Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az a nevetséges az egészben, ahogy az összes többi oldalon kiakadt batman fanok hasonló stílusban fikázzák őt, holott a "heath ledger miatt lett siker a film" meglátáson kívül más tárgyilagos hibát nem vétett, és még ezt sem lehet ténylegesen lemérni

puzsér is hülye volt, mert bement, de ahogy sobri is írta, a tv2 még hülyébb, mert behívták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hála JJ-nek, már két éve hallgatom Puzsér filmes műsorát a Rádió Cafén. Tavaly nyáron összeállított egy tOP 10 szuperhős listát, ahol ugyanezen indok (nincs tényleges szuperképessége) Batman a lista alján végzett.
Puszsért már más adókon és más témájú műsorokban is sokat hallgattam korábban (Demokrácia Rt., Szélső-közép) és rendkívüli módon szórakoztat, különösen, ha túráztatja magát. Persze mond sok baromságot is, de ez nem zavar.
http://www.youtube.com/watch?v=He5ddKgEKKo&feature=related




több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Puzsér ilyen.
Nem hülye, de van egy stílusa.
Akik meghívták, azok erre a stílusra voltak kiváncsiak, ezért hívták meg.
Az ő hülyeségeire, meglátásaira, urambocsá' baromságaira, ergo pont azt csinálta amiért meghívták.
Az lett volna tőle baromság, ha nem ezt hozza, hanem teszem azt Réz András stílusában nekiáll esztétáskodni.
Az más kérdés, hogy neked nem tetszik, a te ízlésednek nem volt megfelelő. Van ilyen.
Nem lettél egy Puzsér fan, zágson. 😊

(Speciel én se csípem a Puzsért, viszont jól ismerem. Ez a beszélgetés tisztára ő. Ahogy az elején elviszi rögtön az erdőbe az egészet, majd felháborodottan kikéri magának hogy egy film blockbuster, és top10, aztán végeérhetetlen fikázásba kezd. Egyébként egy official sznob, ő hivatalból rühell mindent ami kicsit is mainstream, valamint mindig mindent túlbeszél, és bár van humora, de pillanatok alatt bepörgeti magát. Amúgy a TV2 teljesen hülye, hogy őt hívta erre a beszélgetésre, teljesen nem mokkakompátibilis. Ráadásul Pachman a fullbuta kérdéseivel, szinte mindig maga alá szalad, és adja a lovat a hülyeséghez. De legalább Demcsák végigröhögte az egészet, ez volt az adott szituban a legadekvátabb viselkedés, meg kell hagyni. Akik a TV2-nél behívták, azok ezt akarták, vagy azt se tudják ki a Puzsér.))

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
nem az, mert jó szövegei vannak, de ennek a beszélgetésnek nagyjából annyi értelme volt, mintha a sport tv engem hívott volna be egy műsorra, hogy az nfl erényeit ecseteljem az ncaa-vel szembenJJ Tiller
Attól még hogy milyen szövegei vannak hatalmas baromságokat mondd, azt, hogy ennek a riportnak így semmi értelme nem volt, azt abszolút nem vitatom.Bondi
miben mond baromságot?JJ Tiller
Egyfelől bemegy egy nézett reggeli tv műsorba és előadja magát ebben az alpári stílusban, remélem elővették azt akinek az ötlete nyomán meghívták őt.
Egyből előjön ezzel a transzvesztita szövegével...
Majd, hogy a Batman Heath Leadger miatt lett sikeres...
Elkezdi, hogy nem kell komolyan venni az egész Batmant majd ezek után akkor nem tudom mit filozofálgat rajta...
Próbálja felidézni a 2. részt, sajnos nem igazán megy neki...

A "házi szuperhős bajnokságáról" meg inkább ne is beszéljünk.

Az, hogy neki van egy szubjektív véleménye oké, legyen boldogítsa vele a barátait, de a tv-ben ahova szakértőnek hívták meg ott ne csinálja ezt.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Retkesül gecire imádom, hogy valaki baszik időben szólni, és a kibaszott kurva utolsó pillanatban hányja ide, hogy mivan.... Menjen el a faszomba.fetomy
személyes kedvencem a dolog. volt hogy így fél5kor betolják hogy jah fél6kor szalagavató és megvagy hívva. persze én voltam a geci egy jóideig mert nem mentem el 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
http://comment.blog.hu/2011/02/19/konnyu_a_mokkat_megvezetni

Ez hatalmas nagy szánalom....TV2 hihetetlen nagy hülye....puzsér meg egy idióta gyökérBondi
nem az, mert jó szövegei vannak, de ennek a beszélgetésnek nagyjából annyi értelme volt, mintha a sport tv engem hívott volna be egy műsorra, hogy az nfl erényeit ecseteljem az ncaa-vel szembenJJ Tiller
Attól még hogy milyen szövegei vannak hatalmas baromságokat mondd, azt, hogy ennek a riportnak így semmi értelme nem volt, azt abszolút nem vitatom.Bondi
miben mond baromságot?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Retkesül gecire imádom, hogy valaki baszik időben szólni, és a kibaszott kurva utolsó pillanatban hányja ide, hogy mivan.... Menjen el a faszomba.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
http://comment.blog.hu/2011/02/19/konnyu_a_mokkat_megvezetni

Ez hatalmas nagy szánalom....TV2 hihetetlen nagy hülye....puzsér meg egy idióta gyökérBondi
nem az, mert jó szövegei vannak, de ennek a beszélgetésnek nagyjából annyi értelme volt, mintha a sport tv engem hívott volna be egy műsorra, hogy az nfl erényeit ecseteljem az ncaa-vel szembenJJ Tiller
Attól még hogy milyen szövegei vannak hatalmas baromságokat mondd, azt, hogy ennek a riportnak így semmi értelme nem volt, azt abszolút nem vitatom.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
http://comment.blog.hu/2011/02/19/konnyu_a_mokkat_megvezetni

Ez hatalmas nagy szánalom....TV2 hihetetlen nagy hülye....puzsér meg egy idióta gyökérBondi
nem az, mert jó szövegei vannak, de ennek a beszélgetésnek nagyjából annyi értelme volt, mintha a sport tv engem hívott volna be egy műsorra, hogy az nfl erényeit ecseteljem az ncaa-vel szemben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Beszart a hűtőnk :mad:Chevy
nem lehet hogy valami csak 4 hónapja van benne?briareos
Kiderült, hogy csak ijesztgetett. Hiába 21 éves orosz a lelkem. Ebbe még raktak anyagot,elpusztíthatatlan 😀
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
http://comment.blog.hu/2011/02/19/konnyu_a_mokkat_megvezetni

Ez hatalmas nagy szánalom....TV2 hihetetlen nagy hülye....puzsér meg egy idióta gyökér

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Beszart a hűtőnk :mad:Chevy
nem lehet hogy valami csak 4 hónapja van benne?

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Beszart a hűtőnk :mad:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Múlthéten voltunk síelni a tótoknál. Bátyámmal meg egy sráccal pénteken elmentünk a helyi szórakozóhelyre. Ott jópár csajjal eldumáltunk, mjad mikor megmondtuk, hogy magyarok vagyunk rögtön eltűnt mindegyik. Másnap elmentünk megint, de ezüttal franciának és amerikainak adtuk ki magunkat. Hirtelen rengeteg havert szereztünk és a csajok is jöttek.
Érdekes egy dolog ez.Sebii
Lehet köszönni a baromarcú, á-dehogy-van-rasszizmus-nálunk politikusoknak. Azért a "külföldi" se hülye, csak ő is ember, és megesik, hogy elhamarkodottan általánosít.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
magyar rendszammal ? 😊Fake
Ja,erről jut eszembe: szombaton a symbolban voltunk szórakozni és teljesen ki voltam akadva milyen nívós helyre járok bulizni mert a hely előtt tele volt sk és d rendszámú X6-okkal,Porsche Cayenne-ekkel Audikkal. Hihetetlen hogy még szlovákiából és Németországból is jönnek ide bulizni emberek 😂Joco
A Kájelemben mondják a hollandok, hogy sokkal olcsóbb itt idogálni, mint pl. Bécsben. Nomeg a kisjánynak kiderül, hogy küldöldi vagy; akkor máris pörög rá a sebváltódra. Ezért járnak ide. Nem azért mondom, de a dagadt hörcsög izzadós pösze holland (feladat: értsd meg a nyomit, h mit mekeg angolul) valahogy minden csicsapicsa zsánerébe belefér 😂 😂 .toxique
Ez máshol is így van.
Múlthéten voltunk síelni a tótoknál. Bátyámmal meg egy sráccal pénteken elmentünk a helyi szórakozóhelyre. Ott jópár csajjal eldumáltunk, mjad mikor megmondtuk, hogy magyarok vagyunk rögtön eltűnt mindegyik. Másnap elmentünk megint, de ezüttal franciának és amerikainak adtuk ki magunkat. Hirtelen rengeteg havert szereztünk és a csajok is jöttek.
Érdekes egy dolog ez.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ráadásul nem épp kis autót néztem kiJC6
magyar rendszammal ? 😊Fake
Ja,erről jut eszembe: szombaton a symbolban voltunk szórakozni és teljesen ki voltam akadva milyen nívós helyre járok bulizni mert a hely előtt tele volt sk és d rendszámú X6-okkal,Porsche Cayenne-ekkel Audikkal. Hihetetlen hogy még szlovákiából és Németországból is jönnek ide bulizni emberek 😂Joco
A Kájelemben mondják a hollandok, hogy sokkal olcsóbb itt idogálni, mint pl. Bécsben. Nomeg a kisjánynak kiderül, hogy küldöldi vagy; akkor máris pörög rá a sebváltódra. Ezért járnak ide. Nem azért mondom, de a dagadt hörcsög izzadós pösze holland (feladat: értsd meg a nyomit, h mit mekeg angolul) valahogy minden csicsapicsa zsánerébe belefér 😂 😂 .
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 nap - 2 db 200-as tétű szelvény. Várható össznyeremény -7200. Mindkettő az utolsó 1 meccsen ment el.
Azt hiszem ez lesz az én (tippmix) anthem-em: http://www.youtube.com/watch?v=oObnbYk03Sg
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bassza meg a retkes girhes faszát a tripperes kurva anyja hátán az a telibebaszott geci t-mobile.....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindkét hsz-t nagyon adom 😀

Amúgy H-s lesz a rendszám. Úgy érzem, még megvan a gerincem.JC6
nem neztem vna ki beloled megmondom oszinten.Fake
Köszi. A tisztelet kölcsönös 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
http://www.youtube.com/watch?v=n7Fzm1hEiDQ&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Apám januárban vett A6-ost. És leszarja az árakat 😛szaba
Főnököm előző héten hozott kipróbálásra egy A7-est,neki is szarul megy az élet...vett egy lakást az Andrássy úton a Hősök terére néző terasszal,felújította és még autó vásárláson is gondolkodik pedig egy lassan 3 éves A6-al jár (biztos szükség van a cserére,"agyon van használva" még 80.000 km sincs benne) szal kb ő is leszarja az árakat. Máshol meg az jelenti a felüdülést ha nem lakoltatják ki a házból az embert.Furcsa egy világ ez.Joco
Jó, mondjuk apámtól nem sajnálom, mert láttam, hogy honnan kezdte, és nagyon nem tudok belekötni abba, amit tett. Nem vagyok elfogult vele, de tényleg nem kis munkával jár ott, ahol.

A7: OMG.szaba
Én sem sajnálom vagy irigylem tőle mert nála is szó szerint a szarból épített várat (az most mindegy hogy régen sumákolt e v sem,úgy gondolom kevés az olyan ember aki "indulásnál" nem tett semmi olyat ami illegális) most pedig "élvezi" a gyümölcsét.

A7 meg egyébként brutális,mint ahogy az ára is. Nem baj,sosem lesz olyanom de legalább ülhettem benne 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Apám januárban vett A6-ost. És leszarja az árakat 😛szaba
Főnököm előző héten hozott kipróbálásra egy A7-est,neki is szarul megy az élet...vett egy lakást az Andrássy úton a Hősök terére néző terasszal,felújította és még autó vásárláson is gondolkodik pedig egy lassan 3 éves A6-al jár (biztos szükség van a cserére,"agyon van használva" még 80.000 km sincs benne) szal kb ő is leszarja az árakat. Máshol meg az jelenti a felüdülést ha nem lakoltatják ki a házból az embert.Furcsa egy világ ez.Joco
én inkább szarnak nevezném

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Apám januárban vett A6-ost. És leszarja az árakat 😛szaba
Főnököm előző héten hozott kipróbálásra egy A7-est,neki is szarul megy az élet...vett egy lakást az Andrássy úton a Hősök terére néző terasszal,felújította és még autó vásárláson is gondolkodik pedig egy lassan 3 éves A6-al jár (biztos szükség van a cserére,"agyon van használva" még 80.000 km sincs benne) szal kb ő is leszarja az árakat. Máshol meg az jelenti a felüdülést ha nem lakoltatják ki a házból az embert.Furcsa egy világ ez.Joco
Jó, mondjuk apámtól nem sajnálom, mert láttam, hogy honnan kezdte, és nagyon nem tudok belekötni abba, amit tett. Nem vagyok elfogult vele, de tényleg nem kis munkával jár ott, ahol.

A7: OMG.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Apám januárban vett A6-ost. És leszarja az árakat 😛szaba
Főnököm előző héten hozott kipróbálásra egy A7-est,neki is szarul megy az élet...vett egy lakást az Andrássy úton a Hősök terére néző terasszal,felújította és még autó vásárláson is gondolkodik pedig egy lassan 3 éves A6-al jár (biztos szükség van a cserére,"agyon van használva" még 80.000 km sincs benne) szal kb ő is leszarja az árakat. Máshol meg az jelenti a felüdülést ha nem lakoltatják ki a házból az embert.Furcsa egy világ ez.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Apám januárban vett A6-ost. És leszarja az árakat 😛