Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

12 napja
Beki New York Jets 2 899
Mondjuk, ha gumibottal püfölnék, akk talán nem lenne gond, de a rúgdosás és ütlegelésből tuti lesz. Az alapján amit a szemtanú mond, mondjuk örüljön h ennyit kapott csak, már rég egy tárat kellett volna belehelyezni, ha valóban elsodort motoros rendőrt + a nekitolatásnál sem volt tekintettel a rendőrök életére.
12 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Gec hogy pumpálják. Kiváncsi vagyok az okra, mert akik kiszedik a kocsibol lehet lendületből kezdték verni, de az a kettő akik később mennek oda és kérdezés nélkül egyből ütni kezdik az elég érdekes. Egyik se mondja a kollégáknak hogy nem biztos hogy ez még a rendes eljárás, hanem beszáll a buliba.
12 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
AZt a kurva, kapta rendesen a geci. Én is ütöttem volna mint a rongyot, de biztos hogy lesz a rendőröknek ebből bajuk, de a gyerek egy életre megtanulta ,hogy többet nem baszakszik a jardókkal és talán a fogdában is kap egy két hejreállító pofont.
12 napja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvasom ezt a sztorit, hogy valami 21 eves no meghalt, mert elment bungee jumpingolni Braziliaban, es akiknek ez a feladata, konkretan elfelejtettek rarakni a kotelet, így tok siman leloktek egy hidrol kotel nelkul. Eloszor nem hittem el, hogy ilyen letezik, majd az jutott eszembe, hogy ennyire kibaszottul gyoker fasz buta faj nem lehet az ember. Majd az jutott eszembe, hogy de, ennyire kibaszott butak vagyunk. Megdobbento.

12 napja
Beki New York Jets 2 899
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
13 napja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Pakisztáni ételfutárokkal is kéne kezdeni valamit, főleg azzal hogy ne használhassanak elektromos bringát.



Egy kis fizika a rolleresekhez:


Szerkesztette: Nomac
17 napja
Dagobert bácsi 333
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
Ilyenkor mindig volt általános iskolai osztálytársnom és gyerekkori pajtasom esete jut eszembe és nem kicsit jövök idegbe

 index.hu/belfold/2015/06/29/battonyai_gyilkossag_battonya_gyilkossag_eletfogytiglan_kinzas/
Negritis, a vajda
Itt ki volt a osztálytársad ? És pajtásod?
17 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 687
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
Ilyenkor mindig volt általános iskolai osztálytársnom és gyerekkori pajtasom esete jut eszembe és nem kicsit jövök idegbe

 index.hu/belfold/2015/06/29/battonyai_gyilkossag_battonya_gyilkossag_eletfogytiglan_kinzas/
Negritis, a vajda
 hvg.hu/itthon/20160609_hosszu_evekre_lecsukjak_a_nagymamajat_halalra_szurkalo_leha_unokat#mq8ay35u4v7w208hx7m

Nekem ilyen osztálytársam volt. 10 évet nem ült.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
17 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
Ilyenkor mindig volt általános iskolai osztálytársnom és gyerekkori pajtasom esete jut eszembe és nem kicsit jövök idegbe

 index.hu/belfold/2015/06/29/battonyai_gyilkossag_battonya_gyilkossag_eletfogytiglan_kinzas/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
majd kapnak rá még két-két évet, oszt' jóvan
slowmotion
Hogy a faszba lehet ilyenért 14 év és 10 évet adni meg felfüg. Meg az a tetves kurva anyátok picsáját,vicc ez a Magyar jogrend 😡
Dagobert bácsi
hát majd a fellebbviteli bíróság kicsit szigorít az ítéleten. gondolom nagyjából megvan az, hogy mi várható, első fokon, az ügyészség súlyosbításért fellebbez, másodfokon meg kicsit hozzávésnek pár évet.
17 napja
Dagobert bácsi 333
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
majd kapnak rá még két-két évet, oszt' jóvan
slowmotion
Hogy a faszba lehet ilyenért 14 év és 10 évet adni meg felfüg. Meg az a tetves kurva anyátok picsáját,vicc ez a Magyar jogrend 😡
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
majd kapnak rá még két-két évet, oszt' jóvan
17 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
 index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/

Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
17 napja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/sport/2026/06/10/pecs-kosarlabda-akademia-gyogytornasz-kamuprofil-chat-menesztes/

Tankcsapdaénekesevezetéknév és IV a második honalapítóként is szoktak rá hívatkozni
22 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
NB2
Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
JC6 (Mr. Miele)
ügyfeleké, nem az enyém...
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
ford kuga és suzuki wagon r+ 😊

szerk.: kettő kutya 😉
peach
És amik nem a neveden vannak? Ha?
22 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
írj az e-papíron panaszlevelet
sutianap
Hétfőn van hosszított nyitvatartás bemegyek személyesen még időben vagyok
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem kell. Kiperkálod a NAVmobilon - amennyit ír, annyit. Beküldód e-papíron a panaszt. Nem fellebbezel! Pluszpénzér. A e-papïrosra mindenképp válaszolnak, hogy dirrdurr csittcsat, de már látni fogják a befizetést és mégegykis dirrdurr csittcsatt és intézkednek az MNyP átvezetésedről ekkor meg akkor.

Csak akkor menny be, ha ordibálni akarsz, hogy milyen méltanytalan arányokban basznak ki veled és reméled mikor innét kibasszák őket akkor ehhez a kibaszott gránitbankhoz mennek a telefonos ügyfélszolgálni...

Szóva csak akkor mennybe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
22 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
NB2
Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
JC6 (Mr. Miele)
ügyfeleké, nem az enyém...
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
ford kuga és suzuki wagon r+ 😊

szerk.: kettő kutya 😉
peach
Nem akarom elvenni JC kenyerét, de azt hiszem meg is van, hogy honnan a habzsi dőzsi.
Te voltál a Suzuki Vagyonőr+rel hatvanpusztánál!

22 napja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
NB2
Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
JC6 (Mr. Miele)
ügyfeleké, nem az enyém...
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
ford kuga és suzuki wagon r+ 😊

szerk.: kettő kutya 😉

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
22 napja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
NB2
Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
JC6 (Mr. Miele)
ügyfeleké, nem az enyém...
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
22 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
írj az e-papíron panaszlevelet
sutianap
Hétfőn van hosszított nyitvatartás bemegyek személyesen még időben vagyok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
22 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
NB2
Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
22 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
írj az e-papíron panaszlevelet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
22 napja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
22 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
23 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Ne higgy neki! Ha navos lennék, én is ezt mondanám! 😀