Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó hát én is megaláznám csúnyán szegénykét. Legközelebbi arab kirándulása előtt jelentkezzen nálam felkészítésre 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.F.Schleck
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.haromt

Nyugatitrendszerint picitkurvászanöltözött médiabanyek? A nagy riporternőnek fingja nem volt a kultúráról, amiben forgatni fog? 😂 Tréééééé 😂 😛 !
Más kultúra. Ennyi. Persze; nem az a kultúra, hogy fogdossák az europid nőket, hanem az, hogy ott a kurvák öltöznek kurvának (mivel ott tényleg van olyasmi, amit kulturának és kulturált viselkedésnek/öltözködésnek hívnak).
Persze, nálunk a kurva elismert foglalkozás, kiszlányosz életcél, és marha furcsa lehet, hogy máshol elitélik, és társadalmi selejtként bánnak vele. 😛toxique
A 2 riporter nemrég volt Iránban, 1 éve Palesztinában/Izraelben. Továbbá Mauritániában, Burmában meg egyéb ilyen "nyugodt" helyeken. Ők nem a szokásos átlag magyar média sziinvonalát(kincs ami nincs) képviselik - szerencsére.
Ez ma ott készült kép(mert még ott vannak Egyiptomban): http://twitpic.com/428j5y - tényleg baromi kihivó az öltözéke. Fúj, céda.

de így rögtön az is érthető, hogy miért fogdosták meg a kedves riporternőtJJ Tiller
Egyiptomban azért nem ez az átlag női viselet szerencsére - ahogy Tibi írta eddig elég progressziv országnak számított e téren az arab világban. A berakott kép inkább Afganisztán/Szaud Arábia viszonyait mutatja be -ahol nem túl mákos dolog nőnek lenni...
Szóval ez az indok itt nem állja meg a helyét.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Érthetőnek érthető, de ettől még nem elfogadható, nem kulturált, nem követendő etc.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.haromt

Nyugatitrendszerint picitkurvászanöltözött médiabanyek? A nagy riporternőnek fingja nem volt a kultúráról, amiben forgatni fog? 😂 Tréééééé 😂 😛 !
Más kultúra. Ennyi. Persze; nem az a kultúra, hogy fogdossák az europid nőket, hanem az, hogy ott a kurvák öltöznek kurvának (mivel ott tényleg van olyasmi, amit kulturának és kulturált viselkedésnek/öltözködésnek hívnak).
Persze, nálunk a kurva elismert foglalkozás, kiszlányosz életcél, és marha furcsa lehet, hogy máshol elitélik, és társadalmi selejtként bánnak vele. 😛toxique


LOLSobri Jóska
de így rögtön az is érthető, hogy miért fogdosták meg a kedves riporternőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.F.Schleck
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.haromt

Nyugatitrendszerint picitkurvászanöltözött médiabanyek? A nagy riporternőnek fingja nem volt a kultúráról, amiben forgatni fog? 😂 Tréééééé 😂 😛 !
Más kultúra. Ennyi. Persze; nem az a kultúra, hogy fogdossák az europid nőket, hanem az, hogy ott a kurvák öltöznek kurvának (mivel ott tényleg van olyasmi, amit kulturának és kulturált viselkedésnek/öltözködésnek hívnak).
Persze, nálunk a kurva elismert foglalkozás, kiszlányosz életcél, és marha furcsa lehet, hogy máshol elitélik, és társadalmi selejtként bánnak vele. 😛toxique


LOL

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.F.Schleck
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.haromt
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.vasarnapihirek.hu/images/stories/14-cseke_eszter_vh-1.jpg&imgrefurl=http://www.vasarnapihirek.hu/archivum%3F%26oldal%3D25&usg=__GsrJZ3WarmYLThKQkBqBNIYFK5c=&h=1145&w=720&sz=68&hl=hu&start=0&zoom=1&tbnid=bWUYv9ZtRZXnIM:&tbnh=133&tbnw=84&ei=P4FiTYHPM4iSOtDdicQJ&prev=/images%3Fq%3Dcseke%2Beszter%26hl%3Dhu%26sa%3DX%26biw%3D1152%26bih%3D680%26tbs%3Disch:1%26prmd%3Divnso&itbs=1&iact=rc&dur=498&oei=P4FiTYHPM4iSOtDdicQJ&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=55&ty=57

