Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Így van. Nekem is több kellett. És a csalódás is ebből ered. Lehet durvának tűnik ahogy leírtam a véleményemet, de nekem ez a hozzáállás még mindig jobb mint szeretni valakit és bízni benne, hogy aztán úgy basszon át a palánkon ahogy (az amúgy nem létező) legnagyobb ellenségem se tud. Kivételek persze mindig akadnak (de nekem túl nagy már a rizikó kutatni).gyeek
Én ezt teljesen értem, és elfogadom, de akármennyi és akármekkora a koppanás, (nekem legalábbis) akkor sem elég -akkor úgy írom 😀😀, hogy- a pina.. :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ennél rosszabb helyzetet nem tudok elképzelni

JJ
hát valóban nehéz szarabb helyet találni Bangladesh-nél. De nekik legalább van vizük amellett hogy kurva nagy szegénység van. Így szerintem Szomáliából vagy Csád-ból vonzó lehet Dacca 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
ennél rosszabb helyzetet nem tudok elképzelni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vicces, hogy a férfiak 90%a szembesül a nőstények már-már aljasnak tűnő érzéketlenségével, de amíg nem történik meg addig bíznak a potenciális szívtipróban, gondolva hogy ő más mint azok akik így-úgy elbánnak azzal akit úgymond szeretnek. Aki még nem jutott el idáig, az most okulhat és magának könnyíti meg a dolgát ha így tesz. NE BÍZZ A NŐBEN! Kezeld funkciójuknak megfelelően őket: pina és alkalmanként egy ölelés.gyeek
Talán mert némely férfinak kicsit több kell, mint egy pina.fetomy
Így van. Nekem is több kellett.gyeek
2 PINA?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Így van. Nekem is több kellett. És a csalódás is ebből ered. Lehet durvának tűnik ahogy leírtam a véleményemet, de nekem ez a hozzáállás még mindig jobb mint szeretni valakit és bízni benne, hogy aztán úgy basszon át a palánkon ahogy (az amúgy nem létező) legnagyobb ellenségem se tud. Kivételek persze mindig akadnak (de nekem túl nagy már a rizikó kutatni).gyeek
Teljes mértékben adom a dolgot.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Vicces, hogy a férfiak 90%a szembesül a nőstények már-már aljasnak tűnő érzéketlenségével, de amíg nem történik meg addig bíznak a potenciális szívtipróban, gondolva hogy ő más mint azok akik így-úgy elbánnak azzal akit úgymond szeretnek. Aki még nem jutott el idáig, az most okulhat és magának könnyíti meg a dolgát ha így tesz. NE BÍZZ A NŐBEN! Kezeld funkciójuknak megfelelően őket: pina és alkalmanként egy ölelés.gyeek
Talán mert némely férfinak kicsit több kell, mint egy pina.fetomy
Így van. Nekem is több kellett. És a csalódás is ebből ered. Lehet durvának tűnik ahogy leírtam a véleményemet, de nekem ez a hozzáállás még mindig jobb mint szeretni valakit és bízni benne, hogy aztán úgy basszon át a palánkon ahogy (az amúgy nem létező) legnagyobb ellenségem se tud. Kivételek persze mindig akadnak (de nekem túl nagy már a rizikó kutatni).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vicces, hogy a férfiak 90%a szembesül a nőstények már-már aljasnak tűnő érzéketlenségével, de amíg nem történik meg addig bíznak a potenciális szívtipróban, gondolva hogy ő más mint azok akik így-úgy elbánnak azzal akit úgymond szeretnek. Aki még nem jutott el idáig, az most okulhat és magának könnyíti meg a dolgát ha így tesz. NE BÍZZ A NŐBEN! Kezeld funkciójuknak megfelelően őket: pina és alkalmanként egy ölelés.gyeek
Talán mert némely férfinak kicsit több kell, mint egy pina.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
nem tudok mást mondani, mint Bria. 99...az ilyen típussal meg nem kell foglalkozni ezek után, de még annyira se.shawnka
hát legalább megutáltatta magát velem...könnyebb ígynDRo
Vicces, hogy a férfiak 90%a szembesül a nőstények már-már aljasnak tűnő érzéketlenségével, de amíg nem történik meg addig bíznak a potenciális szívtipróban, gondolva hogy ő más mint azok akik így-úgy elbánnak azzal akit úgymond szeretnek. Aki még nem jutott el idáig, az most okulhat és magának könnyíti meg a dolgát ha így tesz. NE BÍZZ A NŐBEN! Kezeld funkciójuknak megfelelően őket: pina és alkalmanként egy ölelés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
1. nDRo a bowl.hu közösség tagja
2. nDRo rendelkezik twitter profillal
3. nDRo nincs a követőim között

WTFHöri
nem ő az egyetlen 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
twitteren már reagáltam, így itt megkíméllek 😊briareos
logikai bukfencet érzek.

1. nDRo a bowl.hu közösség tagja
2. nDRo rendelkezik twitter profillal
3. nDRo nincs a követőim között

WTFHöri
egy ember aki szarik rád 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
twitteren már reagáltam, így itt megkíméllek 😊briareos
logikai bukfencet érzek.

1. nDRo a bowl.hu közösség tagja
2. nDRo rendelkezik twitter profillal
3. nDRo nincs a követőim között

WTF

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
nem tudok mást mondani, mint Bria. 99...az ilyen típussal meg nem kell foglalkozni ezek után, de még annyira se.shawnka
hát legalább megutáltatta magát velem...könnyebb így
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 133 — Tyrone Creek
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
nem tudok mást mondani, mint Bria. 99...az ilyen típussal meg nem kell foglalkozni ezek után, de még annyira se.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
twitteren már reagáltam, így itt megkíméllek 😊

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM&feature=player_embedded&honnan=Nemzeti_Hirhalo

Elegem van.Vrijbloed
Na igen...
http://www.youtube.com/watch?v=iiquogAf2D8&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
FUUUUUUUUUUUU

Figyelem! Az elküldött üzeneteid száma közel jár a megengedett 500 darabos limithez. Légy szíves töröld a régi és szükségtelen üzeneteket. Egyébként nem fogadhatsz új üzeneteket, ha elérted a limitet.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM&feature=player_embedded&honnan=Nemzeti_Hirhalo

Elegem van.Vrijbloed
Milyen igaza van. De a mi hibánk is, birka nép vagyunk. Mindenkivel csak azt lehet megtenni, amit hagy hogy megtegyenek vele...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM&feature=player_embedded&honnan=Nemzeti_Hirhalo

Elegem van.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Jégaku, totál lefagyasztva + fastumgél 2 óránként.
Miután "elolvad" a jégaku, be a fagyasztóba, majd fásli, hideg vizes borogatás.
Egészen holnap reggelig.
Ha bírod, holnap jól elszorítani a bokát egy erősebb fáslival, meccs előtt. Ha nem komoly meccs, ne kockáztass.JC6
hát nem nagyon lesz belőle játék de megfogadom! 😀

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Vicodinnak hívják és House is ezt szediJJ
majd beszerzek pár levéllel 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Jégaku, totál lefagyasztva + fastumgél 2 óránként.
Miután "elolvad" a jégaku, be a fagyasztóba, majd fásli, hideg vizes borogatás.
Egészen holnap reggelig.
Ha bírod, holnap jól elszorítani a bokát egy erősebb fáslival, meccs előtt. Ha nem komoly meccs, ne kockáztass.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Vicodinnak hívják és House is ezt szedi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
te vagy a hibás, miért olvasol velvetet?briareos
index.hu főoldalon volt

kicsit fújtam egyet, mielőtt csúnyákat írtam volna, de azt tartom, hogy egy ilyen baleset elkövetése után azonnal fejbe lőném magam, ezzel a tudattal képtelen lennék élniJJ
az sem megoldás, nem támadnak fel a halottak, és még több ember lesz traumatizáltbriareos
Aludtam el autópályán vezetés közben 130-nál éjszaka egy pillanatra, de megúsztam, megéreztem, ahogy az autó elindul lefelé az útról. Aki egy ilyet átél, soha nem vezet többet 200 km-nél többet egyhuzamban, én legalábbis nem. Neki nem volt szerencséje, ráadásul délután csúcsforgalomban... Nem is értem, az éjszakai monotonitás legyűri az embert, de nappal Budapesten?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)