Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Nem lehetne nyitni egy cigányozós topicot?
Ahol csak a cigányokat lehetne utálni, szídni, szapulni, ésatöbbi.
Ahogy látom igény lenne rá.
Megértem, hogy vannak emberek, akik szerint még a napkitörésekről (biztos ellopták a héliumot) és a cunamiról is a cigányok tehetnek, és nem zavarnám őket ezen gondolataik burjánzásában, mivel én annyira toleráns vagyok, hogy még az intoleranciát is tolerálom, csak egyszerűen rossz nézni, ahogy random topicban előjön a cigány téma. Bevallom, én se most készülök beházasodni a Kolompár családba, de mégcsak Bécire se fogok szavazni az esti párbaj során, és talán pont ezért kurvára nem is érdekelnek a cigányok.
Tudom, hogy ahhoz a kisebbséghez tartozom, akik szerint politika, hogy hagyják a cigánykérdést, mint olyat direkt megoldatlanul, hogy ezzel tereljék el a figyelmet sok más sokkal fontosabb dologról, ezt leírtam 1-2 napja, nem is akarom megismételni.
De ahhoz a kisebbséghez is tartozom, akik kurvára nem másban keresik saját nyomoruk, rossz hangulatuk, szerencsétlenségük esetleges okozóit, talán ezért is tudom néha ezeket megoldani, de persze nem akarom senkitől se elvenni a jogát az önsajnálattól, a gyűlölködéstől.
Olyannyira nem, hogy senkinek nem akarom megmondani, hogy hova, mit írjon, csak a Reality Topic-ban történt többször is (aminek "szakírója" vagyok 😊, így ismerem mind a 100 oldal történéseit), hogy cigányozás esetén megjelent moderátor (Soldados-ra határozottan emlékszem), és a topic bezárásával, bannolással fenyegetőzve elmondta, hogy ezen a fórumon nincs helye cigányozásnak, rasszizmusnak, stb.
Ebből kiindulva, javallom egy cigányozós topic létrehozását, hogy ha már sokak szerint az életben mindenhol ott vannak ezen gonosz lények, és ártanak ahol csak tudnak, legalább a kedvenc fórumomon ne ütközzek lépten, nyomon beléjük. (Persze az is ötletes megoldás lenne, ha külön topic nem is nyílna, de legalább egyetlen topicra szoritkozna a felbukkanásuk.) Ezzel legalább a fórumon megvalósíthatnák azt a cigánykérdés frappáns megoldásáról vízionálók, amit az életben nem lehet, hogy egyfajta gettóba szorítanák jelenlétüket.
Remélem felvetésem kap akkora támogatottságot, hogy megvalósuljon.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
13as kép. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az a durva hogy pata még nem is a "legszennyezettebb" faluk egyike a környéken...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megvan a megoldás?
"Jajveszékelő, kétségbeesett romákat, csoportokban álló, fekete ruhás polgárőröket és békésen sétálgató időseket egyaránt lehetett látni a héten Gyöngyöspatán, ahol két hete járőrözik a Jobbikhoz közel álló Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület. A leginkább a kollektív elbánást nehezményező cigányok egyre feszültebbek a kialakult helyzet miatt, a település más részein élők azonban örülnek a polgárőrök jelenlétének."
A teljes cikk: "Egyszer elpattan a húr" - robbanáshoz közel a cigányok körüli konfliktus Gyöngyöspatánapeszos
adok nekik munkát. Állami pénzből. Elmehetnek megnézni közelről mi az igazság a japcsi atomerőmű robbanásnál.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megvan a megoldás?
"Jajveszékelő, kétségbeesett romákat, csoportokban álló, fekete ruhás polgárőröket és békésen sétálgató időseket egyaránt lehetett látni a héten Gyöngyöspatán, ahol két hete járőrözik a Jobbikhoz közel álló Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület. A leginkább a kollektív elbánást nehezményező cigányok egyre feszültebbek a kialakult helyzet miatt, a település más részein élők azonban örülnek a polgárőrök jelenlétének."
A teljes cikk: "Egyszer elpattan a húr" - robbanáshoz közel a cigányok körüli konfliktus Gyöngyöspatán
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nagy az isten állatkertje..... http://www.bergyilkos.atw.huapeszos
és milyen alacsony a kerítés... 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
:mad: youtube :mad:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😂 😂 😂 Azért ez a faszi úgy látszik mániákusan nem bírja a kritikát... Jézus, mi lenne ő lenne a miniszterenök? 😀 A fél ország a bötrönben kötne ki 😀😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aztán vigyázni mit is beszéltek 😀 😀 Kommentelő után nyomoztat a volt orosházi polgármester
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyűlölöm, hogy a jó időjárással egy időben megkezdődik a putrik ki RAJ-zása az utcára. Gyűlölöm a vámpírokat.apeszos
Valamint a nagyfejűek akik azt hiszik, hogy mindenkit érdekel, hogy ő milyen zenével nyomja szét a fejüket a kocsiban. Mellettük elkezdtek nyomulni a kiskölykök is a szúnyogriasztós motorjukkal, amivel csak nyélgázon lehet közlekedni.Matthew99
Ma az utcában egy szakatt Lada után kötött utánfutón a buckalakók felhalmoztak minimum 1000 wattot, és úgy parádéztak át az utcán zenélve hogy 2 autóriasztó beindult. Jó volt... A robogósoktól pedig én is kiborulok.Hanni
Valóban idegesítő, de talán elviselhető, mert MENET KÖZBEN teszik. Viszont "akikről" én beszélek, letelepednek a padra az ablak elé és hajnal kettőig vonyítanak a gitárjuk + bádogkannák kíséretében.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gyűlölöm, hogy a jó időjárással egy időben megkezdődik a putrik ki RAJ-zása az utcára. Gyűlölöm a vámpírokat.apeszos
Valamint a nagyfejűek akik azt hiszik, hogy mindenkit érdekel, hogy ő milyen zenével nyomja szét a fejüket a kocsiban. Mellettük elkezdtek nyomulni a kiskölykök is a szúnyogriasztós motorjukkal, amivel csak nyélgázon lehet közlekedni.Matthew99
Ma az utcában egy szakatt Lada után kötött utánfutón a buckalakók felhalmoztak minimum 1000 wattot, és úgy parádéztak át az utcán zenélve hogy 2 autóriasztó beindult. Jó volt... A robogósoktól pedig én is kiborulok.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Gyűlölöm, hogy a jó időjárással egy időben megkezdődik a putrik ki RAJ-zása az utcára. Gyűlölöm a vámpírokat.apeszos
Valamint a nagyfejűek akik azt hiszik, hogy mindenkit érdekel, hogy ő milyen zenével nyomja szét a fejüket a kocsiban. Mellettük elkezdtek nyomulni a kiskölykök is a szúnyogriasztós motorjukkal, amivel csak nyélgázon lehet közlekedni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4,66-os átlagra 7050 Ft ösztöndíj SZTE EHÖK takaroggy!empty taxi
http://apps.facebook.com/myphrases/apps/?id=46493806&stream_cl=1
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyűlölöm, hogy a jó időjárással egy időben megkezdődik a putrik ki RAJ-zása az utcára. Gyűlölöm a vámpírokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most mit csinált a szeretett néped?Hurka
nem kell nekik már semmi konkrétat csinálniuk hogy néha felcsattanjon bennem hogy mennyire gyűlölöm őket.
eleget tettek már ellenem
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
most mit csinált a szeretett néped?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak a halott a jó!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
volt feszt :mad: 😕

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4,66-os átlagra 7050 Ft ösztöndíj SZTE EHÖK takaroggy!empty taxi
majd legközelebb megemlítem nekik ha felébresztenek miközben az igazak álmát alszom 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
4,66-os átlagra 7050 Ft ösztöndíj SZTE EHÖK takaroggy!empty taxi
Úgy tűnik mindenhol kevesebbet kaptak az hökök, legalábbis akikkel beszéltem más egyetemekről szintén kevesebb kioszthatót kaptam, csak mint nálunk. Evvan 😕
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
4,66-os átlagra 7050 Ft ösztöndíj SZTE EHÖK takaroggy!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Sok szeretettel küldöm ezt a számot politikusainknak:
http://www.youtube.com/watch?v=HItD84bHl3Q
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Este BGF Unite. Szép és jó, de pont ma van Tesco is így 1 jóról mindenképp lemaradok. Nem is beszélve arról, hogy mióta kilépett Pipó egyre kevesebb partit vállal, hétköznap meg pláne... :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A "zöldbenzin" szó használata elég undorító és még inkább félrevezető, de sebaj, kinek kell erdő meg élelem...
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/03/09/felnek_a_nemetek_a_zoldbenzintol/

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Vagy ő 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dne_rKRfTxE