A miheztartás végett!vadibandi
Ez még nem -lenne- indok hogy megőrülj és ilyet csinálj. És sajnos nem egyedi az eset. Múlt heti a hír, hogy a CBS (szintén nem csúnya) riporternőjét, Lara Logan-t gyakorlatilag a nyilt utcán erőszakolták meg csoportosan:
http://www.origo.hu/nagyvilag/20110216-szexualisan-bantalmaztak-a-cbs-riporternojet-a-kairoi-tuntetok.html
Örülök hogy Cseke Eszter ennyivel "megúszta" ezt - sokkal durvább eset lehetett is volna ebből.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.F.Schleck
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.haromt
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.vasarnapihirek.hu/images/stories/14-cseke_eszter_vh-1.jpg&imgrefurl=http://www.vasarnapihirek.hu/archivum%3F%26oldal%3D25&usg=__GsrJZ3WarmYLThKQkBqBNIYFK5c=&h=1145&w=720&sz=68&hl=hu&start=0&zoom=1&tbnid=bWUYv9ZtRZXnIM:&tbnh=133&tbnw=84&ei=P4FiTYHPM4iSOtDdicQJ&prev=/images%3Fq%3Dcseke%2Beszter%26hl%3Dhu%26sa%3DX%26biw%3D1152%26bih%3D680%26tbs%3Disch:1%26prmd%3Divnso&itbs=1&iact=rc&dur=498&oei=P4FiTYHPM4iSOtDdicQJ&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=55&ty=57

A miheztartás végett!




több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.F.Schleck
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.haromt

Nyugatitrendszerint picitkurvászanöltözött médiabanyek? A nagy riporternőnek fingja nem volt a kultúráról, amiben forgatni fog? 😂 Tréééééé 😂 😛 !
Más kultúra. Ennyi. Persze; nem az a kultúra, hogy fogdossák az europid nőket, hanem az, hogy ott a kurvák öltöznek kurvának (mivel ott tényleg van olyasmi, amit kulturának és kulturált viselkedésnek/öltözködésnek hívnak).
Persze, nálunk a kurva elismert foglalkozás, kiszlányosz életcél, és marha furcsa lehet, hogy máshol elitélik, és társadalmi selejtként bánnak vele. 😛
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
De más műsoraiban sokszor úgy elbúrjánzik, hogy az a műsor kárára megy, egy normális ember nem ál le vele teli torokból üvöltözni, így teljesen elynomja a többiek poénjait, lehetőségeit, karaktereit, ettől rossz kommunikátor. Én mondtam, hogy nem kedvelem, mivel egy igazi sznob, akiben fel se merül, hogy egy másik értelmes ember is mondhat vicceset, okosat, érdekeset, csak ő, megkérdőjelezhetetlenül.
Sobri Jóska
Én azt bírom, mikor ezzel a lánnyal vezeti a műsort.
http://www.missbalaton.hu/csonkaberta/index.html
Ilyenkor a rádióadáson is átsugárzik, hogy nem bír a hormonjaival!
Meg is értem.vadibandi
Ezek a leggyengébb Mesterlövész-műsorok 😛
Magyar Dáviddal viszont nagyon jó párost alkotnak, ld. a szombati műsort a politikusfilmekről.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
De más műsoraiban sokszor úgy elbúrjánzik, hogy az a műsor kárára megy, egy normális ember nem ál le vele teli torokból üvöltözni, így teljesen elynomja a többiek poénjait, lehetőségeit, karaktereit, ettől rossz kommunikátor. Én mondtam, hogy nem kedvelem, mivel egy igazi sznob, akiben fel se merül, hogy egy másik értelmes ember is mondhat vicceset, okosat, érdekeset, csak ő, megkérdőjelezhetetlenül.
Sobri Jóska
Én azt bírom, mikor ezzel a lánnyal vezeti a műsort.
http://www.missbalaton.hu/csonkaberta/index.html
Ilyenkor a rádióadáson is átsugárzik, hogy nem bír a hormonjaival!
Meg is értem.




