Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
puzsér reagált
http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs

na, ez már tényleg gázJJ
Pedig szerintem nem.
Teljesen értelmesen, összeszedetten fogalmazva, nem elragadtatva magát mondja el azt, ami mondjuk nekem, meg neked nyilvánvaló, de a trolloknak, akik megtalálták őt azért, mert Puzsér volt egy műsorban ezek szerint nem.
Szükségét én se látom annak, hogy ezt megtette, de egy újságírótól, aki mondhatni hivatalból is exhibicionista teljesen belefér.
Egyébként a teljes mondandójában nincs semmi amibe bele lehetne kötni, ilyen egy független ember véleménye. 😊
Nem kell vele egyetérteni (mint ahogy a szubjektív részeknél én se értettem sok mindennel egyet), de egyáltalán nem gáz.
Sobri Jóska
kinek szólt ez az üzenet? azoknak, akik az első, nyilvánvalóan félreértelmezett videó után a pokolba küldték, pontosan ahogy mondod nem neked vagy nekem
én végig is hallgattam, egyet is értek vele, de akiket elméletileg "meg akart győzni", azok valószínűleg az első 10 másodperc után kinyomták, majd fikázták tovább emiatt
tehát innentől a videó csak olaj a tűzre, véleményének további - feleslegessé váló - erőltetése


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most nem akarok hosszú vitát kirobbantani, de én már igen sok vallásos emberrel folytattam szép hosszú és értelmes vitát az élet sok területéről, pl. a vallásról is. Mondjuk hitgyülis nem volt közte, de katolikus, evangélikus, református, görögkatolikus, zsidó igen, igaz, ez nem túl széles paletta, alapvetően egy kaptafa az egész.Rajna
Nem lesz ebből hosszú vita. Valószínűleg én fogalmaztam félreérthetően.
Te szép, értelmes vitákról beszélsz, melyeket valóban lehet vallásos emberekkel is folytatni.
De ha térítő szándékkal beszélnek veled, és/vagy megkérdőjelezed Isten létét, Jézus beosztását (miszerint ő Isten fia, feltámadott), esetleg az egyházuk eddigi minimum ellentmondásos szereplését a történelemben, akkor abból minden lesz, de szép, és értelmes vita nem. Persze ha a téma nem ennyire érinti hitük fundamentumait, akkor még értelmes beszélgetés is kialakulhat. 😊Sobri Jóska
Érdekes amit mondasz. Lehet, nekem kellene értelmeseket keresni? Én ugyanis hívő ember vagyok, de nem vallásos. És ezt tudják rólam. Ennek megfelelően hetente kétszer csengetnek be téríteni. Volt idő, mikor szórakoztatott.....
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 126 — Saturday Night Lights
Puzsér teljesen rendben volt ebben az üzenetben, csak sokkolta az idiotizmus netburjánzása 😊

A kinyilatkoztatásai mögé mindig odapakolja (legalábbis a cafés filmes cuccban), hogy üzenj, reagálj, vitázz. Szóval nem egyoldalú főpapi státuszra tör.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Most nem akarok hosszú vitát kirobbantani, de én már igen sok vallásos emberrel folytattam szép hosszú és értelmes vitát az élet sok területéről, pl. a vallásról is. Mondjuk hitgyülis nem volt közte, de katolikus, evangélikus, református, görögkatolikus, zsidó igen, igaz, ez nem túl széles paletta, alapvetően egy kaptafa az egész.Rajna
Nem lesz ebből hosszú vita. Valószínűleg én fogalmaztam félreérthetően.
Te szép, értelmes vitákról beszélsz, melyeket valóban lehet vallásos emberekkel is folytatni.
De ha térítő szándékkal beszélnek veled, és/vagy megkérdőjelezed Isten létét, Jézus beosztását (miszerint ő Isten fia, feltámadott), esetleg az egyházuk eddigi minimum ellentmondásos szereplését a történelemben, akkor abból minden lesz, de szép, és értelmes vita nem. Persze ha a téma nem ennyire érinti hitük fundamentumait, akkor még értelmes beszélgetés is kialakulhat. 😊Sobri Jóska
Most racionalitással nem túl értelmes irracionális dolgokat támadni 😊 márpedig a hit természeténél fogva irracionális, ezért jó kapaszkodónak, mert abban nincs mit magyarázni, úgy van és kész. Erről persze hogy nem vitáznak, mert ez nem racionális dolog, ennélfogva nem vitatéma sem az ateistának sem a hívőnek, mert mindkettőnek egyértelmű és megkérdőjelezhetetlen válasza van rá, csak éppen eltérnek. Minden minimálisan racionális témáról viszont teljesen normálisak (kivéve a nagyonbigott illetve a megvilágosodott típus,a zoktól kifejezetten félek 😀 ).

