NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a Nagy Hal 10/10-es film, ha nem utasítod el élből Burton stílusát, a Halott menyasszony jóval egyszerűbb hozzá képest


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
Nagy Halat nem láttam, de én inkább a Támad a Marsra tenném hogy azóta nincs jó élőszereplőse
viszont az animációsok közül a Halott Menyasszony nálam all-time kedvenc

közbe megnéztem a How to train your Dragon 2-t és 8/10re értékeltem (telibe vertem az imdb-t 😀)
szerettem, jó volt nézni, de valahogy kicsit túlságosan kiszámítható volt
ettől függetlenül meglepően bátran nyúlt a karakterekhez egy mesefilmhez képest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Én nagyon bírom tim burtont, de a sweeney óta nézhető élőszereplős filmet nem csinált és az említett is az éppen csak átvitte a lécet kategória...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
Micheal Bay és Peter Jackson nálam a pofádba recskázom az effecteket kategória lett, mind2be belefáradtam

Burton filmjeit imádom, de ő is olyan rendező hogy a filmjei egyediek és nem mindenki szereti őket és aki nem az nem érti más mit lát benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
amúgy ez nekem kicsit olyan mint A Grand Budapest Hotel
ha valaki vevő Wes Andersonra az élvezni fogja fentartások nélkül
ha valaki alapból hülyét kap tőle, az ekézni fogja és nem fogja érteni
ugyanez áll LinklaterreNegritis
Hat, Andersonnal szerintem inkabb a stilisztikai elemek irritaloak (nekem), nem a tortenetvezetes vagy mondanivalo.. Tehat inkabb Tim Burton vagy Michael Bay lehet a parhuzam :d

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
amúgy ez nekem kicsit olyan mint A Grand Budapest Hotel
ha valaki vevő Wes Andersonra az élvezni fogja fentartások nélkül
ha valaki alapból hülyét kap tőle, az ekézni fogja és nem fogja érteni
ugyanez áll Linklaterre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Na nehéz erre nem sznobizmusba hajló választ adni, de én már úgyis be lettem oda skatulyázva, szóval nyugodtan megpróbálhatom, rövid leszek.baggio
Alapvetően igazad van, tényleg érdekes kérdéseket vet fel, a megvalósításra panasz nem lehet, a színészi játék többször is kifejezetten hatásos volt. Viszont én úgy érzem, hogy a sok-sok érdekes témát besűrítve egyet sem tudott teljesen kibontani. Nem éreztem a film alatt azt a drámai hatást, amit előzetesen vártam. Kaptunk egy szeletet az elmúlásból, egy másikat a szociális kapcsolatokból, egy harmadikat a modern korból, de egyiket sem ehettük meg végig, csak belekóstolhattunk.

Mindettől eltekintve ez egy különleges alkotás, de a kevesebb néha több. Szerintem ez erre a filmre is igaz.Szokol
De hát itt pont ez a koncepció, a film alapból nem is akart semminél elidőzni, Inárritu látásmódja szerint ilyen az élet, mire úgy érzed, hogy tényleg megérthetnéd (ami amúgy sose jönne össze), már véget is ér. Mindenki száguld a végzete felé, ugyanez volt a Bábelnél, a Korcs Szerelmeknél, a 21 grammnál és a Biutifulnál is a fő téma, és ha azokat megnézed, szerintem könnyebben tudod megemészteni majd ezt is.

A "kevesebb néha több" érvet meglehetősen erősnek és indokolatlannak érzem mondjuk egy az életfolyamról szóló alkotásnál... a sráckornál is sokaknak az volt a problémája, hogy "nem történt benne semmi", ami hasonlóan vicces és ironikus szerintem. Ha a témaválasztás tetszik, a megvalósítás tetszik, a színész játék tetszik és még mindig hiányérzetünk van, akkor nincs mit tenni és elmenni filmrendezőnek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
1. Én magyarul láttam, szerintem most nem volt gáz a szinkronnal 😊
2. Így már érthető.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
Ezt mondjunk nem értem miért jó hogy CSAK feliratos verzió van egy filmből. Az érthető hogy Te eredeti nyelven, felirattal szeretnéd nézni, de én azért nem zárnám ki a gyengénlátókat/diszlexiásokat sem a moziból.Rataxes
1. ez a film nem tudom hogy magyarul mennyire jönne át
2. a társaság akikkel járok moziba nem igazán olyan, hogy szívesen menne feliratos filmre így ha van választás akkor szinkron
ezekért örültem neki hogy nem volt választásunk, és nekem nagyon pozitív volt az élmény is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Na nehéz erre nem sznobizmusba hajló választ adni, de én már úgyis be lettem oda skatulyázva, szóval nyugodtan megpróbálhatom, rövid leszek.baggio
Alapvetően igazad van, tényleg érdekes kérdéseket vet fel, a megvalósításra panasz nem lehet, a színészi játék többször is kifejezetten hatásos volt. Viszont én úgy érzem, hogy a sok-sok érdekes témát besűrítve egyet sem tudott teljesen kibontani. Nem éreztem a film alatt azt a drámai hatást, amit előzetesen vártam. Kaptunk egy szeletet az elmúlásból, egy másikat a szociális kapcsolatokból, egy harmadikat a modern korból, de egyiket sem ehettük meg végig, csak belekóstolhattunk.

Mindettől eltekintve ez egy különleges alkotás, de a kevesebb néha több. Szerintem ez erre a filmre is igaz.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ezt mondjunk nem értem miért jó hogy CSAK feliratos verzió van egy filmből. Az érthető hogy Te eredeti nyelven, felirattal szeretnéd nézni, de én azért nem zárnám ki a gyengénlátókat/diszlexiásokat sem a moziból.Rataxes
A vakokról, 3 évesekről, smárolnijárókról nem is beszélve...

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ezt mondjunk nem értem miért jó hogy CSAK feliratos verzió van egy filmből. Az érthető hogy Te eredeti nyelven, felirattal szeretnéd nézni, de én azért nem zárnám ki a gyengénlátókat/diszlexiásokat sem a moziból.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
egyébként engem a Birdmannél is meglepett hogy csak feliratos verzió volt belőle, örültem is neki nagyon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Super TV2-n Rush. Fantasztikus, továbbra is imádom, de még sosem láttam szinkronosan, itt úgy adják.
Bár ne tették volna. Szörnyű. Mondjuk ez az a film, amit sosem szinkronizáltam volna az itteni szakik helyében. Az egész élményt megöli.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 076 — The Mathematician
ha hagyod, hogy elkapjon akkor végigtudod gondolni az életed és lehetőségeid a film alatt, ha nem hagyod akkor látsz egy művész filmet ami nem mond semmit

nálam 9/10 egyébként és engem elkapott

de ugyanaz a kategória mint a Boyhood, az egy életről szól amivel vagy foglalkozol vagy nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Na nehéz erre nem sznobizmusba hajló választ adni, de én már úgyis be lettem oda skatulyázva, szóval nyugodtan megpróbálhatom, rövid leszek.

A film legfőbb mondanivalója, hogy az élet bonyolultabb annál, hogy bárki teljes egészében megérthesse, a végén pedig ugyanúgy semmivé válunk, történt velünk addig akármi (a legfontosabb pedig, hogy szeretteink hogy emlékeznek majd ránk). Ez olyan rétegekből áll össze, mint a hírnévhez való ragaszkodás (ünnepelt filmsztár vs lenézett, kiöregedett színész), hogy legyél valaki, de ne is kényszerítsenek bele egy szerepbe (Birdman vs Broadway), generációk közti szakadék (ha nem vagy facebookon, twitteren, nem is létezel a fiatalok szemében) + apa-lánya kapcsolat, a gyerekkor hatása felnőtt életünkre (a kiválasztott darabnak is megvolt a maga oka pl.), a "tökéletesség" ára (Nolan karaktere), nők és a család, satöbbi-satöbbi... Mindezt így hirtelen, egy megnézés után, számomra az az érthetetlen, hogy képes valaki ezt a művet lehúzni... Az egyetlen hosszú snitt ugyanúgy magára az életre reflektál, mely vágás nélkül hömpölyög az elejétől a végéig, kültéren-beltéren, fent és lent, elöl és hátul egyaránt. Ennyi izgalmas kérdést legalább felvetni egy filmben és igényesen, helyenként különösen viccesen, érdekesen tálalni hatalmas bravúr.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Megvolt a Birdman. Valaki esetleg segítene abban a kérdésemben, hogy ezt a filmet mégis hogyan lehet 8 pont fölé lőni? :'D

Jó értem én, hogy a kamera egyedi, meg Emma Stone szemeit én is nyalnám, na de maga a film, a sztori...számomra hihetetlen módon semmitmondó volt. Pedig én aztán nem vagyok az a transzformersznéző arc.

Szóval ha valaki segítene abban, hogy a kettő fent említett dolgon kívül mégis mi volt ebben annyira jó, azt megköszönném. Számomra ez nem volt más, mint egy művészfilmnek beskatulyázott alkotás, amit "kötelező szeretni".
Rajta van azon a top5-ös listán, amelyiken a legnagyobbat csalódtam az IMDB pontozáshoz mérten.dugo1993
Hozzá lehet még tenni a színészi alakításokat , de mást tényleg nem. Hasonló a véleményem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Megvolt a Birdman. Valaki esetleg segítene abban a kérdésemben, hogy ezt a filmet mégis hogyan lehet 8 pont fölé lőni? :'D

Jó értem én, hogy a kamera egyedi, meg Emma Stone szemeit én is nyalnám, na de maga a film, a sztori...számomra hihetetlen módon semmitmondó volt. Pedig én aztán nem vagyok az a transzformersznéző arc.

Szóval ha valaki segítene abban, hogy a kettő fent említett dolgon kívül mégis mi volt ebben annyira jó, azt megköszönném. Számomra ez nem volt más, mint egy művészfilmnek beskatulyázott alkotás, amit "kötelező szeretni".
Rajta van azon a top5-ös listán, amelyiken a legnagyobbat csalódtam az IMDB pontozáshoz mérten.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 477
Slacker (1991)

magyar címe: Henyék: régóta meg akartam nézni, Linklater egyik első filmje. minimális költségvetés, $23 ezerből készült, amatőr színészekkel. a filmnek nincs konvencionális értelemben vett cselekménye, rövid történetek, dialógusok egymásutánjából áll, egyik karakter sem kap pár percnél többet. hasonlítható a Clerkshez, de itt nincs főszereplő sem, csapong össze-vissza, pont mint a szereplők, akik fiatal külvárosi értelmiségiek, nem dolgoznak, csak tengenek-lengenek a világban, közben ellenkulturális nézeteket hangoztatnak. az elején nehéz ráhangolódni a filmre, mert Linklater semmilyen dramaturgiai vagy narratív eszközt nem használ, de megéri, mert lesz néhány jó karakter, és átjön a 90-es évek hangulata. ajánlom mindenkinek, aki szereti az indie filmeket

choose life
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Locke - hardyt nagyon bírom sztem a bronson óta majdnem minden filmjét láttam. nem a legváltozatosabban választ szerepet az igaz, de amit kell azt mindig hozza, sőt még többet is. Nagyon bírom, hogy úgy játszik el mindent, hogy semmi túlzó mimika nem ül ki az arcára, mégis mindig tudja az ember, hogy éppen zajlik benne, mesterien teremti meg a légkört amiben éppen van a karakter. A film is fasza, alapból bírom az ilyen egy helységben kevés szereplővel megcsinált filmeket. Nem egy korszak alkotó alkotás ez, de hipp-hopp eltelik a szűk másfél óra, végig lehet izgulni, hogy mi lesz a vége. Részemről ajánlós...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
The Judge - ezt a filmet mi értelme volt megcsinálni? Sablonos, rossz, unalmas és még hosszú is. 3/10 kb.peach
80-as 90-es években csináltak ilyen filmeket, szóval izgis retro volt, de sokkal jobb drámai színészekkel, mint RD JR.
Legalábbis nekem az ő karaktere+játéka baromira lehúzta.sapka
Érdekes, nekem meg pont duvall volt rohadt gyenge 😊peach
naigen, ő sem emelkedett ki, de nem vett el, csak volt 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
The Judge - ezt a filmet mi értelme volt megcsinálni? Sablonos, rossz, unalmas és még hosszú is. 3/10 kb.peach
80-as 90-es években csináltak ilyen filmeket, szóval izgis retro volt, de sokkal jobb drámai színészekkel, mint RD JR.
Legalábbis nekem az ő karaktere+játéka baromira lehúzta.sapka
Érdekes, nekem meg pont duvall volt rohadt gyenge 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PS: ezuttal ket reszeg tinipicsat fogtam ki, hihetetlen vazz.. Igor
szóval azt mondod, többet kellene járnom a Puskinba ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
The Judge - ezt a filmet mi értelme volt megcsinálni? Sablonos, rossz, unalmas és még hosszú is. 3/10 kb.peach
80-as 90-es években csináltak ilyen filmeket, szóval izgis retro volt, de sokkal jobb drámai színészekkel, mint RD JR.
Legalábbis nekem az ő karaktere+játéka baromira lehúzta.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!