Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Terminátor "3"

Mert ugye elvileg ez az igazi folytatás. És tényleg az. Csak most láttam a sok rossz hír után (kevés bevétel, bukás, stb), de kellemesen csalódtam.
Az igaz, hogy kicsit remake, de nem zavaróan. Bőven van változás, hogy újnak hasson. Szerintem simán faja akció film, Schwarzi miatt már megérte az egész. Cameron visszatérése azért érezhető, végre egy normális folytatás! Simán jobb, mint bármi az eddigi próbálkozásokból a 2. rész után.
Schwarzi terminátora meg még mindig odabasz 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
Én megnézem majd a Midwayt, mert imádom a háborús filmeket, de vannak fenntartásaim.

Aki az igazi Midwayi csatára kíváncsi, nézze meg az "eredeti" 1976os filmet, olyan színészekkel, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Tom Selleck, Robert Mitchum, vagy a remek japán színész Mifune Tosiró, mint Yamamoto admirális.
Fent van Videán is, meg több helyen. Zseniális film!
Ja, zeneszerző John Williams. 😉
Chargers LT
Valljuk be azért, a zseniális igencsak erős rá, kis túlzással a korszak Pearl Harbora volt ez a film.... csak van egy pazar színészi gárda benne, aki kicsit magasabb szintre emeli. 😛 Valóban ez a legfőbb erőssége.

De egynek mindenképp elmegy, és nyilván jobb lesz mint ez az Emmerich-féle remake.

PS: kihagytad Pat Moritát 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Már a trailer-ből látszik hogy tuti bukó. Sajna.
Persze, meg fogom nézni, de 100% hogy brutál dühösen állok majd fel a gép elől...

Szerk.: mint a Battle LA vagy a Csatahajó.
Olyan izgalommal vártam, aztán olyat koppantam, mint az ólajtó.
Az LA konkrétan a világ egyik legrosszabb filmje. És abban is szerepel Aaron papa...
Szóval, nagyon nem jó ómen.
O1G
Lehet velem van a baj de ami ilyen futurisztikus, inváziós sci-fi szerű azt úgy nézem hogy majdnem biztos hogy gagyi lesz, de talán látványos kis bugyuta sztori.
Ezeken sose értem hogy lehet felhúzni magad, max annyit mondasz hogy elbasztál 1,5 órát az életedből 😀
Toca
Aki azt hiszi, hogy örökké fog élni, az hogy tud elbaszni a végtelenhez képest 1,5 órát?

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
a csatahajó egy teljesen korrekt szórakoztató hülyeség
nem jó film, de láttam párszor és nem büntet
Negritis
De csak mert a Friday Night Lights-ból játszik benne Riggins, aki nagy forma. (Taylor Kitsch). Valóban elmegy az a film.
Mondjuk filmekben hasonlítunk Negi, szóval ne fejezd be az excel tábládat neten, folyamat nézem és merítek ötletet 😀
kristóf17
nem tervezem ráhagyni, jó móka vezetni
és könyebb követni is mintha csak imdb-n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Már a trailer-ből látszik hogy tuti bukó. Sajna.
Persze, meg fogom nézni, de 100% hogy brutál dühösen állok majd fel a gép elől...

Szerk.: mint a Battle LA vagy a Csatahajó.
Olyan izgalommal vártam, aztán olyat koppantam, mint az ólajtó.
Az LA konkrétan a világ egyik legrosszabb filmje. És abban is szerepel Aaron papa...
Szóval, nagyon nem jó ómen.
O1G
Lehet velem van a baj de ami ilyen futurisztikus, inváziós sci-fi szerű azt úgy nézem hogy majdnem biztos hogy gagyi lesz, de talán látványos kis bugyuta sztori.
Ezeken sose értem hogy lehet felhúzni magad, max annyit mondasz hogy elbasztál 1,5 órát az életedből 😀
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
a csatahajó egy teljesen korrekt szórakoztató hülyeség
nem jó film, de láttam párszor és nem büntet
Negritis
De csak mert a Friday Night Lights-ból játszik benne Riggins, aki nagy forma. (Taylor Kitsch). Valóban elmegy az a film.
Mondjuk filmekben hasonlítunk Negi, szóval ne fejezd be az excel tábládat neten, folyamat nézem és merítek ötletet 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
a csatahajó egy teljesen korrekt szórakoztató hülyeség
nem jó film, de láttam párszor és nem büntet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 281
Már a trailer-ből látszik hogy tuti bukó. Sajna.
Persze, meg fogom nézni, de 100% hogy brutál dühösen állok majd fel a gép elől...