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Most nem akarok hosszú vitát kirobbantani, de én már igen sok vallásos emberrel folytattam szép hosszú és értelmes vitát az élet sok területéről, pl. a vallásról is. Mondjuk hitgyülis nem volt közte, de katolikus, evangélikus, református, görögkatolikus, zsidó igen, igaz, ez nem túl széles paletta, alapvetően egy kaptafa az egész.Rajna
Nem lesz ebből hosszú vita. Valószínűleg én fogalmaztam félreérthetően.
Te szép, értelmes vitákról beszélsz, melyeket valóban lehet vallásos emberekkel is folytatni.
De ha térítő szándékkal beszélnek veled, és/vagy megkérdőjelezed Isten létét, Jézus beosztását (miszerint ő Isten fia, feltámadott), esetleg az egyházuk eddigi minimum ellentmondásos szereplését a történelemben, akkor abból minden lesz, de szép, és értelmes vita nem. Persze ha a téma nem ennyire érinti hitük fundamentumait, akkor még értelmes beszélgetés is kialakulhat. 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Most nem akarok hosszú vitát kirobbantani, de én már igen sok vallásos emberrel folytattam szép hosszú és értelmes vitát az élet sok területéről, pl. a vallásról is. Mondjuk hitgyülis nem volt közte, de katolikus, evangélikus, református, görögkatolikus, zsidó igen, igaz, ez nem túl széles paletta, alapvetően egy kaptafa az egész.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
puzsér reagált
http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs

na, ez már tényleg gázJJ
Pedig szerintem nem.
Teljesen értelmesen, összeszedetten fogalmazva, nem elragadtatva magát mondja el azt, ami mondjuk nekem, meg neked nyilvánvaló, de a trolloknak, akik megtalálták őt azért, mert Puzsér volt egy műsorban ezek szerint nem.
Szükségét én se látom annak, hogy ezt megtette, de egy újságírótól, aki mondhatni hivatalból is exhibicionista teljesen belefér.
Egyébként a teljes mondandójában nincs semmi amibe bele lehetne kötni, ilyen egy független ember véleménye. 😊
Nem kell vele egyetérteni (mint ahogy a szubjektív részeknél én se értettem sok mindennel egyet), de egyáltalán nem gáz.


puzsér reagált
http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs

na, ez már tényleg gázJJ
Sosem bírtam a megmondó embereket. Most már egyre jobban tetszik a Batman. (Az összes...)apeszos
Én mindig bírtam a megmondóembereket, főleg, akik mást mondtak, mint én. Szórakoztatóan lehet velük diskurálni, lehet tanulni az érveikből, érvrendszereikből, főleg ha nem fafejű hülye módjára csak szajkózzák a magukét (tehát vallási háborodottak, szektások ilyenkor sajnos kilőve, de egyszer, még katonaként a Sopron-Bp vonatút alatt elbeszélgettem egy fülkényi hitgyülissel, azt speciel élveztem, még nem voltunk pesten, amikor testületileg otthagytak, bűnben a sátán által megszállva. 😊 ), hanem megvan a kellő intelligenciájuk ahhoz, hogy eredetiek legyenek. Mégha esetleg 10 beszélgetásből nullaszor is értünk csak egyet végülis.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
puzsér reagált
http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs

na, ez már tényleg gázJJ
Sosem bírtam a megmondó embereket. Most már egyre jobban tetszik a Batman. (Az összes...)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
puzsér reagált
http://www.youtube.com/watch?v=2BWqlAJ4vvs

na, ez már tényleg gáz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Büdös qrva isten bassza meg, hogy 3 éve nem volt Magyarországon Talamasca és mikor jön? Na mikor? Amikor elvileg épp Hollandiában lennék...

Komolyan nem hiszem el...Soldados
Azért, mész Hollandiába, nem tűnik az annyira rossznak. 😛 😊Vrijbloed
Valszeg lemondom, és egyik kollégám megy így a NED-HUN Eb-selejtezőre... Pedig utána 1,5 hetet kint lettem volna gimis oszttársaknál, akik kint élnek. 3 éve várok erre, nem fogom kihagyni. Legfeljebb később megyek Hollandiába, igaz így a repjegyet nekem kell venni. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Büdös qrva isten bassza meg, hogy 3 éve nem volt Magyarországon Talamasca és mikor jön? Na mikor? Amikor elvileg épp Hollandiában lennék...

