Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De utálom, ha olyan ember kezd el okoskodva beugatni a dolgomba, akinek kb. semmi köze nincs hozzá, ráadásul nem tud semmi előzményről....szaba
akkor most mi ezzel mit tudunk kezdeni? 😛Hurka
Semmit, de gondoltam ebbe a topikba beírhatok egy kis gyűlölködést. :rolleyes:
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
De utálom, ha olyan ember kezd el okoskodva beugatni a dolgomba, akinek kb. semmi köze nincs hozzá, ráadásul nem tud semmi előzményről....szaba
akkor most mi ezzel mit tudunk kezdeni? 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De utálom, ha olyan ember kezd el okoskodva beugatni a dolgomba, akinek kb. semmi köze nincs hozzá, ráadásul nem tud semmi előzményről....
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Strike to pre-empt. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
teszem hozza a nagy budos felreertes csak azert van mert sobribol kinezem
h mar mindenkinek utanasztalkerkodott a taj szamanak is nemhogy a keresztneverol beszeljunk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
joisten bazmeg.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF
Tényleg minden szarakodás és kötözködés nélkül,nem lehetne valahogy megoldani hogy használj ékezeteket? A "körömágy szélét" kifejezés felfogásához kb egy fél óra kellett mire összeraktam hogy nem koromagy szelet.Cowboykarcsi
vol1 nemlehet.
vol2 szarugy. nem tudlak korrepetalni sajnos.
vol3 sobri te meg ne sztalkerkodjal 😛
ha mar tudod a nevem es szet is kurtolod szaba jelleggel akkor igazan bemutatkozhatnal te is 😊
de orulok h ekkora erdeklodest valtottam ki beloled 😀Fake
höhö

Sóbri nem neked mondta, hogy Ákos, hanem Cowboykarcsinak mert kicserélte a zenész Ákos sigjét a francia csajra. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF
Tényleg minden szarakodás és kötözködés nélkül,nem lehetne valahogy megoldani hogy használj ékezeteket? A "körömágy szélét" kifejezés felfogásához kb egy fél óra kellett mire összeraktam hogy nem koromagy szelet.Cowboykarcsi
vol1 nemlehet.
vol2 szarugy. nem tudlak korrepetalni sajnos.
vol3 sobri te meg ne sztalkerkodjal 😛
ha mar tudod a nevem es szet is kurtolod szaba jelleggel akkor igazan bemutatkozhatnal te is 😊
de orulok h ekkora erdeklodest valtottam ki beloled 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
OFF
ő úgyis fake, jó ez így 😊

és Ákost lecserélni egy túlkoros francia tinire... heheSobri Jóska
A rang és a aláírás szöveg még mindig jelzi hogy zeneileg kihez húz a szívem. Alizée pedig azt jelzi hogy egy másik testrészem hova húz 😛Cowboykarcsi
Vágom, de már -vizuálisan is egyértelműen- a másik testrészedé a leader szerep. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
OFF
ő úgyis fake, jó ez így 😊

és Ákost lecserélni egy túlkoros francia tinire... heheSobri Jóska
A rang és a aláírás szöveg még mindig jelzi hogy zeneileg kihez húz a szívem. Alizée pedig azt jelzi hogy egy másik testrészem hova húz 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A magyar posta mindig csodacég marad számomra. Feladtak nekem egy csomagot 01.21én, elsőbbségiként mert alig drágább. Viszont így 2-3 nap, mondták. Azóta nemhogy nem érkezett meg, azt se tudják, hol lehet?
Azt mondták, vigye be a számot, aki feladta. Bevitte. Akkor sem tudják. Akkor mire jó a szám? Azért, hogy van. Mert anélkül nem tudnák hol van.
???WTF???

