊

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
A Csodabogar cimu filmet megneztem a multkor.
Nagyon jol szorakoztam pedig egy elgondolkodtato film. Egy nem hetkoznapi embert mutatba be egy igencska hetkoznapi eletben. A sok cgi szuperhosos film elbujhat e film mogott, mert van emberi oldala. Nehol ezoterikus romatikaval fuszerezve.
A szereposztas parades:
Travolta, Whitaker, Duvall....
ZoliMP
Egyik kedvencem, pedig az se vidám film.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
@Rózsa Sándor
-Ugye nem hagytad ki a Carter ügynököt?
steelwolf
Hát basszus azzal kezdtem 😃a listába amit itt kaptam az volt szinte a legelső !

 filmsomnia.hu/marvel-maratont-tartanal-ime-teljes-idovonal-hogy-biztosan-helyes-sorrendben-nezd-studio-filmjeit-es-sorozatait/
több mint 7 éve
YoungZeeZee 9 847
A Csodabogar cimu filmet megneztem a multkor.
Nagyon jol szorakoztam pedig egy elgondolkodtato film. Egy nem hetkoznapi embert mutatba be egy igencska hetkoznapi eletben. A sok cgi szuperhosos film elbujhat e film mogott, mert van emberi oldala. Nehol ezoterikus romatikaval fuszerezve.
A szereposztas parades:
Travolta, Whitaker, Duvall....

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
@Rózsa Sándor
-Ugye nem hagytad ki a Carter ügynököt?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Egyetlen ember vagy a Földön aki úgy készül az Endgamere, hogy a sorozatokat is nézi
braxa88
Allitolag Punishernek komoly cameoja lehet, amivel a uj Punisher evadot promozzak be!

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Egyetlen ember vagy a Földön aki úgy készül az Endgamere, hogy a sorozatokat is nézi
braxa88
ez nem igaz 😀
több cimborám is végignézi az egészet
az egyik a szerencsétlen menyasszonyával aki nem szereti 😀
Negritis
Ez mekkora már basszus 😅😅😅😅Minden tiszteletem a baratodnak ☝👏👏👏👌👌👌
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Egyetlen ember vagy a Földön aki úgy készül az Endgamere, hogy a sorozatokat is nézi
braxa88
ez nem igaz 😀
több cimborám is végignézi az egészet
az egyik a szerencsétlen menyasszonyával aki nem szereti 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Egyetlen ember vagy a Földön aki úgy készül az Endgamere, hogy a sorozatokat is nézi
braxa88
És ha amiatt nem érti majd, mert kimaradtak neki a sorozatok?
Te vállalod érte a felelősséget?!
Sobri Jóska
Én vállalom!
Nézzed csak a filmeket. Ha meg érdekel még valami rákeresel.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Egyetlen ember vagy a Földön aki úgy készül az Endgamere, hogy a sorozatokat is nézi
braxa88
És ha amiatt nem érti majd, mert kimaradtak neki a sorozatok?
Te vállalod érte a felelősséget?!

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Egyetlen ember vagy a Földön aki úgy készül az Endgamere, hogy a sorozatokat is nézi
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Ha megfogadtad volna a tanácsunkat te se néznéd és akkor nem lennél így lemaradva 😀
Toca
Na szóval,azt mondod elég megnézni a maradék filmeket melyek😀octor Strange; Thor: Ragnarök; A Hangya és a Darázs;Bosszúállók: Végtelen háború??? (Az elötte lévő összes sorozatot és filmet megneztem már.Most tartok egyebkènt Punisher-nèl ami a listában a 40. Egyèbkènt mèg 20 lenne hàtra igaz itt van mikor több részletben kell nézni a sorozatot ezért nem stimmel a szàm )
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Ha megfogadtad volna a tanácsunkat te se néznéd és akkor nem lennél így lemaradva 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már
Negritis
Az meg hogy ?? Vagy te csak a filmeket nézed ?A sorozatokat nem ?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nekem a cpt marvelre nem volt még időm, szóval csúnya cumi van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
Rózsa Sándor (betyár)
tekintve hogy a cpt marvel is megy még jó eséllyel 😀

amúgy nekem csak 5 v 6 film van hátra az újrázásból de sztem csak az IW-t iktatom be már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
én hétvégéig kibírom 😀
Negritis
Nekem még meg hàtra van 12 évad sorozat és 5 film 😅😅
Szóval kb. Még egy hónap mire látom 😃
Apropó szerintetek akkor jàtszàk majd mèg moziban ??🤔
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
holnap endgame! jaj de várós. kicsit az nyugtalanít hogy corvin legnagyobb terme dugig tele lesz 0 üres hely, remélem hallani is fogom a filmet
braxa88
Mar holnap?
En csut reggel megyek feliratosra hatha nem lesz tele a terem a zavaro elemekkel.

Jó hét ez :draft+endgame