Komolyan nem hiszem el...Soldados
Azért, mész Hollandiába, nem tűnik az annyira rossznak. 😛 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Há miccsodákozó? Odamenté? Ottvótá? Kaptá? Necsodákozzá! Minekmenté oda?

Azt nem értem, őszintén; mire hajt a riporternő? Most hősnőnek, egy Tomb Raidernek nézzem a halált megvető bátorságáért? Emeljek neki templomot és írjak hozzá ódákat zsoltárokat mormolva? Mit vár ettől? Fújj-fujj muszlimok? Hajdúhadházon két olyan kocsmát is mondok, ahol a brazilok meg is d.gják egy sörösrekeszen (még a kocsmárost is, ha nem vigyáz, nemhogy egy nőt) és még Kairóba (bocsánat; englisesen mondva Cairóba) se kell mennie érte. Igaz: Hadház közel sem annyira "exotikusz közösszég".toxique
Szerinted mi egy riporter(nő) dolga?Sobri Jóska
Objektíven tényeket közölni, nem mártirkodni, véleményezni, és mások becsületébe gázolni. Szerintem: ez. Ha véleményt alkot, akkor nem riporter (ha a szó eredeti jelentéséből indulunk ki, akkor pláne), hanem kommentelő, vagy - szélsőséges esetben - rinyáló. Nem vagyok szélsőségesen "fajvédő/mindentvédő" fajta, hogy zavarna a kirekesztés, de ez már nagyon úgy hangzott, mintha a liberális nyugaton nem eshetne meg minden nap hasonló dolog. A riporter(nő)nek ha fáj a meló, ne csinálja. Megcsinálja más. Ennyi. Mit mondanánk, ha pl. Mike Tyson elkezdene rinyálni, mert edzésen bevertek egyet az arcába?

Egy gyerekkori barátom dolgozik közép afrikában. Ilyenekről szokott mesélni: biztosra veheted, hogy nem használja a cseszett fekete az angol wc-t, inkább kisz.rik a mellékútra, és kinyírnak pl. egy csomag rizsért is (és mindenki pont lesz.rja), de majd minden második falusi nyomi beszél angolul, vagy franciául (ellenben majdnem biztos, hogy a saját nyelvén sem ír/olvas). Az iskolák üresek, mert a kölykök melóznak a kajáért, vagy katonáskodnak. Amit a TV közvetít 99% cenzúrázott kirakatnyomor. A volt barátnőm hasonló problémákkal szembesült borsodban, amikor dolgozott családsegítőnél. Etiópia vs Hungary 1:1? Durva a vérhas, meg a tetű, meg a hasonló szegény-betegség, főleg ha itt van, és nem a szomszég kontinensen. Ez a szar ügy, nem az, hogy megfogdostak vkit a tömegben. Bulizott már a csaj a szigeten, a rock-sátorban? Ott is háboroghat napi 10 rongyért. 😀toxique
Elárulom, az a dolga, hogy odamenjen, ottlegyen, csodálkozzon, ezzel teremtve meg a szakmájának alapjait.
Ha egy riporter se ment volna sehova, nem lett volna sehol, nem csodálkozott, kérdezett, stb. volna a nézők, hallgatók, olvasók helyett, akkor te valójában annyira alulinformált lennél, amennyire próbálod magad beállítani.
Valamint, a riporter dolga a véleményalkotás, egyedi meglátásainak, észrevételeinek megmutatása is. Ezért nem alkalmas mindenki riporternek, és ezért a riporter nem a munkáltatója bábja. Persze ezt is összekevered egy tényközlő műsor hírolvasójával.
Az hogy a Tv 99%-ban cenzúrázott kirakatnyomort közvetít aranyos butaság, minden bizonnyal ismered a közvetítések 100%-át, különben nem álítanád ilyen határozzatan ostobán. De látom, írtad, te nem ismered az adott műsort, tehát én vagyok hülye, ha a véleményedre bármit is adok.
Van még olyan téma a tévéműsorkészítésen kívül, amiről fingod nincs, de határozottan szereted benne hangoztatni a butaságaidat? Vagy csak ilyen van?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Büdös qrva isten bassza meg, hogy 3 éve nem volt Magyarországon Talamasca és mikor jön? Na mikor? Amikor elvileg épp Hollandiában lennék...