Mindenesetre, azt mondták hetekre eltűnt (ezt mondjuk észrevettük, sőt mi jeleztük). Ami azt jelenti, hónapok múlva kerülhet elő akár. Itt megint érzek egy kis ellenmondást, bár a hónapok is hetekből áll. Szal 14 hét is "hetek".
Persze amikor a feladó (barátom) jelezte (poénból), hogy az elsőbbségi díjat adják vissza. Ezt persze nem tudják. Vagyis a postás kisasszony nem tudja, hogy ilyenkor mit kell tenni? De akkor kit kell kérdezni? A benzinkutast?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
OFF
ő úgyis fake, jó ez így 😊

és Ákost lecserélni egy túlkoros francia tinire... hehe

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
gyulolom h a fukoff ujjamon olyan hulyen no a korom h mar egy het utan beno egy kicsit.
igy szadizhatom magam nagyjabol hetente mert csak ugy tudok kormot vagni
ha a koromagy szelet egy kicsit felsebesitem.
addig ez nem okozott kulonosebb problemat amig nagyjabol 23-24 evig ragtam
de amiota leszoktam a ragasrol ezt a szar torturat minden heten kenytelen vagyok megcsinalni.
foleg h meg arra is figyelhetek h melyik nap allok neki mert a friss seb ugyan begyogyul 1 este alatt nagyjabol
de ha pont edzesnapon v azelotti este csinalom meg akkor az vmi pusztulat szar.
izzad a kezem plusz meg kesztyuben is van hat nem a legjobb korulmeny egy sebnek. mondjuk ugy h ennyi erovel soban is hempergethetnem es kozben 40 %os ecetbe martogathatnam h reprodukaljam az erzest :rolleyes:Fake
OFF
Tényleg minden szarakodás és kötözködés nélkül,nem lehetne valahogy megoldani hogy használj ékezeteket? A "körömágy szélét" kifejezés felfogásához kb egy fél óra kellett mire összeraktam hogy nem koromagy szelet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyulolom h a fukoff ujjamon olyan hulyen no a korom h mar egy het utan beno egy kicsit.
igy szadizhatom magam nagyjabol hetente mert csak ugy tudok kormot vagni
ha a koromagy szelet egy kicsit felsebesitem.
addig ez nem okozott kulonosebb problemat amig nagyjabol 23-24 evig ragtam
de amiota leszoktam a ragasrol ezt a szar torturat minden heten kenytelen vagyok megcsinalni.
foleg h meg arra is figyelhetek h melyik nap allok neki mert a friss seb ugyan begyogyul 1 este alatt nagyjabol
de ha pont edzesnapon v azelotti este csinalom meg akkor az vmi pusztulat szar.
izzad a kezem plusz meg kesztyuben is van hat nem a legjobb korulmeny egy sebnek. mondjuk ugy h ennyi erovel soban is hempergethetnem es kozben 40 %os ecetbe martogathatnam h reprodukaljam az erzest :rolleyes:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én azt tudom, hogy egyik jó ismerősöm (kártyapartnerem 😊 ) egy kutatócsoport vezetője a SOTE-n, a kompetenciájukba tartozik ez a H1N1 oltásosdi. Mielött beoltattam magam, majd azt követően is sokat diskuráltam vele erről a témáról -mégis csak az életemről van szó-. és ő határozottan állította, hogy nem történt olyan halálesett, (még a kimondottan idős korosztályban sem) ami bizonyítottan összefüggésbe hozható lenne az oltással.
Az egy dolog, hogy mivel az oltás egy legyengített kórokozó, ezért lehet a következménye valami enyhe lefolyású megbetegedés, de halál nem.
Én egyébként az oltás után 2-3 napig kis hőemelkedés voltam, viszont azóta se infuenza, se nátha, se meg nem haltam.
De persze az urban legend-ek elkerülhetetlenek.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nálunk a 4 tagú család mindegyik tagjánál tüdőgyulladást mutattak ki oltás után 1-2 héttel. Persze nem valószínű hogy kimondottan az oltás okozta, nagyobb az esélye hogy az ellenenyag hatására legyengült szervezet könnyebben fertőződött meg valami egyéb vírussal, de így vagy úgy, közvetlenül vagy közvetve, az oltás is közrejátszott a dologban.Rataccess
balszerencse

