Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg is vizsgálják a szemet? Mert az enyém faszául romlik, szükség lenne rá. Meg nemtom, hogy az egyóra az én szar szememre is vonatkozik, a sok szar cilinderrel meg anyámkínyjával, de azért köszi, holnap elnézek a Momba.tenorx
árkádban lévő visionbe pl van helyszíni szemvizsgálat, és ott is 1óra alatt megvan.miilann
Kösz, akkor reménykedek.tenorx
1. van számitógépes vizsgálat, elfogadható plucc elviszed a régi szemcsid
de ne irass mindig erősebbet, mert a szem akklimatizálódik hamar- igy mindig faszényosan erősebbet irkálnak ki
2. a csiszolás kb negyed óra, a kérdésvan-e benn olyan lencséjük - de a vizson tele van tömve, mert köbö tizből kilenc optiknak ők csiszolnak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Széttört a szemüvegem, nem látok semmit, kurva jó...tenorx
bunyó?sutianap
Még ha az lett volna 😀 Simán régi volt, és törlés közben széttört...tenorx
bahhh ilyet letagadni 😀

bekamuzhattad volna, hogy 10-en voltak

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
rézvétem -
vizsönexpress egyóralatt dobeggyetsutianap
Meg is vizsgálják a szemet? Mert az enyém faszául romlik, szükség lenne rá. Meg nemtom, hogy az egyóra az én szar szememre is vonatkozik, a sok szar cilinderrel meg anyámkínyjával, de azért köszi, holnap elnézek a Momba.tenorx
árkádban lévő visionbe pl van helyszíni szemvizsgálat, és ott is 1óra alatt megvan.miilann
Kösz, akkor reménykedek.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Még ha az lett volna 😀 Simán régi volt, és törlés közben széttört...tenorx
rézvétem -
vizsönexpress egyóralatt dobeggyetsutianap
Meg is vizsgálják a szemet? Mert az enyém faszául romlik, szükség lenne rá. Meg nemtom, hogy az egyóra az én szar szememre is vonatkozik, a sok szar cilinderrel meg anyámkínyjával, de azért köszi, holnap elnézek a Momba.tenorx
árkádban lévő visionbe pl van helyszíni szemvizsgálat, és ott is 1óra alatt megvan.

child please!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
bunyó?sutianap
Még ha az lett volna 😀 Simán régi volt, és törlés közben széttört...tenorx
rézvétem -
vizsönexpress egyóralatt dobeggyetsutianap
Meg is vizsgálják a szemet? Mert az enyém faszául romlik, szükség lenne rá. Meg nemtom, hogy az egyóra az én szar szememre is vonatkozik-e, a sok szar cilinderrel meg anyámkínyjával, de azért köszi, holnap elnézek a Momba.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Széttört a szemüvegem, nem látok semmit, kurva jó...tenorx
bunyó?sutianap
Még ha az lett volna 😀 Simán régi volt, és törlés közben széttört...tenorx
rézvétem -
vizsönexpress egyóralatt dobeggyet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Széttört a szemüvegem, nem látok semmit, kurva jó...tenorx
bunyó?sutianap
Még ha az lett volna 😀 Simán régi volt, és törlés közben széttört...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Széttört a szemüvegem, nem látok semmit, kurva jó...tenorx
bunyó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Széttört a szemüvegem, nem látok semmit, kurva jó...
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát mutterom fél éve volt Egyiptomban, ő azt mondta hogy végtelenül előzékenyek és normálisak voltak az ottani emberek velük, abszolút nem tapasztalt ilyesmit. Najó, nem huszonéves nyilván, de egy ilyen pszeudo-MILF kategóriába elmegy még.Döme
Milyen "funkcióban" volt kint? Túristaként, vagy dolgozni? Azért nagyon nem mindegy. Hozzánk is bejön melóhelyre rengeteg fasz, mégsem verem képen, akármilyen bunkó, akkor se. Ha utcán találkoznék ugyanezzel az emberrel, neadjisten egy tüntetésen, és ugyanebbe a stílusban kommunikálna velem, már simán beverném a képét.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
pszeudo-MILF kategóriába elmegy még.Döme
😊




több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Aki európai nőként Egyiptomban járt és beszéltem vele, azt mesélte, hogy gyakorlatilag kurvának nézték az öltözködése miatt. Más kultúra, más szokások, innen nézve nem tolerálható, de ahány ház. Mindehhez adjátok hozzá a forradalmi hangulatot, a tömeget. Szóval szegény újságírónők nem igazán készültek fel a helyi terepviszonyokból.Dzsokijuing
Hát mutterom fél éve volt Egyiptomban, ő azt mondta hogy végtelenül előzékenyek és normálisak voltak az ottani emberek velük, abszolút nem tapasztalt ilyesmit. Najó, nem huszonéves nyilván, de egy ilyen pszeudo-MILF kategóriába elmegy még.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az m1 átrakta a Szomszédokat 15:55-re! 😕




több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
a riportertámadásokról mindig ez jut eszembe:
Mitnézőőőő?!Nenézzzéééé?!!!sutianap
Há miccsodákozó? Odamenté? Ottvótá? Kaptá? Necsodákozzá! Minekmenté oda?

