Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
12 napja
Mondjuk, ha gumibottal püfölnék, akk talán nem lenne gond, de a rúgdosás és ütlegelésből tuti lesz. Az alapján amit a szemtanú mond, mondjuk örüljön h ennyit kapott csak, már rég egy tárat kellett volna belehelyezni, ha valóban elsodort motoros rendőrt + a nekitolatásnál sem volt tekintettel a rendőrök életére.
12 napja
telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszakGec hogy pumpálják. Kiváncsi vagyok az okra, mert akik kiszedik a kocsibol lehet lendületből kezdték verni, de az a kettő akik később mennek oda és kérdezés nélkül egyből ütni kezdik az elég érdekes. Egyik se mondja a kollégáknak hogy nem biztos hogy ez még a rendes eljárás, hanem beszáll a buliba.
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
12 napja
telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszakAZt a kurva, kapta rendesen a geci. Én is ütöttem volna mint a rongyot, de biztos hogy lesz a rendőröknek ebből bajuk, de a gyerek egy életre megtanulta ,hogy többet nem baszakszik a jardókkal és talán a fogdában is kap egy két hejreállító pofont.
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
12 napja
Olvasom ezt a sztorit, hogy valami 21 eves no meghalt, mert elment bungee jumpingolni Braziliaban, es akiknek ez a feladata, konkretan elfelejtettek rarakni a kotelet, így tok siman leloktek egy hidrol kotel nelkul. Eloszor nem hittem el, hogy ilyen letezik, majd az jutott eszembe, hogy ennyire kibaszottul gyoker fasz buta faj nem lehet az ember. Majd az jutott eszembe, hogy de, ennyire kibaszott butak vagyunk. Megdobbento.
12 napja
telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszakés még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
17 napja
Dagobert bácsi
333
Itt ki volt a osztálytársad ? És pajtásod?index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/Ilyenkor mindig volt általános iskolai osztálytársnom és gyerekkori pajtasom esete jut eszembe és nem kicsit jövök idegbe
Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
index.hu/belfold/2015/06/29/battonyai_gyilkossag_battonya_gyilkossag_eletfogytiglan_kinzas/
Negritis, a vajda
17 napja
hvg.hu/itthon/20160609_hosszu_evekre_lecsukjak_a_nagymamajat_halalra_szurkalo_leha_unokat#mq8ay35u4v7w208hx7mindex.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/Ilyenkor mindig volt általános iskolai osztálytársnom és gyerekkori pajtasom esete jut eszembe és nem kicsit jövök idegbe
Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
index.hu/belfold/2015/06/29/battonyai_gyilkossag_battonya_gyilkossag_eletfogytiglan_kinzas/
Negritis, a vajda
Nekem ilyen osztálytársam volt. 10 évet nem ült.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
17 napja
index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/Ilyenkor mindig volt általános iskolai osztálytársnom és gyerekkori pajtasom esete jut eszembe és nem kicsit jövök idegbe
Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
index.hu/belfold/2015/06/29/battonyai_gyilkossag_battonya_gyilkossag_eletfogytiglan_kinzas/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
hát majd a fellebbviteli bíróság kicsit szigorít az ítéleten. gondolom nagyjából megvan az, hogy mi várható, első fokon, az ügyészség súlyosbításért fellebbez, másodfokon meg kicsit hozzávésnek pár évet.Hogy a faszba lehet ilyenért 14 év és 10 évet adni meg felfüg. Meg az a tetves kurva anyátok picsáját,vicc ez a Magyar jogrend 😡index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/majd kapnak rá még két-két évet, oszt' jóvan
Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
Dagobert bácsi
17 napja
Dagobert bácsi
333
Hogy a faszba lehet ilyenért 14 év és 10 évet adni meg felfüg. Meg az a tetves kurva anyátok picsáját,vicc ez a Magyar jogrend 😡index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/majd kapnak rá még két-két évet, oszt' jóvan
Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
17 napja
index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/majd kapnak rá még két-két évet, oszt' jóvan
Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
JC6 (Mr. Miele)
17 napja
index.hu/belfold/2026/06/10/birosag-nyiregyhaza-patroha-fegyhaz-hajlektalan-rabszolga-bantalmazas/Fellebbeztek… mire?
Apa ökölbe szorult keze vagyok…. 😕
17 napja
index.hu/sport/2026/06/10/pecs-kosarlabda-akademia-gyogytornasz-kamuprofil-chat-menesztes/Tankcsapdaénekesevezetéknév és IV a második honalapítóként is szoktak rá hívatkozni
22 napja
És amik nem a neveden vannak? Ha?ford kuga és suzuki wagon r+ 😊ügyfeleké, nem az enyém...Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
NB2
JC6 (Mr. Miele)
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
szerk.: kettő kutya 😉
peach
22 napja
Nem kell. Kiperkálod a NAVmobilon - amennyit ír, annyit. Beküldód e-papíron a panaszt. Nem fellebbezel! Pluszpénzér. A e-papïrosra mindenképp válaszolnak, hogy dirrdurr csittcsat, de már látni fogják a befizetést és mégegykis dirrdurr csittcsatt és intézkednek az MNyP átvezetésedről ekkor meg akkor.Hétfőn van hosszított nyitvatartás bemegyek személyesen még időben vagyokírj az e-papíron panaszleveletMi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
sutianap
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Csak akkor menny be, ha ordibálni akarsz, hogy milyen méltanytalan arányokban basznak ki veled és reméled mikor innét kibasszák őket akkor ehhez a kibaszott gránitbankhoz mennek a telefonos ügyfélszolgálni...
Szóva csak akkor mennybe

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
22 napja
Nem akarom elvenni JC kenyerét, de azt hiszem meg is van, hogy honnan a habzsi dőzsi.ford kuga és suzuki wagon r+ 😊ügyfeleké, nem az enyém...Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
NB2
JC6 (Mr. Miele)
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
szerk.: kettő kutya 😉
peach
Te voltál a Suzuki Vagyonőr+rel hatvanpusztánál!
22 napja
ford kuga és suzuki wagon r+ 😊ügyfeleké, nem az enyém...Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
NB2
JC6 (Mr. Miele)
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
szerk.: kettő kutya 😉
Szerkesztette: peach
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
22 napja
ügyfeleké, nem az enyém...Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
NB2
JC6 (Mr. Miele)
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
22 napja
Hétfőn van hosszított nyitvatartás bemegyek személyesen még időben vagyokírj az e-papíron panaszleveletMi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
sutianap
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
22 napja
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
NB2
22 napja
írj az e-papíron panaszleveletMi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
22 napja
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
22 napja
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊Leadtam az autómat bontóba még az év elején, mindent intéztem. Forgalomból kivonás stb...minden hivatalos volt. Vártam, hogy jöjjön a súlyadó, de nem jött. Közben vettünk egy használt autót ami úgyanúgy a nevemre került.
(nem vagyok NAV-os)
NB2
Majd május 22-én jött, hogy megállapítottak 4619 Ft adót és 30 napom van befizetni. Ez leadott autó és "új" autó adókülönbözete.....
Erre tegnap jön a papír, hogy megtagadják a magánnyugdíj kifizetést mert van 6000 Ft adóhátralékom.....
WTF....tavaly is rendeztem mindent mert megvan a tartós tárban a bizonylat
SZÓVAL MI A FASZ?????? VAGY FINOMAN FOGALMAZVA SZOPJANAK LE
Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
23 napja
Mi a probléma? Hátha kiderül, hogy mégis user hiba 😊Ne higgy neki! Ha navos lennék, én is ezt mondanám! 😀
(nem vagyok NAV-os)
NB2