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
Puzsért szeretem. Egy dologhoz ért, a rendszerkritikához, minden más (politika, film, reklám) csak ürügy 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy nyalná ki a seggem a paraszt, aki nem írja oda a feltöltött fájlja mellé, hogy ráégette a rohadt spanyol feliratot.

szerk: na egy másik változat meg lefagy 3-5 mp után :mad: ez az én napom!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.F.Schleck
most ehhez nem tudom a rasszizmus hogy jön. egyszerűen a muszlim vallás velejárója. Tegyük hozzá egyiptom talán a leg konszolidáltabb muszlim ország... Itt azért nem szoktak halálra kövezni nőket, mert kilátszott a szemük sarka.

Egyébként ez a magyar szélsőjobb által olyannyira csodált arab világ.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
(Török stílusa nekem is bejön, csak nem értek az NBA-hez, hogy tisztában legyek vele, hogy mikor és mennyit hibázik, mond baromságot. Hallani ilyen hangokat vele kapcsolatban. Fábry 10-15 évvel ezelőtti frissessége lenyűgözött.)tomi-tomi
pontosan erről beszélek, ő nem a tényszerűséget veszi alapul, hanem a saját - vélt v valós - igazát hangsúlyozza, hívja fel rá a figyelmet. arrogáns maximum akkor lesz ha erős szellemi főlényben van a beszélgetőpartnerrel szemben, amihez egy mokka remek alkalom.

aláírom, hogy ettől ő lehet valakinek - vagy török péter az nba szakiknak - ellenszenves, mert "baromságokat hord össze", de az ő célja abban a pillanatban nem a vájt fülűek kielégítése, legkevésbé egy mokkában. ehhez persze lehet ragaszkodni, csak nem érdemes.gabtsi
De én nem a Mokkás alakításáról beszélek! vadibandinak válaszoltam, a korábbi műsoraival kapcsolatban. Ott fojtotta bele a műsorvezető társaiba a szót folyamatosan, ott viselkedett az eddig leírt módon.
BTW ha mindig így viselkedik, függetlenül a partnertől, témától, akkor egyrészt önmaga karikatúrája lesz előbb-utóbb, másrészt elvesztette azt az alkalmazkodókészséget (adaptivitást), amely minden hatékony kommunikáció alapkövetelménye.tomi-tomi
Igen, szerintem is így van. 😊
A mokkában poén az oda nem illő, kertévé-idegen viselkedése a teljesen hülye Pachmann és az idétlen Demcsák ellenpontjaként.
De más műsoraiban sokszor úgy elbúrjánzik, hogy az a műsor kárára megy, egy normális ember nem ál le vele teli torokból üvöltözni, így teljesen elynomja a többiek poénjait, lehetőségeit, karaktereit, ettől rossz kommunikátor. Én mondtam, hogy nem kedvelem, mivel egy igazi sznob, akiben fel se merül, hogy egy másik értelmes ember is mondhat vicceset, okosat, érdekeset, csak ő, megkérdőjelezhetetlenül.
De azt adom, hogy szórakoztató is lehet.
Török P. tud kommunikálni, nagyon jó a fanyar stílusa, hagy másokat kibontakozni.
Fábry pedig a standupjait adja el beszélgetésnek, amelyekhez alapból nem kellene partner.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Török stílusa nekem is bejön, csak nem értek az NBA-hez, hogy tisztában legyek vele, hogy mikor és mennyit hibázik, mond baromságot. Hallani ilyen hangokat vele kapcsolatban. Fábry 10-15 évvel ezelőtti frissessége lenyűgözött.)tomi-tomi
pontosan erről beszélek, ő nem a tényszerűséget veszi alapul, hanem a saját - vélt v valós - igazát hangsúlyozza, hívja fel rá a figyelmet. arrogáns maximum akkor lesz ha erős szellemi főlényben van a beszélgetőpartnerrel szemben, amihez egy mokka remek alkalom.