Azt nem értem, őszintén; mire hajt a riporternő? Most hősnőnek, egy Tomb Raidernek nézzem a halált megvető bátorságáért? Emeljek neki templomot és írjak hozzá ódákat zsoltárokat mormolva? Mit vár ettől? Fújj-fujj muszlimok? Hajdúhadházon két olyan kocsmát is mondok, ahol a brazilok meg is d.gják egy sörösrekeszen (még a kocsmárost is, ha nem vigyáz, nemhogy egy nőt) és még Kairóba (bocsánat; englisesen mondva Cairóba) se kell mennie érte. Igaz: Hadház közel sem annyira "exotikusz közösszég".toxique
Szerinted mi egy riporter(nő) dolga?

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a riportertámadásokról mindig ez jut eszembe:
Mitnézőőőő?!Nenézzzéééé?!!!sutianap
Há miccsodákozó? Odamenté? Ottvótá? Kaptá? Necsodákozzá! Minekmenté oda?

Azt nem értem, őszintén; mire hajt a riporternő? Most hősnőnek, egy Tomb Raidernek nézzem a halált megvető bátorságáért? Emeljek neki templomot és írjak hozzá ódákat zsoltárokat mormolva? Mit vár ettől? Fújj-fujj muszlimok? Hajdúhadházon két olyan kocsmát is mondok, ahol a brazilok meg is d.gják egy sörösrekeszen (még a kocsmárost is, ha nem vigyáz, nemhogy egy nőt) és még Kairóba (bocsánat; englisesen mondva Cairóba) se kell mennie érte. Igaz: Hadház közel sem annyira "exotikusz közösszég".
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
Aki európai nőként Egyiptomban járt és beszéltem vele, azt mesélte, hogy gyakorlatilag kurvának nézték az öltözködése miatt. Más kultúra, más szokások, innen nézve nem tolerálható, de ahány ház. Mindehhez adjátok hozzá a forradalmi hangulatot, a tömeget. Szóval szegény újságírónők nem igazán készültek fel a helyi terepviszonyokból.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns


LOLSobri Jóska
Ez az arab nőklub elit öngyilkos alakulata? 😉
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
a riportertámadásokról mindig ez jut eszembe:
Mitnézőőőő?!Nenézzzéééé?!!!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ez nem újdonság, csak ha magyarokkal történik. Aztán ez kiveri a sok "keménycsávónál" a biztosítékot és mennek anyázni a fórumokra. Ez a legkönnyebb.
Amikor riportertámadások történtek - ez elmúlt években - egyikről se olvastam itt cikket...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sütianappal értek egyet. valszeg amikor itthon kiötlötték, hogy így akarnak világot látni/bemutatni akkor ilyesmire nem gondoltak, hanem pölö az arabokat békés, kulturált népnek tudták be, akik Isten őrizz, hogy betámadnák őket. hát tévedtek. még az a szerencséjük, hogy élnek....JC6
Mivel ipari mennyiségben fogyasztják a CNN-t/BBC-t és egyebeket amúgy is, szerintem maximálisan tisztában voltak azzal mi vár rájuk.

Ahogy irták mindketten a blogbejegyzésben, a fiatal fehér nő arrafelé nagyon ritka, és ez egyesekben képes elindítani bizonyos ösztönöket.

Ez meg mintegy mottó számukra: Ha nem elég jók a képeid, nem voltál elég közel (Robert Capa). Ezért mentek a Tahrir térre. Amúgy ez az eset 1-2 napja lehetett. Mubarak már 10 napja lemondott. Még mindig tartana a forradalomi Kairóban?iktriad
ez még csak az eleje. nem céenennezni kő. aldzsazira minimum és tuggy arabul - tudod tömeg iq= a legalacsonyabb résztvevő iqja
a tisztában voltak azzal,akkor az időben és térben legközelebbi sztorit mondom csak - a romániai forradalmoban, egyes székely falvakban a feltehető ügynököket a keritésbe húzták bele, zwei - a horvátszerb háborúban a légierő sima vadászatot rendezett a civil, határfele tartó szgk-ra. Szóval minimum erre, smég akkor fasisztoid is vagyok, mert ezek európában történtek.
kérdés: vajh hány céenen riporte mozgott a párizsi külteleki felkelésben rendőri egységek nélkül??? mondom NULLA

