Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Bayern............ :o Kellett volna védőt igazolni a nyáron, nem Lajos?gamerkr
Raúl ellen nem lehet mit tenni 😛 😊 :cool: //Bár ezt inkább a 'make love'-ba kellett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bayern............ :o Kellett volna védőt igazolni a nyáron, nem Lajos?gamerkr
Süllyedünk szép lassan lefelé. Gaal? Soha nem fogja beismerni, akkora arca van, és annyira makacs, hogy hihetetlen.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bayern............ :o Kellett volna védőt igazolni a nyáron, nem Lajos?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak a hivatalban kell eljátszani a szegény rászoruló ártatlan romát, meg az orvosnál aki 10évesen lerokkantnyugdíjazza őket.Bazzani
😀 Pont a hivatalban jönnének rá.... Nem tudnak úgy esdekelni csókolom a kezsit-lábát a naccsagos asszonnak.... Meg lóvé sincs az orvos megkenéséhez....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most megfogtál...apeszos
Hát még az is megoldás ugye ha cigány az emberfia.
Úgy dolgozni sem kell.Bazzani
Nem a megoldással fogtál meg 😀 A kormozással. Hamar rájönnének, hogy nem közülük valók.....apeszos
Csak a hivatalban kell eljátszani a szegény rászoruló ártatlan romát, meg az orvosnál aki 10évesen lerokkantnyugdíjazza őket.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még van egy megoldás, de ahogy a képet néztem Rólad ahhoz be kéne kenni korommal az arcukat.
Márha érted. 😉Bazzani
Most megfogtál...apeszos
Hát még az is megoldás ugye ha cigány az emberfia.
Úgy dolgozni sem kell.Bazzani
Nem a megoldással fogtál meg 😀 A kormozással. Hamar rájönnének, hogy nem közülük valók.....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem csak számodra. A politikus külön faj ebben az országban. Mostanában kijutott nekünk a 'jóból' az idióta Gyurcsánnyal, meg ezzel a hatalom mániás törpe diktátorral, meg a "mindegy mi a következmény, csak az az igaz amit én mondok, teszek, és az ellenkezője is ha én mondom, vagy teszem" sleppjével. Erős a gyanúm, hogy az unokám is nyomorogni fog (mondjuk az már nincs messze 😀) ha csak nem tanul meg profi módon adót csalni, lopni. Vagy nem megy el politikusnak.apeszos
Még van egy megoldás, de ahogy a képet néztem Rólad ahhoz be kéne kenni korommal az arcukat.
Márha érted. 😉Bazzani
Most megfogtál...apeszos
Hát még az is megoldás ugye ha cigány az emberfia.
Úgy dolgozni sem kell.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én egyik oldalnak sem vagyok a támogatója. sőt, semmilyen pártnak.
amikor az mszp volt hatalmon, akkor is voltak kemény és komoly dolgok, amik szúrták az ember szemét, de ami most megy MO-n, az számomra vérlázító. kell azért a pofára bőr a "vezéreknek" és hol van még a vége?JC6
Nem csak számodra. A politikus külön faj ebben az országban. Mostanában kijutott nekünk a 'jóból' az idióta Gyurcsánnyal, meg ezzel a hatalom mániás törpe diktátorral, meg a "mindegy mi a következmény, csak az az igaz amit én mondok, teszek, és az ellenkezője is ha én mondom, vagy teszem" sleppjével. Erős a gyanúm, hogy az unokám is nyomorogni fog (mondjuk az már nincs messze 😀) ha csak nem tanul meg profi módon adót csalni, lopni. Vagy nem megy el politikusnak.apeszos
Még van egy megoldás, de ahogy a képet néztem Rólad ahhoz be kéne kenni korommal az arcukat.
Márha érted. 😉Bazzani
Most megfogtál...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
annyira bírom, hogy mindig mindenért az aktuális a hibás... 😊fetomy
én egyik oldalnak sem vagyok a támogatója. sőt, semmilyen pártnak.
amikor az mszp volt hatalmon, akkor is voltak kemény és komoly dolgok, amik szúrták az ember szemét, de ami most megy MO-n, az számomra vérlázító. kell azért a pofára bőr a "vezéreknek" és hol van még a vége?JC6
Nem csak számodra. A politikus külön faj ebben az országban. Mostanában kijutott nekünk a 'jóból' az idióta Gyurcsánnyal, meg ezzel a hatalom mániás törpe diktátorral, meg a "mindegy mi a következmény, csak az az igaz amit én mondok, teszek, és az ellenkezője is ha én mondom, vagy teszem" sleppjével. Erős a gyanúm, hogy az unokám is nyomorogni fog (mondjuk az már nincs messze 😀) ha csak nem tanul meg profi módon adót csalni, lopni. Vagy nem megy el politikusnak.apeszos
Még van egy megoldás, de ahogy a képet néztem Rólad ahhoz be kéne kenni korommal az arcukat.
Márha érted. 😉

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
annyira bírom, hogy mindig mindenért az aktuális a hibás... 😊fetomy
én egyik oldalnak sem vagyok a támogatója. sőt, semmilyen pártnak.
amikor az mszp volt hatalmon, akkor is voltak kemény és komoly dolgok, amik szúrták az ember szemét, de ami most megy MO-n, az számomra vérlázító. kell azért a pofára bőr a "vezéreknek" és hol van még a vége?JC6
Nem csak számodra. A politikus külön faj ebben az országban. Mostanában kijutott nekünk a 'jóból' az idióta Gyurcsánnyal, meg ezzel a hatalom mániás törpe diktátorral, meg a "mindegy mi a következmény, csak az az igaz amit én mondok, teszek, és az ellenkezője is ha én mondom, vagy teszem" sleppjével. Erős a gyanúm, hogy az unokám is nyomorogni fog (mondjuk az már nincs messze 😀) ha csak nem tanul meg profi módon adót csalni, lopni. Vagy nem megy el politikusnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annyira bírom, hogy mindig mindenért az aktuális a hibás... 😊fetomy
én egyik oldalnak sem vagyok a támogatója. sőt, semmilyen pártnak.
amikor az mszp volt hatalmon, akkor is voltak kemény és komoly dolgok, amik szúrták az ember szemét, de ami most megy MO-n, az számomra vérlázító. kell azért a pofára bőr a "vezéreknek" és hol van még a vége?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
v hamis pálinkát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
én nem tudtam h ennyien főznek lekvárt itt

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom az anti focitJoci
Szerintem Antnak nem nagyon van focicsapata :/ de ahogy gondolod 😕fetomy
hihihihaha jaj de vicces valaki 😛 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
annyira bírom, hogy mindig mindenért az aktuális a hibás... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, végre. Egy dolog miatt érdemes most az ország egyik legszarabb városában élni 😀 8 km-re van az olcsóbb cukor 😀 😀 😀

szerk: hogy le ne maradjon! köcsög politika meg minden egyéb szarság, hogy a gázolaj - ami tudtommal a benzin "mellékterméke" - drágább mint maga a benzin.....

gyűlölök olyan helyen élni, ahol szembeköpik az embereket a magukat kiskirálynak hívő emberek... még egy bőrt a parasztról!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
utálom az anti focitJoci
Szerintem Antnak nem nagyon van focicsapata :/ de ahogy gondolod 😕
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tudtam, hogy még csak véletlenül sem lett volna szabad bekapcsolva hagynom a Tel-aviv2 nevű szennycsatornát. Az Aktív című műsorban épp most sajnáltatták ezt a Matisz papa nevű még írni-olvasni sem tudó putriscigányt. Valami fát lopott, vagy vmi ilyesmi miatt, kapott pár ezer ft bírságot. Egyszerűen gusztustalan volt, persze a lánya azóta újabb purdékat ellett a világra, sebaj majd eltartja azokat is a magyarság. A jó édes kurva anyátok mocskos tv2, már csak az ilyen vérlázító riportjaitok miatt is be kellene tiltani titeket is meg a hasonszőrű retek klubot is.Dub
Ez mind egytől-egyig provokálás. A magyarnak nagy a tűrőképessége, de ez már sok.
Bár jó látni, hogy más is így vélekedik erről, mint én. 😛 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom az anti focit


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Holnap kell befeküdnöm a kórházba és csak hétfőn jövők haza. 😐
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
És azok is bekaphatják akik privatizálták.
Bazzani
csak erre egy gondolatig, sajnos ez nem egy egyszerű szituáció volt, nagyon sokak szerint ez volt az egyetlen megoldás, és nagyon sokak szerint pl. a cukort nagyon nagy hiba volt privatizálni. sajnos mindkettőben van igazság 😕 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szlovákiában 190Ft a cukor, nálunk 330.
Ejj Viktor.Bazzani
váó, ebből hogy jött ki a Viktor-vektor??
nem is tudom kik privatizálták a cukorgyárakat Mo-n. ok-okozat.sapka
Öt hónapja nem voltak privatizálva a cukorgyárak?
És azok is bekaphatják akik privatizálták.
Bazzani
Az EU a hunyó, csináltak a túltermelés miatt egy "reformot": a magyar termelés 5 év alatt az ötödére esett, anyagilag is támogatták a cukor lecserélését.
Aztán a 7 működő cukorgyárból így egy kivételével mind bezárt, ezzel támogatta az EU a régi tagállamok piacvásárlását.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Tudtam, hogy még csak véletlenül sem lett volna szabad bekapcsolva hagynom a Tel-aviv2 nevű szennycsatornát. Az Aktív című műsorban épp most sajnáltatták ezt a Matisz papa nevű még írni-olvasni sem tudó putriscigányt. Valami fát lopott, vagy vmi ilyesmi miatt, kapott pár ezer ft bírságot. Egyszerűen gusztustalan volt, persze a lánya azóta újabb purdékat ellett a világra, sebaj majd eltartja azokat is a magyarság. A jó édes kurva anyátok mocskos tv2, már csak az ilyen vérlázító riportjaitok miatt is be kellene tiltani titeket is meg a hasonszőrű retek klubot is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szlovákiában 190Ft a cukor, nálunk 330.
Ejj Viktor.Bazzani
a horvát adatra lennék kíváncsi, ott mégiscsak van egy Davor Suker, aki a legjobb reklámarc a témábanHöri
Höhö vele találkoztam annó egy split-i strandon 😛JayB
és nem kérdezted meg mennyi egy kiló cukor?

amateur

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Szlovákiában 190Ft a cukor, nálunk 330.
Ejj Viktor.Bazzani
a horvát adatra lennék kíváncsi, ott mégiscsak van egy Davor Suker, aki a legjobb reklámarc a témábanHöri
Höhö vele találkoztam annó egy split-i strandon 😛