aláírom, hogy ettől ő lehet valakinek - vagy török péter az nba szakiknak - ellenszenves, mert "baromságokat hord össze", de az ő célja abban a pillanatban nem a vájt fülűek kielégítése, legkevésbé egy mokkában. ehhez persze lehet ragaszkodni, csak nem érdemes.gabtsi
De én nem a Mokkás alakításáról beszélek! vadibandinak válaszoltam, a korábbi műsoraival kapcsolatban. Ott fojtotta bele a műsorvezető társaiba a szót folyamatosan, ott viselkedett az eddig leírt módon.
BTW ha mindig így viselkedik, függetlenül a partnertől, témától, akkor egyrészt önmaga karikatúrája lesz előbb-utóbb, másrészt elvesztette azt az alkalmazkodókészséget (adaptivitást), amely minden hatékony kommunikáció alapkövetelménye.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://onthespot.blog.hu/2011/02/20/cseke_eszter_s_takacs_andras_on_the_spot_spektrum_tv_tahrir_egyiptom_zaklatas_forradalom
Bevallom, nehezen jut nem rasszista gondolat az eszembe, szóval inkább maradok csendben.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(Török stílusa nekem is bejön, csak nem értek az NBA-hez, hogy tisztában legyek vele, hogy mikor és mennyit hibázik, mond baromságot. Hallani ilyen hangokat vele kapcsolatban. Fábry 10-15 évvel ezelőtti frissessége lenyűgözött.)tomi-tomi
pontosan erről beszélek, ő nem a tényszerűséget veszi alapul, hanem a saját - vélt v valós - igazát hangsúlyozza, hívja fel rá a figyelmet. arrogáns maximum akkor lesz ha erős szellemi főlényben van a beszélgetőpartnerrel szemben, amihez egy mokka remek alkalom.

aláírom, hogy ettől ő lehet valakinek - vagy török péter az nba szakiknak - ellenszenves, mert "baromságokat hord össze", de az ő célja abban a pillanatban nem a vájt fülűek kielégítése, legkevésbé egy mokkában. ehhez persze lehet ragaszkodni, csak nem érdemes.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nagy tudással rendelkezik, aki az érzelmei hatására ezt nem képes hiteles módon megjeleníteni, sőt téves következtetésekre jut. Bizonyos szempontból rosszabb, mintha pusztán buta lenne. A vita-kultúrája elmondhatatlanul rossz példát mutat, illetve alkalmas az "okos ember így vitatkozik" címke, sztereotípia kialakulására. Emiatt rossz és veszélyes kommunikátor.tomi-tomi
miért lenne veszélyes és rossz ? azért mert a te szemedben deviáns ?

nekem speciel bejön ez a karikaturista megközelítés (török pétert v fábry-t is bírom pl), amiben benne van, hogy adott esetben felnagyítunk annyira egy hibát, hogy fel kell áldozni az igazság, ha jobban tetszik a tényszerűség oltárán.gabtsi
Hülyeséget, tévedést - megengedően: a saját igazát - arroganciával, agresszióval véd meg. Ez nemcsak pusztán deviancia, hanem szakmájának kontárává teszi. Nem mindegy, hogy egy Hundertwasser házban laksz, vagy egy rá hasonlítóban, ami egy fél év múlva Rád omlik.
Egyetlen egyszer sem tette meg, hogy a fenti viselkedését feloldotta volna, így nem lehet(ett belőle) karikatúra. A saját hibáját nagyította folyamatosan és egyre kontrollálatlanabbul. (Török stílusa nekem is bejön, csak nem értek az NBA-hez, hogy tisztában legyek vele, hogy mikor és mennyit hibázik, mond baromságot. Hallani ilyen hangokat vele kapcsolatban. Fábry 10-15 évvel ezelőtti frissessége lenyűgözött.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Faszom kivan hogy holnap már megint hétfő..

mire elkezdeném élvezni a 7végét máris csörög az óra 😒'

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagy tudással rendelkezik, aki az érzelmei hatására ezt nem képes hiteles módon megjeleníteni, sőt téves következtetésekre jut. Bizonyos szempontból rosszabb, mintha pusztán buta lenne. A vita-kultúrája elmondhatatlanul rossz példát mutat, illetve alkalmas az "okos ember így vitatkozik" címke, sztereotípia kialakulására. Emiatt rossz és veszélyes kommunikátor.tomi-tomi
miért lenne veszélyes és rossz ? azért mert a te szemedben deviáns ?