amit nem árt ha tucc arábiában - nem kapsz nőt baszásra, csak ha elveszed, ahhoz meg nem kicsi gubát kell lepakolni, még bizony a válási költséget is előre. Tehát ha te tizenhuszonévesekkel találkozol, nem árt ha észben tartod hogy szétbassza az agyukat a felhamozódott tesztoszteron, mer nem ürithetnek. Szerinted a faszér öltöztetik be annyira a nőket????
praktikum praktikum- ha nem látod, nem gőzölsz be, nem csinálsz hülyeséget

elmesélhetem én is - egyiptből komppal mentünk akabába spórolásból, persze ha az ember hülye legalább legyen valaki aki eszleli - beálltunk a vizum-útlevélellenőrzés sorba, abban a pillanatban kaptak ki minket a hadsereg emberei és benyomtak a női sor elejére. Csak köbö három órát ácsorogtunk a kompraszááls előtt, addig is elvertek vagy pártucat embert. S ez sima békében mindenféle feszültségmentes érában. Persz akkor is edzsipptbe köllöt mászkálnom mikor a Mubarak újraválasztás volt, ott se volt semmi komflikt 10 személyre egy katonai járőrt meg négy állig beuzizott öltönyös titkosrendőrt kaptunk - önyisutianap
Egy jó riporter/újságiró ismérve az hogy igenis mer a tűz közelébe menni. Egyiptomban is ezt tették sokan a forradalom alatt. Igen, tudom sokakat megtámadtak, plusz a már emlegetett, -amúgy perfekt arab, térségben régóta dolgozó- Lana Logan esete is mutatja, hogy mik fordulnak elő. De ettől még ez egy jó riporter ismérve - hogy kockáztat. Aztán van hogy ez történik, ami a két magyarral is - bár mindent egybevéve még úgy-ahogy megúszták.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
sütianappal értek egyet. valszeg amikor itthon kiötlötték, hogy így akarnak világot látni/bemutatni akkor ilyesmire nem gondoltak, hanem pölö az arabokat békés, kulturált népnek tudták be, akik Isten őrizz, hogy betámadnák őket. hát tévedtek. még az a szerencséjük, hogy élnek....JC6
Mivel ipari mennyiségben fogyasztják a CNN-t/BBC-t és egyebeket amúgy is, szerintem maximálisan tisztában voltak azzal mi vár rájuk.

Ahogy irták mindketten a blogbejegyzésben, a fiatal fehér nő arrafelé nagyon ritka, és ez egyesekben képes elindítani bizonyos ösztönöket.

Ez meg mintegy mottó számukra: Ha nem elég jók a képeid, nem voltál elég közel (Robert Capa). Ezért mentek a Tahrir térre. Amúgy ez az eset 1-2 napja lehetett. Mubarak már 10 napja lemondott. Még mindig tartana a forradalomi Kairóban?iktriad
ez még csak az eleje. nem céenennezni kő. aldzsazira minimum és tuggy arabul - tudod tömeg iq= a legalacsonyabb résztvevő iqja
a tisztában voltak azzal,akkor az időben és térben legközelebbi sztorit mondom csak - a romániai forradalmoban, egyes székely falvakban a feltehető ügynököket a keritésbe húzták bele, zwei - a horvátszerb háborúban a légierő sima vadászatot rendezett a civil, határfele tartó szgk-ra. Szóval minimum erre, smég akkor fasisztoid is vagyok, mert ezek európában történtek.
kérdés: vajh hány céenen riporte mozgott a párizsi külteleki felkelésben rendőri egységek nélkül??? mondom NULLA

amit nem árt ha tucc arábiában - nem kapsz nőt baszásra, csak ha elveszed, ahhoz meg nem kicsi gubát kell lepakolni, még bizony a válási költséget is előre. Tehát ha te tizenhuszonévesekkel találkozol, nem árt ha észben tartod hogy szétbassza az agyukat a felhamozódott tesztoszteron, mer nem ürithetnek. Szerinted a faszér öltöztetik be annyira a nőket????
praktikum praktikum- ha nem látod, nem gőzölsz be, nem csinálsz hülyeséget