Komolyan nem hiszem el...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
1. van számitógépes vizsgálat, elfogadható plucc elviszed a régi szemcsid
de ne irass mindig erősebbet, mert a szem akklimatizálódik hamar- igy mindig faszényosan erősebbet irkálnak ki
2. a csiszolás kb negyed óra, a kérdésvan-e benn olyan lencséjük - de a vizson tele van tömve, mert köbö tizből kilenc optiknak ők csiszolnaksutianap
Na voltam a Vision Expressben. Hát megnézték a lencsémet, 2,5ös cilinderes, szóval ha szerencsés vagyok jövő hétre esetleg lenne lencse, ja és egyébként mininum 50.000 forint csak a lencse. Hát inkább majd ha hazamegyek csináltatok, addig meg nem látok semmit.tenorx
Akkor most gyorsan tradelgess meg nehanyat GM-ben 😊 😀Stez
Jó közelről nézem a monitort, így látok 😀 Csak pl. előadásra felesleges bejárni, mert az első sorból se tudnám elolvasni mit ír a táblára.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kösz, akkor reménykedek.tenorx
1. van számitógépes vizsgálat, elfogadható plucc elviszed a régi szemcsid
de ne irass mindig erősebbet, mert a szem akklimatizálódik hamar- igy mindig faszényosan erősebbet irkálnak ki
2. a csiszolás kb negyed óra, a kérdésvan-e benn olyan lencséjük - de a vizson tele van tömve, mert köbö tizből kilenc optiknak ők csiszolnaksutianap
Na voltam a Vision Expressben. Hát megnézték a lencsémet, 2,5ös cilinderes, szóval ha szerencsés vagyok jövő hétre esetleg lenne lencse, ja és egyébként mininum 50.000 forint csak a lencse. Hát inkább majd ha hazamegyek csináltatok, addig meg nem látok semmit.tenorx
Akkor most gyorsan tradelgess meg nehanyat GM-ben 😊 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
árkádban lévő visionbe pl van helyszíni szemvizsgálat, és ott is 1óra alatt megvan.miilann
Kösz, akkor reménykedek.tenorx
1. van számitógépes vizsgálat, elfogadható plucc elviszed a régi szemcsid
de ne irass mindig erősebbet, mert a szem akklimatizálódik hamar- igy mindig faszényosan erősebbet irkálnak ki
2. a csiszolás kb negyed óra, a kérdésvan-e benn olyan lencséjük - de a vizson tele van tömve, mert köbö tizből kilenc optiknak ők csiszolnaksutianap
Na voltam a Vision Expressben. Hát megnézték a lencsémet, 2,5ös cilinderes, szóval ha szerencsés vagyok jövő hétre esetleg lenne lencse, ja és egyébként mininum 50.000 forint csak a lencse. Hát inkább majd ha hazamegyek csináltatok, addig meg nem látok semmit.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Objektíven tényeket közölni, nem mártirkodni, véleményezni, és mások becsületébe gázolni. Szerintem: ez. Ha véleményt alkot, akkor nem riporter (ha a szó eredeti jelentéséből indulunk ki, akkor pláne), hanem kommentelő, vagy - szélsőséges esetben - rinyáló. Nem vagyok szélsőségesen "fajvédő/mindentvédő" fajta, hogy zavarna a kirekesztés, de ez már nagyon úgy hangzott, mintha a liberális nyugaton nem eshetne meg minden nap hasonló dolog. A riporter(nő)nek ha fáj a meló, ne csinálja. Megcsinálja más. Ennyi. Mit mondanánk, ha pl. Mike Tyson elkezdene rinyálni, mert edzésen bevertek egyet az arcába?toxique
Nah, jó, most már biztosra veszem, hogy egy adást sem láttál a műsorból...F.Schleck
Én láttam tőlük műsort nem egyet. És szeretem is őket.... Ennek ellenére, nekem is az a véleményem, ha valaki csalánosban járkál, ne csodálkozzon ha néha csíp a csalán. Én örülök, hogy ennyivel megúszták. Rosszabb is lehetett volna.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Miért ilyen fos hazajutni? Meg egyáltalán, miért ilyen sok az idióta?Rajna
sikerült bebaszni? 😀briareos
Pedig csak két sörre akartam bemenni, rossz hely ez az egyetem.Rajna
Alattomos alkohol. Ha nem figyelsz, belédfolyik bárhol, bármikor... 😉

riporternő-fogdosós sztori:
Nem is állítottam, hogy az ide belinkelt dolgokon kívül láttam volna bármit tőlük (de azt sem, hogy nagyon érdekelne a munkásságuk). Ez alapján ez a véleményem, és kész. Ellenben sosem értem meg, hogyha pl. vki romaként bemegy egy skinhead kocsmába, miért csodálkozik azon, ha beverik az arcát (vagy fordítva). Ha mégis csinálja; akkor ne csodálkozzon...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Miért ilyen fos hazajutni? Meg egyáltalán, miért ilyen sok az idióta?Rajna
sikerült bebaszni? 😀briareos
Pedig csak két sörre akartam bemenni, rossz hely ez az egyetem.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Faszomat mar az olyan emberekbe, akik egyszeruen basznak akarmennyire is kommunikalni, majd ezek utan meg fel vannak haborodva, es el is varjak tolem, hogy folyton hozzajuk igazodjak. Raadasul kurvara pont a legrosszabbkor.. : :mad:

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Objektíven tényeket közölni, nem mártirkodni, véleményezni, és mások becsületébe gázolni. Szerintem: ez. Ha véleményt alkot, akkor nem riporter (ha a szó eredeti jelentéséből indulunk ki, akkor pláne), hanem kommentelő, vagy - szélsőséges esetben - rinyáló. Nem vagyok szélsőségesen "fajvédő/mindentvédő" fajta, hogy zavarna a kirekesztés, de ez már nagyon úgy hangzott, mintha a liberális nyugaton nem eshetne meg minden nap hasonló dolog. A riporter(nő)nek ha fáj a meló, ne csinálja. Megcsinálja más. Ennyi. Mit mondanánk, ha pl. Mike Tyson elkezdene rinyálni, mert edzésen bevertek egyet az arcába?toxique
Nah, jó, most már biztosra veszem, hogy egy adást sem láttál a műsorból...

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a riportertámadásokról mindig ez jut eszembe:
Mitnézőőőő?!Nenézzzéééé?!!!sutianap
Há miccsodákozó? Odamenté? Ottvótá? Kaptá? Necsodákozzá! Minekmenté oda?

Azt nem értem, őszintén; mire hajt a riporternő? Most hősnőnek, egy Tomb Raidernek nézzem a halált megvető bátorságáért? Emeljek neki templomot és írjak hozzá ódákat zsoltárokat mormolva? Mit vár ettől? Fújj-fujj muszlimok? Hajdúhadházon két olyan kocsmát is mondok, ahol a brazilok meg is d.gják egy sörösrekeszen (még a kocsmárost is, ha nem vigyáz, nemhogy egy nőt) és még Kairóba (bocsánat; englisesen mondva Cairóba) se kell mennie érte. Igaz: Hadház közel sem annyira "exotikusz közösszég".toxique
Szerinted mi egy riporter(nő) dolga?Sobri Jóska
Objektíven tényeket közölni, nem mártirkodni, véleményezni, és mások becsületébe gázolni. Szerintem: ez. Ha véleményt alkot, akkor nem riporter (ha a szó eredeti jelentéséből indulunk ki, akkor pláne), hanem kommentelő, vagy - szélsőséges esetben - rinyáló. Nem vagyok szélsőségesen "fajvédő/mindentvédő" fajta, hogy zavarna a kirekesztés, de ez már nagyon úgy hangzott, mintha a liberális nyugaton nem eshetne meg minden nap hasonló dolog. A riporter(nő)nek ha fáj a meló, ne csinálja. Megcsinálja más. Ennyi. Mit mondanánk, ha pl. Mike Tyson elkezdene rinyálni, mert edzésen bevertek egyet az arcába?

Egy gyerekkori barátom dolgozik közép afrikában. Ilyenekről szokott mesélni: biztosra veheted, hogy nem használja a cseszett fekete az angol wc-t, inkább kisz.rik a mellékútra, és kinyírnak pl. egy csomag rizsért is (és mindenki pont lesz.rja), de majd minden második falusi nyomi beszél angolul, vagy franciául (ellenben majdnem biztos, hogy a saját nyelvén sem ír/olvas). Az iskolák üresek, mert a kölykök melóznak a kajáért, vagy katonáskodnak. Amit a TV közvetít 99% cenzúrázott kirakatnyomor. A volt barátnőm hasonló problémákkal szembesült borsodban, amikor dolgozott családsegítőnél. Etiópia vs Hungary 1:1? Durva a vérhas, meg a tetű, meg a hasonló szegény-betegség, főleg ha itt van, és nem a szomszég kontinensen. Ez a szar ügy, nem az, hogy megfogdostak vkit a tömegben. Bulizott már a csaj a szigeten, a rock-sátorban? Ott is háboroghat napi 10 rongyért. 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Miért ilyen fos hazajutni? Meg egyáltalán, miért ilyen sok az idióta?Rajna
sikerült bebaszni? 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Miért ilyen fos hazajutni? Meg egyáltalán, miért ilyen sok az idióta?

több mint 13 éve
catattack 3 520
Széthullik a lábam a fájdalomtól! A tököm kivan már ezzel a hideg idővel!
Szerk.: Fasza! Kb. 10 percet aludtam!