Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindkét hsz-t nagyon adom 😀

Amúgy H-s lesz a rendszám. Úgy érzem, még megvan a gerincem.JC6
nem neztem vna ki beloled megmondom oszinten.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindkét hsz-t nagyon adom 😀

Amúgy H-s lesz a rendszám. Úgy érzem, még megvan a gerincem.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ráadásul nem épp kis autót néztem kiJC6
magyar rendszammal ? 😊Fake
Ja,erről jut eszembe: szombaton a symbolban voltunk szórakozni és teljesen ki voltam akadva milyen nívós helyre járok bulizni mert a hely előtt tele volt sk és d rendszámú X6-okkal,Porsche Cayenne-ekkel Audikkal. Hihetetlen hogy még szlovákiából és Németországból is jönnek ide bulizni emberek 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ráadásul nem épp kis autót néztem kiJC6
magyar rendszammal ? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudom, hogy sokat vitáztunk már ezen, de most nagyon kiakadtam...

Köcsög MOL!
Köcsög adórendszer!
Köcsög Orb...! és a többiek

Persze, hogy a dízel is akkor több, mint a benzin, amikor dízel autót akarok venni!!!! ROHADÉK EGY ORSZÁG! Ha még 200-250-en lenne azt mondom oké...de 190 ft adót kiróni a benzinre literenként...a kurv... Ráadásul nem épp kis autót néztem ki... a rák megeszi a "főkolomposokat"!!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarország, én így szeretlek.

Letöltendő börtönbüntetést adna Bakács Tibornak Torgyán József. A politikus ügyvédként még csak arra sem vállalkozna, hogy megvédje a bíróság előtt Settenkedőt, véleménye szerint ugyanis hatalmas bűnt követett el.

Priceless.Dzsokijuing
A rendszerváltásig XIV. ker szintű "szobakonyhás sztárügyvéd" volt, sztem Torgyán doktorról és szaktudásáról elég ennyit.

Eccer olvastam egy tanulmányt a kulavudi negatív PR-ról. Szar se igaz, legfeljebb trükközés, az egész szar csak média. Sztem (ha igaz ez az ügy); csak Bakács keresni akar egy kis extra zsozsót. Fuck.toxique
Arról nem is beszélve, hogy még mindíg más ül helyette....
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Magyarország, én így szeretlek.

Letöltendő börtönbüntetést adna Bakács Tibornak Torgyán József. A politikus ügyvédként még csak arra sem vállalkozna, hogy megvédje a bíróság előtt Settenkedőt, véleménye szerint ugyanis hatalmas bűnt követett el.

Priceless.Dzsokijuing
A rendszerváltásig XIV. ker szintű "szobakonyhás sztárügyvéd" volt, sztem Torgyán doktorról és szaktudásáról elég ennyit.

Eccer olvastam egy tanulmányt a kulavudi negatív PR-ról. Szar se igaz, legfeljebb trükközés, az egész szar csak média. Sztem (ha igaz ez az ügy); csak Bakács keresni akar egy kis extra zsozsót. Fuck.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A rohadás a sok hátszeles genyóba!
Azt hiszem; ezek azért hülyék, mert nincsenek ráutalva a józan paraszti észre... 😕 . Komolyan; bazzeg, agyonbasznám az ilyet spájszerrel, és még pénzt se kérnék érte.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Magyarország, én így szeretlek.

Letöltendő börtönbüntetést adna Bakács Tibornak Torgyán József. A politikus ügyvédként még csak arra sem vállalkozna, hogy megvédje a bíróság előtt Settenkedőt, véleménye szerint ugyanis hatalmas bűnt követett el.

Priceless.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Rohadt AS Roma. Csak rajtuk elment egy 7-es kötésűm 5200-as nyereményű (200-ból!) tippmix szelvényem!iktriad
Neked is csak azt tudom mondani, amit a sportfogadás topicban írtam: sose fogadj olasz csapatra. 😊Sobri Jóska
Volt közte egy Fiorentina-Inter is, és azt eltaláltam (bár ott nem eredményre; hanem gólra mentem).iktriad
Ja kérem, ha az ilyen alamizsnával téged meg lehet venni, hogy néha eltalálsz ezt azt... 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rohadt AS Roma. Csak rajtuk elment egy 7-es kötésűm 5200-as nyereményű (200-ból!) tippmix szelvényem!iktriad
Neked is csak azt tudom mondani, amit a sportfogadás topicban írtam: sose fogadj olasz csapatra. 😊Sobri Jóska
Volt közte egy Fiorentina-Inter is, és azt eltaláltam (bár ott nem eredményre; hanem gólra mentem).
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Rohadt AS Roma. Csak rajtuk elment egy 7-es kötésűm 5200-as nyereményű (200-ból!) tippmix szelvényem!iktriad
Neked is csak azt tudom mondani, amit a sportfogadás topicban írtam: sose fogadj olasz csapatra. 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rohadt AS Roma. Csak rajtuk elment egy 7-es kötésűm 5200-as nyereményű (200-ból!) tippmix szelvényem!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐TheMileHighCity
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlikbriareos
Nem az én műfajom, de már megvan a tervem a végső esetre. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jimmy nem halt meg, csak hazament. Á lá MIB 😀Hanni
Oslo-ból származott? 😮
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jimmy nem halt meg, csak hazament. Á lá MIB 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlik
briareos
Ja, hatásos, Jimmy is ezt vette be. El is múlt neki....apeszos
az más kaliber voltbriareos
😀 A lényeg a hatóanyag... nem a kiszerelés...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐TheMileHighCity
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlik
briareos
Ja, hatásos, Jimmy is ezt vette be. El is múlt neki....apeszos
az más kaliber volt

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐TheMileHighCity
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlik
briareos
Ja, hatásos, Jimmy is ezt vette be. El is múlt neki....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐TheMileHighCity
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlik

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gyűlölöm az informatikát, a HP laptopom és a vírusokat!deny79
HP? Necc. A "kisegítőként" megtartott 4 éves Acer-em (sokat megy; up/download, filmnézés... stb.) kihordott egy saját HP-t párhuzamban egy céges Hp-val, meg egy gethes Vaio-t 😀 (közben 3 hónapig volt Mac-em is... booorzalom), és még kutya baja. Acer a király... de a Vaio jobban néz ki... 😂
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
szétszórt papucsra a sötétben sikerült az előbb úgy rálépnem, hogy megbotlottam benne, és telibe rúgtam az ajtót. eredmény egy betört nagylábujj köröm.shawnka
de a papucsnak nem lett baja, ugye? 😮

(nem téged gúnyollak 😊 csak 1-2 éve, mikor tesóm elesett bringával, és mondtuk a mamámnak, hogy papucsban bringázott, és elesett a biciklivel, és egy halom seb a lába, akkor a mamám ennyit kérdezett: "-de a papucsnak nem lett baja?" 😀)fetomy
idén már 2szer sikerült felrugnom vázát sötétben..néha kicsit faszom kivan hogy a házunk egy akadálypálya..
+ egy-két éve sikerült egy tányér levessel a kezemben megbotlani papucsban, jó élmény volt

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szétszórt papucsra a sötétben sikerült az előbb úgy rálépnem, hogy megbotlottam benne, és telibe rúgtam az ajtót. eredmény egy betört nagylábujj köröm.shawnka
de a papucsnak nem lett baja, ugye? 😮

(nem téged gúnyollak 😊 csak 1-2 éve, mikor tesóm elesett bringával, és mondtuk a mamámnak, hogy papucsban bringázott, és elesett a biciklivel, és egy halom seb a lába, akkor a mamám ennyit kérdezett: "-de a papucsnak nem lett baja?" 😀)
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
130 tanulóra tényleg pénzkidobás Matek keresztet kiírni... Dékán úr nem engedélyezte :mad:nDRo
biztos úgy gondolta, h ha ennyien elhasaltatok keresztféléven sem lenne jobb az aránybriareos
Az a röhej, hogy eddig mindig volt...csak most úgy gondolta hogy ne legyen. Pont most 😐