elmesélhetem én is - egyiptből komppal mentünk akabába spórolásból, persze ha az ember hülye legalább legyen valaki aki eszleli - beálltunk a vizum-útlevélellenőrzés sorba, abban a pillanatban kaptak ki minket a hadsereg emberei és benyomtak a női sor elejére. Csak köbö három órát ácsorogtunk a kompraszááls előtt, addig is elvertek vagy pártucat embert. S ez sima békében mindenféle feszültségmentes érában. Persz akkor is edzsipptbe köllöt mászkálnom mikor a Mubarak újraválasztás volt, ott se volt semmi komflikt 10 személyre egy katonai járőrt meg négy állig beuzizott öltönyös titkosrendőrt kaptunk - önyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sütianappal értek egyet. valszeg amikor itthon kiötlötték, hogy így akarnak világot látni/bemutatni akkor ilyesmire nem gondoltak, hanem pölö az arabokat békés, kulturált népnek tudták be, akik Isten őrizz, hogy betámadnák őket. hát tévedtek. még az a szerencséjük, hogy élnek....JC6
Mivel ipari mennyiségben fogyasztják a CNN-t/BBC-t és egyebeket amúgy is, szerintem maximálisan tisztában voltak azzal mi vár rájuk.

Ahogy irták mindketten a blogbejegyzésben, a fiatal fehér nő arrafelé nagyon ritka, és ez egyesekben képes elindítani bizonyos ösztönöket.

Ez meg mintegy mottó számukra: Ha nem elég jók a képeid, nem voltál elég közel (Robert Capa). Ezért mentek a Tahrir térre. Amúgy ez az eset múlt pénteken volt. Mubarak már 10 napja lemondott. Még mindig tartana a forradalomi Kairóban?

Kiegészítés: (Egy találkozóra mentek volna, nem mondom hogy nem voltak óvatlanaok, mint azt ők is elmondják, de azért ez kicsit más megvilágításba helyezi a történteket - értsd nem keresték a bajt a kérdéses eset idején)

– Fogalmunk sem volt róla, hogy nem véletlenül vannak körbekerített részek nőknek. Bosszankodtunk, hogy ketten nem jutunk át, elkésünk a találkozóról. Sodródtunk tovább, és mire felfogtuk, hogy csak férfiak vannak körülöttünk, már késő volt. Még akkor sem aggódtam, mikor az első kéz megfogta a fenekemet – emlékszik vissza blogjában Eszter az estére.

– Hülyék voltunk, csapdába kerültünk, olyan szorosan fogtak közre minket a férfiak, hogy se előre, se hátra nem volt menekvés. Egyre több kezet éreztem a testemen. Erősen csipkedték a mellemet, kapartak, markolásztak mindenhol. Fogalmam sincs, mennyi ideig voltunk bent. Próbáltam fölfelé nézni, lélegezni és arra koncentrálni, hogy ne essek pánikba, ne kerüljek a földre, mert akkor végem. Miután segítséggel kiszabadultunk, remegett kezem-lábam a megaláztatástól. Azt csak egy nő tudja, hogy milyen érzés, ha illetéktelen kezek markolásszak a húsát. Agressziót, dühöt, kiszolgáltatottságot éreztem – írta le a szörnyű élményeit a riporternő.

Biztos azt gondolják majd sokan, hogy minek mentem oda. Ez a munkám, most éppen az egyiptomi forradalom hátterét szeretnénk elmesélni. Szenvedélyesen szeretem ezt a munkát, tudom, hogy veszélyekkel jár, mint ahogy azt is, hogy nem lehet mindig szerencsénk. Pedig most is az volt."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sütianappal értek egyet. valszeg amikor itthon kiötlötték, hogy így akarnak világot látni/bemutatni akkor ilyesmire nem gondoltak, hanem pölö az arabokat békés, kulturált népnek tudták be, akik Isten őrizz, hogy betámadnák őket. hát tévedtek. még az a szerencséjük, hogy élnek....
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
a forradalmi tömegbe benyomulni - az az ökörség. a világ marhája,mi a faszra számitott. Kb 1000 fokos feszültségben belenyomulni, a mintha a szigeten lennénk??!!! Ott az elégedetlen, dühös, flusztrált TÖMEG, ő meg nyújtja a célpontot. Azt minimum érzékelni kellet volna, hogy nemcsak Mubarakellenes megmozdulások ezek, ahogy szépen szétterjed az arab világban, hanem egyértelműen a saját kultúrájukat akarják visszakapni, az arabságukat és vele együtt az iszlámot, s ebben a megvilágitásban minimum célpontként sétálsz be, hiszen te is az vagy aki meg akarja változtatni a világukat.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Érthetőnek érthető, de ettől még nem elfogadható, nem kulturált, nem követendő etc.Sobri Jóska
pedig épp írni akartam, hogy ilyen nőt vétek nem megfogdosni
emberek, komolyan...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal