Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utoljára írom le:

ki******** mocskos ******** b*zi ország!!!

Míg az olaj hordónkénti ára csökken, addig például nálunk, szerdától a gázolaj ára 5 ft-al nő....

rohadékok!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a jelenség :mad:

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Van egy osztálytársam, aki a hétvégén úgy megsérült valahogyan, hogy jelenleg kórházban van. A 3 ember az osztályból, aki tudja, hogy mi történt vele, meg nem hajlandóak senkinek sem elmondani. A srácot egyébként mindenki bírja, ezért is idegesítő, hogy semmit nem tudunk róla.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nézd angolul!gyeek
Azt tenném, de magyarul van kiírva, és most nem is tudom leszedni, főleg nem mind a tizenvalahány dvdt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meg ilyenkor érdekelne, hogy vajon az angolban is így átmásították-e...fetomy
nem 😊

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Bírom az olyat, amikor egy sorozat elején a régi részekből vett emlékeztetőket újraszinkronizálják. Így lehet az, hogy az eredetiben "Elgondolkodtam rajta, hogy ha annak idején bízom magában, talán most én lennék az elnök. Mit gondol róla? - Nem uram, nem sikerült volna." párbeszéd a visszaemlékezésben így hangzik: "Ha magára hallgatok, lehet, hogy most én vagyok az elnök, igaz? - Nem uram..biztos!"... Ennek mi értelme van... meg ilyenkor érdekelne, hogy vajon az angolban is így átmásították-e...fetomy
Nézd angolul!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bírom az olyat, amikor egy sorozat elején a régi részekből vett emlékeztetőket újraszinkronizálják. Így lehet az, hogy az eredetiben "Elgondolkodtam rajta, hogy ha annak idején bízom magában, talán most én lennék az elnök. Mit gondol róla? - Nem uram, nem sikerült volna." párbeszéd a visszaemlékezésben így hangzik: "Ha magára hallgatok, lehet, hogy most én vagyok az elnök, igaz? - Nem uram..biztos!"... Ennek mi értelme van... meg ilyenkor érdekelne, hogy vajon az angolban is így átmásították-e...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké, meggyőztetek.
Itt, ahol élek, és mindig is éltem, Budapest belvárosában, nem sok tradícionális csapat van, talán csak a Váci Utcai Bányász. 😊
Ezért nem érintett meg eképp a fan-ság. 😊Sobri Jóska
😀 Itt ahol élek, Pécs "gettójában" pláne nem sok van. Mégis megfogott a 'skins. Pedig Washington sem a szomszédban van és a Redskins is elég szar mostanában... 😀 😀 De így is lehet....
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Oké, meggyőztetek.
Itt, ahol élek, és mindig is éltem, Budapest belvárosában, nem sok tradícionális csapat van, talán csak a Váci Utcai Bányász. 😊
Ezért nem érintett meg eképp a fan-ság. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: Azért nem mindegy Pats meccset nézni, vagy a lakóhelyed csapatának. Azért ott van kötődés, gyerekkori hagyomány, stb... Nyilván alapvetően nézni egy sporteseményt szórakozás, de ha valaki fan, mondjuk hogy hárdkór fan, akkor neki már elsősorban nem szórakozás. Pártatlanul nézni valamit, az szinte teljesen szórakozás, de ha már van egy kis szimpátia valaki irányába, akkor már kezd csökkenni a szórakozás szintje a szurkolás növekedése miatt, és minél több a kötődés, minél olyanabb a hangulat, stb... annál kevésbé lesz a szórakozás a lényeg 😊
És persze az ember ne csináljon olyat, ami idegesíti, de az ilyen dolgok az idegesség felett állnak 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Viszont ha - idézem - "minden héten ez megy", akkor mi értelme van ezt a szórakozást választani?
Ha mondjuk azt látnám, hogy a Pats minden meccsén agyondobálják őket zászlókkal, 16 alapszakasz meccsen tendenciózusan, és ez tényleg így lenne, akkor tuti elmenne a kedvem a meccsnézéstől, mint szórakozástól.
(Egyébként 20 éve még nagy soccernéző voltam, szórakoztatott, de mostanra a vb-re, eb-re korcsosult az érdeklődésem, a többi meccs egyszerűen nem szórakoztat, pedig néha rásodródom társaságban, étteremben, stb. de nem. 😊 )Sobri Jóska
aki fan, az az én meglátásomban minden meccs előtt bízik abban, hogy a következő más lesz, még ha az előző 27 összecsapáson keresztbe is tettek a csapatodnak, vagy csak semmi nem jött össze. tehát végülis, azért mész ki/nézed meg, hogy szórakozz és együtt örülj a gárdáddal 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nem azért megy az ember kézimeccsre, akár nézőnek, akár játszani, hogy szórakozzon?
Ami így felhúzza az embert, az már nem nagyon szórakoztató.Sobri Jóska
Bármilyen sportban, ha úgy érzed, hogy a csapatoddal kiszúrnak, akkor úgyis felhúzod magad attól függetlenül, hogy te csak szórakozni mész ki.shawnka
Én speciel nem, de ez még igaz is lehet.
Viszont ha - idézem - "minden héten ez megy", akkor mi értelme van ezt a szórakozást választani?
Ha mondjuk azt látnám, hogy a Pats minden meccsén agyondobálják őket zászlókkal, 16 alapszakasz meccsen tendenciózusan, és ez tényleg így lenne, akkor tuti elmenne a kedvem a meccsnézéstől, mint szórakozástól.
(Egyébként 20 éve még nagy soccernéző voltam, szórakoztatott, de mostanra a vb-re, eb-re korcsosult az érdeklődésem, a többi meccs egyszerűen nem szórakoztat, pedig néha rásodródom társaságban, étteremben, stb. de nem. 😊 )