nekem speciel bejön ez a karikaturista megközelítés (török pétert v fábry-t is bírom pl), amiben benne van, hogy adott esetben felnagyítunk annyira egy hibát, hogy fel kell áldozni az igazság, ha jobban tetszik a tényszerűség oltárán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A túráztatáshoz elég volt neki 15-20 másodperc, a következő 10 másodpercben elmondott egy-két ordas baromságot, majd azt, aki megpróbált vitába szállni vele, elképesztő arroganciával ugatta le. Ez a kombináció hiteltelenné és hallgathatatlanná tette - az én szememben, vagyis fülemben.tomi-tomi
Na ezek miatt nem szeretem én sem. Rossz kommunikátor. Az a fajta, aki csak mondja mondja a magáét, emeli a hangerejét, és azt hiszi, mindenkinél okosabb.
De ettől még másnak lehet szórakoztató, én el tudom fogadni. És ettől még nem buta ember.Sobri Jóska
Nagy tudással rendelkezik, aki az érzelmei hatására ezt nem képes hiteles módon megjeleníteni, sőt téves következtetésekre jut. Bizonyos szempontból rosszabb, mintha pusztán buta lenne. A vita-kultúrája elmondhatatlanul rossz példát mutat, illetve alkalmas az "okos ember így vitatkozik" címke, sztereotípia kialakulására. Emiatt rossz és veszélyes kommunikátor.tomi-tomi
Igen. Kábé én is így gondolom, ráadásul úgy, hogy jól ismerem személyesen. Viszont ettől függetlenül szórakoztató is lehet sokak számára. Persze, mint Alekosz vagy Uhrin Benedek vagy Fekete Pákó.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A túráztatáshoz elég volt neki 15-20 másodperc, a következő 10 másodpercben elmondott egy-két ordas baromságot, majd azt, aki megpróbált vitába szállni vele, elképesztő arroganciával ugatta le. Ez a kombináció hiteltelenné és hallgathatatlanná tette - az én szememben, vagyis fülemben.tomi-tomi
Na ezek miatt nem szeretem én sem. Rossz kommunikátor. Az a fajta, aki csak mondja mondja a magáét, emeli a hangerejét, és azt hiszi, mindenkinél okosabb.
De ettől még másnak lehet szórakoztató, én el tudom fogadni. És ettől még nem buta ember.Sobri Jóska
Nagy tudással rendelkezik, aki az érzelmei hatására ezt nem képes hiteles módon megjeleníteni, sőt téves következtetésekre jut. Bizonyos szempontból rosszabb, mintha pusztán buta lenne. A vita-kultúrája elmondhatatlanul rossz példát mutat, illetve alkalmas az "okos ember így vitatkozik" címke, sztereotípia kialakulására. Emiatt rossz és veszélyes kommunikátor.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A túráztatáshoz elég volt neki 15-20 másodperc, a következő 10 másodpercben elmondott egy-két ordas baromságot, majd azt, aki megpróbált vitába szállni vele, elképesztő arroganciával ugatta le. Ez a kombináció hiteltelenné és hallgathatatlanná tette - az én szememben, vagyis fülemben.tomi-tomi
Na ezek miatt nem szeretem én sem. Rossz kommunikátor. Az a fajta, aki csak mondja mondja a magáét, emeli a hangerejét, és azt hiszi, mindenkinél okosabb.
De ettől még másnak lehet szórakoztató, én el tudom fogadni. És ettől még nem buta ember.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hála JJ-nek, már két éve hallgatom Puzsér filmes műsorát a Rádió Cafén. Tavaly nyáron összeállított egy tOP 10 szuperhős listát, ahol ugyanezen indok (nincs tényleges szuperképessége) Batman a lista alján végzett.
Puszsért már más adókon és más témájú műsorokban is sokat hallgattam korábban (Demokrácia Rt., Szélső-közép) és rendkívüli módon szórakoztat, különösen, ha túráztatja magát. Persze mond sok baromságot is, de ez nem zavar.
http://www.youtube.com/watch?v=He5ddKgEKKo&feature=relatedvadibandi
Engem pedig a végén már hihetetlenül taszított. A túráztatáshoz elég volt neki 15-20 másodperc, a következő 10 másodpercben elmondott egy-két ordas baromságot, majd azt, aki megpróbált vitába szállni vele, elképesztő arroganciával ugatta le. Ez a kombináció hiteltelenné és hallgathatatlanná tette - az én szememben, vagyis fülemben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ennek tapsikol a tömeg, azt kell csinyálnyi... 😀