Szerk.: mint a Battle LA vagy a Csatahajó.
Olyan izgalommal vártam, aztán olyat koppantam, mint az ólajtó.
Az LA konkrétan a világ egyik legrosszabb filmje. És abban is szerepel Aaron papa...
Szóval, nagyon nem jó ómen.

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Én megnézem majd a Midwayt, mert imádom a háborús filmeket, de vannak fenntartásaim.

Aki az igazi Midwayi csatára kíváncsi, nézze meg az "eredeti" 1976os filmet, olyan színészekkel, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Tom Selleck, Robert Mitchum, vagy a remek japán színész Mifune Tosiró, mint Yamamoto admirális.
Fent van Videán is, meg több helyen. Zseniális film!
Ja, zeneszerző John Williams. 😉
Chargers LT
az a baj h Emmerich-től én fázok
tud ő jó cuccokat csinálni, de nem a realitás talaján

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Én megnézem majd a Midwayt, mert imádom a háborús filmeket, de vannak fenntartásaim.

Aki az igazi Midwayi csatára kíváncsi, nézze meg az "eredeti" 1976os filmet, olyan színészekkel, mint Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Tom Selleck, Robert Mitchum, vagy a remek japán színész Mifune Tosiró, mint Yamamoto admirális.
Fent van Videán is, meg több helyen. Zseniális film!
Ja, zeneszerző John Williams. 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Amióta bejelentették hogy készül, iszonyatosan várom. Ez kb 2 éve volt asszem 😀

Megnéztem múltkor a trailert, ami kb egy 2.vh-s köntösbe bújtatott Transformers, gusztustalan CGI-orgiával. Szerintem borzalmas és ahogy a kinti véleményeket olvastam, lehet meg sem nézem, max idővel, ingyé 😀
O1G
Pedig épp azt akartam itt megnézni jövő hétvégén ...
csebi
Tegyél a közösségért😊 Nézd meg és véleményezd nekünk😊
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Amióta bejelentették hogy készül, iszonyatosan várom. Ez kb 2 éve volt asszem 😀

Megnéztem múltkor a trailert, ami kb egy 2.vh-s köntösbe bújtatott Transformers, gusztustalan CGI-orgiával. Szerintem borzalmas és ahogy a kinti véleményeket olvastam, lehet meg sem nézem, max idővel, ingyé 😀
O1G
Pedig épp azt akartam itt megnézni jövő hétvégén ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
 youtu.be/PhmFFtjB2qY

5 év? Akkor ez off...
O1G
Remélem azért lesz valamikor belőle valami... 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 281
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.
warr_b
 youtu.be/PhmFFtjB2qY

5 év? Akkor ez off...
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Inkább a kibaszott The mighty Eighth jöhetne már, vagy öt éve várom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Drakulics elvtárs:
a hangulat jó, Nagy Ervin zseniális
a forgatókönyv viszont meh
a film ettől jó, aki szereti a "komcsi" időszak filmjeit az sztem élvezni fogja
a retro feeling jó volt
Negritis
nekem is tetszett. Jó kis komcsi paródia
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 281
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Amióta bejelentették hogy készül, iszonyatosan várom. Ez kb 2 éve volt asszem 😀

Megnéztem múltkor a trailert, ami kb egy 2.vh-s köntösbe bújtatott Transformers, gusztustalan CGI-orgiával. Szerintem borzalmas és ahogy a kinti véleményeket olvastam, lehet meg sem nézem, max idővel, ingyé 😀
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
Egészen rossz véleményeket olvastam róla külföldről. Szokásos "amerika hős" sztori elvileg. Az meg nem mindig a realitáson alapul. Ettől függetlenül majd itthon ránézek, ha már háborús és lesz saját véleményem is róla. Addig ez csak mások tolmácsolása. 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Midway-t nézte már valaki?
Bazzani
moziba láttam a trailerét, nincs az az isten hogy vévigszenvedjek még 1 pearl harbort

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Midway-t nézte már valaki?

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Drakulics elvtárs:
a hangulat jó, Nagy Ervin zseniális
a forgatókönyv viszont meh
a film ettől jó, aki szereti a "komcsi" időszak filmjeit az sztem élvezni fogja
a retro feeling jó volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Kurva jó a Joker.
Amadeus
Újranézős
Vrij6
Jó de hogy soha az életbe nem nézném vissza az biztos.
Toca
Taxisofőr
Komédia Királya
Összeomlás
és elvileg a Richard Nixon merénylet
ha érdekelnek hasonló filmek, az 1és 4 még hiányzik nekem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kurva jó a Joker.
Amadeus
Újranézős
Vrij6
Jó de hogy soha az életbe nem nézném vissza az biztos.
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Kurva jó a Joker.
Amadeus
Újranézős

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Kurva jó a Joker.