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Nem azért megy az ember kézimeccsre, akár nézőnek, akár játszani, hogy szórakozzon?
Ami így felhúzza az embert, az már nem nagyon szórakoztató.Sobri Jóska
Bármilyen sportban, ha úgy érzed, hogy a csapatoddal kiszúrnak, akkor úgyis felhúzod magad attól függetlenül, hogy te csak szórakozni mész ki.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nem azért megy az ember kézimeccsre, akár nézőnek, akár játszani, hogy szórakozzon?
Ami így felhúzza az embert, az már nem nagyon szórakoztató.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
NB II hogy pontosítsak. 😉 Egyébként az. Minden egyes hétvégén ez van. Lehet, hogy csak minket szopatnak, nem tudom. De nagyon unom, hogy a meccseink nagy része rajtuk (is) megy el. Tudom én, hogy meg kell adni a haza pályát, meg a Veszprémi Egyetemnek van neve mint kézilabda csapat, na de hát akkor is nonszensz amit művelnek. Ifi meccsen is, felnőtt meccsen. Borzalmas. :/Gabesz92
nálunk ma ugyanez volt..Savon Saltótarjánban van, az egy dolog hogy meccsenként lő 15 gólokat..de kb kiszórnak róla mindenkit és olyanokat fújtak neki ma is be ami már csak a neve miatt volt..na mindegy NB II-ben normális fújást még nem nagyon láttam 😊

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Utoljára december 11.-én játszottunk ott. De mivel mi is a rájátszás alsó házában leszünk és ti is, így még 2-szer játszunk egymás ellen. 😊 Azt hiszem ott különösebb problémánk nem volt a játékvezetéssel, csak volt pár faszparaszt szurkoló akik nagyon idegesítettek... :rolleyes:

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...Gabesz92
a te csapatod nincs véletlenül egy csoportban a Pápával?Hurka
De igen. 😊Gabesz92
csak mert emlékeztem, hogy valamikor írtad a Veszprém II-t, és előző héten volt meccs ellenük, ahol nyert is a városom csapata 😊
mikor játszatok/játszottatok itt?
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...Gabesz92
a te csapatod nincs véletlenül egy csoportban a Pápával?Hurka
De igen. 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...Gabesz92
a te csapatod nincs véletlenül egy csoportban a Pápával?
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
NB II hogy pontosítsak. 😉 Egyébként az. Minden egyes hétvégén ez van. Lehet, hogy csak minket szopatnak, nem tudom. De nagyon unom, hogy a meccseink nagy része rajtuk (is) megy el. Tudom én, hogy meg kell adni a haza pályát, meg a Veszprémi Egyetemnek van neve mint kézilabda csapat, na de hát akkor is nonszensz amit művelnek. Ifi meccsen is, felnőtt meccsen. Borzalmas. :/

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...Gabesz92
Elég komoly lelki megterhelés lehet ez a kézilabda NB1/B. Tényleg iylen szörnyű a helyzet, mint az ilyen beírásaid számából tűnik?

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+ha nem minőségre mész,akkor ebből még 5 bebaszás is kijön
ha még lejjebb adod,akkor több 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na jó. akkor egy szó rinyálást nem akarok.

vegyünk abszolút értéket.
minden egyetemista számára a legfontosabbat.
én 2002-ben kaptam életemben egyedül ösztöndíjat. 4,4-re 3 800 forintot.
ez akkoriban jóindulattal 2 bebaszásra volt elég.

most te kapsz 3,8-ra 17 000-t
ez 3,5 bebaszás mai árfolyamon

semmi okod a rinyára 😛haromt
ha pedig nem a tanulással kúrod el az időd, akkor a sok haverod majd minden nap meghív bebaszni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na jó. akkor egy szó rinyálást nem akarok.

vegyünk abszolút értéket.
minden egyetemista számára a legfontosabbat.
én 2002-ben kaptam életemben egyedül ösztöndíjat. 4,4-re 3 800 forintot.
ez akkoriban jóindulattal 2 bebaszásra volt elég.

most te kapsz 3,8-ra 17 000-t
ez 3,5 bebaszás mai árfolyamon

semmi okod a rinyára 😛haromt
Te ELTE-BTK-s voltál?F.Schleck
persze