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a retkes tv2 5 percenként reklámoz, az eszem megáll...JC6
az rtlklubon a vv úgy indult, hogy a 45 perces műsorban nem volt reklám. Aztán pár hete lett 1 a közepén. Most ott tartunk, hogy a 45 perces műsor előtt és után reklám van, közben pedig kettő....fetomy
tv2 ugyan ez.
45 perces műsor. 15 perc adás, 5 perc reklám. 10 perc adás, 5 perc reklám. 5-5, 5-5, 5-5, 5-5.
hányadék.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez a retkes tv2 5 percenként reklámoz, az eszem megáll...JC6
az rtlklubon a vv úgy indult, hogy a 45 perces műsorban nem volt reklám. Aztán pár hete lett 1 a közepén. Most ott tartunk, hogy a 45 perces műsor előtt és után reklám van, közben pedig kettő....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a retkes tv2 5 percenként reklámoz, az eszem megáll...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Nálunk a 4 tagú család mindegyik tagjánál tüdőgyulladást mutattak ki oltás után 1-2 héttel. Persze nem valószínű hogy kimondottan az oltás okozta, nagyobb az esélye hogy az ellenenyag hatására legyengült szervezet könnyebben fertőződött meg valami egyéb vírussal, de így vagy úgy, közvetlenül vagy közvetve, az oltás is közrejátszott a dologban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Elméletileg lehetnének, de nem volt az elmúlt 2 évben egy halállal végződő komplikáció se.Sobri Jóska
Hát itt van kishaszi példája. Azt mondja, valószínű amiatt volt. Az nem jó indok ellene, hogy eddig még nem volt, akkor ez sem lehet az, mert akkor az "elméletileg lehetséges" is lehetetlent jelentene 😊

Egyébként nem azt mondom, hogy az volt, fogalmam nincs, hisz nem ismertem az illetőt. De ha elméletileg lehetséges, akkor alaptalanul nem lehet így rámondani, hogy nem amiatt volt.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
fetomy: 32 éves kollégám reggel halt meg, két kisgyerkőc mega neje hátra; nagyon rendes, jólelkű, ügyes srác volt.
Alig egy hónapja temettük el egy olyan kollégámat, aki még apámnak meg anyámnak is munaktársa volt, mondjuk nála a kurva HINI oltás volt a ludas valszeg,. ..dee.-- tulajdonképpen 5 év alatt 5 kb velem egykorú barátom, ismerősöm, kollégám ment el...kishaszi
Senki fájdalmát nem venném a számra , de a H1N1 oltás biztos nem lehetett a ludas.
Csak mielött valaki azt hinné, hogy a H1N1 oltás az nem -ért van, hanem -ellen.Sobri Jóska
az oltásnál a betegség gyengített változatát adják be, szóval elméletileg igenis lehetnek miatta komplikációkJJ Tiller
Elméletileg lehetnének, de nem volt az elmúlt 2 évben egy halállal végződő komplikáció se.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
fetomy: 32 éves kollégám reggel halt meg, két kisgyerkőc mega neje hátra; nagyon rendes, jólelkű, ügyes srác volt.
Alig egy hónapja temettük el egy olyan kollégámat, aki még apámnak meg anyámnak is munaktársa volt, mondjuk nála a kurva HINI oltás volt a ludas valszeg,. ..dee.-- tulajdonképpen 5 év alatt 5 kb velem egykorú barátom, ismerősöm, kollégám ment el...kishaszi
Őszinte részvétem!
Joci: inkább a rendezőt ütném le


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
fetomy: 32 éves kollégám reggel halt meg, két kisgyerkőc mega neje hátra; nagyon rendes, jólelkű, ügyes srác volt.
Alig egy hónapja temettük el egy olyan kollégámat, aki még apámnak meg anyámnak is munaktársa volt, mondjuk nála a kurva HINI oltás volt a ludas valszeg,. ..dee.-- tulajdonképpen 5 év alatt 5 kb velem egykorú barátom, ismerősöm, kollégám ment el...kishaszi
Senki fájdalmát nem venném a számra , de a H1N1 oltás biztos nem lehetett a ludas.
Csak mielött valaki azt hinné, hogy a H1N1 oltás az nem -ért van, hanem -ellen.Sobri Jóska
az oltásnál a betegség gyengített változatát adják be, szóval elméletileg igenis lehetnek miatta komplikációk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt a buzi operatőrt a magyar meccsen :mad:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/